Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih, obdelanih do 14:00 ure dne 17.12.2018. Vsi podatki so neuradni.

Občina ZAGORJE OB SAVI
četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti
(na občino ZAGORJE OB SAVI) (na seznam občin)

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost - Čemšenik - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Anica RežunStanislava Polc in skupina volivcev30515,47 %
2.Franci PolcStanislava Polc in skupina volivcev29414,92 %
3.Tomaž TurnšekAndrej Lebar in skupina volivcev29014,71 %
4.Apolonija KovačStanislava Polc in skupina volivcev28414,41 %
5.Rado PirnatStanislava Polc in skupina volivcev26913,65 %
6.Sonja StrnišnikStanislava Polc in skupina volivcev26713,55 %
7.Martin MatkoStanislava Polc in skupina volivcev26213,29 %

Izidi za krajevno skupnost - Franc Farčnik - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.STANKO SIMONČIČNataša Simončič in skupina volivcev31315,59 %
2.MARIJA FLERENataša Simončič in skupina volivcev27513,70 %
3.DARJA ZUPANNataša Simončič in skupina volivcev26513,20 %
4.ALOJZ GRABNARNataša Simončič in skupina volivcev25712,80 %
5.JANEZ KNEZNataša Simončič in skupina volivcev23711,80 %
6.VIDA KOSNataša Simončič in skupina volivcev23511,70 %
7.BLAŽ KERŠNIKNataša Simončič in skupina volivcev22411,16 %
8.Janez SkrinjarSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA20210,06 %

Izidi za krajevno skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Rudi BantanSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA15537,35 %
2.Metod KnezKarlo Kropivšek in skupina volivcev14835,66 %
3.Uroš MiklavčičApolonija Miklavčič in skupina volivcev11226,99 %

Izidi za krajevno skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Sašo VučkoLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA5754,29 %
2.Simon ZupančičDanica Zupančič in skupina volivcev4845,71 %

Izidi za krajevno skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc RavnikarAlbin Ravnikar in skupina volivcev12422,84 %
2.Borut NovšakTanja Novšak in skupina volivcev10318,97 %
3.Mateja Kropivšek SešlarTanja Novšak in skupina volivcev9317,13 %
4.Maja VetršekAlbin Ravnikar in skupina volivcev7614,00 %
5.Andrej RavnikarDarja Joger Barlič in skupina volivcev7413,63 %
6.Barbara JenkoAlbin Ravnikar in skupina volivcev458,29 %
7.Marjana KraševecFranc Ravnikar in skupina volivcev285,16 %

Izidi za krajevno skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc ZajcLeopold Sešlar in skupina volivcev9528,44 %
2.Franc ŠeverkarJanez Arh in skupina volivcev7020,96 %
3.Grega ŠtendlerJanez Arh in skupina volivcev5717,07 %
4.Mojca MiklavčičJanez Arh in skupina volivcev5616,77 %
5.Božidara KosLeopold Sešlar in skupina volivcev5616,77 %

Izidi za krajevno skupnost - Jože Marn - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Helena ČopBožidar Pograjc in skupina volivcev89210,55 %
2.Jure RazpotnikBožidar Pograjc in skupina volivcev8229,72 %
3.Milan AničinBožidar Pograjc in skupina volivcev8049,51 %
4.Cvetka MehBožidar Pograjc in skupina volivcev7969,41 %
5.Marija MalovrhBožidar Pograjc in skupina volivcev7719,12 %
6.Maja PrašnikarSD - SOCIALNI DEMOKRATI7578,95 %
7.France PograjcBožidar Pograjc in skupina volivcev7548,92 %
8.Anton BejaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA7498,86 %
9.Aleksander KosLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA7248,56 %
10.Marija OvenSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA7168,47 %
11.Anže JermanBožidar Pograjc in skupina volivcev6727,95 %

Izidi za krajevno skupnost - Kotredež - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miran PircBojan Bokal in skupina volivcev1488,68 %
2.Katja KlančišarIvan Potočnik in skupina volivcev1488,68 %
3.Igor HribarIvan Potočnik in skupina volivcev1388,09 %
4.Mirko BizjakIvan Potočnik in skupina volivcev1378,04 %
5.Avgust PungartnikIvan Potočnik in skupina volivcev1277,45 %
6.Irena ŠtendlerIvan Potočnik in skupina volivcev1267,39 %
7.Jožef KajbičBojan Bokal in skupina volivcev1257,33 %
8.Marija KovačIvan Potočnik in skupina volivcev1207,04 %
9.Franc LebarBojan Bokal in skupina volivcev1186,92 %
10.Karlica ŠuligojBojan Bokal in skupina volivcev1136,63 %
11.Leopold CenceljBojan Bokal in skupina volivcev1106,45 %
12.Rosanda TrnolšekIvan Potočnik in skupina volivcev1076,28 %
13.Tadeja NovakBojan Bokal in skupina volivcev955,57 %
14.Olga TavšBojan Bokal in skupina volivcev935,45 %

Izidi za krajevno skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Helena OcepekIvan Zore in skupina volivcev9129,64 %
2.Janez KrznarSD - SOCIALNI DEMOKRATI8928,99 %
3.Franc OmahneIvan Zore in skupina volivcev7323,78 %
4.Deja (Deana) DolinšekJolanda Pangeršič in skupina volivcev5417,59 %

Izidi za krajevno skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjan KovačZGN - ZAGORJE GRE NAPREJ - ZDRUŽENJE ZA NAPREDEK ZASAVJA13929,89 %
2.Sašo AnžurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA11123,87 %
3.Neda Starman RžišnikSlavica Knez Kovačič in skupina volivcev9019,35 %
4.Miha KovačičSlavica Knez Kovačič in skupina volivcev6814,62 %
5.Denis ŠkrbecSD - SOCIALNI DEMOKRATI5712,26 %

Izidi za krajevno skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Andrej SmoličTanja Smolič in skupina volivcev11643,45 %
2.Mojca JudežTanja Smolič in skupina volivcev10940,82 %
3.Robert KraljAlojzija Kralj in skupina volivcev4215,73 %

Izidi za krajevno skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc Novak dr.Matjaž Nikler in skupina volivcev12954,43 %
2.Leopold RogličZGN - ZAGORJE GRE NAPREJ - ZDRUŽENJE ZA NAPREDEK ZASAVJA10845,57 %

Izidi za krajevno skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Borut DrnovšekSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA8469,42 %
2.Ivan Janez PavšekAlojz Klančišar in skupina volivcev3730,58 %

Izidi za krajevno skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Roman SmrkoljMarija Ribič in skupina volivcev16929,04 %
2.Urban KraljMitja Brodar in skupina volivcev14925,60 %
3.Darja PogačarValentin Kralj in skupina volivcev13623,37 %
4.Andrej PrašnikarMateja Florjančič in skupina volivcev12821,99 %

Izidi za krajevno skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tanja OcepekIvo Žavbi in skupina volivcev10836,99 %
2.Stanislav VeselIvo Žavbi in skupina volivcev10335,27 %
3.Aleš BrajerIvo Žavbi in skupina volivcev8127,74 %

Izidi za krajevno skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mihela UrankarDrago Arh in skupina volivcev12541,53 %
2.mag. Bernarda Savšek KnezDrago Arh in skupina volivcev9531,56 %
3.Velibor KusićDrago Arh in skupina volivcev8126,91 %

Izidi za krajevno skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.JANEZ BAJDAPetrina Glažar in skupina volivcev8021,86 %
2.FRANC SAKALJŠEKPetrina Glažar in skupina volivcev7721,04 %
3.SIMONA ŠKRABANJAStanislav Zupanec in skupina volivcev7620,77 %
4.MATEJ ŠALAMONStanislav Zupanec in skupina volivcev6718,31 %
5.DAMJANA GROŠIČARPetrina Glažar in skupina volivcev6618,03 %

Izidi za krajevno skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ROMAN SAVŠEKBarbara Guzaj in skupina volivcev8431,58 %
2.NINA PUSTOTNIKBarbara Guzaj in skupina volivcev6424,06 %
3.BRANKO ZUPANCBarbara Guzaj in skupina volivcev6223,31 %
4.BORIS BORIŠEKEngelbert Završnik in skupina volivcev2810,53 %
5.NATALIJA BRLOGAREngelbert Završnik in skupina volivcev2810,53 %

Izidi za krajevno skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.IRENA ZUPANCStanislav Kotar in skupina volivcev5733,93 %
2.MATEJA KOSSonja Kos in skupina volivcev4225,00 %
3.DARKO KOSStanislav Kotar in skupina volivcev3520,83 %
4.MARJAN ZUPANECStanislav Kotar in skupina volivcev3420,24 %

Izidi za krajevno skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.PETER ODLAZEKIzidor Logar in skupina volivcev2856,00 %
2.MOJCA MLAKARIzidor Logar in skupina volivcev2244,00 %

Izidi za krajevno skupnost - Ravenska vas - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.mag. Saša JermanPrimož Jerman in skupina volivcev9115,40 %
2.Uroš MacerlPrimož Jerman in skupina volivcev8714,72 %
3.Damjana Jerman Černigoj mag.Primož Jerman in skupina volivcev8414,21 %
4.Nives LaznikPrimož Jerman in skupina volivcev8414,21 %
5.Domen ŠikovecPrimož Jerman in skupina volivcev8314,04 %
6.Ivan BebarPrimož Jerman in skupina volivcev8213,87 %
7.Franc JermanPrimož Jerman in skupina volivcev8013,54 %

Izidi za krajevno skupnost - Rudnik - Toplice - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.DARJA KLUKEJAndrej Drnovšek in skupina volivcev17414,97 %
2.NATAŠA GROŠELJAndrej Drnovšek in skupina volivcev16614,29 %
3.mag. Sašo MarnJure Poznič in skupina volivcev16514,20 %
4.ŽELJKO ŽELEZNIKAndrej Drnovšek in skupina volivcev14812,74 %
5.ALEŠ POTOKARAndrej Drnovšek in skupina volivcev13511,62 %
6.JOŽE BURKELJCAndrej Drnovšek in skupina volivcev13211,36 %
7.BOJANA ELIZABETA VIDOVIČAndrej Drnovšek in skupina volivcev12410,67 %
8.JANEZ SIMONČIČAndrej Drnovšek in skupina volivcev11810,15 %

Izidi za krajevno skupnost - Šentgotard - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Martin GaberšekBoštjan Levc in skupina volivcev9312,16 %
2.Andrej PsarnZdenka Razboršek in skupina volivcev8010,46 %
3.Jožica SopotnikZdenka Razboršek in skupina volivcev7910,33 %
4.Zvonimir MatekBoštjan Levc in skupina volivcev7910,33 %
5.Cirila ŠtrajharBoštjan Levc in skupina volivcev7710,07 %
6.Nataša KosZdenka Razboršek in skupina volivcev749,67 %
7.Janez PančurZdenka Razboršek in skupina volivcev678,76 %
8.Sara BrvarZdenka Razboršek in skupina volivcev628,10 %
9.Lidija Zupančič mag.Boštjan Levc in skupina volivcev597,71 %
10.Dušan ŠtrajharZdenka Razboršek in skupina volivcev486,27 %
11.Miloš BolteZdenka Razboršek in skupina volivcev476,14 %

Izidi za krajevno skupnost - Šentlambert - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Boštjan OcepekBoštjan Grošelj in skupina volivcev19318,00 %
2.Tanja Vozelj mag.Boštjan Grošelj in skupina volivcev15514,46 %
3.Janez Jani MajesBoštjan Grošelj in skupina volivcev15013,99 %
4.Sabina OcepekBoštjan Grošelj in skupina volivcev15013,99 %
5.Gregor VozelBoštjan Grošelj in skupina volivcev14513,53 %
6.Jure MacerlBoštjan Grošelj in skupina volivcev14213,25 %
7.Darja DrnovšekBoštjan Grošelj in skupina volivcev13712,78 %

Izidi za krajevno skupnost - Tirna - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Petra JuvanPeter Drnovšek in skupina volivcev9415,93 %
2.Rajko VozelPeter Drnovšek in skupina volivcev8414,24 %
3.Matjaž DrnovšekPeter Drnovšek in skupina volivcev8414,24 %
4.Jože ČibejPeter Drnovšek in skupina volivcev8314,07 %
5.Nataša CirarPeter Drnovšek in skupina volivcev8314,07 %
6.Matjaž GarantiniPeter Drnovšek in skupina volivcev8113,73 %
7.Mojca Petek mag.Peter Drnovšek in skupina volivcev8113,73 %
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.