Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih, obdelanih do 12:30 ure dne 07.12.2018. Vsi podatki so neuradni.

Občina SLOVENSKA BISTRICA
četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti
(na občino SLOVENSKA BISTRICA) (na seznam občin)

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost - Alfonz Šarh - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Samo BrbreVesna Kidrič Brbre in skupina volivcev22812,17 %
2.Marjan ŠkorjancNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI1699,02 %
3.Milan AjdAnita Ajd in skupina volivcev1678,92 %
4.Janko PečovnikNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI1618,60 %
5.Mitja TrglecJožef Trglec in skupina volivcev1437,63 %
6.Franc ObrovnikMarko Kapun in skupina volivcev1276,78 %
7.Brigita HrenRudolf Ozimič in skupina volivcev1236,57 %
8.Irena JustRudolf Ozimič in skupina volivcev1075,71 %
9.Nadja AjdAnita Ajd in skupina volivcev1065,66 %
10.Dragica LeskovarNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI1065,66 %
11.Amadeja HrenRudolf Ozimič in skupina volivcev955,07 %
12.Marko KuhlRudolf Ozimič in skupina volivcev924,91 %
13.Ivan KosRudolf Ozimič in skupina volivcev924,91 %
14.Stanislav MargučRudolf Ozimič in skupina volivcev874,64 %
15.Lidija RukavRudolf Ozimič in skupina volivcev703,74 %

Izidi za krajevno skupnost - Črešnjevec - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc PodgrajšekBranko Pahič in skupina volivcev11925,93 %
2.Mojca Pučnik LešnikSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA8217,86 %
3.Štefanija KrhlankoBranko Repnik in skupina volivcev7816,99 %
4.Roman DucmanSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA7315,90 %
5.Uroš MikoličStanka Repnik in skupina volivcev6714,60 %
6.Borut MerčnikJelka Drobne in skupina volivcev408,71 %

Izidi za krajevno skupnost - Črešnjevec - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Simon UnukNina Novak in skupina volivcev7041,92 %
2.Jure ŠpecŠtefan Špec in skupina volivcev6237,13 %
3.Biserka MiličićSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1810,78 %
4.Ivan DolničarSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1710,18 %

Izidi za krajevno skupnost - Črešnjevec - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Matej PolajžerTina Kaukler in skupina volivcev4642,99 %
2.Jožef ZorkoVerbek Vinko in skupina volivcev3431,78 %
3.Peter ŽištBranko Strmšek in skupina volivcev2725,23 %

Izidi za krajevno skupnost - Dr. Jagodiča - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Srečko JuhartJan Jurič in skupina volivcev39617,65 %
2.Niko TurkMagdalena Turk in skupina volivcev39217,48 %
3.Miloš StegneKatja Stegne in skupina volivcev31914,22 %
4.Leopold CvahteLeon Cvahte in skupina volivcev27412,22 %
5.Matic ŠerbeljJožefa Šerbelj in skupina volivcev25811,50 %
6.Viktor LeskovarLjudmila Korošec in skupina volivcev24911,10 %
7.Marija KrižaničVogrinec Drago in skupina volivcev1838,16 %
8.Marijan ZaviršekGreta Ambrož in skupina volivcev1727,67 %

Izidi za krajevno skupnost - Impol - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dušan LeskovarSonja Leskovar in skupina volivcev48519,05 %
2.Vida LipoglavSonja Leskovar in skupina volivcev39815,63 %
3.Gabriel CintauerSonja Leskovar in skupina volivcev32312,69 %
4.Melanija PušnikSonja Leskovar in skupina volivcev31312,29 %
5.Andrej ErkerSamo Kikl in skupina volivcev29211,47 %
6.Petra KosSonja Leskovar in skupina volivcev26810,53 %
7.Majda VrečnakSonja Leskovar in skupina volivcev2389,35 %
8.Ivan PernatSonja Leskovar in skupina volivcev2298,99 %

Izidi za krajevno skupnost - Kebelj - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Srečko JuhartKonrad Smogavc in skupina volivcev14518,10 %
2.Jožef TurnerSrečko Juhart in skupina volivcev14217,73 %
3.Ivica JuhartSrečko Juhart in skupina volivcev11814,73 %
4.Lazar StrnadJožef Turner in skupina volivcev11314,11 %
5.Cvetka HajšekSrečko Juhart in skupina volivcev10312,86 %
6.Konrad SmogavcSrečko Juhart in skupina volivcev10112,61 %
7.Florjan GlobovnikSrečko Juhart in skupina volivcev799,86 %

Izidi za krajevno skupnost - Laporje - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Štefan OtorepecAnton Ačko in skupina volivcev7438,14 %
2.Denis ToplarDarja Šparakl in skupina volivcev6030,93 %
3.Matjaž TrstenjakMarjan Štimec in skupina volivcev6030,93 %

Izidi za krajevno skupnost - Laporje - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Bogdan VovkKarl Kavkler in skupina volivcev8253,59 %
2.Klemen LeskovarIgor Požgan in skupina volivcev7146,41 %

Izidi za krajevno skupnost - Laporje - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Božo ŠternAnton Prgin in skupina volivcev2638,24 %
2.Marko BračičSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2333,82 %
3.Bogdan PivecBranko Mlaker in skupina volivcev1927,94 %

Izidi za krajevno skupnost - Laporje - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Drago OzvaldičMilan Simončič in skupina volivcev6132,62 %
2.Nina RazboršekAlojz Razboršek in skupina volivcev4624,60 %
3.Peter MegličBernhard Mraz in skupina volivcev3418,18 %
4.Jožef SagadinŠtefka Čretnik in skupina volivcev3116,58 %
5.Boris TurinSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA158,02 %

Izidi za krajevno skupnost - Laporje - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vitko BerglezDušan Šela in skupina volivcev8645,50 %
2.Marjan MallySilvo Kovačič in skupina volivcev5328,04 %
3.Zoran KošičAnton Košič in skupina volivcev5026,46 %

Izidi za krajevno skupnost - Leskovec-Stari Log - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Aleš KorenMetka Koren in skupina volivcev18115,10 %
2.Denis KanclerDenis Kancler in skupina volivcev16914,10 %
3.Samo ŠiftSamo Šift in skupina volivcev14812,34 %
4.mag. Gabrijel SternadSimona Greifoner in skupina volivcev14211,84 %
5.Ana BrumecDanilo Krajnčič in skupina volivcev13711,43 %
6.Miroslav VogrinecHelena Sternad in skupina volivcev1189,84 %
7.Andrej BrumecAndrej Wudler in skupina volivcev1119,26 %
8.Alenka NarobeZdenka Gačnik in skupina volivcev1089,01 %
9.Jožef CimermanMihajlo Vratislavski in skupina volivcev857,09 %

Izidi za krajevno skupnost - Pohorski odred - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ludvik RepoluskSD - SOCIALNI DEMOKRATI42311,21 %
2.mag. Rebeka TramšekSD - SOCIALNI DEMOKRATI41511,00 %
3.dr. Peter CvahteSD - SOCIALNI DEMOKRATI38810,28 %
4.Samo PraprotnikSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3068,11 %
5.Lidija RavšSD - SOCIALNI DEMOKRATI2997,92 %
6.Marko BerdnikBogomir Grum in skupina volivcev2897,66 %
7.Tomaž GodecSD - SOCIALNI DEMOKRATI2787,37 %
8.Polona KregarSD - SOCIALNI DEMOKRATI2626,94 %
9.Zmagica CaplSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2145,67 %
10.Milan MlinarSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2095,54 %
11.Saša ZelenićSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2055,43 %
12.Rok TomašekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1965,19 %
13.Florijan KoropecNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI1463,87 %
14.Vinko BorkoAngela Papotnik in skupina volivcev1433,79 %

Izidi za krajevno skupnost - Pragersko - Gaj - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Matej ArnušFranc Lončarič in skupina volivcev39915,08 %
2.Franc TurkJožica Pečovnik in skupina volivcev35113,27 %
3.Franja DucmanFranc Lončarič in skupina volivcev2248,47 %
4.Branko KruhRudi Kruh in skupina volivcev2168,16 %
5.Alen BedjaničFranc Lončarič in skupina volivcev1987,48 %
6.Franc DrameFranc Lončarič in skupina volivcev1947,33 %
7.Lidija VincekovičFranc Lončarič in skupina volivcev1877,07 %
8.Matej ŠpaningerIvan Španinger in skupina volivcev1856,99 %
9.Tomislav ZorinFranc Lončarič in skupina volivcev1656,24 %
10.Aleš PogorevcMateja Godec in skupina volivcev1596,01 %
11.Romana BrzinMilivoj Pristovnik in skupina volivcev1284,84 %
12.Mateja KrajncFranc Lončarič in skupina volivcev1244,69 %
13.Leon ČelanMojca Čelan in skupina volivcev1164,38 %

Izidi za krajevno skupnost - Spodnja Polskava - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miran Gajštdr. Ivan Žagar in skupina volivcev27812,53 %
2.Nejc Žagardr. Ivan Žagar in skupina volivcev26411,90 %
3.Franc Terandr. Ivan Žagar in skupina volivcev24611,09 %
4.Marko Teskačdr. Ivan Žagar in skupina volivcev23810,73 %
5.Sonja Ekartdr. Ivan Žagar in skupina volivcev23110,41 %
6.Blanka Remškardr. Ivan Žagar in skupina volivcev2149,65 %
7.Petra SeverSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA2149,65 %
8.Jasna Senekovičdr. Ivan Žagar in skupina volivcev1948,75 %
9.Majda MartinecMilena Stergar in skupina volivcev1185,32 %
10.Simona SmodišAlbina Dolinšek in skupina volivcev1185,32 %
11.Stanislav ZajšekSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA1034,64 %

Izidi za krajevno skupnost - Šmartno na Pohorju - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Modest MotalnAnita Kos in skupina volivcev21938,83 %
2.Vlado BerdnikVlado Berdnik in skupina volivcev10017,73 %
3.mag. Lea OrnikMartin Perko in skupina volivcev8615,25 %
4.Jožef PečovnikSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA8314,72 %
5.Ivan MotalnMarija Podvršnik in skupina volivcev7613,48 %

Izidi za krajevno skupnost - Tinje - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Maksimiljan TramšekMaks Tramšek in skupina volivcev24319,50 %
2.Marjan SmogavecAndrej Gracej in skupina volivcev15112,12 %
3.Jožef BrdnikPeter Šprogar in skupina volivcev1249,95 %
4.Brigita KorenAleksander Koren in skupina volivcev1139,07 %
5.Alojz CaplFranc Žvižaj in skupina volivcev1108,83 %
6.Andrej JuhartJanja Kos in skupina volivcev1068,51 %
7.Marko GracejMetka Kolar in skupina volivcev1058,43 %
8.Jurij LaubičIgor Verhovnik in skupina volivcev1008,03 %
9.Boštjan BrbreJanko Šega in skupina volivcev987,87 %
10.Branko GracejJožef Jerot in skupina volivcev967,70 %

Izidi za krajevno skupnost - Vrhole - Preloge - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Matej GoričanJanez Brdnik in skupina volivcev17216,70 %
2.Zdravko LažetaStanislav Mlakar in skupina volivcev13713,30 %
3.Cvetka FrešerStanislav Mlakar in skupina volivcev13613,20 %
4.Andreja ŠoštaričStanislav Mlakar in skupina volivcev12712,33 %
5.Bojan SkerbinšekStanislav Mlakar in skupina volivcev11110,78 %
6.Gregor FrešerStanislav Mlakar in skupina volivcev10810,49 %
7.Magda NovakStanislav Mlakar in skupina volivcev797,67 %
8.Darinka PotočnikSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA696,70 %
9.Aleksander JelenkoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA636,12 %
10.Marjana TopolovecJanez Brdnik in skupina volivcev282,72 %

Izidi za krajevno skupnost - Zgornja Ložnica - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dominik ŽištJanez Lunežnik in skupina volivcev18915,04 %
2.Drago BrenceSlavica Brence in skupina volivcev18714,88 %
3.Stanislav SkubicGorazd Tomažič in skupina volivcev17313,76 %
4.Simona ŠternFranjo Štern in skupina volivcev16613,21 %
5.Marjan SkrbinšekIvana Skrbinšek in skupina volivcev14411,46 %
6.Natalija OčkoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1219,63 %
7.Stanislav UgeršekMajda Tropan in skupina volivcev937,40 %
8.Jožef LevaIvan Kumaver in skupina volivcev927,32 %
9.Štefan SmogavcAna Marguč in skupina volivcev927,32 %

Izidi za krajevno skupnost - Zgornja Polskava - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.doc.dr. Gregor Rečnikdoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev41410,01 %
2.Uroš KlajderičMarko Klajderič in skupina volivcev3608,71 %
3.mag. Mateja Rečnikdoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev3097,47 %
4.Branko Zalokardoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev2937,09 %
5.Simon LeskovarOlga Kalan in skupina volivcev2856,89 %
6.Franc PišekMatjaž Pišek in skupina volivcev2586,24 %
7.Luka MagdičMarko Magdič in skupina volivcev2576,22 %
8.Damijan Ciglerdoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev2345,66 %
9.Zlatko PongračičNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI2245,42 %
10.Babč vodovodar (Franček) AčkoNeža Motaln in skupina volivcev2044,93 %
11.Dušan KotnikJožica Pšeničnik in skupina volivcev1894,57 %
12.Barbara Pliberšekdoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev1784,31 %
13.Dejan Bevcdoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev1784,31 %
14.Melita Dramedoc.dr.Gregor Rečnik in skupina volivcev1774,28 %
15.Arnold ResmanIvan Peter Jurše in skupina volivcev1684,06 %
16.Manica KrambergerIvan Peter Jurše in skupina volivcev1653,99 %
17.mag. Alojz KovšeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA1353,27 %
18.Sonja JalovecIvan Peter Jurše in skupina volivcev1062,56 %
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.