Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA MIRNA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1DUŠAN SKERBIŠ, 10.07.1955, MIRNA, LUNAČKOVA ULICA 17, 8233 MirnaBARICA KRALJEVSKI IN SKUPINA VOLIVCEV
2DRAŽEN ŠMUC, 06.06.1970, MIRNA, ROJE 2, 8233 MirnaDRAŽEN ŠMUC IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1DRAŽEN ŠMUC, 06.06.1970, MIRNA, ROJE 2, 8233 MirnaDRAŽEN ŠMUC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BLANKA PUST, 26.06.1965, MIRNA, GUBČEVA ULICA 3, 8233 MirnaALENKA KOZOLC IN SKUPINA VOLIVCEV
3ZORAN REMIC, 12.04.1979, MIRNA, SOKOLSKA ULICA 6, 8233 MirnaZLATKA REMIC IN SKUPINA VOLIVCEV
4MILAN ŠKUFCA, 01.06.1953, MIRNA, GLAVNA CESTA 54, 8233 MirnaMILAN ŠKUFCA IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1DAMJAN KOŠČAK, 24.01.1983, MIRNA, GLAVNA CESTA 1, 8233 MirnaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2MATJAŽ OŽEK, 21.09.1987, MIRNA, POT NA LAZE 6, 8233 MirnaLIDIJA OŽEK

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1IRENA DIM, 26.02.1965, GOMILA, GOMILA 18, 8233 MirnaDEJAN DIM

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1BARICA KRALJEVSKI, 11.11.1948, GORENJA VAS PRI MIRNI, GORENJA VAS PRI MIRNI 1, 8233 MirnaBARICA KRALJEVSKI IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANTON MIRT, 07.07.1966, ZAGORICA, ZAGORICA 10, 8233 MirnaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3MARKO PETJE, 22.07.1975, ŠEVNICA, ŠEVNICA 6, 8233 MirnaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 5

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ŠPELA ABRAM, 20.12.1992, DEBENEC, DEBENEC 24, 8233 MirnaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2TOMAŽ ZORC, 09.05.1960, STAN, STAN 58, 8233 MirnaTOMAŽ ZORC IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOŽKO TOMŠIČ, 23.03.1971, VOLČJE NJIVE, VOLČJE NJIVE 5, 8233 MirnaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 6

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ALEŠ STARIČ, 15.04.1982, ZABRDJE, ZABRDJE 36, 8233 MirnaDAVID JERIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2VLADIMIR STOPAR, 12.05.1955, PRAPROTNICA, PRAPROTNICA 8, 8233 MirnaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 7

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1PETER SMOLE, 08.03.1964, MIGOLICA, MIGOLICA 8, 8233 MirnaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2ANTON KAŠIČ, 31.10.1963, MIGOLSKA GORA, MIGOLSKA GORA 20, 8233 MirnaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.