Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA RIBNICA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1JOŽE LEVSTEK, 30.09.1958, NEMŠKA VAS, NEMŠKA VAS 3, 1310 RibnicaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2ALEŠ HOGE, 09.09.1969, RIBNICA, KOLODVORSKA UL. 9, 1310 RibnicaZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
3IRMA GRBEC, 20.03.1966, RIBNICA, GRČARICE 33, 1331 Dolenja vasSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4SAMO POGORELC, 09.03.1986, DOLENJA VAS, HUMEC 25, 1331 Dolenja vasFRANC TRDAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA SAMA POGORELCA ZA NAPREDNO RIBNICO
1VOJKO ŠTANFELJ, 03.09.1958, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 98, 1310 Ribnica
2PETRA NOSAN, 19.07.1988, RIBNICA, KNAFLJEV TRG 16, 1310 Ribnica
3NIK STARC, 03.10.1978, RIBNICA, VRVARSKA POT 5, 1310 Ribnica
4SABINA RAJŠEL, 23.01.1980, RIBNICA, KNAFLJEV TRG 12, 1310 Ribnica
5MITJA ILC, 04.09.1983, RIBNICA, STRUŠKA ULICA 22, 1310 Ribnica
6ALEKSANDRA PETEK, 25.12.1981, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 114, 1310 Ribnica
7VESNA ILC, 19.09.1957, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 57, 1310 Ribnica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1FRANC JANEZ KLUN, 01.03.1947, RIBNICA, STRUŠKA ULICA 5, 1310 Ribnica
2VLADKA TURK MATE, 10.03.1965, RIBNICA, PREŠERNOVA ULICA 17, 1310 Ribnica
3GREGOR GRUDEN, 21.02.1980, RIBNICA, GRAJSKA POT 16, 1310 Ribnica
4BRANKA VESEL, 16.03.1961, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 109, 1310 Ribnica
5AVGUST MIKLOŠIČ, 01.11.1943, RIBNICA, OPEKARSKA CESTA 36, 1310 Ribnica
6MIHA KLUN, 27.09.1973, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 118, 1310 Ribnica
7SABINA VUČEMILOVIĆ, 06.02.1973, RIBNICA, PREČNA ULICA 2, 1310 Ribnica
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1CVETKO MARINŠEK, 17.11.1949, RIBNICA, KNAFLJEV TRG 14, 1310 Ribnica
2TJAŠA KONDIĆ, 26.06.1989, RIBNICA, ŠKRABČEV TRG 5, 1310 Ribnica
3ISAK ISENI, 07.11.1976, RIBNICA, ŠKRABČEV TRG 34, 1310 Ribnica
4MAJA VESEL, 29.05.1985, RIBNICA, ŠKRABČEV TRG 42, 1310 Ribnica
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1IGOR JAMNIK, 21.03.1958, RIBNICA, KOLODVORSKA ULICA 25, 1310 Ribnica
2BREDA ORAŽEM, 29.10.1941, RIBNICA, KOLODVORSKA ULICA 11, 1310 Ribnica
3MATEJ ZOBEC, 05.07.1985, RIBNICA, LEPOVČE 1 A, 1310 Ribnica
4VLASTA BURGER, 06.08.1963, RIBNICA, OPEKARSKA CESTA 9, 1310 Ribnica
5ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1ALEŠ HOGE, 09.09.1969, RIBNICA, KOLODVORSKA UL. 9, 1310 Ribnica
6NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1RUDOLF LOVŠIN, 14.07.1957, RIBNICA, GORNJE LEPOVČE 34, 1310 Ribnica
2SNJEŽANA ANDOLJŠEK, 12.10.1967, RIBNICA, KETTEJEVA ULICA 1, 1310 Ribnica
3MARKO MODREJ, 04.04.1970, RIBNICA, GORENJSKA CESTA 62, 1310 Ribnica
4NASTJA SUŠNIK, 17.02.1988, RIBNICA, MERHARJEVA ULICA 1, 1310 Ribnica

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA SAMA POGORELCA ZA NAPREDNO RIBNICO
1SAMO POGORELC, 09.03.1986, DOLENJA VAS, HUMEC 25, 1331 Dolenja vas
2TINA PEČEK, 24.02.1982, DOLENJA VAS, HUMEC 32, 1331 Dolenja vas
3SIMON STARC, 19.07.1979, DOLENJA VAS, PRIGORICA 31, 1331 Dolenja vas
4HELENA MATE, 05.01.1978, RIBNICA, GORIČA VAS 80, 1310 Ribnica
5KLAVDIJA VIDERVOL SINANOVIĆ, 30.08.1980, RIBNICA, NEMŠKA VAS 46 A, 1310 Ribnica
6MITJA GOVŽE, 12.05.1987, RIBNICA, HROVAČA 82, 1310 Ribnica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1JOŽE LEVSTEK, 30.09.1958, RIBNICA, NEMŠKA VAS 3, 1310 Ribnica
2DAMIJANA BELAK MRHAR, 27.08.1967, DOLENJA VAS, PRIGORICA 90 A, 1331 Dolenja vas
3DOMEN ČEŠAREK, 10.02.1992, DOLENJA VAS, PRIGORICA 56, 1331 Dolenja vas
4ANTON ILC, 11.11.1959, RIBNICA, GORIČA VAS 12, 1310 Ribnica
5TATJANA LEVSTIK, 27.02.1970, DOLENJA VAS, PRIGORICA 90 B, 1331 Dolenja vas
6BREDA LOVŠIN, 09.02.1954, DOLENJA VAS, RAKITNICA 72, 1331 Dolenja vas
3SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1IRMA GRBEC, 20.03.1966, DOLENJA VAS, GRČARICE 33, 1331 Dolenja vas
2ŠIME PRELAC, 24.08.1973, DOLENJA VAS, GRČARICE 2, 1331 Dolenja vas
3VESNA KOŠMRLJ, 26.04.1963, DOLENJA VAS, GRČARICE 44, 1331 Dolenja vas
4ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1MARIO MIHIČINAC, 09.01.1992, DOLENJA VAS, LONČARSKA ULICA 46, 1331 Dolenja vas
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1LUKA ILC, 12.05.1989, RIBNICA, GORIČA VAS 48, 1310 Ribnica
2TJAŠA MRHAR, 22.04.1986, DOLENJA VAS, PRIGORICA 104, 1331 Dolenja vas
3JANEZ PUCELJ, 06.05.1959, RIBNICA, DANE 22, 1310 Ribnica
6NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ANDREJ PUCELJ, 30.01.1952, RIBNICA, GORIČA VAS 32, 1310 Ribnica
2MONIKA ČEŠAREK, 10.11.1993, RIBNICA, NEMŠKA VAS 61, 1310 Ribnica
3JANEZ PETEK, 15.10.1984, RIBNICA, HROVAČA 36 A, 1310 Ribnica
4SONJA ZALAR, 05.08.1961, DOLENJA VAS, GREDICE 9, 1331 Dolenja vas
5FRANC DEJAK, 20.08.1961, DOLENJA VAS, LONČARSKA ULICA 32, 1331 Dolenja vas

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LISTA SAMA POGORELCA ZA NAPREDNO RIBNICO
1KARMEN TOMŠIČ, 29.07.1971, RIBNICA, GRIČ CESTA IX 7, 1310 Ribnica
2ALEŠ PUCELJ, 25.05.1990, RIBNICA, KOT PRI RIBNICI 1, 1310 Ribnica
3MATEJA ROVAN, 14.11.1973, RIBNICA, BREG PRI RIBNICI 93, 1310 Ribnica
4GAŠPER PIRNAT, 06.09.1984, ORTNEK, VELIKE POLJANE 23, 1316 Ortnek
5PETER PETRIČ, 18.02.1989, ORTNEK, ZADNIKI 4, 1316 Ortnek
6KLAVDIJA LOVŠIN MIHAJLOVIĆ, 07.09.1980, RIBNICA, SLATNIK 1 C, 1310 Ribnica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1JOŽE TANKO, 16.04.1956, RIBNICA, BREG PRI RIBNICI 82, 1310 Ribnica
2IRIS DEJAK, 02.02.1979, RIBNICA, BREG PRI RIBNICI 116, 1310 Ribnica
3VINKO LEVSTEK, 15.07.1968, ORTNEK, GRABEN 1 A, 1316 Ortnek
4MIHA KOS, 01.09.1992, RIBNICA, SUŠJE 20, 1310 Ribnica
5MARUŠA KLJUN, 19.01.1974, ORTNEK, PUSTI HRIB 1, 1316 Ortnek
6LIDIJA ŠMALC, 19.06.1966, RIBNICA, DOLENJI LAZI 12, 1310 Ribnica
3NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ALEŠ MIHELIČ, 14.04.1984, RIBNICA, KOT PRI RIBNICI 6, 1310 Ribnica
2AJDA KLJUN, 11.02.1985, RIBNICA, SAJEVEC 7 A, 1310 Ribnica
3MATEJ LESAR, 23.04.1992, RIBNICA, JURJEVICA 6, 1310 Ribnica
4SONJA RIGLER, 24.07.1973, RIBNICA, CESTA 5 IX, 1310 Ribnica
5METOD OBLAK, 19.05.1955, RIBNICA, CESTA 5 9, 1310 Ribnica
6TINA LESAR, 08.10.1988, RIBNICA, JURJEVICA 6, 1310 Ribnica
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1DANIEL DIVJAK, 23.02.1952, RIBNICA, GRIČ CESTA VII/5, 1310 Ribnica
5ZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
1BENJAMIN GAČNIK, 13.06.1967, RIBNICA, KOT 30, 1310 Ribnica
6SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1MATEJ ŠILC, 16.09.1987, RIBNICA, BREŽE 45, 1310 Ribnica
2URŠA MRHAR, 13.04.1992, RIBNICA, BREG 103, 1310 Ribnica
3ROBERT ŠKOF, 24.03.1982, RIBNICA, JURJEVICA 37, 1310 Ribnica
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1BRANKO DEJAK, 22.05.1960, RIBNICA, DOLENJI LAZI 11, 1310 Ribnica
2PIA LOVŠIN, 25.11.1990, RIBNICA, SUŠJE 33, 1310 Ribnica
3ALOJZ MARN, 29.12.1961, RIBNICA, JURJEVICA 9, 1310 Ribnica
4TADEJA ŠMALC, 11.05.1993, RIBNICA, DOLENJI LAZI 56, 1310 Ribnica
5STANKO OBLAK, 17.04.1976, ORTNEK, GRABEN 4, 1316 Ortnek
6ANA DEJAK, 26.07.1993, RIBNICA, DOLENJI LAZI 26 A, 1310 Ribnica
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.