Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA TREBNJE
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Leon Lobe, 25.09.1976, Studenec, Studenec 42, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
2mag. Gregor Kaplan, 12.02.1974, Trebnje, Dolenjska ulica 2, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
3Alojzij Kastelic, 30.08.1960, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 29, 8210 TrebnjeBranko Meglič in skupina volivcev
4Jože Avguštinčič, 27.09.1983, Lokve pri Dobrniču, Lokve pri Dobrniču 1, 8211 DobrničSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1DROT - ZA RAZVOJ
1Simon Erjavec, 01.12.1987, Velika Loka, Velika Loka 19, 8212 Velika Loka
2Suzana Vencelj, 07.02.1976, Mali Videm, Mali Videm 18, 8212 Velika Loka
3Tomaž Praznik, 29.01.1977, Veliki Gaber, Veliki Gaber 150, 8213 Veliki Gaber
4Brigita Rebolj, 16.01.1990, Mali Gaber, Mali Gaber 10, 8213 Veliki Gaber
5Jože Hribar, 02.12.1964, Veliki Gaber, Veliki Gaber 64A, 8213 Veliki Gaber
6Maša Erjavec, 21.09.1989, Velika Loka, Velika Loka 19, 8212 Velika Loka
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Franci Ostanek, 05.02.1965, Dolnje Prapreče, Dolnje Prapreče 1, 8212 Velika Loka
2Bogdana Brilj, 20.11.1976, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 27, 8360 Žužemberk
3Filip Strajnar, 27.06.1990, Velika Loka, Velika Loka 23, 8212 Velika Loka
4Brigita Flere, 02.09.1988, Martinja vas, Martinja vas 36, 8212 Velika Loka
5Marjan Urbančič, 15.03.1957, Trebanjski Vrh, Trebanjski Vrh 26, 8212 Velika Loka
6Špela Zorc, 12.10.1988, Zagorica pri Velikem Gabru, Zagorica pri Velikem Gabru 30, 8213 Veliki Gaber
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Mirko Gliha, 03.08.1948, Cesta pri Velikem Gabru, Cesta pri Velikem Gabru 15, 8213 Veliki Gaber
2Darinka Kastelic, 21.01.1959, Dolga Njiva pri Šentlovrencu, Dolga Njiva pri Šentlovrencu 12, 8212 Velika Loka
3Mirko Kržičnik, 21.08.1952, Veliki Videm, Veliki Videm 29, 8212 Velika Loka
4SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Stanislav Šlajpah, 15.07.1966, Škovec, Škovec 22, 8212 Velika Loka
2Zlatka Zavrl, 03.02.1957, Roje pri Čatežu, Roje pri Čatežu 1, 8212 Velika Loka
3Jože Dimnik, 12.10.1963, Mrzla Luža, Mrzla Luža 2, 8212 Velika Loka
4Nataša Zavrl, 26.02.1982, Roje pri Čatežu, Roje pri Čatežu 1, 8212 Velika Loka
5Gustelj Pekolj, 24.11.1957, Gombišče, Gombišče 15, 8213 Veliki Gaber
6Patricija Šlajpah, 27.01.1996, Škovec, Škovec 22, 8212 Velika Loka
5SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Tjaša Benedičič, 22.11.1983, Čatež, Čatež 59, 8212 Velika Loka
2Daniel Barle, 01.04.1954, Velika Loka, Velika Loka 43, 8212 Velika Loka
3Silva Korevec, 22.12.1953, Veliki Gaber, Veliki Gaber 108, 8213 Veliki Gaber
4Božidar Jerčič, 13.06.1956, Zagorica pri Velikem Gabru, Zagorica pri Velikem Gabru 39 B, 8213 Veliki Gaber
5Alojzij Piškur, 05.03.1954, Mali Gaber, Mali Gaber 17, 8213 Veliki Gaber
6NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Franc Lavš, 01.05.1957, Zagorica pri Velikem Gabru, Zagorica pri Velikem Gabru 63, 8213 Veliki Gaber
2Štefanija Gliha, 06.12.1949, Cesta, Cesta 15, 8213 Veliki Gaber
3Branko Longar, 29.01.1970, Medvedjek, Medvedjek 33, 8213 Veliki Gaber
4Maja Trunkelj, 12.12.1991, Orlaka, Orlaka 1, 8360 Žužemberk
5Marjan Papež, 25.07.1959, Čatež, Čatež 56, 8212 Velika Loka
6Kristina Hočevar, 13.11.1976, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 25A, 8360 Žužemberk
7ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1Franc Brane Praznik, 21.04.1949, Mačji Dol, Mačji Dol 1, 8212 Velika Loka
2Sonja Jevnikar, 19.06.1966, Medvedjek, Medvedjek 7, 8213 Veliki Gaber
3Tadej Rakar, 09.11.1991, Šentlovrenc, Šentlovrenc 52, 8212 Velika Loka
4Frančiška Grošel, 27.11.1937, Šentlovrenc, Šentlovrenc 14, 8212 Velika Loka
8Županova lista
1Andrej Jevnikar, 02.02.1957, Vrhovo pri Šentlovrencu, Vrhovo pri Šentlovrencu 8, 8212 Velika Loka
2Tanja Jamnik Grm, 20.01.1978, Stehanja vas, Stehanja vas 4, 8213 Veliki Gaber
3Branko Rus, 03.02.1965, Mrzla Luža, Mrzla Luža 7, 8212 Velika Loka
4Mojca Smolič, 19.04.1965, Veliki Gaber, Veliki Gaber 74, 8213 Veliki Gaber
5Ignac Trunkelj, 27.08.1953, Orlaka, Orlaka 1, 8360 Žužemberk
6Marjeta Tomšič, 11.02.1952, Čatež, Čatež 26, 8212 Velika Loka
9SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Blaž Ovnik, 18.01.1987, Škovec, Škovec 13, 8212 Velika Loka
2Nataša Verbič, 05.05.1972, Trebanjski vrh, Trebanjski Vrh 21, 8212 Velika Loka
3Jože Trunkelj, 09.04.1979, Orlaka, Orlaka 17, 8360 Žužemberk
4Natalija Zabukovec, 03.12.1976, Pristavica pri Velikem Gabru, Pristavica pri Velikem Gabru 7, 8213 Veliki Gaber
5Bogomir Mlakar, 17.02.1962, Dolenja vas pri Čatežu, Dolenja vas pri Čatežu 18A, 8212 Velika Loka
6Tina Smolič, 02.11.1991, Velika Loka, Velika Loka 27, 8212 Velika Loka

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1Županova lista
1Alojzij Kastelic, 30.08.1960, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 29, 8210 Trebnje
2Martina Ratajc, 24.03.1970, Lukovek, Lukovek 5, 8210 Trebnje
3Silvo Zupančič, 29.12.1961, Svetinja, Svetinja 16, 8211 Dobrnič
4Ana Kastigar, 21.06.1967, Dobrnič, Dobrnič 10, 8211 Dobrnič
5Franci Starič, 23.08.1981, Rihpovec, Rihpovec 31, 8210 Trebnje
2NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Majda Gazvoda, 14.11.1970, Dobrava, Dobrava 19, 8211 Dobrnič
2France Smolič, 11.12.1966, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 4, 8210 Trebnje
3Brigita Murn, 11.07.1987, Korita, Korita 15, 8211 Dobrnič
4Damjan Smolič, 24.05.1971, Knežja vas, Knežja vas 13, 8211 Dobrnič
5Srečko Ožek, 11.11.1959, Železno, Železno 20, 8211 Dobrnič
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Silvester Prpar, 02.12.1954, Dobrnič, Dobrnič 17, 8211 Dobrnič
2Ana Moder, 30.01.1966, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 33, 8210 Trebnje
3Alojz Špec, 14.07.1967, Gorenje Kamenje pri Dobrniču, Gorenje Kamenje pri Dobrniču 16, 8211 Dobrnič
4Marjana Kužnik, 20.08.1965, Podlisec, Podlisec 7, 8211 Dobrnič
5Janez Strajnar, 15.07.1962, Dečja vas, Dečja vas 20, 8210 Trebnje
4SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Anica Maraž, 24.11.1957, Lisec, Lisec 74, 8211 Dobrnič
2Franci Matoh, 30.08.1963, Grm, Grm 6A, 8210 Trebnje
3Darinka Krevs, 27.12.1950, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 20, 8210 Trebnje
4Bojan Potisek, 15.08.1978, Lisec, Lisec 199, 8211 Dobrnič
5Helena Potokar Krevs, 24.10.1984, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 20A, 8210 Trebnje
5ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1Ksenija Starič, 08.12.1994, Rihpovec, Rihpovec 19, 8210 Trebnje
2Jože Trunkelj, 06.03.1967, Preska pri Dobrniču, Preska pri Dobrniču 14, 8211 Dobrnič
3Karmen Maver, 14.01.1973, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 61, 8210 Trebnje
4Ivan Starič, 01.04.1954, Rihpovec, Rihpovec 19, 8210 Trebnje
5Tanja Benedik, 07.05.1967, Gradišče pri Trebnjem, Gradišče pri Trebnjem 38, 8210 Trebnje
6SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Mitja Hren, 05.09.1987, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 25 C, 8210 Trebnje
2Antonija Krmelj, 24.08.1959, Dečja vas, Dečja vas 31, 8210 Trebnje
3Franc Bartolj, 29.01.1954, Grm, Grm 26, 8210 Trebnje
4Silva Čujk, 07.11.1967, Šmaver, Šmaver 46B, 8211 Dobrnič
5Jožef Lipoglavšek, 18.12.1954, Gorenji Vrh pri Dobrniču, Gorenji Vrh pri Dobrniču 14, 8211 Dobrnič
7DROT - ZA RAZVOJ
1Tanja Cesar, 29.12.1978, Rodine pri Trebnjem, Rodine pri Trebnjem 7, 8210 Trebnje
2Miha Sever, 30.07.1985, Gorenje Ponikve, Gorenje Ponikve 5, 8210 Trebnje
3Saša Gognjavec, 02.04.1986, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 23, 8210 Trebnje
4Alen Štritof, 11.04.1991, Gorenje Kamenje pri Dobrniču, Gorenje Kamenje pri Dobrniču 11, 8211 Dobrnič
5Marija Zupančič, 21.07.1973, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 25 B, 8210 Trebnje
8SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Jože Avguštinčič, 27.09.1983, Lokve pri Dobrniču, Lokve pri Dobrniču 1, 8211 Dobrnič
2Tatjana Dokl, 26.01.1972, Svetinja, Svetinja 21, 8211 Dobrnič
3Boštjan Koncilja, 18.01.1975, Dobrnič, Dobrnič 1, 8211 Dobrnič
4Anita Barle, 17.02.1977, Dolenje Selce, Dolenje Selce 3, 8211 Dobrnič
5Marko Emeršič, 03.08.1964, Lisec, Lisec 17D, 8211 Dobrnič
9Lista Milana Kastelica za razvoj občine
1Milan Kastelic, 13.02.1970, Dobrnič, Dorbnič 60, 8211 Dobrnič

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1DROT - ZA RAZVOJ
1Mateja Povhe, 16.02.1979, Račje selo, Račje selo 22, 8210 Trebnje
2Leon Lobe, 25.09.1976, Studenec, Studenec 42, 8210 Trebnje
3Špela Smuk, 29.04.1975, Trebnje, Gubčeva cesta 26, 8210 Trebnje
4Dean Verbič, 26.05.1971, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 12, 8210 Trebnje
5Mateja Kozlevčar, 12.07.1983, Trebnje, Ulica OF 7, 8210 Trebnje
6Marko Šalehar, 10.04.1978, Trebnje, Gubčeva cesta 4A, 8210 Trebnje
7Greta Gašperin, 15.09.1963, Trebnje, Cankarjeva ulica 35, 8210 Trebnje
8Franci Opara, 21.08.1969, Trebnje, Goliev trg 13, 8210 Trebnje
9Peter Agnič, 26.09.1970, Trebnje, Majcnova ulica 4, 8210 Trebnje
2ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1mag. Gregor Kaplan, 12.02.1974, Trebnje, Dolenjska ulica 2, 8210 Trebnje
2Karmen Starič, 21.01.1969, Trebnje, Obrtniška ulica 10, 8210 Trebnje
3Darko Pekolj, 30.07.1961, Račje selo, Račje selo 19, 8210 Trebnje
4Barbara Leben, 19.12.1986, Trebnje, Obrtniška ulica 10A, 8210 Trebnje
5Danijel Ocepek, 01.08.1980, Pristava, Pristava 20, 8210 Trebnje
6Ivica Kastelic, 12.05.1960, Trebnje, Gubčeva cesta 21, 8210 Trebnje
7Darko Kastelic, 22.07.1955, Trebnje, Slakova ulica 3, 8210 Trebnje
8Danica Franjga, 15.11.1953, Trebnje, Ulica OF 8, 8210 Trebnje
9Franc Žnidaršič, 11.12.1940, Trebnje, Cankarjeva ulica 33, 8210 Trebnje
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1dr. Jože Korbar, 27.03.1964, Trebnje, Jurčičeva ulica 6, 8210 Trebnje
2Mojca Pekolj, 13.06.1961, Breza, Breza 25, 8210 Trebnje
3Milan Žnidaršič, 13.03.1987, Praproče, Praproče 10, 8210 Trebnje
4Katja Starič, 03.11.1999, Trebnje, Simončičeva ulica 12, 8210 Trebnje
5Anton Kek, 12.04.1964, Pluska, Pluska 4, 8210 Trebnje
6Alenka Ozimek, 31.08.1965, Vrhtrebnje, Vrhtrebnje 1, 8210 Trebnje
7Tomaž Kukenberger, 27.12.1965, Studenec, Studenec 20, 8210 Trebnje
8Vanja Kresal, 26.06.1986, Velika Ševnica, Velika Ševnica 10, 8210 Trebnje
9Alfonz Gričar, 24.10.1965, Trebnje, Pehanijeva ulica 2, 8210 Trebnje
4Županova lista
1Miran Candellari, 25.05.1968, Marof, Marof 25, 8210 Trebnje
2Milena Marija Ratajc, 04.06.1946, Vina Gorica, Vina Gorica 24, 8210 Trebnje
3Miran Jurak, 03.07.1956, Trebnje, Gubčeva cesta 18, 8210 Trebnje
4Nada Pepelnak, 04.07.1964, Trebnje, Jurčičeva ulica 9, 8210 Trebnje
5Jože Grozde, 10.12.1958, Trebnje, Cankarjeva ulica 31, 8210 Trebnje
6Marija Prosenik, 26.04.1961, Paradiž, Paradiž 4, 8210 Trebnje
7Jože Okoren, 19.09.1948, Trebnje, Cankarjeva ulica 37, 8210 Trebnje
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Blaž Pavlin, 26.02.1975, Trebnje, Tomšičeva ulica 3, 8210 Trebnje
2Bernarda Mirtič, 23.11.1983, Trebnje, Rimska cesta 18 E, 8210 Trebnje
3Pavle Rot, 19.08.1958, Pristava, Pristava 26, 8210 Trebnje
4Tina Mlakar, 06.10.1990, Mala Ševnica, Mala Ševnica 5, 8210 Trebnje
5Andrej Zupančič, 04.10.1980, Trebnje, Gubčeva cesta 24, 8210 Trebnje
6Emiljana Pavlin, 20.08.1948, Trebnje, Tomšičeva ulica 3, 8210 Trebnje
7Alojz Nadrih, 22.06.1946, Trebnje, Obrtniška ulica 19, 8210 Trebnje
8Jožica Marinčič, 01.12.1957, Trebnje, Simončičeva ulica 9, 8210 Trebnje
9Alojz Križman, 05.10.1975, Trebnje, Glavarjeva ulica 7, 8210 Trebnje
6SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Vida Šušterčič, 05.01.1958, Trebnje, Paradiž 6, 8210 Trebnje
2Branko Veselič, 25.05.1959, Trebnje, Gubčeva ulica 10, 8210 Trebnje
3Marjetka Matoh, 17.01.1961, Trebnje, Stari trg 40, 8210 Trebnje
4mag. Igor Teršar, 31.10.1965, Studenec, Studenec 25, 8210 Trebnje
5Marjanca Udovič, 07.07.1962, Repče, Repče 32, 8210 Trebnje
6Borut Kolenc, 20.05.1966, Trebnje, Trubarjeva ulica 8, 8210 Trebnje
7SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Franci Kepa, 26.09.1964, Trebnje, Dolenjska ulica 10, 8210 Trebnje
2Erika Strmec, 06.05.1989, Trebnje, Rimska cesta 2A, 8210 Trebnje
3Igor Sinur, 30.09.1969, Trebnje, Simončičeva ulica 3, 8210 Trebnje
4Jožefa Černe, 18.11.1954, Studenec, Studenec 14, 8210 Trebnje
5Peter Marn, 22.06.1967, Dol pri Trebnjem, Dol pri Trebnjem 10, 8210 Trebnje
6Mateja Grebenc Kepa, 15.09.1969, Trebnje, Dolenjska ulica 10, 8210 Trebnje
7Franc Mulh, 25.05.1962, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 35, 8210 Trebnje
8Anja Bobnar, 29.08.1997, Vina Gorica, Vina Gorica 21, 8210 Trebnje
9Domen Štupar, 28.12.1994, Vina Gorica, Vina Gorica 31, 8210 Trebnje
8SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Nino Zajc, 24.11.1986, Pekel, Pekel 11A, 8210 Trebnje
2Silva Kastelic, 13.12.1957, Trebnje, Kidričeva ulica 30, 8210 Trebnje
3Miha Zupančič, 22.08.1992, Trebnje, Slakova ulica 26, 8210 Trebnje
4Marija Mežnaršič, 17.07.1953, Reber, Reber 7, 8210 Trebnje
5Vinko Ribič, 24.04.1970, Cviblje, Cviblje 41, 8210 Trebnje
6Jasna Lukić, 30.05.1992, Trebnje, Gubčeva cesta 9, 8210 Trebnje
7Marjan Krmelj, 26.10.1955, Trebnje, Kidričeva ulica 24, 8210 Trebnje
8Marinka Sila, 17.08.1949, Trebnje, Rimska cesta 23, 8210 Trebnje
9Anica Velkavrh, 10.01.1953, Trebnje, Glavarjeva ulica 9, 8210 Trebnje
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.