Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih, obdelanih do 14:00 ure dne 17.12.2018. Vsi podatki so neuradni.

Občina MEDVODE
četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti
(na občino MEDVODE) (na seznam občin)

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost - Katarina - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ALBIN KOŠIRDEJAN FEKONJA IN SKUPINA VOLIVCEV6721,27 %
2.KATARINA KOŠOROK ŠUBICALBIN KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV5718,10 %
3.TOMAŽ KRAŠNAALBIN KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV5316,83 %
4.PETER PAUL ARNEŽALBIN KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV5015,87 %
5.PIKA FEKONJADEJAN FEKONJA IN SKUPINA VOLIVCEV4514,29 %
6.MITJA MEDIČDEJAN FEKONJA IN SKUPINA VOLIVCEV4313,65 %

Izidi za krajevno skupnost - Medvode - center - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.BRANKO FIŠERSONJA FIŠER IN SKUPINA VOLIVCEV185100,00 %

Izidi za krajevno skupnost - Medvode - center - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.DRAGAN DJUKIĆLUČKA DJUKIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV16855,63 %
2.ANĐELKO VAHTARIČŽIVKO RIBIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV7023,18 %
3.GORAN MILIVOJEVIĆMIHAELA MILIVOJEVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV6421,19 %

Izidi za krajevno skupnost - Medvode - center - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.UROŠ MEDARALEŠ KRŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"17937,21 %
2.GORAZD ŠTURMDAMIJAN BOHINC IN SKUPINA VOLIVCEV10622,04 %
3.ZDENKA BOKALBOJAN BOKAL IN SKUPINA VOLIVCEV10121,00 %
4.ZORAN RISTIĆTOMAŽ HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV6513,51 %
5.ZUHDIJA HAFIZOVIĆESMA HAFIZOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV "GIBANJE ZA ODGOVORNO KRAJEVNO SKUPNOST"306,24 %

Izidi za krajevno skupnost - Medvode - center - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.VOJKO BIZANTTATJANA BIZANT IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"286100,00 %

Izidi za krajevno skupnost - Pirniče - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.NADA PREŠERENNADJA ALOJZIJA PUPPIS IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"285100,00 %

Izidi za krajevno skupnost - Pirniče - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ŠTEFAN ČEBAŠEKŠTEFAN ČEBAŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV15959,55 %
2.STANKO OKOLIŠGORAZD RUDOLF ČEBULC IN SKUPINA VOLIVCEV7829,21 %
3.MARIJA PODVEZŠTEFAN ČEBAŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV3011,24 %

Izidi za krajevno skupnost - Pirniče - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.LUKA ČUKAJNEANTON MERJASEC IN SKUPINA VOLIVCEV30932,36 %
2.CVETKA ŽIDAN VALJAVECŠPELA PIRNAT IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"27228,48 %
3.IVO REPVESNA REP IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"21622,62 %
4.MATEJA NOVAKDEJAN ŽURA IN SKUPINA VOLIVCEV15816,54 %

Izidi za krajevno skupnost - Preska - Žlebe - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ANA BARLEMATEVŽ BARLE IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"20240,64 %
2.KATARINA GALOFALEŠ GALOF IN SKUPINA VOLIVCEV12024,14 %
3.ANTON STOPARKANDIDACIJSKI ZBOR OBČINSKEGA ODBORA DESUS MEDVODE9418,91 %
4.MILAN ŠOBATVOLILNA KONVENCIJA OBČINSKEGA ODBORA SD8116,30 %

Izidi za krajevno skupnost - Preska - Žlebe - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ZVONKA HOČEVARKANDIDACIJSKI ZBOR OBČINSKEGA ODBORA DESUS MEDVODE13941,00 %
2.DEJAN KRAJAČIĆIGNAC KRAJAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV12235,99 %
3.JOŽICA HEGLERDRAGICA PROSEN IN SKUPINA VOLIVCEV7823,01 %

Izidi za krajevno skupnost - Preska - Žlebe - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.LADISLAV VIDMARPETRA VIDMAR IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"11136,27 %
2.BARBARA TERAŽGORAZD ČARMAN IN SKUPINA VOLIVCEV9230,07 %
3.MIRKO VEROVŠEKBERNARDKA BUKOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV6220,26 %
4.DARINKA VEROVŠEKPETRA VIDMAR IN SKUPINA VOLIVCEV "LNS - LISTA NEJCA SMOLETA"4113,40 %

Izidi za krajevno skupnost - Senica - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ZORAN ČREŠNIKDOMEN KURALT IN SKUPINA VOLIVCEV4758,02 %
2.FRANC POLJANECJANEZ POLJANEC IN SKUPINA VOLIVCEV3441,98 %

Izidi za krajevno skupnost - Senica - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.STANISLAV ULANECMATJAŽ GRUM IN SKUPINA VOLIVCEV6030,30 %
2.DAMIJAN BELECMITJA BELEC IN SKUPINA VOLIVCEV5929,80 %
3.STAŠ KALANNIKA KALAN IN SKUPINA VOLIVCEV4522,73 %
4.MIRKO ZORČIČIGOR HORVAT IN SKUPINA VOLIVCEV3417,17 %

Izidi za krajevno skupnost - Senica - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.RAFAEL TEHOVNIKHELENA KALAN IN SKUPINA VOLIVCEV8141,75 %
2.KARMEN MARETIČ DEBELJAKHELENA KALAN IN SKUPINA VOLIVCEV5829,90 %
3.RUDOLF KALANHELENA KALAN IN SKUPINA VOLIVCEV5528,35 %

Izidi za krajevno skupnost - Senica - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.GREGA BIZJAKMATEJA KUHAR BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV2933,72 %
2.IZIDOR KRELJIVAN MITIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV2832,56 %
3.BOŠTJAN MEŽNARŠIČVLASTA ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV2427,91 %
4.EMIR MULALIĆVOLILNA KONVENCIJA OBČINSKEGA ODBORA SD55,81 %

Izidi za krajevno skupnost - Seničica - Golo brdo - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.SABINA TRAMPUŠGREGOR ZAVAŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV9712,40 %
2.MAJA JURJEVECSAŠO MIRTIČ IN SKUPINA VOLIVCEV9612,28 %
3.MARJETA BOKANKAREL LUZAR IN SKUPINA VOLIVCEV8611,00 %
4.ROK PEVECGREGOR ZAVAŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV8210,49 %
5.TADEJA TROJARGREGOR ZAVAŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV769,72 %
6.ANDREJ KOČARALOJZIJ LAH IN SKUPINA VOLIVCEV749,46 %
7.MARKO ZAJOVIĆSAŠO MIRTIČ IN SKUPINA VOLIVCEV678,57 %
8.KSENIJA MIKŠAKAREL LUZAR IN SKUPINA VOLIVCEV567,16 %
9.JANEZ JAKIČKAREL LUZAR IN SKUPINA VOLIVCEV557,03 %
10.NATALIJA DOMJANIČKAREL LUZAR IN SKUPINA VOLIVCEV516,52 %
11.BRANKO DOMJANIČKAREL LUZAR IN SKUPINA VOLIVCEV425,37 %

Izidi za krajevno skupnost - Smlednik - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.LEON STAREANDREJ STENOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV9769,29 %
2.VERA NUHIJEV GALIČIČALEŠ GALIČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV4330,71 %

Izidi za krajevno skupnost - Smlednik - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.JOŽE JANHARNEŽKA JANHAR IN SKUPINA VOLIVCEV17069,11 %
2.IVAN ŠPENKOKANDIDACIJSKI ZBOR OBČINSKEGA ODBORA DESUS MEDVODE7630,89 %

Izidi za krajevno skupnost - Smlednik - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.JURE ŽITNIKMAJA ŠLEBIR IN SKUPINA VOLIVCEV134100,00 %

Izidi za krajevno skupnost - Smlednik - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.MATEJ ULČARMIHA ZALETELJ IN SKUPINA VOLIVCEV18853,26 %
2.METOD FERBARMATEJ ULČAR IN SKUPINA VOLIVCEV16546,74 %

Izidi za krajevno skupnost - Smlednik - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.MARJAN MALILOVRO BOGATAJ IN SKUPINA VOLIVCEV18747,34 %
2.ALENKA ZORMAN ROZMANLOVRO BOGATAJ IN SKUPINA VOLIVCEV11428,86 %
3.TATJANA PERKOLOVRO BOGATAJ IN SKUPINA VOLIVCEV9423,80 %

Izidi za krajevno skupnost - Sora - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.FRANC ZADNIKARMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV19211,71 %
2.JANA DEBELJAKMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV18111,04 %
3.MIRKO JAVERŠEKMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV17310,55 %
4.FRANC JAMNIKFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV1509,15 %
5.TINA SOJERFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV1247,56 %
6.FRANC PLEŠECFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV1157,01 %
7.BERNARDA KOKELJMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1126,83 %
8.ANA OKORNMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1106,71 %
9.JANA ERŽEN NOTARFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV915,55 %
10.URŠKA ROŽANCFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV905,49 %
11.JERNEJA BOGATAJMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV905,49 %
12.DAMJAN KAVČIČFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV885,37 %
13.ALEŠ BREZARMIRKO JAVERŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV643,90 %
14.JAKOB ZUPANFRANC PLEŠEC IN SKUPINA VOLIVCEV603,66 %

Izidi za krajevno skupnost - Trnovec - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.NUŠA TEHOVNIKMOJCA MURNIK IN SKUPINA VOLIVCEV6825,76 %
2.ALOJZIJA BOZOVIČARMOJCA MURNIK IN SKUPINA VOLIVCEV5219,70 %
3.JOŽE RADEMOJCA MURNIK IN SKUPINA VOLIVCEV5018,94 %
4.JURE OSREDKARMOJCA MURNIK IN SKUPINA VOLIVCEV4818,18 %
5.ANDREJ ČARMANMOJCA MURNIK IN SKUPINA VOLIVCEV4617,42 %

Izidi za krajevno skupnost - Vaše Goričane - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.JOŽE JARCFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV23918,95 %
2.BOŠTJAN LUŠTRIKFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV23618,72 %
3.STANKO NOVAKFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV19815,70 %
4.VIDA BALIŠFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV18014,27 %
5.SAŠA MALENŠEKFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV16413,01 %
6.ANA PLAVČAKFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV1269,99 %
7.VLADIMIR GUMILARFRANC ROŽANC IN SKUPINA VOLIVCEV1189,36 %

Izidi za krajevno skupnost - Zbilje - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.ANDREJ KALANIZTOK PIPAN IN SKUPINA VOLIVCEV "LISTA ZA UREJENE ZBILJE"21628,24 %
2.KLEMEN MLINARIČIZTOK PIPAN IN SKUPINA VOLIVCEV "LISTA ZA UREJENE ZBILJE"14619,08 %
3.DAMJAN SMOLEIZTOK PIPAN IN SKUPINA VOLIVCEV "LISTA ZA UREJENE ZBILJE"14118,43 %
4.ANA JERINAIZTOK PIPAN IN SKUPINA VOLIVCEV "LISTA ZA UREJENE ZBILJE"13417,52 %
5.VOJKA LOČNIŠKAR PIPANIZTOK PIPAN IN SKUPINA VOLIVCEV "LISTA ZA UREJENE ZBILJE"12816,73 %

Izidi za vaško skupnost - Studenčice - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.TADEJ MRAKMATEJKO TRAMPUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV5222,91 %
2.JANA OMEJCMATEJKO TRAMPUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV5122,47 %
3.MOJCA BOKANMATEJKO TRAMPUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV4519,82 %
4.ANAMARIJA MRAKMATEJKO TRAMPUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV4218,50 %
5.MIHA PLAZARMATEJKO TRAMPUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV3716,30 %

Izidi za vaško skupnost - Tehovec - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.FRANC TEHOVNIKVALENTIN KEJŽAR IN SKUPINA VOLIVCEV1234,29 %
2.VALENTIN KEJŽARDOMINIK KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV1028,57 %
3.PAVEL TEHOVNIKDOMINIK KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV720,00 %
4.MARIJA KEJŽAR KREKDOMINIK KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV617,14 %
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.