Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠKOFJA LOKA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ROLANDO KRAJNIK, 18.09.1968, GORENJA VAS - RETEČE, GORENJA VAS - RETEČE 82, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
2TINE RADINJA, 11.05.1980, PUŠTAL, PUŠTAL 119, 4220 Škofja LokaMIHA JEŠE IN SKUPINA VOLIVCEV
3mag. ROBERT STRAH, 22.04.1976, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 238, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA MIHA JEŠE IN PRIJATELJI LOKE
1MIHA PETERNEL, 06.02.1989, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 68, 4220 Škofja Loka
2VERONIKA HARTMAN, 13.01.1945, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 89, 4220 Škofja Loka
3BLAŽ JESENKO, 01.09.1960, TRATA, TRATA 28, 4220 Škofja Loka
4KATARINA ERLAH, 03.06.1981, ŠKOFJA LOKA, LJUBLJANSKA CESTA 19, 4220 Škofja Loka
5BOJAN BERČIČ, 05.04.1960, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 55, 4220 Škofja Loka
6mag. JOLANDA MALOVRH, 10.08.1955, ŠKOFJA LOKA, LJUBLJANSKA CESTA 10, 4220 Škofja Loka
7DOMEN KOŠIR, 04.11.1995, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 129, 4220 Škofja Loka
8JULIJA JENKO, 22.05.1941, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 132, 4220 Škofja Loka
2NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1CIRIL PETERNEL, 20.09.1954, DRAGA, DRAGA 10, 4220 Škofja Loka
2MARIJA LOGONDER, 23.11.1953, GODEŠIČ, GODEŠIČ 166, 4220 Škofja Loka
3JOŽE PETER KRANJC, 27.03.1947, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 146, 4220 Škofja Loka
4ANDREJA SMUKAVEC KRAJNIK, 29.07.1965, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 4, 4220 Škofja Loka
5BLAŽ KARLIN, 05.03.1980, GODEŠIČ, GODEŠIČ 150, 4220 Škofja Loka
6mag. FRANČIŠKA BENEDIK, 03.03.1947, PUNGERT, PUNGERT 28, 4220 Škofja Loka
3LEVICA
1NINA KOPAČ, 01.11.1993, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 110, 4220 Škofja Loka
2GAŠPER DOLJAK, 28.11.1990, TRATA, TRATA 7, 4220 Škofja Loka
4DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1VIKTOR ZADNIK, 26.08.1948, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 184, 4220 Škofja Loka
2BARBARA PAVIČEVIĆ, 17.09.1973, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 43, 4220 Škofja Loka
3STANISLAV STRNAD, 08.04.1961, TRATA, TRATA 29A, 4220 Škofja Loka
4NADJA STRAJNAR ZADNIK, 22.12.1947, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 184, 4220 Škofja Loka
5BOGOMIR DERLINK, 05.06.1947, TRATA, TRATA 21, 4220 Škofja Loka
5SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1METOD DI BATISTA, 05.07.1948, RETEČE, RETEČE 150, 4220 Škofja Loka
2BRIGITA JERAM, 06.02.1985, GOSTEČE, GOSTEČE 3, 4220 Škofja Loka
3MATEJ NOVINEC, 03.05.1989, GODEŠIČ, GODEŠIČ 22, 4220 Škofja Loka
4MARIJA JENKO, 23.08.1978, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 94, 4220 Škofja Loka
5MARKO MARINŠEK, 04.09.1964, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 44, 4220 Škofja Loka
6MARJETA TRILER, 24.04.1970, ŠKOFJA LOKA, KIDRIČEVA CESTA 46, 4220 Škofja Loka
7TOMISLAV ČAVIĆ, 04.01.1962, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 15, 4220 Škofja Loka
8ŠPELA KOKELJ, 26.09.1990, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 66A, 4220 Škofja Loka
6KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA KEL
1ROLANDO KRAJNIK, 18.09.1968, GORENJA VAS - RETEČE, GORENJA VAS - RETEČE 82, 4220 Škofja Loka
2ZORICA ŠKORC, 23.11.1955, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 41, 4220 Škofja Loka
3MATJAŽ KRAJNIK, 23.09.1964, GODEŠIČ, GODEŠIČ 7, 4220 Škofja Loka
4ANA KUŠAR, 27.11.1992, DRAGA, DRAGA 15, 4220 Škofja Loka
7GLAS ZA OTROKE IN DRUŽINE
1ANA KRIŽAJ, 26.07.1941, RETEČE, RETEČE 14, 4220 Škofja Loka
8SOCIALNI DEMOKRATI
1JELKA JELOVŠEK SREBOT, 19.02.1982, GODEŠIČ, GODEŠIČ 175, 4220 Škofja Loka
2BOJAN TIŠLER, 27.11.1960, RETEČE, RETEČE 139, 4220 Škofja Loka
3NEVENKA MANDIĆ OREHEK, 05.08.1948, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 67, 4220 Škofja Loka
4ŠTEFAN KALAMAR, 17.11.1941, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 74, 4220 Škofja Loka
5MAJDA ROJS, 08.09.1977, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 173, 4220 Škofja Loka
6IGOR PEŠEC, 11.03.1987, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 168, 4220 Škofja Loka
9SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1ROMAN HARTMAN, 07.02.1954, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 91A, 4220 Škofja Loka
2JELKA DAGARIN, 05.03.1966, SUHA, SUHA 25, 4220 Škofja Loka
3IGOR SADAR, 29.03.1965, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 7, 4220 Škofja Loka
4SUZANA KUŠAR, 27.04.1976, DRAGA, DRAGA 6, 4220 Škofja Loka
5MATJAŽ KLOBOVS, 31.12.1972, ŠKOFJA LOKA, KIDRIČEVA CESTA 30, 4220 Škofja Loka
6DARINKA GORNIK, 21.06.1954, RETEČE, RETEČE 5B, 4220 Škofja Loka
7JAKA ŠIMIC, 19.04.1988, ŠKOFJA LOKA, LJUBLJANSKA CESTA 17, 4220 Škofja Loka
8MAJDA HOSTNIK, 03.05.1956, SUHA, SUHA 28, 4220 Škofja Loka
10SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1JANEZ DEMŠAR, 29.07.1967, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 162, 4220 Škofja Loka
2JULIJANA DOLINAR, 01.04.1960, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 88, 4220 Škofja Loka

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA MIHA JEŠE IN PRIJATELJI LOKE
1TINE RADINJA, 11.05.1980, PUŠTAL, PUŠTAL 119, 4220 Škofja Loka
2mag. MELITA REBIČ, 27.07.1962, ŠKOFJA LOKA, SPODNJI TRG 4, 4220 Škofja Loka
3LOVRO ŠTANTA, 20.05.1995, PUŠTAL, PUŠTAL 92, 4220 Škofja Loka
4SAŠA KOŠENINA, 02.11.1987, ŠKOFJA LOKA, SPODNJI TRG 26, 4220 Škofja Loka
5ANTON RUPAR, 20.05.1965, BUKOV VRH NAD VISOKIM, BUKOV VRH NAD VISOKIM 2, 4220 Škofja Loka
6BARBARA LIVK KAFOL, 05.10.1978, ZMINEC, ZMINEC 112, 4220 Škofja Loka
2NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ŽIGA NASTRAN, 13.02.1982, BODOVLJE, BODOVLJE 44, 4220 Škofja Loka
2ŠPELA OBLAK, 31.07.1987, VINCARJE, VINCARJE 19, 4220 Škofja Loka
3ALOJZIJ BOGATAJ, 07.05.1966, GABRŠKA GORA, GABRŠKA GORA 11A, 4220 Škofja Loka
4STANISLAVA RUPAR, 04.01.1965, BUKOV VRH NAD VISOKIM, BUKOV VRH NAD VISOKIM 2, 4220 Škofja Loka
5BOŠTJAN PLEŠKO, 05.10.1967, PUŠTAL, PUŠTAL 155, 4220 Škofja Loka
3LEVICA
1ALEKSANDER VOLF, 15.08.1974, PUŠTAL, PUŠTAL 144A, 4220 Škofja Loka
2TINA VATIĆ, 01.10.1984, ŠKOFJA LOKA, MESTNI TRG 38, 4220 Škofja Loka
3ALJAŽ DEBELJAK, 24.05.1994, ŠKOFJA LOKA, BLAŽEVA ULICA 7, 4220 Škofja Loka
4VIDA ŠINK KRENNER, 14.08.1964, ŠKOFJA LOKA, POLJANSKA CESTA 11, 4220 Škofja Loka
5LENART FERLAN, 11.06.1998, ŠKOFJA LOKA, FUŽINSKA ULICA 27, 4220 Škofja Loka
4DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1FRANC FRANKO, 16.12.1944, ŠKOFJA LOKA, POLJANSKA CESTA 69, 4220 Škofja Loka
5SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1VALENTIN JESENOVEC, 11.12.1947, PUŠTAL, PUŠTAL 16, 4220 Škofja Loka
2EMA OBLAK, 11.04.1968, VINCARJE, VINCARJE 19, 4220 Škofja Loka
3STANE RUPNIK, 25.09.1948, ZMINEC, ZMINEC 74, 4220 Škofja Loka
4LJUBA DEMŠAR, 03.07.1950, ŠKOFJA LOKA, KOPALIŠKA ULICA 22, 4220 Škofja Loka
5MATEJ DEMŠAR, 25.08.1967, VISOKO PRI POLJANAH, VISOKO PRI POLJANAH 2, 4220 Škofja Loka
6VIDA DOLENC, 29.05.1962, SOPOTNICA, SOPOTNICA 15, 4220 Škofja Loka
6KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA KEL
1dr. MATEJA PODLOGAR, 18.02.1971, VINCARJE, VINCARJE 53, 4220 Škofja Loka
2mag. JURIJ PIPP, 10.03.1969, PUŠTAL, PUŠTAL 45C, 4220 Škofja Loka
3MATEJA CANKAR, 30.03.1970, ZMINEC, ZMINEC 8, 4220 Škofja Loka
4MARKO JELOVČAN, 02.05.1965, ZMINEC, ZMINEC 109, 4220 Škofja Loka
5SABINA GREGORC, 29.10.1967, VINCARJE, VINCARJE 14, 4220 Škofja Loka
6ANTON PERŠIN, 01.11.1954, PUŠTAL, PUŠTAL 63, 4220 Škofja Loka
8SOCIALNI DEMOKRATI
1dr. TOMAŽ KRPIČ, 28.10.1968, ŠKOFJA LOKA, MESTNI TRG 8, 4220 Škofja Loka
2VERA DIMITRIJA DJOKIĆ, 28.11.1986, PUŠTAL, PUŠTAL 126, 4220 Škofja Loka
3DEJAN KOČEVAR, 31.07.1976, ŠKOFJA LOKA, STUDENEC 13, 4220 Škofja Loka
4MIRA GROŠELJ, 20.06.1949, ŠKOFJA LOKA, MESTNI TRG 30, 4220 Škofja Loka
9SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1GREGOR HOSTNIK, 12.09.1976, ŠKOFJA LOKA, POLJANSKA CESTA 26, 4220 Škofja Loka
2MAJA CANKAR, 30.04.1976, ŠKOFJA LOKA, NOVI SVET 6, 4220 Škofja Loka
3UROŠ COLOVIĆ, 21.12.1979, ŠKOFJA LOKA, NOVI SVET 16, 4220 Škofja Loka
4IRMA HOMAN, 14.01.1976, PODPULFRCA, PODPULFRCA 8A, 4220 Škofja Loka
5mag. VLADIMIR PETERNELJ, 09.07.1948, ŠKOFJA LOKA, GRAJSKA POT 15, 4220 Škofja Loka
6BRIGITA PETERNELJ, 17.11.1960, ŠKOFJA LOKA, GRAJSKA POT 17, 4220 Škofja Loka
10SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1RUDI PANJTAR, 06.12.1962, BRODE, BRODE 35, 4220 Škofja Loka

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA MIHA JEŠE IN PRIJATELJI LOKE
1IGOR DRAKULIĆ, 22.02.1965, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 46, 4220 Škofja Loka
2BORJANA VARJA KOŽELJ, 10.09.1946, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 329, 4220 Škofja Loka
3MARKO MURN, 27.12.1954, ŠKOFJA LOKA, CESTA TALCEV 5B, 4220 Škofja Loka
4TINKA TERŽAN, 04.02.1965, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 31, 4220 Škofja Loka
5MARJAN LUŽEVIČ, 13.08.1947, STARA LOKA, STARA LOKA 133, 4220 Škofja Loka
6MARIJA DEMŠAR, 15.09.1954, ZGORNJA LUŠA, ZGORNJA LUŠA 23, 4220 Škofja Loka
7MARKO MOHORIČ, 30.04.1973, PEVNO, PEVNO 2A, 4220 Škofja Loka
8JANJA VIZJAK, 08.03.1962, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 141, 4220 Škofja Loka
2NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1KLEMEN ŠTIBELJ, 23.11.1976, BUKOVICA, BUKOVICA 6A, 4227 Selca
2URŠULA PINTAR, 21.10.1976, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 137, 4220 Škofja Loka
3JERNEJ BERNIK, 24.03.1987, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 33, 4220 Škofja Loka
4ALENKA ORAŽEM, 08.12.1987, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 20, 4220 Škofja Loka
5GREGOR ŽAGAR, 07.03.1973, STARA LOKA, STARA LOKA 49, 4220 Škofja Loka
3LEVICA
1ZDENKA ŠUŠTERŠIČ, 12.01.1948, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 161, 4220 Škofja Loka
2MATEJ LEBEN, 20.11.1990, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 11, 4220 Škofja Loka
3OLGA RANT, 07.06.1953, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 157, 4220 Škofja Loka
4MATEJ PINTERIČ, 05.06.1986, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 33, 4220 Škofja Loka
4DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1mag. ALOJZIJ BOGATAJ, 27.02.1948, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 347, 4220 Škofja Loka
2SERGEJA MALOVRH, 02.05.1969, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 56, 4220 Škofja Loka
3MARKO ČRTALIČ, 04.04.1952, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 8, 4220 Škofja Loka
4MARJETKA ROTAR, 01.09.1970, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 202, 4220 Škofja Loka
5SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1JOŽEFA ŽNIDARŠIČ, 12.03.1949, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 158, 4220 Škofja Loka
2JANEZ PAVLE ARHAR, 18.06.1947, TRNJE, TRNJE 14, 4220 Škofja Loka
3MONIKA PFAJFAR, 01.12.1995, ROVTE V SELŠKI DOLINI, ROVTE V SELŠKI DOLINI 7, 4227 Selca
4FRANCE KRMELJ, 20.02.1939, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 28, 4220 Škofja Loka
5VIDA ŠUBIC, 23.04.1951, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 289, 4220 Škofja Loka
6SEBASTJAN ČADEŽ, 23.12.1973, VIRLOG, VIRLOG 13, 4220 Škofja Loka
7JANA KOKELJ, 06.02.1980, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 152, 4220 Škofja Loka
8DOMEN DOLENC, 13.02.1967, PRAPROTNO, PRAPROTNO 22, 4227 Selca
6KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA KEL
1ANDREJ ŠTREMFELJ, 21.06.1962, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 6, 4220 Škofja Loka
2NATAŠA HAFNER, 15.04.1970, BINKELJ, BINKELJ 50, 4220 Škofja Loka
3BORUT BAJŽELJ, 31.07.1938, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 240, 4220 Škofja Loka
4TATJANA FRELIH, 10.04.1966, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 11, 4220 Škofja Loka
5GAŠPER ŠTREMFELJ, 13.12.1990, STARA LOKA, STARA LOKA 82, 4220 Škofja Loka
7GLAS ZA OTROKE IN DRUŽINE
1GREGOR VOJE, 12.04.1966, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 107, 4220 Škofja Loka
2dr. URŠKA FLORJANČIČ, 19.10.1970, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 23, 4220 Škofja Loka
3GREGOR GARTNER, 21.10.1998, ŠEVLJE, ŠEVLJE 25, 4227 Selca
4LAURA POTOČNIK, 16.12.1999, STIRPNIK, STIRPNIK 15, 4227 Selca
5GAŠPER HAFNER, 11.09.1989, PAPIRNICA, PAPIRNICA 9, 4220 Škofja Loka
6KARMEN HAFNER, 08.03.1964, PAPIRNICA, PAPIRNICA 9, 4220 Škofja Loka
8SOCIALNI DEMOKRATI
1mag. MIRJAM JAN - BLAŽIČ, 29.07.1947, STARA LOKA, STARA LOKA 110, 4220 Škofja Loka
2ALEKSANDER ŠARIĆ, 01.04.1977, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 321, 4220 Škofja Loka
3ANA KALTAK, 19.01.1980, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 155, 4220 Škofja Loka
4DUŠAN ČATER, 09.02.1950, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 160, 4220 Škofja Loka
5ALMA VIČAR, 22.02.1954, KRIŽNA GORA, KRIŽNA GORA 13, 4220 Škofja Loka
6BOJAN KRVINA, 07.06.1961, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 8, 4220 Škofja Loka
9SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1mag. ROBERT STRAH, 22.04.1976, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 238, 4220 Škofja Loka
2KATARINA BERTONCELJ MEGUŠAR, 04.03.1978, BUKOVICA, BUKOVICA 8, 4227 Selca
3ANTON BERNIK, 25.04.1957, SPODNJA LUŠA, SPODNJA LUŠA 40, 4227 Selca
4MATEJA PODOBNIK, 23.01.1976, VEŠTER, VEŠTER 17, 4220 Škofja Loka
5ANDREJ HOIVIK, 13.01.1993, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 162, 4220 Škofja Loka
6VERONIKA ČEBULAR, 17.08.1947, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 194, 4220 Škofja Loka
7PRIMOŽ STANONIK, 22.12.1971, ŠEVLJE, ŠEVLJE 28, 4227 Selca
8JOŽEFA BERNIK, 08.03.1957, KRIŽNA GORA, KRIŽNA GORA 8A, 4220 Škofja Loka
10SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1MARKO BREZNIK, 12.04.1959, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 65, 4220 Škofja Loka

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA MIHA JEŠE IN PRIJATELJI LOKE
1mag. MIHA JEŠE, 03.07.1954, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 30, 4220 Škofja Loka
2LEA LEONA MLAKAR, 21.02.1958, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 6, 4220 Škofja Loka
3ROK PRIMOŽIČ, 11.08.1985, ŠKOFJA LOKA, TAVČARJEVA ULICA 23, 4220 Škofja Loka
4DARJA FRANKO, 24.03.1963, ŠKOFJA LOKA, STARA CESTA 24, 4220 Škofja Loka
5mag. BOJAN LUSKOVEC, 28.01.1956, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 34, 4220 Škofja Loka
6ANA KOŠENINA, 25.06.1986, SVETI DUH, SVETI DUH 239, 4220 Škofja Loka
2NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ANDRAŽ KRZNAR, 11.04.1982, ŠKOFJA LOKA, DEMŠARJEVA CESTA 17, 4220 Škofja Loka
2JOŽICA KUTNAR, 13.03.1977, VIRMAŠE, VIRMAŠE 206, 4220 Škofja Loka
3PETER ŠKERJANC, 08.07.1956, DORFARJE, DORFARJE 31, 4209 Žabnica
4dr. MARIJA KLOPČIČ, 24.05.1962, ŠKOFJA LOKA, LJUBLJANSKA CESTA 4, 4220 Škofja Loka
5dr. DAVID JEZERŠEK, 04.10.1978, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 27, 4220 Škofja Loka
3LEVICA
1MARTIN TRAMPUŠ, 15.08.1969, ŠKOFJA LOKA, SUŠKA CESTA 30, 4220 Škofja Loka
2KATJA KOROŠEC, 21.09.1997, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 24, 4220 Škofja Loka
3IGOR FURLAN, 06.07.1949, ŠKOFJA LOKA, SUŠKA CESTA 23, 4220 Škofja Loka
4SUZANA HOBLAJ, 18.07.1968, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 45, 4220 Škofja Loka
5ŠPELA TRAMPUŠ RAMOVŠ, 10.05.1989, ŠKOFJA LOKA, ŠOLSKA ULICA 13, 4220 Škofja Loka
6MIHA KORDIŠ, 06.03.1989, SVETI DUH, SVETI DUH 44, 4220 Škofja Loka
4DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1JOŽEF STANONIK, 07.05.1939, ŠKOFJA LOKA, KIDRIČEVA CESTA 4B, 4220 Škofja Loka
2DESANKA LUSKOVEC, 20.03.1958, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 34, 4220 Škofja Loka
3JANEZ RADELJ, 19.04.1940, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 47, 4220 Škofja Loka
4SONJA BERNIK, 28.10.1974, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 4, 4220 Škofja Loka
5MARKO PROSEN, 04.04.1958, VIRMAŠE, VIRMAŠE 203, 4220 Škofja Loka
6VALENTINA LOČNIŠKAR, 01.04.1978, ŠKOFJA LOKA, KIDRIČEVA CESTA 3, 4220 Škofja Loka
5SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1IVAN NARANĐA, 28.08.1953, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 1, 4220 Škofja Loka
2DARIJA JAMNIK, 31.07.1969, VIRMAŠE, VIRMAŠE 19, 4220 Škofja Loka
3JANEZ JENKO, 19.11.1948, VIRMAŠE, VIRMAŠE 195, 4220 Škofja Loka
4NEŽA KRAJNIK, 28.02.1996, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 72, 4220 Škofja Loka
5TOMAŽ PAULUS, 16.10.1981, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 23, 4220 Škofja Loka
6ŽIVA ŠVAJGER BOGATAJ, 05.11.1979, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 43, 4220 Škofja Loka
6KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA KEL
1mag. JOŽICA VAVPOTIČ SRAKAR, 28.10.1963, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 45, 4220 Škofja Loka
2SIMON KOLENKO, 14.09.1972, SVETI DUH, SVETI DUH 251A, 4220 Škofja Loka
3mag. DARJA DOBREC, 02.08.1971, ŠKOFJA LOKA, TAVČARJEVA ULICA 27, 4220 Škofja Loka
4EDIN OKIČIĆ, 08.04.1980, VIRMAŠE, VIRMAŠE 219, 4220 Škofja Loka
7GLAS ZA OTROKE IN DRUŽINE
1GAŠPER KOS, 06.01.1942, SVETI DUH, SVETI DUH 122, 4220 Škofja Loka
8SOCIALNI DEMOKRATI
1mag. LIDIJA GOLJAT PRELOGAR, 14.10.1978, ŠKOFJA LOKA, TAVČARJEVA ULICA 14, 4220 Škofja Loka
2MIRKO DUIĆ, 04.01.1948, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 46, 4220 Škofja Loka
3NEVENKA NOVAK, 03.04.1968, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 15, 4220 Škofja Loka
4DEJAN METERC, 28.06.1973, VIRMAŠE, VIRMAŠE 127, 4220 Škofja Loka
5LINA DEČMAN MOLAN, 03.01.1981, ŠKOFJA LOKA, TAVČARJEVA ULICA 14, 4220 Škofja Loka
6mag. SREČKO BERIČIČ, 25.05.1940, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 83, 4220 Škofja Loka
9SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1ALEŠ HABJAN, 21.06.1972, SVETI DUH, SVETI DUH 160G, 4220 Škofja Loka
2SONJA KONČAN, 15.05.1982, GRENC, GRENC 2, 4220 Škofja Loka
3LUDVIK ŠTERBENC, 05.07.1949, VIRMAŠE, VIRMAŠE 137, 4220 Škofja Loka
4mag. RENATA HAFNER, 27.03.1964, ŠKOFJA LOKA, STARA CESTA 22, 4220 Škofja Loka
5JANEZ PIŠEK, 31.01.1958, GRENC, GRENC 37, 4220 Škofja Loka
6NADA ŠLEBIR, 19.05.1958, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 98, 4220 Škofja Loka
10SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1EMILIJA FOJKAR MANCHEVSKI, 25.08.1966, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 40, 4220 Škofja Loka
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.