Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA TOLMIN
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1TOMAŽ ŠTENKLER, 19.09.1974, PODBRDO, PODBRDO 53, 5243 PodbrdoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2UROŠ BREŽAN, 12.04.1972, ZATOLMIN, ZATOLMIN 64B, 5220 TolminMARTINA KENDA IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1DANIJEL OBLAK, 30.09.1964, TOLMIN, GRAJSKA ULICA 9, 5220 Tolmin
2DARIJA MRAK, 07.04.1968, TOLMIN, GRADNIKOVA ULICA 5, 5220 Tolmin
3IZTOK KOZOROG, 03.01.1972, TOLMIN, ŠAVLIJEVA ULICA 6, 5220 Tolmin
4ANKA BENEDIČIČ PRESL, 14.10.1971, TOLMIN, TRG 1. MAJA 3, 5220 Tolmin
5ROK BRATINA, 06.07.1994, TOLMIN, ŽAGARJEVA ULICA 4, 5220 Tolmin
6NADJA KAVČIČ VELIKONJA, 21.03.1974, TOLMIN, GRAJSKA ULICA 7, 5220 Tolmin
7JUSTIN RUTAR, 01.07.1979, TOLMIN, BAZOVIŠKA ULICA 21, 5220 Tolmin
2ZZP - ZVEZA ZA PRIMORSKO-ZZP
1MILENA SEDEJ, 14.03.1972, TOLMIN, ULICA PREKOMORSKIH BRIGAD 10, 5220 Tolmin
2ALOJZ BASKAR, 15.06.1954, TOLMIN, ULICA PREKOMORSKIH BRIGAD 7, 5220 Tolmin
3MAJA KRAGELJ, 16.12.1977, TOLMIN, KOSOVELOVA ULICA 6, 5220 Tolmin
4IVAN RUTAR, 24.03.1959, TOLMIN, GREGORČIČEVA ULICA 18A, 5220 Tolmin
5DUŠAN LENARČIČ, 10.09.1957, TOLMIN, GREGORČIČEVA ULICA 20, 5220 Tolmin
3SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1RENATA PAVC, 20.10.1975, TOLMIN, ULICA CIRILA KOSMAČA 4, 5220 Tolmin
2RAJKO PODGORNIK, 27.09.1951, TOLMIN, POD BRAJDO 6, 5220 Tolmin
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1PETER KAVČIČ, 25.10.1988, TOLMIN, RUTARJEVA ULICA 8, 5220 Tolmin
2NATAŠA KOCIČ, 21.12.1972, TOLMIN, ULICA PETRA SKALARJA 4, 5220 Tolmin
3GORAZD LEBAN, 08.12.1978, TOLMIN, ULICA TOLMINSKEGA PUNTA 7, 5220 Tolmin
4NADA HUMAR LEBAN, 23.06.1952, TOLMIN, ZALOG 9, 5220 Tolmin
5GAŠPER BEGUŠ, 14.11.1983, TOLMIN, GRADNIKOVA ULICA 34, 5220 Tolmin
6MOJCA PERDIH, 20.10.1982, TOLMIN, ŽAGARJEVA ULICA 8, 5220 Tolmin
7ROK URŠIČ, 23.07.1946, TOLMIN, BEVKOVA ULICA 34, 5220 Tolmin
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1NATAŠA GABRŠČEK, 09.03.1969, TOLMIN, ULICA PADLIH BORCEV 5, 5220 Tolmin
2MATEJ HRAST, 10.08.1990, TOLMIN, ULICA CIRILA KOSMAČA 3, 5220 Tolmin
3NADJA BLAŽEJ, 22.05.1966, TOLMIN, PREGLJEV TRG 6, 5220 Tolmin
4CIRIL TESTEN, 04.04.1947, TOLMIN, ŽAGARJEVA ULICA 3, 5220 Tolmin
5MARJETA RUTAR, 18.02.1992, ŽABČE, ŽABČE 22, 5220 Tolmin
6MITJA GABRŠČEK, 26.09.1955, TOLMIN, NA PETELINCU 10, 5220 Tolmin
7SIMON KUTIN, 07.11.1983, TOLMIN, VOJKOVA ULICA 3B, 5220 Tolmin
6DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1BORIS LEBAN, 07.11.1955, TOLMIN, VOJKOVA ULICA 4, 5220 Tolmin
2BOŽENKA ISTENIČ, 09.07.1955, TOLMIN, BRUNOV DREVORED 25, 5220 Tolmin
3ANDREJ COSTANTINI, 30.10.1959, TOLMIN, MESTNI TRG 2A, 5220 Tolmin
4IVANA MATOVSKI, 22.06.1944, TOLMIN, KOSOVELOVA ULICA 3, 5220 Tolmin
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1JOŽEF MEŽNAR, 30.03.1939, ŽABČE, ŽABČE 35, 5220 Tolmin
2MARIJA BONČINA, 08.08.1962, ČADRG, ČADRG 8, 5220 Tolmin
3GORAN BAJT, 10.07.1978, TOLMIN, ŽAGARJEVA ULICA 10, 5220 Tolmin
4JOŽEFA MARIJA RUTAR, 13.04.1948, TOLMIN, NA HRIBIH 20, 5220 Tolmin
8LISTA UROŠA BREŽANA
1MAŠA KLAVORA, 29.09.1980, TOLMIN, ULICA PREKOMORSKIH BRIGAD 10, 5220 Tolmin
2GREGA RODMAN, 20.02.1989, TOLMIN, ŽAGARJEVA ULICA 3, 5220 Tolmin
3DENISE ŠULER RUTAR, 22.01.1973, TOLMIN, NA PETELINCU 15, 5220 Tolmin
4SAŠA KOLMAN, 01.05.1984, TOLMIN, GREGORČIČEVA ULICA 10, 5220 Tolmin
5KATJA MANFREDA, 02.11.1992, ŽABČE, ŽABČE 14A, 5220 Tolmin
6JERNEJ CVEK, 20.03.1991, TOLMIN, KOSOVELOVA ULICA 4, 5220 Tolmin
7DANJEL TOMAŽINČIČ, 21.09.1975, ŽABČE, ŽABČE 20A, 5220 Tolmin
9LISTA DOR
1VALTER VALENTINUZZI, 23.01.1956, TOLMIN, ULICA ALBINA REJCA 1B, 5220 Tolmin
2MARTINA KLANJŠČEK, 25.08.1950, TOLMIN, PREŠERNOVA ULICA 7, 5220 Tolmin
3RADOVAN LIPUŠČEK, 16.05.1953, TOLMIN, ULICA TOLMINSKEGA PUNTA 3, 5220 Tolmin
4DAŠA FURLAN, 12.11.1962, TOLMIN, PREGLJEV TRG 2, 5220 Tolmin
5MIHA MLEKUŽ, 24.04.1986, TOLMIN, ULICA CIRILA KOSMAČA 17, 5220 Tolmin

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1JASNA ROT, 08.04.1985, VOLARJE, VOLARJE 10A, 5220 Tolmin
2ALEŠ BIZJAK, 03.12.1970, VOLČE, VOLČE 40, 5220 Tolmin
3NADA BELLOMO, 14.11.1975, POLJUBINJ, POLJUBINJ 24C, 5220 Tolmin
4IVAN LEBAN, 03.07.1957, ZATOLMIN, ZATOLMIN 22, 5220 Tolmin
2ZZP - ZVEZA ZA PRIMORSKO-ZZP
1IVAN ČERNE, 31.08.1974, VOLARJE, VOLARJE 48, 5220 Tolmin
2ZVEZDANA ČARGA ŠAVLI, 02.06.1970, VOLČE, VOLČE 7, 5220 Tolmin
3DEJAN KONEC, 22.05.1969, VOLČE, VOLČE 57, 5220 Tolmin
4LILIJANA ŠTOKELJ, 01.02.1963, VOLČANSKI RUTI, VOLČANSKI RUTI 5, 5220 Tolmin
5PETER ŠKRLJ, 04.12.1980, VOLČE, VOLČE 54J, 5220 Tolmin
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1ŽAN ISAKOSKI DROLE, 09.07.1988, VOLČE, VOLČE 48, 5220 Tolmin
2VERA KANALEC, 23.02.1955, VOLARJE, VOLARJE 49, 5220 Tolmin
3BOŠTJAN PIČULIN, 06.08.1977, ČIGINJ, ČIGINJ 59, 5220 Tolmin
4ANICA KANALEC PREŠEREN, 04.07.1960, KOZARŠČE, KOZARŠČE 8, 5220 Tolmin
5UROŠ RUTAR, 16.04.1977, KAMNO, KAMNO 40C, 5220 Tolmin
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1JANJA HADALIN, 28.06.1979, POLJUBINJ, POLJUBINJ 22, 5220 Tolmin
2MIHA MEŽNAR, 28.04.1979, KOZARŠČE, KOZARŠČE 12A, 5220 Tolmin
3DARJA IVANČIČ, 05.12.1958, KAMNO, KAMNO 42B, 5220 Tolmin
4TOMAŽ KAVČIČ, 22.03.1987, DOLJE, DOLJE 44, 5220 Tolmin
5IVO TUTA, 13.09.1966, ZATOLMIN, ZATOLMIN 73, 5220 Tolmin
6DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1ZVONKA RONER, 07.06.1960, GABRJE, GABRJE 24, 5220 Tolmin
2SILVAN DEBELJAK, 25.10.1937, VOLČE, VOLČE 9, 5220 Tolmin
3KARIN BREMEC, 04.09.1984, POLJUBINJ, POLJUBINJ 64A, 5220 Tolmin
4VOJKO ŽAGAR, 25.03.1954, POLJUBINJ, POLJUBINJ 16, 5220 Tolmin
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1KLEMEN ŠAVLI, 18.10.1977, ČIGINJ, ČIGINJ 16, 5220 Tolmin
2ANJA LEBAN, 13.10.1993, POLJUBINJ, POLJUBINJ 88, 5220 Tolmin
3MARJAN LIPUŠČEK, 24.11.1973, ZATOLMIN, ZATOLMIN 54, 5220 Tolmin
4ANKA ŠAVLI, 07.11.1976, ČIGINJ, ČIGINJ 16, 5220 Tolmin
5BOJAN ŠTURM, 29.03.1972, VOLARJE, VOLARJE 31, 5220 Tolmin
8LISTA UROŠA BREŽANA
1MATEJ SKOČIR, 20.01.1981, KAMNO, KAMNO 19, 5220 Tolmin
2NIKA GERBEC, 22.04.1989, VOLČE, VOLČE 32, 5220 Tolmin
3SERGIJ MUZNIK, 20.01.1972, LJUBINJ, LJUBINJ 39, 5220 Tolmin
4JANJA GRUDEN ŠAVLI, 10.11.1977, POLJUBINJ, POLJUBINJ 25, 5220 Tolmin
5UROŠ BREŽAN, 12.04.1972, ZATOLMIN, ZATOLMIN 64B, 5220 Tolmin

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1OTON BRATUŽ, 24.03.1969, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 71, 5216 Most na Soči
2MANJA FRELIH, 31.01.1971, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 67, 5216 Most na Soči
3RENATO LEBAN, 17.07.1973, IDRIJA PRI BAČI, IDRIJA PRI BAČI 81, 5216 Most na Soči
4MELITA GABERŠČIK, 02.05.1973, GORENJI LOG, GORENJI LOG 15, 5216 Most na Soči
5BLAŽ BOŽIČ, 20.09.1994, SLAP OB IDRIJCI, SLAP OB IDRIJCI 35, 5283 Slap ob Idrijci
2ZZP - ZVEZA ZA PRIMORSKO-ZZP
1MIHA MLINAR, 09.03.1971, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 60A, 5216 Most na Soči
3SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1ANDREJ KOVAČIČ, 20.01.1972, IDRIJA PRI BAČI, IDRIJA PRI BAČI 15, 5216 Most na Soči
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1LJUBIŠA VELJKOVIĆ, 19.02.1966, POSTAJA, POSTAJA 8, 5216 Most na Soči
2BRIGITA JERKIČ, 05.04.1966, IDRIJA PRI BAČI, IDRIJA PRI BAČI 71D, 5216 Most na Soči
3EGON DEVETAK, 29.08.1961, BAČA PRI MODREJU, BAČA PRI MODREJU 42, 5216 Most na Soči
4NINA PERŠOLJA LIPIČAR, 17.10.1987, DOLENJA TREBUŠA, DOLENJA TREBUŠA 24, 5283 Slap ob Idrijci
5RADOVAN TALJAT, 27.05.1948, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 95, 5216 Most na Soči
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ALBIN MRAK, 10.03.1954, BAČA PRI MODREJU, BAČA PRI MODREJU 14, 5220 Tolmin
2MOJCA REJC, 16.05.1970, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 29, 5216 Most na Soči
3VID SKOK, 30.04.1960, DOLENJA TREBUŠA, DOLENJA TREBUŠA 22, 5283 Slap ob Idrijci
4DARJA MRAK, 09.10.1969, SLAP OB IDRIJCI, SLAP OB IDRIJCI 52A, 5283 Slap ob Idrijci
5EDO KOZOROG, 01.07.1962, MODREJ, MODREJ 41, 5216 Most na Soči
6DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1FRIDERIK LAPANJA, 30.04.1943, SLAP OB IDRIJCI, SLAP OB IDRIJCI 10, 5283 Slap ob Idrijci
2DARJA LAMPRET, 19.06.1957, MODREJ, MODREJ 1H, 5216 Most na Soči
3DRAGO LIPUŠČEK, 01.04.1950, DOLENJA TREBUŠA, DOLENJA TREBUŠA 43, 5283 Slap ob Idrijci
4GORDANA LAPANJA, 14.04.1951, SLAP OB IDRIJCI, SLAP OB IDRIJCI 10, 5283 Slap ob Idrijci
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1MATJAŽ ŽBOGAR, 29.11.1987, KANALSKI LOM, KANALSKI LOM 31, 5216 Most na Soči
2ANA HAWLINA, 15.08.1970, MOST NA SOČI, MOST NA SOČI 60A, 5216 Most na Soči
3KLAVDIJ CENCIČ, 22.04.1979, IDRIJA PRI BAČI, IDRIJA PRI BAČI 60E, 5216 Most na Soči
4MAJA HVALA, 01.06.1995, ROČE, ROČE 11, 5283 Slap ob Idrijci
5BRANKO KOFOL, 13.01.1963, DOLENJA TREBUŠA, DOLENJA TREBUŠA 81, 5283 Slap ob Idrijci
8LISTA UROŠA BREŽANA
1ALJOŠA KRIŽNIČ, 01.04.1977, POSTAJA, POSTAJA 7, 5216 Most na Soči
2ŠPELA MRAK, 19.06.1982, SLAP OB IDRIJCI, SLAP OB IDRIJCI 62, 5283 Slap ob Idrijci
3DRAGOMIR RIJAVEC, 22.11.1973, ROČE, ROČE 1A, 5283 Slap ob Idrijci
4MAJA LAPANJA, 11.01.1981, IDRIJA PRI BAČI, IDRIJA PRI BAČI 26, 5216 Most na Soči
5DEJAN TESTEN, 16.12.1974, MODREJ, MODREJ 56, 5216 Most na Soči

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1GREGOR POLJAK, 30.11.1978, PRAPETNO BRDO, PRAPETNO BRDO 17E, 5283 Slap ob Idrijci
2KARMEN BEGUŠ, 02.05.1952, PODBRDO, PODBRDO 52, 5243 Podbrdo
3IZTOK ROSIČ, 22.06.1958, PODBRDO, PODBRDO 44, 5243 Podbrdo
4ANDREJKA FRELIH, 19.03.1961, PODBRDO, PODBRDO 75, 5243 Podbrdo
2ZZP - ZVEZA ZA PRIMORSKO-ZZP
1KLEMEN GRAHELJ, 14.11.1988, PONIKVE, PONIKVE 79A, 5283 Slap ob Idrijci
2MAJDA ŽEFRAN, 16.09.1962, GRAHOVO OB BAČI, GRAHOVO OB BAČI 21, 5242 Grahovo ob Bači
3MIRAN KRAGELJ, 01.04.1954, KNEŽA, KNEŽA 1B, 5216 Most na Soči
4ZORKA REJC, 08.04.1968, GORSKI VRH, GORSKI VRH 4, 5283 Slap ob Idrijci
5BRANKO KRANJC, 03.10.1952, PONIKVE, PONIKVE 79, 5283 Slap ob Idrijci
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1TOMAŽ ŠTENKLER, 19.09.1974, PODBRDO, PODBRDO 53, 5243 Podbrdo
2MARUŠA VIDMAR, 14.07.1989, PODBRDO, PODBRDO 76A, 5243 Podbrdo
3UROŠ MRAK, 21.02.1995, KORITNICA, KORITNICA 60, 5242 Grahovo ob Bači
4SONJA SKRT, 16.10.1955, PEČINE, PEČINE 38, 5283 Slap ob Idrijci
5ANA ŠORLI, 30.05.1958, PODBRDO, PODBRDO 33A, 5243 Podbrdo
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1JOŽEF DAKSKOBLER, 20.02.1953, PODBRDO, PODBRDO 33A, 5243 Podbrdo
2DORA BOROVNIČAR, 24.01.1959, PODMELEC, PODMELEC 21, 5216 Most na Soči
3STANISLAV ŠORLI, 21.11.1946, KORITNICA, KORITNICA 51A, 5242 Grahovo ob Bači
4VIKTORIJA ČRV, 04.09.1965, PRAPETNO BRDO, PRAPETNO BRDO 43, 5283 Slap ob Idrijci
5MARIJA LAPANJA, 20.08.1947, PONIKVE, PONIKVE 15, 5283 Slap ob Idrijci
6DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1KAREL LAHARNAR, 21.10.1961, ŠENTVIŠKA GORA, ŠENTVIŠKA GORA 12, 5283 Slap ob Idrijci
2MIRJAM PIRIH, 23.07.1968, BUKOVSKI VRH, BUKOVSKI VRH 10, 5283 Slap ob Idrijci
3UROŠ RONER, 06.09.1988, PODBRDO, PODBRDO 11A, 5243 Podbrdo
4MILENA PIRIH, 20.11.1960, PRAPETNO BRDO, PRAPETNO BRDO 38A, 5283 Slap ob Idrijci
5ANDREJ ABRAM, 08.08.1964, HUDAJUŽNA, HUDAJUŽNA 32, 5242 Grahovo ob Bači
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1ALENKA ZGAGA, 04.02.1976, BAČA PRI PODBRDU, BAČA PRI PODBRDU 18, 5243 Podbrdo
2URBAN PISK, 23.09.1984, ZAKRAJ, ZAKRAJ 4, 5283 Slap ob Idrijci
3ERIKA ŠULIGOJ, 17.10.1976, TEMLJINE, TEMLJINE 7, 5216 Most na Soči
8LISTA UROŠA BREŽANA
1GREGOR LAPANJA, 06.09.1984, DABER, DABER 6A, 5283 Slap ob Idrijci
2MARTINA KENDA, 19.01.1972, KLAVŽE, KLAVŽE 19, 5216 Most na Soči
3ZDENKO TORKAR, 29.11.1950, HUDAJUŽNA, HUDAJUŽNA 27, 5242 Grahovo ob Bači
4BOJAN DROLE, 25.08.1977, PODMELEC, PODMELEC 4, 5216 Most na Soči
5VESNA MAVER, 09.07.1984, GRANT, GRANT 1B, 5242 Grahovo ob Bači
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.