Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih, obdelanih do 12:30 ure dne 07.12.2018. Vsi podatki so neuradni.

Občina TRŽIČ
četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti
(na občino TRŽIČ) (na seznam občin)

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost - Bistrica pri Tržiču - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tomaž MegličAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"5387,97 %
2.Marko ZaplotnikMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4977,37 %
3.Drago PintaričMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4887,23 %
4.Vida SrečnikMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4696,95 %
5.Polona DulcMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4536,71 %
6.Metka GabercAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"4406,52 %
7.Viktorija RemicMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4286,34 %
8.Štefan DuhMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"4086,05 %
9.Vladimir GoltezDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije3905,78 %
10.Branko HervolMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"3875,74 %
11.Janez ŠmejicMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"3625,37 %
12.Anton IveMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"3615,35 %
13.Kristina JančičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"3405,04 %
14.Željka FerjanMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"3074,55 %
15.Frančiška GlobočnikDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije3064,54 %
16.Antonija KlančarDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije2974,40 %
17.Radoslav BanovićAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"2764,09 %

Izidi za krajevno skupnost - Brezje pri Tržiču - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tanja SmolejGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"14114,80 %
2.Boštjan GabrovšekGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"13914,59 %
3.Danilo PretnarGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"10511,02 %
4.Darko VeternikNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"10010,49 %
5.Andrej BešterGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"9810,28 %
6.Marko GroharNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"899,34 %
7.Matjaž ValjavecNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"767,97 %
8.Miroslav DežmanNova Slovenija - Krščanski demokrati747,76 %
9.Anita RotarGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"616,40 %
10.Marinka ČarmanNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"495,14 %
11.Vesna Tišler SušnikNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"212,20 %

Izidi za krajevno skupnost - Jelendol - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stojan ŠtefeStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"9533,69 %
2.Drago ZupanStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"5218,44 %
3.Sara TumpičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"4716,67 %
4.Zlatan AlagićStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"4716,67 %
5.Darja MagdičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"4114,54 %

Izidi za krajevno skupnost - Kovor - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Simona KrižajPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"46811,92 %
2.Petra BodlajPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3729,48 %
3.Marjan TavželjPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3649,27 %
4.Franc SmolejPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3599,15 %
5.Martina PernušPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3538,99 %
6.Janez Borut SajovicPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3508,92 %
7.Suzana KokaljPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3298,38 %
8.Miroslav LapanjaPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"3238,23 %
9.Franc PraprotnikMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"2616,65 %
10.Franc KavčičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije2315,89 %
11.Tomaž LučovnikPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"1894,82 %
12.Stanko MozetičMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1644,18 %
13.Mojca HrenMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1624,13 %

Izidi za krajevno skupnost - Križe - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Danijel ŽibertSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"25911,67 %
2.Slavko BohincSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"23410,54 %
3.Stanislav FickoSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"2219,95 %
4.Marija MočnikSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"2169,73 %
5.Zdenka MaglicaSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"1938,69 %
6.Ivan ŠmonSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"1858,33 %
7.Pika ŽibertSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"1798,06 %
8.Katarina LangusSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"1767,93 %
9.David RezarSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"1727,75 %
10.Jožef ŠvegeljPavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1546,94 %
11.Pavel RuparPavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1446,49 %
12.Elizabeta BurgarPavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"873,92 %

Izidi za krajevno skupnost - Leše - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Katja VrankarSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"9725,19 %
2.Lado BohinjecSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"8321,56 %
3.Marijan PaplerSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"7318,96 %
4.Sebastijan IveSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"6817,66 %
5.Lilijana PaplerSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"6416,62 %

Izidi za krajevno skupnost - Lom pod Storžičem - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Matej SlaparBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"19916,01 %
2.Silvo GodnovBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"18214,64 %
3.Iztok TorkarBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"16112,95 %
4.Anton MegličBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"15712,63 %
5.Mira ČemažarBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"15412,39 %
6.Mojca TišlerBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"14811,91 %
7.Edita TurkBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"14611,75 %
8.Helena GabercDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije967,72 %

Izidi za krajevno skupnost - Podljubelj - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Nejc PerkoNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"25615,09 %
2.Anton KavčičMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"23513,86 %
3.Jožef DovžanNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"23413,80 %
4.Nataša UdovčNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"17610,38 %
5.Martina KlemenčičMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"1639,61 %
6.Irma KomacNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"1629,55 %
7.Jožefa MegličNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"1347,90 %
8.Teja NemecMetka Rupar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"1317,72 %
9.Petra VeldinMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"1237,25 %
10.Venčeslav GregorčičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"824,83 %

Izidi za krajevno skupnost - Pristava - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tomaž ČadežMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"27222,55 %
2.Vida GradišarMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"18915,67 %
3.Matko LeontičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"17014,10 %
4.Vladimir PečnikMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"16613,76 %
5.Janez JurjevčičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"14211,77 %
6.Veronika PuškarevičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"13811,44 %
7.Dušanka GregorecMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"12910,70 %

Izidi za krajevno skupnost - Ravne - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mihael RožičMihael Rožič in skupina volivcev "Lista Ravne 2018"31736,06 %
2.Gregor MežekGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"12013,65 %
3.Špela Maja NolimalGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"11913,54 %
4.Milan OmanGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"11513,08 %
5.Stanko PjevčevičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"10511,95 %
6.Anka ŠkufcaGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"10311,72 %

Izidi za krajevno skupnost - Sebenje - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marko PoljancMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"35014,22 %
2.Janez JesenkoMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"32813,33 %
3.Ana GradišarMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"32113,04 %
4.Alenka Golmajer TerzievMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"31112,64 %
5.Anton ZaplotnikMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"25710,44 %
6.Andreja MarkičMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"25110,20 %
7.Pavel JazbecMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"2439,87 %
8.Anton StrličMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1706,91 %
9.Florijan JordanMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1405,69 %
10.Zdenka ZaletelMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"903,66 %

Izidi za krajevno skupnost - Senično - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Tomaž GregorecSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"12320,26 %
2.Anže PerčičSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"12320,26 %
3.Maja VilfanSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"11619,11 %
4.Marjana ZupanSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"9415,49 %
5.Boštjan SušnikTjaša Sušnik in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"8213,51 %
6.Viljem GlihaSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"6911,37 %

Izidi za krajevno skupnost - Tržič - mesto - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ana VerčKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"4468,85 %
2.Blaž BelharKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"3196,33 %
3.Primož ČebronSocialni demokrati3126,19 %
4.Metka RozmanUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"2895,74 %
5.Jana JenkoVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2855,66 %
6.Ana RožičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2775,50 %
7.Aleksandra BelharKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"2775,50 %
8.Breda ŠinkoVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2514,98 %
9.Marijan HerakVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2514,98 %
10.Marta MarkičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2404,76 %
11.Miha Ignac PrimožičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"2104,17 %
12.Stiven RahmanVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"2084,13 %
13.Saša Femc KnafličKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"2064,09 %
14.Ajda MehićUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1913,79 %
15.Marjan DežmanUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1883,73 %
16.Anton MarkičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"1803,57 %
17.Melanija PrimožičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"1683,33 %
18.Maja Lukanc MarkičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"1533,04 %
19.Darko BajazetKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"1523,02 %
20.Irfan AbdijanovićKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"1412,80 %
21.Ermin SmailovićKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"1102,18 %
22.Almir BitićiVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"1062,10 %
23.Danielo GlasVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"781,55 %
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.