Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠENTRUPERT
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Nataša Hribar, 16.09.1976, Kamnje, Kamnje 20, 8232 ŠentrupertJanez Hribar in skupina volivcev
2Andrej Martin Kostelec, 09.11.1960, Kamnje, Kamnje 28, 8232 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Rupert Gole, 17.09.1971, Slovenska vas, Slovenska vas 8, 8232 ŠentrupertTjaša Gole in skupina volivcev

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Jože Zaplatar, 25.05.1968, Dolenje Jesenice, Dolenje Jesenice 16, 8232 ŠentrupertAntonija Zaplatar in skupina volivcev
2Srečko Glušič, 08.09.1980, Gorenje Jesenice, Gorenje Jesenice 19, 8232 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Tomaž Ramovš, 30.07.1982, Dolenje Jesenice, Dolenje Jesenice 13, 8232 ŠentrupertZdenka Ramovš in skupina volivcev

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Darja Urana, 25.12.1980, Trstenik, Trstenik 28, 8232 ŠentrupertDamjan Urana in skupina volivcev
2Jožica Berk, 20.07.1962, Straža, Straža 27, 8232 ŠentrupertAndrej Jakoš in skupina volivcev
3Jernej Lukek, 30.09.1993, Vesela Gora, Vesela Gora 22, 8232 ŠentrupertAntonija Lukek in skupina volivcev
4Alojzij Gregorčič, 08.04.1955, Slovenska vas, Slovenska vas 2A, 8232 ŠentrupertMitja Gregorčič in skupina volivcev
5Karmen Ramovš, 21.02.1989, Zabukovje, Zabukovje 40, 8233 MirnaAlojzij Petje in skupina volivcev

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Franci Bartolj, 02.11.1974, Bistrica, Bistrica 36, 8232 ŠentrupertBranko Pejović in skupina volivcev
2Stanko Jaki, 25.03.1968, Brinje, Brinje 6, 8232 ŠentrupertPrimož Jaki in skupina volivcev
3Jerneja Kovaljev, 04.04.1961, Šentrupert, Šentrupert 38, 8232 ŠentrupertIzidor Kovaljev in skupina volivcev
4Andreja Žago, 15.12.1972, Prelesje, Prelesje 30, 8232 ŠentrupertAlen Žago in skupina volivcev
5Štefan Vavtar, 10.12.1962, Bistrica, Bistrica 44, 8232 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Maks Franc Kurent, 22.09.1941, Šentrupert, Šentrupert 122, 8232 ŠentrupertSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
7Tim Lovše, 10.06.1996, Šentrupert, Šentrupert 69, 8232 ŠentrupertPetra Lovše in skupina volivcev

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Tomaž Kurent, 29.01.1991, Škrljevo, Škrljevo 1, 8232 ŠentrupertSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Boštjan Nemec, 29.07.1980, Vrh, Vrh 33A, 8232 ŠentrupertPavle Brcar in skupina volivcev
3Ivan Škarja, 26.06.1955, Ravnik, Ravnik 15, 8232 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Marko Kos, 16.02.1985, Ravnik, Ravnik 62, 8232 ŠentrupertFranc Špolar in skupina volivcev
5Peter Pavlin, 19.02.1946, Zaloka, Zaloka 7, 8232 ŠentrupertNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
6Robert Jereb, 13.05.1977, Draga pri Šentrupertu, Draga pri Šentrupertu 19, 8232 ŠentrupertStanko Okoren in skupina volivcev
7Matjaž Štrukelj, 15.03.1980, Okrog, Okrog 16A, 8232 ŠentrupertMirko Štrukelj in skupina volivcev
8Boštjan Tratar, 17.12.1984, Ravne nad Šentrupertom, Ravne nad Šentrupertom 5, 8232 ŠentrupertViktor Tratar in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.