Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠMARJE PRI JELŠAH
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Janko Šket, 18.01.1963, Belo, Belo 12, 3240 Šmarje pri JelšahAlojz Tirgušek in skupina volivcev
2Bojana Pevec, 21.03.1965, Vršna vas, Vršna vas 8, 3253 Pristava pri MestinjuSara Pevec in skupina volivcev
3Matija Čakš, 10.04.1985, Koretno, Koretno 15, 3240 Šmarje pri JelšahAnton Guzej in skupina volivcev
4Marko Ketiš, 20.03.1968, Zibika, Zibika 45a, 3253 Pristava pri MestinjuMarija Koritnik in skupina volivcev
5David Stupica, 08.09.1972, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 1, 3240 Šmarje pri JelšahBranka Kovačič in skupina volivcev

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Benja Krulec Vidovič, 27.10.1979, Spodnja Ponkvica, Spodnja Ponkvica 8b, 3231 Grobelno
2Mirko Bevc, 29.08.1966, Babna Brda, Babna Brda 20a, 3264 Sveti Štefan
3Darja Jezovšek, 31.12.1984, Spodnje Selce, Spodnje Selce 5, 3231 Grobelno
4Edi Kincel, 27.03.1973, Grobelno, Grobelno - del 21, 3231 Grobelno
5Branko Podrepšek, 10.06.1957, Lekmarje, Lekmarje 1, 3264 Sveti Štefan
2LISTA NAŠA OBČINA ŠMARJE
1Borut Bevc, 31.05.1970, Bodrišna vas, Bodrišna vas 1, 3231 Grobelno
2Maša Pahole, 30.09.1996, Bodrišna vas, Bodrišna vas 3, 3231 Grobelno
3Urban Smole, 25.07.1987, Brezje pri Lekmarju, Brezje pri Lekmarju 9, 3264 Sveti Štefan
4Mojca Drofenik, 22.02.1997, Babna Reka, Babna Reka 43, 3264 Sveti Štefan
5Rok Gobec, 19.03.1986, Grobelno, Grobelno - del 9, 3231 Grobelno
3LISTA JANKA ŠKETA
1Matjaž Štruklec, 26.10.1975, Bodrišna vas, Bodrišna vas 26a, 3231 Grobelno
2Marjanca Žaberl, 18.05.1989, Sveti Štefan, Sveti Štefan 42, 3264 Sveti Štefan
3Niko Petelin, 17.11.1952, Grobelno, Grobelno 56, 3231 Grobelno
4Urška Leskovar, 15.06.1991, Završe pri Grobelnem, Završe pri Grobelnem 11, 3231 Grobelno
5Silvester Slatenšek, 14.08.1979, Grobelce, Grobelce 10, 3264 Sveti Štefan
4LISTA DAVIDA STUPICE
1Branka Kovačič, 19.04.1968, Grobelno, Grobelno - del 17a, 3231 Grobelno
2Davorin Vrečko, 20.01.1985, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 1, 3231 Grobelno
3Marjana Bračko, 18.07.1963, Babna Brda, Babna Brda 27a, 3264 Sveti Štefan
4Uroš Kolar, 29.04.1991, Spodnja Ponkvica, Spodnja Ponkvica 13, 3231 Grobelno
5Melita Bevc, 11.09.1972, Platinovec, Platinovec 21, 3231 Grobelno
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Katja Kropec, 22.08.1989, Bodrež, Bodrež 41a, 3231 Grobelno
2Vincenc Počivalšek, 25.11.1953, Grobelno, Grobelno - del 36, 3231 Grobelno
3Ivana Polutnik, 21.08.1981, Sveti Štefan, Sveti Štefan 5, 3264 Sveti Štefan
4Jan Golež, 24.12.1996, Sveti Štefan, Sveti Štefan 31, 3264 Sveti Štefan
5Dragica Erlih, 28.10.1954, Platinovec, Platinovec 22a, 3231 Grobelno
6SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Marjan Šolinc, 12.12.1959, Sveti Štefan, Sveti Štefan 57, 3264 Sveti Štefan
7SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Aleš Pungeršek, 16.11.1983, Sveti Štefan, Sveti Štefan 23, 3264 Sveti Štefan
2Irena Pevec, 05.08.1965, Grobelce, Grobelce 30b, 3264 Sveti Štefan
3Simon Anderluh, 18.04.1972, Bodrež, Bodrež 36b, 3231 Grobelno
4Darinka Artiček, 30.10.1958, Lipovec, Lipovec 10, 3263 Gorica pri Slivnici
5Klemen Gajšek, 19.10.1986, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 30, 3231 Grobelno
8SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Stanko Javornik, 31.10.1964, Rakovec, Rakovec 4, 3231 Grobelno
2Brigita Golob, 25.01.1977, Završe pri Grobelnem, Završe pri Grobelnem 1, 3231 Grobelno
3Rudolf Horvat, 04.05.1957, Spodnje Selce, Spodnje Selce 11, 3231 Grobelno
4Lidija Kokot, 04.10.1984, Babna Gora, Babna Gora 13, 3264 Sveti Štefan
5Ivan Žaberl, 28.04.1968, Grobelce, Grobelce 17, 3264 Sveti Štefan
9DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Janez Žogan, 27.08.1946, Grobelno, Grobelno - del 52, 3231 Grobelno
2Milena Pekošak, 16.06.1952, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 14, 3231 Grobelno
3Zmago Hribršek, 08.04.1957, Bodrišna vas, Bodrišna vas 23, 3231 Grobelno
4Jožica Romih, 22.02.1949, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 15, 3231 Grobelno
5Franc Ratajc, 18.06.1942, Sveti Štefan, Sveti Štefan 58, 3264 Sveti Štefan
10JURE GAJŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
1Jure Gajšek, 02.11.1983, Bodrež, Bodrež 21, 3231 Grobelno

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Jože Misja, 17.03.1970, Predel, Predel 22, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Tadeja Vodovnik Plevnik, 06.03.1969, Koretno, Koretno 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Marko Čakš, 22.12.1967, Cerovec pri Šmarju, Cerovec pri Šmarju 4b, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Jasmina Štancer, 15.06.1980, Šmarje pri Jelšah, Kolodvorska ulica 10, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Ciril Knez, 12.06.1967, Šmarje pri Jelšah, Gallusova ulica 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Uroš Operčkal, 21.05.1984, Šmarje pri Jelšah, Gaj 6a, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Mirjana Anošek, 05.08.1978, Šmarje pri Jelšah, Globoko 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
2LISTA NAŠA OBČINA ŠMARJE
1Matija Čakš, 10.04.1985, Koretno, Koretno 15, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Lucija Čakš Orač, 27.10.1983, Belo, Belo 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Primož Pajk, 09.03.1985, Sotensko pri Šmarju, Sotensko pri Šmarju 40, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Natalija Dečman, 25.03.1990, Močle, Močle 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Ruben Cerovšek, 09.12.1985, Vrh, Vrh 25a, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Mateja Šeligo, 24.03.1985, Šmarje pri Jelšah, Gubčeva ulica 8, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Jure Zagajšek, 30.01.1985, Predenca, Predenca 13, 3240 Šmarje pri Jelšah
3LISTA JANKA ŠKETA
1Janko Šket, 18.01.1963, Belo, Belo 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Klavdija Čakš Lipnik, 20.02.1978, Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 32, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Boštjan Vreže, 20.10.1984, Vodenovo, Vodenovo 3, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Lučka Regoršek, 13.11.1991, Šmarje pri Jelšah, Ulica Mateja Vrečarja 2, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Mag. Igor Prah, 26.03.1976, Brecljevo, Brecljevo 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Helena Romih, 11.07.1982, Dvor, Dvor 20e, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Alojz Tirgušek, 06.01.1942, Šmarje pri Jelšah, Ulica na Livado 28, 3240 Šmarje pri Jelšah
4LISTA DAVIDA STUPICE
1Mimica Kidrič, 27.07.1942, Šmarje pri Jelšah, Rožna ulica 4, 3240 Šmarje pri Jelšah
2David Stupica, 08.09.1972, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Špela Rožman, 06.03.1994, Šmarje pri Jelšah, Finžgarjeva ulica 13, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Sebastijan Lorger, 01.08.1980, Šmarje pri Jelšah, Korpule 20a, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Zvonka Novak Habot, 13.12.1967, Šmarje pri Jelšah, Trubarjeva ulica 20, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Žan Stres, 14.08.1985, Šmarje pri Jelšah, Predenca 25, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Karmen Volavšek, 20.04.1970, Šmarje pri Jelšah, Prešernova ulica 9, 3240 Šmarje pri Jelšah
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Štefan Novak, 11.11.1963, Sotensko, Sotensko 1a, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Marta Zidar, 17.01.1971, Šerovo, Šerovo 2, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Martin Stoklas, 25.10.1969, Dvor, Dvor 14, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Irena Stepišnik Perdih, 16.10.1960, Šmarje pri Jelšah, Ulica na Livado 11, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Branko Golež, 01.04.1982, Brecljevo, Brecljevo 36, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Metka Bračko, 29.12.1968, Predenca, Predenca 23b, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Marko Kolar, 18.03.1972, Korpule, Korpule 17, 3240 Šmarje pri Jelšah
6SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Maja Špes, 08.05.1959, Šmarje pri Jelšah, Finžgarjeva ulica 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Peter Černezel, 03.03.1980, Zadrže, Zadrže 21, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Antonija Šket, 21.09.1954, Dvor, Dvor 18c, 3240 Šmarje pri Jelšah
7SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Miran Koštomaj, 25.11.1966, Šmarje pri Jelšah, Rakeževa ulica 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Ksenija Čuješ, 17.07.1985, Predenca, Predenca 6, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Jože Čuješ, 19.03.1965, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 24, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Suzana Prevolnik Murko, 13.07.1980, Kamenik, Kamenik 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Franc Gradišnik, 24.10.1952, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 18, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Irena Artnak, 08.08.1971, Šmarje pri Jelšah, Gallusova ulica 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Jaka (Jakob) Rihtarič, 21.04.1946, Šmarje pri Jelšah, Tavčarjeva ulica 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
8SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Dean Kokot, 31.05.1983, Senovica, Senovica 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Jelka (Gabrijela) Lorger, 01.10.1960, Vinski vrh pri Šmarju, Vinski vrh pri Šmarju 15a, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Jožef Čakš, 10.05.1954, Šmarje pri Jelšah, Tavčarjeva ulica 3, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Renata Vnučec, 29.03.1971, Senovica, Senovica 5a, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Boštjan Kokot, 12.05.1979, Senovica, Senovica 3a, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Martina Jagodič, 10.09.1952, Dvor, Dvor 43a, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Marjan Čuješ, 12.09.1958, Brecljevo, Brecljevo 16, 3240 Šmarje pri Jelšah
9DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Slavko (Vjekoslav) Javorić, 11.05.1955, Brecljevo, Brecljevo 3, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Marta Romana Antlej, 18.05.1947, Šmarje pri Jelšah, Rimska cesta 48, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Vladimir Gobec, 11.01.1939, Šmarje pri Jelšah, Ulica Franca Skaze 11, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Sidonija Korpar, 16.01.1955, Šmarje pri Jelšah, Cankarjeva ulica 3, 3240 Šmarje pri Jelšah
5Božidar Kunstić, 07.05.1940, Šmarje pri Jelšah, Rimska cesta 14, 3240 Šmarje pri Jelšah
6Jožica (Jožefa) Jug, 03.02.1942, Šmarje pri Jelšah, Tavčarjeva ulica 7, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Tea Devin, 16.10.1944, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 18, 3240 Šmarje pri Jelšah

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1dr. Vinko Gorenak, 15.12.1955, Vršna vas, Vršna vas 39, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Jožica (Jožefa) Bračko Špiljak, 02.04.1949, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 34, 3241 Podplat
3Jožef Hrovat, 22.04.1945, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 2e, 3253 Pristava pri Mestinju
4Brigita Mraz, 27.09.1966, Grliče, Grliče 31c, 3241 Podplat
5Štefan Strašek, 23.09.1938, Krtince, Krtince 15, 3241 Podplat
6dr. Irena Gorenak, 20.02.1962, Vršna vas, Vršna vas 39, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Ladislav Bogdan, 26.06.1940, Beli potok pri Lembergu, Beli potok pri Lembergu 10a, 3241 Podplat
2LISTA NAŠA OBČINA ŠMARJE
1Matej Namurš, 13.10.1990, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 9, 3223 Loka pri Žusmu
2Nina Anderlič Petek, 16.10.1981, Kristan Vrh, Kristan Vrh 50, 3241 Podplat
3Janez Lipnik, 28.08.1979, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 9, 3240 Šmarje pri Jelšah
4Darja Hostnik Zeme, 23.09.1981, Strtenica, Strtenica 1, 3253 Pristava pri Mestinju
5Emil Führer, 02.08.1978, Kristan Vrh, Kristan Vrh 7, 3240 Šmarje pri Jelšah
3LISTA JANKA ŠKETA
1Gorazd Močnik, 20.06.1975, Polžanska vas, Polžanska vas 17, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Ana Marie Vahen, 22.07.1988, Vršna vas, Vršna vas 6, 3253 Pristava pri Mestinju
3Jože Tratenšek, 20.08.1973, Pečica, Pečica 37, 3241 Podplat
4Barbara Vozlič, 26.01.1994, Grliče, Grliče 33, 3241 Podplat
5Davorin Kosovel, 17.11.1966, Mestinje, Mestinje 44b, 3241 Podplat
6Špela Pogelšek, 03.07.1985, Pečica, Pečica 44a, 3241 Podplat
7Kristijan Hajnšek, 16.05.1989, Vršna vas, Vršna vas 2, 3253 Pristava pri Mestinju
4LISTA DAVIDA STUPICE
1Anita Čebular, 15.10.1983, Polžanska Gorca, Polžanska Gorca 1, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Bogdan Nunčič, 14.06.1961, Grliče, Grliče 4, 3241 Podplat
3Marinka Strašek, 13.06.1967, Grliče, Grliče 6a, 3241 Podplat
4Marko Ribič, 25.02.1976, Hajnsko, Hajnsko 10, 3253 Pristava pri Mestinju
5Tanja Šeligo Drame, 15.12.1991, Bezgovica, Bezgovica 14, 3253 Pristava pri Mestinju
6Mitja Toplišek, 08.11.1974, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 6, 3223 Loka pri Žusmu
7Jana Turk Šulc, 04.03.1969, Laše, Laše 11, 3241 Podplat
5NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Miloš Bevc, 20.06.1968, Nova vas pri Šmarju, Nova vas pri Šmarju 12, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Marija Gajšek, 01.01.1950, Mestinje, Mestinje 31, 3240 Šmarje pri Jelšah
3Jože Žaberl, 01.02.1969, Grliče, Grliče 2, 3241 Podplat
4Brigita Hernaus, 24.03.1980, Jerovska vas, Jerovska vas 4, 3241 Podplat
5Marjan Petauer, 04.12.1966, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 2b, 3253 Pristava pri Mestinju
6Petra Svetelšek, 09.02.1974, Polžanska Gorca, Polžanska Gorca 7, 3240 Šmarje pri Jelšah
7Jernej Vreže, 28.06.1982, Hajnsko, Hajnsko 29b, 3253 Pristava pri Mestinju
7SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Zdenka Orač, 27.06.1959, Stranje, Stranje 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Miran Krašovec, 17.07.1968, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 13, 3223 Loka pri Žusmu
3Darija Benčina, 05.02.1976, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 2, 3223 Loka pri Žusmu
4Stanislav Gajšek, 22.02.1971, Zibiška vas, Zibiška vas 23, 3253 Pristava pri Mestinju
5Aleksander Orač, 12.04.1988, Stranje, Stranje 5, 3240 Šmarje pri Jelšah
8SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Marko Novak, 21.02.1977, Nova vas pri Šmarju, Nova vas pri Šmarju 3, 3240 Šmarje pri Jelšah
2Marta Volavšek, 28.08.1970, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 25, 3241 Podplat
3Florjan Pevec, 28.08.1991, Strtenica, Strtenica 24, 3253 Pristava pri Mestinju
4Frančiška Javeršek, 03.06.1946, Kristan Vrh, Kristan Vrh 72, 3241 Podplat
5Dejan Povalej, 11.09.1993, Grliče, Grliče 22, 3241 Podplat
6Simona Belej, 15.04.1966, Kristan Vrh, Kristan Vrh 18, 3241 Podplat
7Janez Majcen, 01.01.1955, Polžanska vas, Polžanska vas 11, 3240 Šmarje pri Jelšah
9DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Peter Vraničar, 09.10.1966, Kristan Vrh, Kristan Vrh 33, 3241 Podplat
2Slavica Lorenčak, 23.10.1967, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 16, 3241 Podplat
3Alojzij Bizjak, 11.05.1937, Orehovec, Orehovec 3, 3253 Pristava pri Mestinju
4Metka Cvetko, 26.08.1954, Mestinje, Mestinje 26, 3241 Podplat
5Franc Strnad, 01.04.1935, Kristan Vrh, Kristan Vrh 37b, 3241 Podplat
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.