Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA PREDDVOR
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ROK ROBLEK, 14.09.1989, BAŠELJ, BAŠELJ 20/A, 4205 PreddvorEVA GRAH ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEŠ DREKONJA, 17.02.1972, HRIB, HRIB 26, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
3MIHA LIKAR, 13.02.1967, POTOČE, POTOČE 23, 4205 PreddvorSAŠO LIKAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1MAJDA MARKUN, 19.11.1964, BAŠELJ, BAŠELJ 81, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2ALEKSANDRA ZIBELNIK BADII, 23.12.1979, BAŠELJ, BAŠELJ 10/A, 4205 PreddvorBORIS ZIBELNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOŽE CUDERMAN, 15.11.1968, BAŠELJ, BAŠELJ 5/A, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4SILVESTER VIDIC, 02.11.1955, BAŠELJ, BAŠELJ 91, 4205 PreddvorSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1FRANČIŠKA ROZMAN, 05.03.1950, SPODNJA BELA, SPODNJA BELA 2, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2BOŠTJAN PRESTOR, 28.11.1977, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 70/A, 4205 PreddvorNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3VILKO ČIMŽAR, 09.06.1968, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 50, 4205 PreddvorROK JEKOVEC - ZDRUŽENI ZA PREDDVOR
4CIRIL ZORMAN, 17.06.1963, SREDNJA BELA, SREDNJA BELA 59, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
5ANA URBANEC, 03.04.1988, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 30, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
6MARIJA MOJCA SODNIK, 17.07.1980, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 51, 4205 PreddvorROK JEKOVEC - ZDRUŽENI ZA PREDDVOR
7DARJA SNEDEC, 26.10.1966, SPODNJA BELA, SPODNJA BELA 18, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
8MILE ŠPEHAR, 20.01.1955, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 59, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
9JOŠT VIDMAR, 03.10.1990, SREDNJA BELA, SREDNJA BELA 60, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
10MIRAN PERKO, 11.09.1972, ZGORNJA BELA, ZGORNJA BELA 10/A, 4205 PreddvorROK JEKOVEC - ZDRUŽENI ZA PREDDVOR

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1JOŽE ARNEŽ, 15.08.1960, KOKRA, KOKRA 3, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2PRIMOŽ BERGANT, 10.07.1974, KOKRA, KOKRA 42, 4205 PreddvorROK JEKOVEC - ZDRUŽENI ZA PREDDVOR

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1JOSIP EKAR, 07.04.1968, MAČE, MAČE 14, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2RUDOLF OGRINC, 18.04.1963, NOVA VAS, NOVA VAS 17, 4205 PreddvorSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3JOŽEF KOKL, 06.02.1948, POTOČE, POTOČE 24/A, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 5

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ALENKA MIŠA TOPLAK, 21.01.1952, PREDDVOR, HRIB 19, 4205 PreddvorSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2IVAN GRGINIČ, 08.02.1954, PREDDVOR, BELSKA CESTA 53, 4205 PreddvorSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3MIRAN ZADNIKAR, 14.02.1959, PREDDVOR, BELSKA CESTA 15, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4JANEZ POLAJNAR, 23.11.1945, PREDDVOR, FRANCARIJA 2, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
5MIRJAM PAVLIČ, 05.05.1959, PREDDVOR, ULICA J.TURNOGRAJSKE 1, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
6IZTOK PAVC, 30.08.1982, PREDDVOR, BREŠKA POT 2, 4205 PreddvorROK JEKOVEC - ZDRUŽENI ZA PREDDVOR
7BOŠTJAN BITEŽNIK, 12.10.1973, PREDDVOR, ULICA J.TURNOGRAJSKE 7, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
8DARJA DELAVEC, 23.07.1964, PREDDVOR, ŠOLSKA ULICA 18, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
9NEJC BODLAJ, 30.10.1990, PREDDVOR, PUNGART 8, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
10FRANC KARNIČAR, 22.01.1952, PREDDVOR, ŠIŠKA 3, 4205 PreddvorSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 6

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1MINKA ZUPIN, 04.05.1981, TUPALIČE, TUPALIČE 21, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANŽE PODPESKAR, 06.03.1989, TUPALIČE, TUPALIČE 63, 4205 PreddvorURBAN ROBLEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3MARJANCA PODPESKAR, 09.04.1955, TUPALIČE, TUPALIČE 57/A, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4METOD JAGODIC, 01.05.1992, MOŽJANCA, MOŽJANCA 2, 4205 PreddvorSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5JANEZ BROLIH, 18.09.1958, TUPALIČE, TUPALIČE 12/B, 4205 PreddvorPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.