Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA LAŠKO
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Enej Kirn, 09.06.1985, Laško, Badovinčeva 6, 3270 LaškoMarko Šantej in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
2Franc Zdolšek, 12.05.1959, Laško, Cesta na Svetino 48, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Bojan Špiler, 06.09.1977, Spodnja Rečica, Spodnja Rečica 136, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Franc Zdolšek, 12.05.1959, Laško, Cesta na Svetino 48, 3270 Laško
2Nuša Konec Juričić, 01.07.1963, Laško, Cesta na Svetino 40g, 3270 Laško
3Janez Benedek, 04.12.1975, Laško, Mestna ulica 7, 3270 Laško
4Mojca Krivec, 25.04.1959, Laško, Kidričeva 8, 3270 Laško
5Ludvik Urankar, 08.07.1954, Laško, Badovinčeva 4, 3270 Laško
6Darinka Grešak, 14.03.1954, Laško, Valentiničeva 35, 3270 Laško
7Jakob Jovan, 30.01.1978, Laško, Cesta na Svetino 19a, 3270 Laško
8Mojca Knez Jovan, 15.02.1983, Laško, Cesta na Svetino 19a, 3270 Laško
2NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Polonca Teršek, 20.09.1975, Laško, Pot na Kobivjek 1a, 3270 Laško
2Peter Ojsteršek, 18.09.1964, Strmca, Strmca 110a, 3270 Laško
3Neža Ulaga, 24.12.1998, Strmca, Strmca 126, 3270 Laško
4Blaž Belej, 03.10.1996, Brstnik, Brstnik 6, 3270 Laško
5Alenka Senica, 25.10.1975, Laško, Cesta v Debro 71, 3270 Laško
6Zdenko Teršek, 03.08.1959, Strmca, Strmca 112a, 3270 Laško
7Jerneja Burger, 14.02.1998, Laško, Šmihel 6, 3270 Laško
8Matija Kovačič, 06.12.1952, Laško, Kajuhova 2, 3270 Laško
3ZELENI SLOVENIJE
1Nuša Naglič, 19.11.1997, Strmca, Strmca 75, 3270 Laško
2Darko Naglič, 30.01.1970, Strmca, Strmca 75, 3270 Laško
3Tatjana Meleš, 24.08.1958, Laško, Šmihel 4a, 3270 Laško
4SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Robert Medved, 16.04.1967, Laško, Cesta na Svetino 13, 3270 Laško
2Majda Zavšek Urbančič, 13.08.1956, Laško, Valentiničeva 4, 3270 Laško
3Stanislav Grbič, 20.09.1979, Laško, Trg svobode 4, 3270 Laško
4Olga Mlaker, 30.06.1949, Laško, Badovinčeva 20, 3270 Laško
5Egon Masnec, 25.02.1941, Laško, Badovinčeva 18, 3270 Laško
6Petra Plevel, 01.10.1978, Laško, Rimska cesta 4, 3270 Laško
7Ivan Golob, 23.03.1942, Tovsto, Tovsto 8c, 3270 Laško
8Marinka Krajnc, 21.09.1958, Laško, Kidričeva 13, 3270 Laško
5SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Tatjana Seme, 20.08.1975, Laško, Badovinčeva 8, 3270 Laško
2Rudolf Kavzer, 08.03.1953, Laško, Šmihel 1, 3270 Laško
3Mateja Kiker, 20.08.1971, Laško, Rimska cesta 8b, 3270 Laško
4Martin Skale, 08.06.1964, Laško, Celjska cesta 35, 3270 Laško
5Dragica Starc, 08.05.1952, Laško, Podhumska ulica 5, 3270 Laško
6Tomaž Kavzer, 30.10.1979, Laško, Šmihel 1, 3270 Laško
6SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Marjan Kozmus, 11.10.1951, Laško, Jagoče 13e, 3270 Laško
2Lea Pleteršek, 01.12.1958, Laško, Rimska cesta 2, 3270 Laško
3Danijel Lapornik, 04.10.1963, Laško, Valentiničeva 7, 3270 Laško
4Neva Grašič, 29.09.1987, Laško, Kidričeva 17, 3270 Laško
5Marko Mavri, 20.07.1983, Laško, Trubarjevo nabrežje 5, 3270 Laško
6Ljubica Pavlinc, 30.03.1971, Laško, Podšmihel 1a, 3270 Laško
7Aljaž Zorko, 03.06.1985, Laško, Poženelova 18, 3270 Laško
8Urška Kozmus, 13.04.1983, Laško, Jagoče 13e, 3270 Laško
7Lista Ljudje Ljudem
1Boštjan Vrščaj, 20.12.1970, Laško, Aškerčev trg 14, 3270 Laško
2Urška Križnik, 11.03.1970, Laško, Kidričeva 26, 3270 Laško
3Boštjan Teršek, 26.07.1971, Laško, Mestna ulica 8, 3270 Laško
4Nina Pader Topole, 01.02.1984, Laško, Jagoče 4c, 3270 Laško
5Tomaž Klemenčič, 09.04.1980, Strmca, Strmca 29, 3270 Laško
6Magda Šantej, 14.07.1960, Tovsto, Tovsto 28a, 3270 Laško
7Davor Lesjak, 24.01.1987, Laško, Mestna ulica 9, 3270 Laško
8Romana Deželak, 07.03.1967, Laško, Kidričeva 18, 3270 Laško
8DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Irena Gradišnik, 10.01.1953, Strmca, Strmca 17, 3270 Laško
2Jože Kotnik, 18.11.1942, Laško, Pot na Šmohor 10, 3270 Laško
3Irena Flis, 14.02.1953, Laško, Badovinčeva 2, 3270 Laško
4Anton Šterban, 21.04.1947, Strmca, Strmca 62, 3270 Laško
5Gizela Podbregar, 27.12.1941, Laško, Badovinčeva 6, 3270 Laško
6Rudolf Pavčnik, 19.02.1947, Laško, Kopitarjeva 5, 3270 Laško
7Rozalija Ocvirk, 17.04.1938, Laško, Savinjsko nabrežje 6a, 3270 Laško
8Zlatko Gradišnik, 18.02.1948, Strmca, Strmca 17, 3270 Laško
9Mlada moč občine Laško
1Enej Kirn, 09.06.1985, Laško, Badovinčeva 6, 3270 Laško
2Danijela Bevk Knez, 26.10.1980, Laško, Na Pristavi 14, 3270 Laško
3Marko Šantej, 05.07.1987, Laško, Kidričeva 2, 3270 Laško
4Urška Sikovšek, 19.10.1998, Ojstro, Ojstro 4, 3270 Laško
5Rok Deželak, 24.01.1987, Laško, Kidričeva 18, 3270 Laško
6Tjaša Kerin, 10.04.1992, Laško, Cesta na Svetino 14, 3270 Laško
7Domen Trkulja, 27.08.1992, Laško, Na Pristavi 30, 3270 Laško
8Eva Goriup, 20.01.1992, Laško, Cesta na Svetino 18, 3270 Laško

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Marjan Belej, 13.01.1964, Zg. Rečica, Zg. Rečica 6, 3270 Laško
2Mojca Jezovšek, 20.02.1982, Marija Gradec, Marija Gradec 62b, 3270 Laško
3Mag. Andrej Medved, 07.03.1980, Radoblje, Radoblje 8, 3270 Laško
4Magdalena Zupan, 25.05.1976, Zg. Rečica, Zg. Rečica 7, 3270 Laško
5Aljaž Krpič, 29.07.1979, Laško, Čedejeva ulica 6, 3270 Laško
6Petra Vrečko, 27.09.1980, Šentrupert, Šentrupert 73, 3271 Šentrupert
7Metod Centrih, 05.06.1979, Trobni Dol, Trobni Dol 20, 3271 Šentrupert
8Hana Uratarič, 27.03.1996, Marija Gradec, Marija Gradec 67b, 3270 Laško
2ZELENI SLOVENIJE
1Srečko Orxana, 10.07.1974, Laško, Cesta v Rečico 4, 3270 Laško
2Antonija Zelič, 30.11.1958, Laško, Sp. Rečica 43a, 3270 Laško
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Matjaž Pikl, 07.01.1971, Laško, Šmohor 15a, 3270 Laško
2Olga Čander, 07.04.1965, Olešče, Olešče 48, 3270 Laško
3Adam Gobec, 04.12.1957, Šentrupert, Šentrupert 26, 3271 Šentupert
4Alenka Feldin, 23.01.1942, Marija Gradec, Marija Gradec 52, 3270 Laško
5Ivan Medved, 19.05.1962, Olešče, Olešče 53b, 3270 Laško
6Anica Brečko, 17.07.1951, Laško, Sp. Rečica 139, 3270 Laško
7Bojan Bukovec, 04.05.1987, Laško, Sp. Rečica 186, 3270 Laško
4NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Mag. Roman Tušek, 12.03.1969, Laško, Radoblje 7c, 3270 Laško
2Anastazija Deželak, 23.10.1954, Trojno, Trojno 8, 3270 Laško
3Domen Hrastnik, 16.06.1992, Stopce, Stopce 8, 3270 Laško
4Dragica Cverle, 03.11.1949, Radoblje, Radoblje 6a, 3270 Laško
5Stanislav Pertinač, 13.04.1959, Šentrupert, Šentrupert 69, 3271 Šentrupert
6Irena Belej, 09.12.1966, Trobni Dol, Trobni Dol 6, 3271 Šentrupert
7Miroslav Ivan Turk, 27.12.1946, Laško, Sp. Rečica 94, 3270 Laško
8Olga Požlep, 04.06.1960, Velike Grahovše, Velike Grahovše 41, 3270 Laško
5SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Uroš Deželak, 17.07.1979, Harje, Harje 3g, 3270 Laško
2Petra Jamnišek, 22.08.1988, Vrh nad Laškim, Vrh nad Laškim 37, 3270 Laško
3Martin Klepej, 28.07.1956, Šentrupert, Mala Breza 28, 3271 Šentrupert
4Marjeta Deželak, 06.07.1957, Harje, Harje 3g, 3270 Laško
5Srečko Javornik, 02.11.1959, Zg. Rečica, Zg. Rečica 30, 3270 Laško
6Mihaela Rudnik, 19.08.1965, Šentrupert, Šentrupert 29, 3271 Šentrupert
7Matej Gorišek, 06.07.1985, Radoblje, Radoblje 8a, 3270 Laško
6SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Damjan Kovač, 18.12.1971, Vrh nad Laškim, Vrh nad Laškim 17b, 3270 Laško
2Urška Knez, 24.06.1974, Laško, Cesta v Rečico 14, 3270 Laško
3Jožef Rajh, 29.08.1946, Tevče, Tevče 20a, 3270 Laško
4Jasna Lapornik, 03.05.1975, Tevče, Tevče 21a, 3270 Laško
5Miha Salobir, 15.05.1992, Marija Gradec, Marija Gradec 8, 3270 Laško
6Nika Gradišnik, 26.12.1999, Tevče, Tevče 31e, 3270 Laško
7Drago Pušnik, 17.09.1959, Trobni dol, Trobni dol 36, 3271 Šentrupert
8Darinka Trbovc, 09.10.1966, Huda Jama, Huda Jama 18, 3270 Laško
7Stanko Selič - neodvisni kandidat
1Stanko Selič, 03.10.1953, Leskovca, Leskovca 4, 3270 Laško
8Lista Ljudje Ljudem
1Vesna Vodišek Razboršek, 05.01.1978, Laško, Keršetova 2c, 3270 Laško
2David Bezgovšek, 24.05.1981, Leskovca, Leskovca 8a, 3270 Laško
3Aleksandra Lah, 19.12.1988, Šentrupert, Šentrupert 76, 3271 Šentrupert
4Klemen Dermota, 17.11.1988, Olešče, Olešče 14, 3270 Laško
5Metka Pražnikar, 29.09.1994, Lahomšek, Lahomšek 1, 3270 Laško
6Miha Mirt, 17.05.1982, Marija Gradec, Marija Gradec 47, 3270 Laško
7Katja Goluh, 06.03.1984, Laško, Zg. Rečica 39a, 3270 Laško
8Žiga Krašek, 30.08.1995, Laško, Zg. Rečica 32, 3270 Laško
9Mlada moč občine Laško
1Bojan Šipek, 06.04.1981, Laško, Sp. Rečica 96, 3270 Laško
2Barbara Jančič, 22.09.1992, Olešče, Olešče 19, 3270 Laško
3Rok Lapornik, 26.08.1994, Harje, Harje 3h, 3270 Laško
4Barbara Lah, 25.10.1995, Laško, Zg. Rečica 110a, 3270 Laško
5Primož Ulaga, 19.09.1995, Laško, Zg. Rečica 105, 3270 Laško
6Barbara Knez, 22.11.1986, Male Grahovše, Male Grahovše 7, 3270 Laško
7Domen Bezgovšek, 17.06.1996, Olešče, Olešče 61, 3270 Laško
8Monika Lukič, 31.03.1997, Šentrupert, Šentrupert 74, 3271 Šentrupert

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Janko Cesar, 25.11.1963, Jurklošter, Mrzlo Polje 6a, 3273 Jurklošter
2Alenka Barlič, 23.01.1969, Laziše, Laziše 31, 3272 Rimske Toplice
3Florjan Klopčič, 17.03.1974, Klenovo, Klenovo 5, 3270 Laško
4Jožica Miša Alešovec, 27.08.1966, Belovo, Belovo 41, 3270 Laško
5Razboršek Primož, 21.05.1980, Brodnice, Brodnice 10a, 3272 Rimske Toplice
6Karla Salobir, 17.02.1982, Jurklošter, Mrzlo Polje 23, 3273 Jurklošter
7Marko Koritnik, 28.02.1970, Veliko Širje, Veliko Širje 9, 1432 Zidani Most
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Štefanija Pavčnik, 03.12.1970, Rimske Toplice, Globoko 7a, 3272 Rimske Toplice
2Alojz Ajdič, 08.11.1965, Zidani Most, Zidani Most 10, 1432 Zidani Most
3Tadeja Pavčnik, 15.10.1991, Rimske Toplice, Globoko 8c, 3272 Rimske Toplice
4Martin Rižnar, 13.10.1942, Strensko, Strensko 13a, 3272 Rimske Toplice
5Zofija Prašnikar, 20.06.1952, Rimske Toplice, Pod Kojzico 4, 3272 Rimske Toplice
6Alojz Obrovnik, 25.03.1955, Trnovo, Trnovo 14, 3270 Laško
3Lista Ljudje Ljudem
1Zvonko Gračner, 08.06.1962, Belovo, Belovo 3a, 3270 Laško
2Saša Omahna, 30.05.1982, Rimske Toplice, Pod Kojzico 12b, 3272 Rimske Toplice
3Leopold Klenovšek, 08.08.1968, Dol pri Laškem, Dol pri Laškem 3, 3272 Rimske Toplice
4Karmen Penko, 25.05.1977, Rimske Toplice, Poljane 4, 3272 Rimske Toplice
5David Jelenc, 28.02.1985, Lože, Lože 8b, 3272 Rimske Toplice
6Nadja Ćakić, 27.10.1988, Rimske Toplice, Ulica XIV. divizije 5, 3272 Rimske Toplice
7Borut Karl, 12.01.1983, Rimske Toplice, Zdraviliška cesta 35, 3272 Rimske Toplice
4NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Jože Senica, 14.03.1960, Rimske Toplice, Globoko 8h, 3272 Rimske Toplice
2Hedvika Vidic, 08.01.1980, Jurklošter, Blatni Vrh 17, 3273 Jurklošter
3Konrad Hladin, 17.04.1977, Jurklošter, Mrzlo Polje 7, 3273 Jurklošter
4Urška Zupanc, 08.05.1980, Belovo, Belovo 43, 3270 Laško
5Miha Gartner, 21.02.1979, Rimske Toplice, Pod Kojzico 11a, 3272 Rimske Toplice
6Natalija Klepej, 20.12.1992, Rimske Toplice, Škofce 3, 3272 Rimske Toplice
7Žiga Jelenc, 15.03.1996, Sevce, Sevce 4, 3272 Rimske Toplice
5SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Uroš Lukić, 01.09.1977, Zidani Most, Širje 9, 1432 Zidani Most
2Bojana Kustura, 10.07.1957, Rimske Toplice, Šmarjeta 16, 3272 Rimske Toplice
3Franc Lesičar, 01.07.1951, Jurklošter, Lahov Graben 5, 3273 Jurklošter
4Martina Dernovšek, 31.08.1965, Trnovo, Trnovo 4, 3270 Laško
5Jan Rumbak, 30.12.1986, Rimske Toplice, Pod Kojzico 10, 3272 Rimske Toplice
6Barbara Žagar, 22.02.1985, Jurklošter, Lahov Graben 6a, 3273 Jurklošter
7Martin Teraž, 19.08.1990, Rimske Toplice, Globoko 11b, 3272 Rimske Toplice
6ZELENI SLOVENIJE
1Ljubica Kralj, 14.10.1945, Rimske Toplice, Cankarjeva ulica 10, 3272 Rimske Toplice
2Jadranko Medjič, 13.09.1975, Trnovo, Trnovo 12, 3270 Laško
7DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Željko Grofelnik, 09.12.1956, Jurklošter, Blatni Vrh 42, 3273 Jurklošter
2Milena Dobršek, 20.04.1956, Jurklošter, Mrzlo Polje 15a, 3273 Jurklošter
3Anton Leskovšek, 26.03.1951, Jurklošter, Blatni Vrh 6a, 3273 Jurklošter
4Vida Šalamon, 14.04.1948, Sedraž, Trnovo 23, 3270 Laško
5Vid Jelenc, 11.06.1963, Jurklošter, Paneče 10, 3273 Jurklošter
6Danica Matjašič, 27.03.1957, Jurklošter, Polana 15b, 3273 Jurklošter
7Branko Deželak, 05.08.1938, Rimske Toplice, Brstovnica 5a, 3272 Rimske Toplice
8SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Marija Minka Zupanc, 05.09.1962, Rimske Toplice, Globoko 8č, 3272 Rimske Toplice
2Klemen Žagar, 07.11.1993, Rimske Toplice, Trubarjevo naselje 5, 3272 Rimske Toplice
3Lidija Dovjak, 13.04.1968, Sevce, Sevce 4a, 3272 Rimske Toplice
4Samo Lah, 20.01.1959, Rimske Toplice, Globoko 8č, 3272 Rimske Toplice
5Nina Šket, 19.12.1983, Rimske Toplice, Klenovo 3, 3270 Laško
6Bojan Aleksič, 18.05.1954, Veliko Širje, Veliko Širje 31, 1432 Zidani Most
7Mateja Vodišek, 24.02.1975, Rimske Toplice, Jesenova Ravan 4, 3272 Rimske Toplice
9Mlada moč občine Laško
1Barbka Rode, 01.02.1993, Rimske Toplice, Trsteniška ulica 4, 3272 Rimske Toplice
2Samo Lah, 03.04.1991, Rimske Toplice, Globoko 8f, 3272 Rimske Toplice
3Sara Pintar, 16.07.1997, Jurklošter, Jurklošter 9, 3273 Jurklošter
4David Guček, 12.06.1988, Zidani Most, Zidani Most 28b, 1432 Zidani Most
5Saša Nemec, 21.08.1995, Sedraž, Sedraž 6d, 3270 Laško
6Rok Borštnar, 09.12.1992, Rimske Toplice, Pod Kojzico 12, 3272 Rimske Toplice
7Urška Škorja, 14.04.1995, Sedraž, Sedraž 27a, 3270 Laško
10Bogomir Potušek - neodvisni kandidat
1Bogomir Potušek, 17.01.1956, Rimske Toplice, Pašnica 7a, 3272 Rimske Toplice
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.