Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA SLOVENSKA BISTRICA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1mag. Igor Erker, 21.04.1977, Slovenska Bistrica, Sernčeva ulica 25, 2310 Slovenska BistricaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2dr. Ivan Žagar, 12.01.1962, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 116, 2331 PragerskoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA, SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA, N.Si - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Miro Juhart, 30.06.1968, Črešnjevec, Črešnjevec 131a, 2331 Pragersko
2Vera Lambert, 03.04.1992, Leskovec, Leskovec 54a, 2331 Pragersko
3Danijel Lenošek, 01.12.1983, Spodnja Nova vas, Spodnja Nova vas 32, 2310 Slovenska Bistrica
4Anja Košič, 19.03.1995, Križni Vrh, Križni Vrh 96, 2318 Laporje
5Zoran Košič, 28.06.1971, Križni Vrh, Križni Vrh 98, 2318 Laporje
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Žarko Furman, 13.02.1979, Slovenska Bistrica, Na Jožefu 49, 2310 Slovenska Bistrica
2mag. Karmen Furman, 17.04.1980, Slovenska Bistrica, Na Jožefu 49, 2310 Slovenska Bistrica
3Jožef Jerovšek, 01.02.1950, Spodnja Nova vas, Spodnja Nova vas 36, 2310 Slovenska Bistrica
4mag. Ivica Pučnik Ozimič, 10.06.1959, Črešnjevec, Črešnjevec 103, 2310 Slovenska Bistrica
5Franc Ačko, 19.02.1962, Laporje, Laporje 100, 2318 Laporje
6Stanislava Korošec, 04.11.1949, Cigonca, Cigonca 55, 2310 Slovenska Bistrica
7Metka Rojs, 21.05.1969, Laporje, Laporje 50, 2318 Laporje
8Milan Ozimič, 15.09.1957, Črešnevec, Črešnjevec 103, 2310 Slovenska Bistrica
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Bojan Fajs, 06.07.1955, Spodnja Nova vas, Spodnja Nova vas 35, 2310 Slovenska Bistrica
2Alenka Narobe, 21.02.1967, Leskovec, Leskovec 88, 2331 Pragersko
3Damjan Tomažič, 04.01.1953, Hošnica, Hošnica 46, 2318 Laporje
4Štefanija Krhlanko, 26.12.1949, Črešnjevec, Črešnjevec 17, 2310 Slovenska Bistrica
5Marijan Zaviršek, 21.11.1934, Slovenska Bistrica, Špindlerjeva ulica 4i, 2310 Slovenska Bistrica
6Olga Vizjak, 05.10.1961, Slovenska Bistrica, Obrtniška ulica 6, 2310 Slovenska Bistrica
7Miroslava Berdnik, 04.07.1948, Hošnica, Hošnica 20, 2318 Laporje
8Branko Repnik, 24.11.1945, Črešnjevec, Črešnjevec 56, 2310 Slovenska Bistrica
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Samo Šift, 01.06.1988, Leskovec, Leskovec 16, 2331 Pragersko
2Ljubica Zgonec Zorko, 30.10.1953, Slovenska Bistrica, Potrčeva ulica 16, 2310 Slovenska Bistrica
3Božo Skela, 31.03.1990, Slovenska Bistrica, Trg svobode 25, 2310 Slovenska Bistrica
4Mirica Žaucer, 23.03.1956, Slovenska Bistrica, Slovenska ulica 20, 2310 Slovenska Bistrica
5Štefan Otorepec, 29.11.1946, Laporje, Laporje 105, 2318 Laporje
6Romanca Godec, 09.02.1973, Slovenska Bistrica, Proti jezam 36, 2310 Slovenska Bistrica
7Srečko Štajnbaher, 16.12.1958, Pretrež, Pretrež 7b, 2318 Laporje
8Irena Perpar, 27.09.1956, Slovenska Bistrica, Slomškova ulica 12, 2310 Slovenska Bistrica
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Simon Unuk, 18.06.1956, Vrhloga, Vrhloga 60a, 2310 Slovenska Bistrica
2Marija Kušar, 12.08.1968, Križni Vrh, Križni Vrh 23, 2318 Laporje
3Juhart Srečko, 25.09.1957, Slovenska Bistrica, Gradišče 8, 2310 Slovenska Bistrica
4mag. Franja Kmetec, 04.07.1973, Črešnjevec, Črešnjevec 48, 2310 Slovenska Bistrica
5dr. Matjaž Šraml, 17.03.1971, Slovenska Bistrica, Ob stadionu 35, 2310 Slovenska Bistrica
6Arina Ravnjak, 01.04.1974, Križni Vrh, Križni Vrh 53, 2318 Laporje
7Karl Kavkler, 06.05.1973, Vrhole pri Laporju, Vrhole pri Laporju 22b, 2318 Laporje
8Leonida Lipovšek, 25.09.1996, Stari Log, Stari Log 16, 2331 Pragersko
6ZELENI SLOVENIJE
1Nastja Kerneža, 16.10.1994, Črešnjevec, Črešnjevec 61a, 2310 Slovenska Bistrica
7NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Darko Sagadin, 22.12.1965, Stari Log, Stari Log 29, 2331 Pragersko
2Marjana Verhovnik, 05.02.1961, Spodnja Nova vas, Spodnja Nova vas 3, 2310 Slovenska Bistrica
3Jožef Štunf, 12.08.1946, Črešnjevec, Črešnjevec 33, 2310 Slovenska Bistrica
4Nastja Leskovar, 07.04.1991, Kočno ob Ložnici, Kočno ob Ložnici 12d, 2318 Laporje
5Bogdan Vovk, 25.07.1983, Vrhole pri Laporju, Vrhole pri Laporju 55, 2318 Laporje
6Lidija Košič, 26.07.1984, Križni Vrh, Križni Vrh 31, 2318 Laporje
7Branko Mlakar, 21.09.1960, Slovenska Bistrica, Ljubljanska cesta 33, 2310 Slovenska Bistrica
8Jožica Zlata Budna, 17.06.1959, Leskovec, Leskovec 15, 2331 Pragersko
9SNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
1Milan Škerget, 07.06.1952, Stari Log, Stari Log 49, 2331 Pragersko

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Stanislav Zajšek, 15.05.1955, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 57b, 2331 Pragersko
2Petra Sever, 06.10.1977, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 256, 2331 Pragersko
3Bojan Novačan, 11.01.1963, Slovenska Bistrica, Vinarska ulica 15, 2310 Slovenska Bistrica
4Mateja Mihelin Dežman, 23.07.1980, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 38, 2331 Pragersko
5mag. Alojz Kovše, 20.06.1955, Zgornja Polskava, Ulica Pohorskega odreda 23a, 2314 Zgornja Polskava
6Peter Vuk, 18.12.1967, Pragersko, Trubarjeva ulica 20, 2331 Pragersko
7Jožefa Dren, 19.02.1955, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 57b, 2331 Pragersko
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Jožef Trol, 19.02.1965, Slovenska Bistrica, Ulica Poh. Bataljona 29, 2310 Slovenska Bistrica
2Amadeja Hren, 08.02.1993, Devina, Devina 39, 2310 Slovenska Bistrica
3Matej Arnuš, 29.08.1979, Pragersko, Šarhova ulica 37, 2331 Pragersko
4Marija Fonovič, 22.03.1944, Zgornja Polskava, Ulica Poh. Bataljona 17, 2314 Zgornja Polskava
5Uroš Klajderič, 14.04.1983, Zgornja Polskava, Šolska ulica 13e, 2314 Zgornja Polskava
6Nataša Zemljič, 30.12.1973, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 77, 2331 Pragersko
7Denis Sattler, 11.11.1980, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 245, 2331 Pragersko
8Klara Zemljič, 27.01.1994, Pokoše, Pokoše 17, 2314 Zgornja Polskava
9Slavko Gojčič, 26.05.1973, Zgornja Polskava, Hribarjeva ulica 15, 2314 Zgornja Polskava
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Ivan Franc Štrukelj, 23.03.1943, Zgornja Polskava, Mariborska cesta 33, 2314 Zgornja Polskava
2Nada Zelenko, 08.07.1948, Zgornja Polskava, Pohorska ulica 4, 2314 Zgornja Polskava
3Miroslav Kostevšek, 06.07.1950, Pragersko, Kolodvorska ulica 9, 2331 Pragersko
4Manica Kramberger, 20.06.1963, Zgornja Polskava, Bukovec 1a, 2314 Zgornja Polskava
5Stanislav Hrovat, 04.07.1953, Sele pri Polskavi, Sele pri Polskavi 9, 2331 Pragersko
6Majda Martinec, 05.04.1952, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 32, 2331 Pragersko
7Marko Kapun, 16.11.1943, Slovenska Bistrica, Zidanškova ulica 17, 2310 Slovenska Bistrica
8Majda Herlič, 26.01.1950, Pragersko, Ptujska cesta 38, 2331 Pragersko
9Sonja Jalovec, 06.03.1971, Sele pri Polskavi, Sele pri Polskavi 25, 2331 Pragersko
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Tin Kampl, 20.07.1990, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 35, 2331 Pragersko
2Tatjana Perc Nekrep, 31.12.1965, Pragersko, Ptujska cesta 10, 2331 Pragersko
3Franc Pišek, 21.11.1946, Zgornja Polskava, Šolska ulica 18, 2314 Zgornja Polskava
4Anita Vehovar, 30.04.1961, Pragersko, Čopova ulica 5, 2331 Pragersko
5Jožef Trglec, 03.03.1956, Slovenska Bistrica, Mariborska cesta 32, 2310 Slovenska Bistrica
6Milena Furek, 15.06.1955, Pragersko, Ptujska cesta 26, 2331 Pragersko
7Igor Vivod, 09.08.1964, Pragersko, Bizjakova ulica 9, 2331 Pragersko
8Jelka Kovačič, 25.08.1968, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 157, 2331 Pragersko
9dr. Andrej Godec, 03.12.1952, Pragersko, Šarhova ulica 28, 2331 Pragersko
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Tanja Vintar, 19.12.1971, Pokoše, Pokoše 35a, 2314 Zgornja Polskava
2Franc Pernat, 17.11.1958, Gabernik, Gabernik 2, 2314 Zgornja Polskava
3Maja Lešnik, 06.02.1980, Pragersko, Čopova ulica 10, 2331 Pragersko
4Daniel Gajšt, 13.09.1960, Zgornja Polskava, Ul. dr. Babnika 17, 2314 Zgornja Polskava
5Blanka Remškar, 24.04.1981, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 85, 2331 Pragersko
6Franc Turk, 14.06.1962, Pragersko, Kacova ulica 9, 2331 Pragersko
7Polona Rebernak Lipoglav, 20.02.1984, Kočno pri Polskavi, Kočno pri Polskavi 1, 2314 Zgornja Polskava
8Milan Mom, 28.04.1951, Pokoše, Pokoše 7a, 2331 Pragersko
9Petra Sajko Mlakar, 04.09.1977, Devina, Devina 25b, 2310 Slovenska Bistrica
6ZELENI SLOVENIJE
1Miha Jesenek, 01.10.1996, Gabernik, Gabernik 79, 2314 Zgornja Polskava
2Breda Patljak, 08.10.1968, Slovenska Bistrica, Vinarska ulica 7, 2310 Slovenska Bistrica
3Alen Pulko, 29.04.1991, Slovenska Bistrica, Vinarska ulica 16, 2310 Slovenska Bistrica
4Tanja Jakolič, 01.03.1971, Zgornja Polskava, Gromberška ulica 1, 2314 Zgornja Polskava
7NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Patricija Breznikar, 18.11.1971, Zgornja Polskava, Ulica Pohorskega odreda 2, 2314 Zgornja Polskava
2Jožef Avguštin, 12.02.1954, Slovenska Bistrica, Na Jožefu 54, 2310 Slovenska Bistrica
3Teja Fifer, 26.04.1996, Slovenska Bistrica, Devinska ulica 24, 2310 Slovenska Bistrica
4Zlatko Pongračič, 10.07.1958, Zgornja Polskava, Bukovec 22, 2314 Zgornja Polskava
5Ana Rabič, 21.11.1989, Slovenska Bistrica, Šentovec 10, 2310 Slovenska Bistrica
6Marijan Škorjanc, 02.08.1955, Ritoznoj, Ritoznoj 2, 2310 Slovenska Bistrica
7Petra Žlender, 01.10.1974, Pragersko, Trubarjeva ulica 11, 2331 Pragersko
8Ivan Leskovar, 30.09.1961, Klopce, Klopce 27, 2310 Slovenska Bistrica
9Hilda Kovačič, 10.04.1973, Spodnja Polskava, Spodnja Polskava 59, 2331 Pragersko
8Ivan Brbre in skupina volivcev
1Samo Brbre, 07.07.1969, Slovenska Bistrica, Ulica dr. Štefke Hribarjeve 3, 2310 Slovenska Bistrica
9SNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
1Matej Španinger, 25.02.1981, Pragersko, Šarhova ulica 22, 2331 Pragersko

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1mag. Igor Erker, 21.04.1977, Slovenska Bistrica, Sernčeva ulica 25, 2310 Slovenska Bistrica
2Zlata Weingerl Kresevič, 06.10.1951, Veliko Tinje, Veliko Tinje 20, 2316 Zgornja Ložnica
3Janez Weingerl, 17.06.1951, Veliko Tinje, Veliko Tinje 20, 2316 Zgornja Ložnica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Srečko Juhart, 22.11.1967, Kebelj, Kebelj 1a, 2317 Oplotnica
2Kristina Čavničar, 14.12.1979, Bojtina, Bojtina 7, 2315 Šmartno na Pohorju
3Jožef Turner, 07.05.1971, Kot na Pohorju, Kot na Pohorju 18, 2317 Oplotnica
4Lea Arbeiter, 02.10.1963, Radkovec, Radkovec 8, 2316 Zgornja Ložnica
5Jožef Pečovnik, 04.03.1957, Šmartno na Pohorju, Šmartno na Pohorju 21b, 2315 Šmartno na Pohorju
6Samo Kikl, 20.09.1973, Visole, Visole 10a, 2310 Slovenska Bistrica
7Anja Sagadin, 12.10.1990, Nadgrad, Nadgrad 6a, 2317 Oplotnica
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1mag. Lea Ornik, 05.02.1982, Kalše, Kalše 34, 2315 Šmartno na Pohorju
2Leopold Smogavec, 18.06.1970, Rep, Rep 3, 2316 Zgornja Ložnica
3Vida Lipoglav, 10.06.1947, Zgornja Bistrica, Zgornja Bistrica 81, 2310 Slovenska Bistrica
4Ivan Pongračič, 28.04.1965, Kalše, Kalše 30, 2315 Šmartno na Pohorju
5Majda Vrečnak, 29.05.1956, Kovača vas, Kovača vas 22, 2310 Slovenska Bistrica
6Petra Kos, 28.05.1986, Slovenska Bistrica, Kajuhova ulica 94, 2310 Slovenska Bistrica
7Ferdinand Mlinar, 25.07.1951, Cezlak, Cezlak 8, 2317 Oplotnica
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Drago Mahorko, 12.04.1950, Slovenska Bistrica, Jamova ulica 9, 2310 Slovenska Bistrica
2Ksenija Kruder Sajko, 20.01.1966, Visole, Visole 20, 2310 Slovenska Bistrica
3Boštjan Brbre, 20.03.1982, Turiška vas na Pohorju, Turiška vas na Pohorju 1, 2316 Zgornja Ložnica
4Simona Godec, 12.08.1975, Slovenska Bistrica, Levstikova ulica 2, 2310 Slovenska Bistrica
5Henrik Stegne, 14.07.1959, Visole, Visole 77, 2310 Slovenska Bistrica
6Ana Skrbinek, 19.08.1965, Kovača vas, Kovača vas 128, 2310 Slovenska Bistrica
7Borut Kruder, 20.04.1949, Slovenska Bistrica, Ob potoku 12, 2310 Slovenska Bistrica
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Maksimiljan Tramšek, 05.05.1975, Turiška vas na Pohorju, Turiška vas na Pohorju 4, 2316 Zgornja Ložnica
2Lucija Skrbiš, 08.03.1999, Slovenska Bistrica, Samova ulica 4, 2310 Slovenska Bistrica
3Dušan Leskovar, 26.05.1962, Visole, Visole 99, 2310 Slovenska Bistrica
4Ivica Juhart, 22.08.1963, Kot na Pohorju, Kot na Pohorju 16, 2317 Oplotnica
5Modest Motaln, 27.04.1989, Spodnje Prebukovje, Spodnje Prebukovje 37, 2315 Šmartno na Pohorju
6Jasmina Videčnik, 17.08.1994, Modrič, Modrič 33, 2317 Oplotnica
7Jožef Jurič, 19.04.1959, Frajhajm, Frajhajm 62, 2315 Šmartno na Pohorju
6ZELENI SLOVENIJE
1Marija Pliberšek, 23.11.1966, Visole, Visole 115, 2310 Slovenska Bistrica
7NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Brigita Koren, 27.09.1973, Tinjska gora, Tinjska gora 75, 2316 Zgornja Ložnica
2Jožef Gorinšek, 20.03.1969, Podgrad na Pohorju, Podgrad na Pohorju 3a, 2317 Oplotnica
3Alenka Pušnik, 14.10.1979, Kovača vas, Kovača vas 60c, 2310 Slovenska Bistrica
4Božidar Žerjav, 01.01.1968, Jurišna vas na Pohorju, Jurišna vas na Pohorju 4, 2316 Zgornja Ložnica
5Silva Strehar, 29.12.1980, Šmartno na Pohorju, Zgornja Nova vas 8, 2315 Šmartno na Pohorju
6Boštjan Rihtar, 23.11.1988, Ošelj, Ošelj 13, 2315 Šmartno na Pohorju
7Polonca Fridrih, 07.08.1977, Podgrad na Pohorju, Podgrad na Pohorju 2, 2317 Oplotnica
9SNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
1Jože Pliberšek, 14.03.1987, Zgornje Prebukovje, Zgornje Prebukovje 45, 2315 Šmartno na Pohorju
10DD - DOBRA DRŽAVA
1Peter Šajn, 27.11.1977, Kebelj, Kebelj 3a, 2317 Oplotnica

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Suzana Toplek, 04.06.1967, Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 39, 2310 Slovenska Bistrica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Drago Capl, 18.01.1959, Slovenska Bistrica, Kajuhova ulica 16, 2310 Slovenska Bistrica
2Natalija Očko, 28.10.1981, Gladomes, Gladomes 46, 2316 Zgornja Ložnica
3Rok Tomašek, 04.09.1988, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 34, 2310 Slovenska Bistrica
4Darinka Potočnik, 14.05.1958, Vinarje, Vinarje 74, 2316 Zgornja Ložnica
5Miran Mlinar, 26.07.1957, Slovenska Bistrica, Špindlerjeva ulica 55, 2310 Slovenska Bistrica
6Saša Zelenić, 08.03.1970, Slovenska Bistrica, Vrtnarska ulica 8, 2310 Slovenska Bistrica
7Primož Rajh, 02.05.1978, Slovenska Bistrica, Kajuhova ulica 8, 2310 Slovenska Bistrica
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Ivan Kumaver, 22.07.1952, Gladomes, Gladomes 72, 2316 Zgornja Ložnica
2Majda Brdnik, 23.03.1955, Preloge, Preloge 22a, 2316 Zgornja Ložnica
3Matej Goričan, 04.04.1977, Preloge, Preloge 17a, 2316 Zgornja Ložnica
4Jerica Rebernak, 22.09.1959, Kostanjevec, Kostanjevec 28a, 2316 Zgornja Ložnica
5Jakob Tomažič, 18.04.1945, Gladomes, Gladomes 75, 2316 Zgornja Ložnica
6Angela Papotnik, 05.05.1938, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 30, 2310 Slovenska Bistrica
7Vinko Borko, 24.10.1961, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 50, 2310 Slovenska Bistrica
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1dr. Peter Cvahte, 20.07.1970, Slovenska Bistrica, Na Ajdov hrib 22, 2310 Slovenska Bistrica
2mag. Rebeka Tramšek, 22.11.1984, Slovenska Bistrica, Kajuhova ulica 64, 2310 Slovenska Bistrica
3Ludvik Repolusk, 29.08.1960, Slovenska Bistrica, Cesta XIV. divizije 19, 2310 Slovenska Bistrica
4Polona Kregar, 07.02.1982, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 25, 2310 Slovenska Bistrica
5Jožef Košir, 18.01.1953, Gladomes, Gladomes 40a, 2316 Zgornja Ložnica
6Lidija Ravš, 16.01.1957, Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 43, 2310 Slovenska Bistrica
7Tomaž Godec, 20.12.1972, Slovenska Bistrica, Prvomajska ulica 9, 2310 Slovenska Bistrica
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Stanislav Mlakar, 08.12.1958, Vrhole pri Slov. Konjicah, Vrhole pri Slov. Konjicah 99, 2316 Zgornja Ložnica
2Sonja Arbeiter, 17.03.1956, Zgornja Ložnica, Zgornja Ložnica 73, 2316 Zgornja Ložnica
3Danilo Janžič, 30.08.1966, Kostanjevec, Kostanjevec 15, 2316 Zgornja Ložnica
4Mira Kresnik, 16.11.1957, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 2, 2310 Slovenska Bistrica
5Alojz Gostenčnik, 27.04.1956, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 20, 2310 Slovenska Bistrica
6Severina Ušen, 12.08.1976, Slovenska Bistrica, Prvomajska ulica 11, 2310 Slovenska Bistrica
7Marko Berdnik, 31.05.1975, Slovenska Bistrica, Vodovnikova ulica 70, 2310 Slovenska Bistrica
6ZELENI SLOVENIJE
1Luka Špes, 06.12.1985, Kostanjevec, Kostanjevec 29b, 2316 Zgornja Ložnica
7NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Samo Pučnik, 06.07.1988, Preloge, Preloge 21a, 2316 Zgornja Ložnica
2Anica Korošec, 11.04.1951, Slovenska Bistrica, Aljaževa ulica 13, 2310 Slovenska Bistrica
3Janez Ajd, 11.11.1962, Gladomes, Gladomes 11, 2316 Zgornja Ložnica
4Cvetka Pestiček, 07.07.1949, Slovenska Bistrica, Vrtnarska ulica 15, 2310 Slovenska Bistrica
5Miha Kapun, 11.10.1991, Slovenska Bistrica, Na Ajdov hrib 12, 2310 Slovenska Bistrica
6Gordana Dolničar, 20.08.1973, Slovenska Bistrica, Šolska ulica 12, 2310 Slovenska Bistrica
7Edvard Lešnik, 10.07.1941, Slovenska Bistrica, Župančičeva ulica 27, 2310 Slovenska Bistrica
9SNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
1Aleš Korent, 03.10.1951, Slovenska Bistrica, Špindlerjeva ulica 5, 2310 Slovenska Bistrica
10DD - DOBRA DRŽAVA
1Franc Marinič, 22.05.1962, Slovenska Bistrica, Tomšičeva ulica 40a, 2310 Slovenska Bistrica
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.