Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA KAMNIK
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Matjaž Zorman, 13.10.1971, Kamnik, Ulica Josipa Ogrinca 2, 1241 KamnikSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Igor Žavbi, 13.07.1981, Laze v Tuhinju, Buč 8c, 1219 Laze v TuhinjuLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
3Sandi (Aleksander) Uršič, 30.11.1974, Stahovica, Črna pri Kamniku 5, 1242 StahovicaŠEMSO MUJANOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Anton Tone Smolnikar, 22.09.1949, Kamnik, Vegova ulica 4, 1241 KamnikLTS - LISTA TONETA SMOLNIKARJA
5Duško Papež, 15.03.1958, Mekinje, Podjelše 2, 1241 KamnikLDP - LISTA DUŠANA PAPEŽA
6Matej Slapar, 17.09.1984, Mekinje, Polčeva pot 7, 1241 KamnikNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Štefan Virjent, 18.12.1951, Kamnik, Oševek 13a, 1241 KamnikDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Igor Žavbi, 13.07.1981, Laze v Tuhinju, Buč 8c, 1219 Laze v Tuhinju
2Ančka Podbevšek, 02.07.1965, Motnik, Zgornji Motnik 15, 1221 Motnik
3Gašper Baloh, 22.07.1982, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 55, 1241 Kamnik
4Marta Mestek, 27.05.1966, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 67, 1241 Kamnik
5Jože Arko, 01.03.1958, Laze v Tuhinju, Stebljevek 2a, 1219 Laze v Tuhinju
6Tatjana Cevec Drolc, 17.01.1978, Laze v Tuhinju, Ravne pri Šmartnem 2, 1219 Laze v Tuhinju
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Franci Spruk, 09.04.1963, Kamnik, Hrib pri Kamniku 11, 1241 Kamnik
2Marica Križnik, 18.02.1952, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 197, 1241 Kamnik
3Žiga Pančur, 11.04.1994, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 56a, 1219 Laze v Tuhinju
4Mojca Dragar, 14.03.1972, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 280, 1241 Kamnik
5Franc Grubar, 08.07.1968, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 6, 1241 Kamnik
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Jože Korošec, 22.03.1966, Laze v Tuhinju, Hruševka 1, 1219 Laze v Tuhinju
2Helena Kropivšek, 04.04.1968, Laze v Tuhinju, Češnjice v Tuhinju 3a, 1219 Laze v Tuhinju
3Stanislav Novak, 02.05.1962, Kamnik, Nevlje 18a, 1241 Kamnik
4Marta Šuštar, 22.09.1980, Kamnik, Markovo 14, 1241 Kamnik
5Aleksander Hribar, 10.02.1972, Laze v Tuhinju, Praproče v Tuhinju 2, 1219 Laze v Tuhinju
6Jožefa Hribar, 22.04.1972, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 14, 1241 Kamnik
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Urška Mošnik, 06.07.1990, Motnik, Špitalič 8, 1221 Motnik
5DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Marjetka Osenar Drolc, 01.03.1975, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 190, 1241 Kamnik
2Štefan Virjent, 18.12.1951, Kamnik, Oševek 13a, 1241 Kamnik
3Jožica Burgar, 19.03.1956, Kamnik, Nevlje 28, 1241 Kamnik
4Jože Osenar, 25.08.1949, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 190, 1241 Kamnik
5Majda Repnik, 29.04.1959, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 186, 1241 Kamnik
6Rajko Jeglič, 24.08.1960, Laze v Tuhinju, Češnjice v Tuhinju 13, 1219 Laze v Tuhinju
6LDP - LISTA DUŠANA PAPEŽA
1Milena Klemen, 18.11.1958, Kamnik, Rožično 2c, 1241 Kamnik
2Damijan Zdovc, 20.09.1971, Kamnik, Podhruška 4d, 1241 Kamnik
3Marijana Kotnik, 27.01.1992, Kamnik, Vranja Peč 6a, 1241 Kamnik
4Jernej Resnik, 28.08.1974, Motnik, Bela 18, 1221 Motnik
5Vesna Krmavnar, 10.03.1976, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 125, 1241 Kamnik
6Marjan Plemeniti, 22.05.1956, Kamnik, Studenca 29, 1241 Kamnik
7LTS - LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1Mitja Grzinčič, 30.06.1957, Motnik, Bela 16, 1221 Motnik
2Mima Mickov, 10.03.1978, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 53c, 1219 Laze v Tuhinju
3Marko Drolc, 30.08.1966, Motnik, Špitalič 10, 1221 Motnik
4Petra Žebaljec, 09.10.1988, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 279, 1241 Kamnik
5Anton Klemen, 25.12.1955, Kamnik, Soteska 109, 1241 Kamnik
6Veronika Petelin, 18.06.1986, Laze v Tuhinju, Liplje 10, 1219 Laze v Tuhinju
9STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1Srečko Krznar, 04.06.1959, Kamnik, Spodnje Palovče 9, 1241 Kamnik
10LISTA SANDIJA URŠIČA
1Marjan Semprimožnik, 08.07.1970, Motnik, Motnik 6b, 1221 Motnik
2Nataša Pivec, 18.10.1979, Kamnik, Sela pri Kamniku 28, 1241 Kamnik
3Primož Pirc, 18.03.1975, Kamnik, Markovo 2a, 1241 Kamnik
4Vanja Flis Gričar, 08.10.1977, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 103, 1241 Kamnik
5Gregor Hribar, 01.06.1967, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 140, 1241 Kamnik
6Tanja Dornik, 19.01.1984, Laze v Tuhinju, Okrog pri Motniku 8c, 1219 Laze v Tuhinju
11NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1dr. Janez Rifel, 12.10.1976, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 246, 1241 Kamnik
2Cvetka Slapnik, 24.01.1989, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 39a, 1219 Laze v Tuhinju
3Damjan Kožlakar, 01.02.1982, Laze v Tuhinju, Cirkuše v Tuhinju 3a, 1219 Laze v Tuhinju
4Andreja Kadunc, 19.10.1980, Laze v Tuhinju, Sidol 3, 1241 Kamnik
5Jan Goltnik, 08.08.1989, Laze v Tuhinju, Buč 5, 1219 Laze v Tuhinju
6Štefanija Legedič, 13.12.1950, Laze v Tuhinju, Šmartno v Tuhinju 45, 1219 Laze v Tuhinju
12SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Rok Hribar, 13.05.1991, Laze v Tuhinju, Golice 15a, 1219 Laze v Tuhinju
2Anja Žagar, 02.08.1991, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 43a, 1241 Kamnik
3Jakob Frontini, 30.01.1991, Laze v Tuhinju, Potok 1, 1219 Laze v Tuhinju

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Žan Potočnik, 22.09.1997, Stahovica, Stahovica 11c, 1242 Stahovica
2Karla Urh, 07.06.1961, Stahovica, Zgornje Stranje 31a, 1242 Stahovica
3Valentin Zabavnik, 04.01.1953, Kamnik, Košiše 16, 1241 Kamnik
4Alja Perhoč, 01.04.1983, Stahovica, Brezje nad Kamnikom 28, 1242 Stahovica
5Mateja Gradišek, 02.02.1979, Stahovica, Županje Njive 30b, 1242 Stahovica
6Damjan Zlatnar, 16.12.1977, Stahovica, Bistričica 24, 1242 Stahovica
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Dominik Čevka, 04.09.1981, Stahovica, Zakal 14, 1242 Stahovica
2Marta Poljanšek, 09.12.1963, Stahovica, Županje Njive 22, 1242 Stahovica
3Dušan Marinko, 24.12.1963, Stahovica, Spodnje Stranje 33a, 1242 Stahovica
4Anica Pivk, 30.12.1953, Stahovica, Stahovica 19, 1242 Stahovica
5Zvonko Klobučar, 14.09.1954, Stahovica, Godič 80a, 1242 Stahovica
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Nataša Resnik, 18.06.1987, Stahovica, Gozd 2a, 1242 Stahovica
2Franc Pogačnik, 21.03.1955, Stahovica, Godič 55, 1242 Stahovica
3Marija Prešeren, 17.08.1962, Mekinje, Jeranovo 13a, 1241 Kamnik
4Anton Sušnik, 23.05.1951, Mekinje, Cesta treh talcev 28b, 1241 Kamnik
5Zdenka Trobevšek, 04.10.1975, Stahovica, Zakal 15, 1242 Stahovica
6Janez Kosirnik, 16.04.1956, Kamnik, Tunjice 40, 1241 Kamnik
5DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Jožef Romšak, 05.03.1960, Mekinje, Podjelše 5, 1241 Kamnik
2Nina Stankovič, 22.04.1981, Mekinje, Cankarjeva cesta 25, 1241 Kamnik
3Florjan Mlakar, 11.01.1954, Mekinje, Molkova pot 9, 1241 Kamnik
4Anica Kosirnik, 09.04.1962, Kamnik, Tunjice 40, 1241 Kamnik
5Tadej Zore, 15.09.1982, Stahovica, Zagorica nad Kamnikom 30a, 1242 Stahovica
6Marija Gorjup, 18.08.1951, Stahovica, Zgornje Stranje 18, 1242 Stahovica
6LDP - LISTA DUŠANA PAPEŽA
1Duško Papež, 15.03.1958, Mekinje, Podjelše 2, 1241 Kamnik
2Božena Habjan Prusnik, 06.11.1959, Stahovica, Zgornje Stranje 4b, 1242 Stahovica
3Gregor Mlakar, 02.11.1988, Stahovica, Klemenčevo 4, 1242 Stahovica
4Vida Romšak, 20.06.1955, Stahovica, Potok v Črni 5a, 1242 Stahovica
5Uroš Tomec, 24.05.1987, Stahovica, Brezje nad Kamnikom 3, 1242 Stahovica
6Mateja Jeras, 29.08.1976, Stahovica, Bistričica 6, 1242 Stahovica
7LTS - LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1Maja Žagar, 22.02.1963, Stahovica, Kamniška Bistrica 3, 1242 Stahovica
2Gašper Žavbi, 19.11.1989, Mekinje, Molkova pot 13, 1241 Kamnik
3Anja Šink, 12.04.1999, Stahovica, Stahovica 25, 1242 Stahovica
4Igor Šink, 09.07.1970, Stahovica, Stahovica 25, 1242 Stahovica
5Aleksandra Klobučar, 20.09.1981, Stahovica, Godič 80a, 1242 Stahovica
6Mirko Petek, 01.06.1973, Kamnik, Tunjiška Mlaka 9f, 1241 Kamnik
8LEVICA
1Boštjan Resnik, 17.01.1971, Stahovica, Godič 45i, 1242 Stahovica
9STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1Irenca Pučnik, 15.09.1957, Stahovica, Godič 65a, 1242 Stahovica
2Iztok Jaksetič, 17.03.1964, Stahovica, Godič 76a, 1242 Stahovica
3Marjeta Jesenovec, 20.07.1953, Stahovica, Stahovica 8, 1242 Stahovica
4Dejan Gjurin, 13.10.1972, Mekinje, Cankarjeva cesta 8, 1241 Kamnik
10LISTA SANDIJA URŠIČA
1Sandi (Aleksander) Uršič, 30.11.1974, Stahovica, Črna pri Kamniku 5, 1242 Stahovica
2Karmen Kaplja, 01.10.1994, Kamnik, Tunjice 5, 1241 Kamnik
3Simon Golob, 21.09.1994, Stahovica, Zavrh pri Črnivcu 1, 1242 Stahovica
4Ana Plahutnik, 27.11.1999, Stahovica, Spodnje Stranje 21a, 1242 Stahovica
11NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Anton Iskra, 21.05.1952, Mekinje, Pot na Jeranovo 13, 1241 Kamnik
2Jerneja Osolnik, 26.05.1989, Stahovica, Gozd 20, 1242 Stahovica
3Silvo Cafuta, 21.06.1976, Stahovica, Zagorica nad Kamnikom 13, 1242 Stahovica
4Petra Rebernik, 05.07.1995, Stahovica, Godič 82, 1242 Stahovica
5Monika Omovšek, 26.02.1989, Stahovica, Podlom 6b, 1242 Stahovica
6Matej Slapar, 17.09.1984, Mekinje, Polčeva pot 7, 1241 Kamnik

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Marko Šarec, 20.04.1967, Šmarca, Bistriška cesta 10a, 1241 Kamnik
2Nives Matjan, 28.07.1966, Kamnik, Ljubljanska cesta 21k, 1241 Kamnik
3Vido Repanšek, 07.08.1963, Šmarca, Spodnji log 1, 1241 Kamnik
4Lara Jemec, 28.03.1988, Šmarca, Primoževa ulica 11, 1241 Kamnik
5Matija Podržaj, 30.11.1984, Šmarca, Grintovška cesta 13, 1241 Kamnik
6Vanda Levar, 22.06.1965, Šmarca, Trg padlih borcev 2, 1241 Kamnik
7Cvetko Emeršič, 04.04.1968, Šmarca, Jeranova ulica 11, 1241 Kamnik
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Natalija Berlec, 19.08.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik
2Rudi Veršnik, 24.07.1950, Šmarca, Gornji log 16, 1241 Kamnik
3Nada Pustotnik, 22.10.1954, Kamnik, Prvomajska ulica 9, 1241 Kamnik
4Jožef Galičič, 27.09.1970, Kamnik, Črnivška ulica 3, 1241 Kamnik
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Franc Orešnik, 25.10.1955, Kamnik, Jamova ulica 2a, 1241 Kamnik
2Helenca Rode, 17.07.1966, Šmarca, Bistriška cesta 27, 1241 Kamnik
3Domen Virant, 21.09.1992, Radomlje, Volčji Potok 7, 1235 Radomlje
4Leopoldina Prešeren, 12.05.1953, Kamnik, Šipkova ulica 10, 1241 Kamnik
5Marjan Jerman, 10.04.1963, Kamnik, Ljubljanska cesta 47, 1241 Kamnik
6Ana Marija Hafner, 27.06.1946, Kamnik, Ljubljanska cesta 20a, 1241 Kamnik
7Stanislav Cerar, 29.07.1962, Radomlje, Volčji Potok 6a, 1235 Radomlje
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Renata Rihter, 06.02.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 8, 1241 Kamnik
2Zvonimir Kolenik, 12.03.1958, Šmarca, Zelena pot 8, 1241 Kamnik
5DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Janko Loboda, 31.10.1955, Šmarca, Sončna ulica 4, 1241 Kamnik
2Verica Bukovec, 10.01.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 20, 1241 Kamnik
3Rušo Adrović, 25.12.1951, Kamnik, Klavčičeva ulica 3, 1241 Kamnik
4Vesna Mestek, 25.05.1960, Šmarca, Nožiška cesta 26, 1241 Kamnik
5Vidko Kregar, 09.06.1950, Radomlje, Volčji Potok 8, 1235 Radomlje
6Anica Osolin, 15.07.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 18, 1241 Kamnik
7Demir Adrović, 09.06.1987, Kamnik, Ulica Matije Blejca 10, 1241 Kamnik
6LDP - LISTA DUŠANA PAPEŽA
1Žaklina Zdravković, 30.04.1981, Kamnik, Klavčičeva ulica 2, 1241 Kamnik
2Grega Zorman, 13.07.1982, Kamnik, Ulica Matije Blejca 5, 1241 Kamnik
3Anita Ulčar, 08.09.1981, Šmarca, Habjanova ulica 3, 1241 Kamnik
4Boris Pohlin, 28.02.1959, Kamnik, Jakopičeva ulica 1, 1241 Kamnik
5Barbara Božič, 30.07.1972, Kamnik, Bakovniška ulica 11, 1241 Kamnik
6Aljoša Rogel, 04.11.1977, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik
7Tadej Prvinšek, 14.12.1972, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
7LTS - LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1Mateja Škufca, 27.06.1966, Šmarca, Kamniška cesta 75, 1241 Kamnik
2Darko Škofic, 12.03.1958, Šmarca, Kamniška cesta 77, 1241 Kamnik
3Urša Oštir Škofic, 28.06.1995, Šmarca, Bistriška cesta 13, 1241 Kamnik
4Feriz Korać, 15.04.1963, Kamnik, Ulica Matije Blejca 14, 1241 Kamnik
5Vlasta Bider, 20.12.1952, Kamnik, Ljubljanska cesta 24a, 1241 Kamnik
6Drago Kolar, 20.02.1965, Kamnik, Groharjeva ulica 4, 1241 Kamnik
7Duško Pajić, 18.04.1980, Kamnik, Klavčičeva ulica 10, 1241 Kamnik
8LEVICA
1Lučka Vavpetič, 06.11.1984, Kamnik, Groharjeva ulica 2, 1241 Kamnik
9STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1Roman Maligoj, 29.05.1950, Kamnik, Groharjeva ulica 12, 1241 Kamnik
2Petra Jončeska Malovrh, 30.11.1982, Kamnik, Jakopičeva ulica 22, 1241 Kamnik
3Milenko Spasić, 25.02.1953, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
4Jožica Osolnik, 01.04.1960, Kamnik, Ljubljanska cesta 21c, 1241 Kamnik
5Tone Otrin, 26.01.1954, Kamnik, Prvomajska ulica 10a, 1241 Kamnik
10LISTA SANDIJA URŠIČA
1Robert Prosen, 20.04.1971, Kamnik, Ulica Matije Blejca 2, 1241 Kamnik
2Dadi Zehrada Delić, 02.05.1982, Kamnik, Jakopičeva ulica 13, 1241 Kamnik
3Dragan Panić, 22.09.1981, Kamnik, Jakopičeva ulica 29, 1241 Kamnik
4Jana Schnabl, 10.06.1975, Šmarca, Kamniška cesta 29, 1241 Kamnik
5Aleš Brinovec, 12.02.1976, Šmarca, Radomeljska cesta 12, 1241 Kamnik
6Simona Uršič, 07.12.1979, Kamnik, Ljubljanska cesta 33a, 1241 Kamnik
7Rok Hribar, 23.12.1981, Radomlje, Volčji Potok 24e, 1235 Radomlje
11NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Bogdan Pogačar, 20.08.1979, Kamnik, Bakovnik 7, 1241 Kamnik
2Helena Kregar, 21.02.1958, Radomlje, Volčji Potok 8, 1235 Radomlje
3Matjaž Šporar, 30.12.1960, Šmarca, Kamniška cesta 63a, 1241 Kamnik
4Vesna Janežič, 08.03.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
5Ivan Miroslav Sekavčnik, 14.07.1939, Šmarca, Grintovška cesta 10, 1241 Kamnik
6Barbara Černetič, 26.09.1975, Kamnik, Ljubljanska cesta 21e, 1241 Kamnik
7Žiga Levar, 22.03.1986, Šmarca, Trg padlih borcev 2, 1241 Kamnik
12SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Marija Gornik Kugler, 21.10.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
2Marjan Šorn, 28.01.1964, Kamnik, Ulica Matije Blejca 2, 1241 Kamnik
3Emilija Bunc, 30.05.1952, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
4Janko Blagšič, 05.05.1943, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
5Marta Sovič, 29.08.1950, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
6Jure Jurić, 10.07.1956, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 4

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1mag. Urban Bergant, 19.11.1969, Kamnik, Podgorje 42a, 1241 Kamnik
2Alenka Jevšnik, 14.08.1965, Kamnik, Kovinarska cesta 10b, 1241 Kamnik
3Božidar Pilej, 25.12.1946, Kamnik, Tunjiška cesta 2b, 1241 Kamnik
4Marija Končnik, 25.11.1967, Kamnik, Podgorje 94g, 1241 Kamnik
5Marjan Tušak, 02.02.1956, Kamnik, Mlakarjeva ulica 8, 1241 Kamnik
6Lejla Galić, 14.05.1983, Kamnik, Pot na Poljane 3, 1241 Kamnik
7Jure Grkman, 29.09.1999, Kamnik, Perovo 12c, 1241 Kamnik
8Nada Spruk, 26.06.1967, Kamnik, Tomšičeva ulica 11, 1241 Kamnik
9Rudolf Bič, 10.09.1948, Kamnik, Perovo 12c, 1241 Kamnik
10Žan Planinc, 15.02.2000, Kamnik, Pot na Dobravo 14, 1241 Kamnik
2SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Matija Sitar Močnik, 21.11.1992, Kamnik, Košiše 14a, 1241 Kamnik
2Valentina Kokotec, 30.09.1964, Kamnik, Na bregu 30, 1241 Kamnik
3Leon Pirman, 13.09.1957, Kamnik, Na bregu 34, 1241 Kamnik
4Dragica Marković, 11.07.1954, Kamnik, Zikova ulica 1, 1241 Kamnik
5Robert Kokotec, 20.01.1964, Kamnik, Na bregu 30, 1241 Kamnik
3SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1dr. Anton Svetlin, 26.08.1953, Kamnik, Podgorje 58b, 1241 Kamnik
2Marjana Cvirn, 15.09.1959, Kamnik, Vegova ulica 1, 1241 Kamnik
3mag. Janez Jeretina, 01.05.1965, Kamnik, Bevkova ulica 4, 1241 Kamnik
4Vita Štritof, 25.08.1963, Kamnik, Ljubljanska cesta 9c, 1241 Kamnik
5Stanislav Zore, 06.05.1939, Kamnik, Medvedova ulica 44, 1241 Kamnik
6Marija Plahutnik, 14.12.1965, Kamnik, Medvedova ulica 8, 1241 Kamnik
7Klementina Kunej Uršič, 14.04.1986, Kamnik, Na jasi 14, 1241 Kamnik
4SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Cene Lap, 21.05.1984, Kamnik, Ulica Frančka Miha Paglovca 7, 1241 Kamnik
2Talija Merčun, 27.06.1977, Kamnik, Ulica Ljudevita Stiasnyja 8, 1241 Kamnik
3Vincenc Polak, 13.11.1941, Kamnik, Tunjiška cesta 11, 1241 Kamnik
4Branka Lap, 01.02.1951, Kamnik, Ulica Frančka Miha Paglovca 7, 1241 Kamnik
5Walter Maj Vidmar, 02.05.1998, Kamnik, Rozmanova ulica 1a, 1241 Kamnik
5DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1mag. Julijana Bizjak Mlakar, 07.09.1956, Kamnik, Pot na Dobravo 17, 1241 Kamnik
2Franc Vengust, 24.06.1947, Kamnik, Steletova cesta 3, 1241 Kamnik
3Marija Vanda Sajovic Verbole, 25.05.1942, Kamnik, Podgorje 30d, 1241 Kamnik
4Pero Ilić, 03.03.1952, Kamnik, Pot na Dobravo 16, 1241 Kamnik
5Karolina Osredkar, 01.05.1935, Kamnik, Miklavčičeva ulica 8, 1241 Kamnik
6Anton Stele, 10.01.1947, Kamnik, Šutna 37, 1241 Kamnik
7Darka Skalar, 23.01.1954, Kamnik, Miklavčičeva ulica 1, 1241 Kamnik
8Nikola Bijelić, 25.02.1949, Kamnik, Župančičeva ulica 4, 1241 Kamnik
9Mojca Škraba, 03.12.1964, Kamnik, Podgorje 120, 1241 Kamnik
10Stanislav Kranjc, 01.01.1961, Kamnik, Podgorje 50, 1241 Kamnik
6LDP - LISTA DUŠANA PAPEŽA
1Edis Rujović, 22.10.1989, Kamnik, Fužine 2a, 1241 Kamnik
2mag. Mateja Poljanšek, 19.03.1965, Kamnik, Ulica Toma Brejca 1a, 1241 Kamnik
3Gregor Ocepek, 21.03.1977, Kamnik, Podgorje 23, 1241 Kamnik
4Damjana Jagodic, 19.01.1975, Kamnik, Steletova cesta 23b, 1241 Kamnik
5Janez Zorman, 24.11.1960, Kamnik, Prisojna pot 24, 1241 Kamnik
6Urban Bergant, 07.11.1973, Kamnik, Kranjska cesta 7, 1241 Kamnik
7Matej Berlec, 20.08.1991, Kamnik, Streliška ulica 2, 1241 Kamnik
8Matej Golob, 28.07.1982, Kamnik, Livarska ulica 1, 1241 Kamnik
9Tamara Šek, 03.05.1984, Kamnik, Zikova ulica 8, 1241 Kamnik
10Medeja Mrgole, 14.05.1991, Kamnik, Kersnikova ulica 6, 1241 Kamnik
7LTS - LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1Anton Tone Smolnikar, 22.09.1949, Kamnik, Vegova ulica 4, 1241 Kamnik
2Nataša Sitar, 20.12.1966, Kamnik, Prisojna pot 34, 1241 Kamnik
3Mihael Resnik, 28.09.1951, Kamnik, Maistrova ulica 32, 1241 Kamnik
4Jožica Šek, 19.03.1957, Kamnik, Zikova ulica 8, 1241 Kamnik
5Miran Jereb, 19.09.1953, Kamnik, Medvedova ulica 11, 1241 Kamnik
6Marija Rasiewicz, 16.09.1949, Kamnik, Zikova ulica 1, 1241 Kamnik
7Matjaž Pogačar, 21.01.1959, Kamnik, Ulica Ljudevita Stiasnyja 12, 1241 Kamnik
8Nuša (Ana) Lisjak, 24.03.1955, Kamnik, Parmova ulica 5a, 1241 Kamnik
9Smajo Bekrić, 14.08.1963, Kamnik, Perovo 18, 1241 Kamnik
10Rašit Dacić, 19.01.1959, Kamnik, Župančičeva ulica 3, 1241 Kamnik
8LEVICA
1Ivan Mitrevski, 25.05.1979, Kamnik, Župančičeva ulica 5, 1241 Kamnik
2Kartini Djalil, 14.01.1973, Kamnik, Župančičeva ulica 2, 1241 Kamnik
3Luka Šabić Godec, 07.12.1984, Kamnik, Steletova cesta 3, 1241 Kamnik
9STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1Mojca Jončeska Malovrh, 09.03.1957, Kamnik, Trg talcev 8, 1241 Kamnik
2Marko Šimnovec, 01.02.1947, Kamnik, Na bregu 37, 1241 Kamnik
3Edita Behrić, 01.08.1988, Kamnik, Samostanska ulica 8, 1241 Kamnik
4Emil Redžić, 14.07.1980, Kamnik, Šutna 18, 1241 Kamnik
5Dragica Klemše, 01.02.1961, Kamnik, Fužine 2, 1241 Kamnik
6Blaž Lomovšek, 24.12.1956, Kamnik, Fužine 2, 1241 Kamnik
7Alenka Štilec, 07.11.1979, Kamnik, Perovo 9a, 1241 Kamnik
8Vojko Žlindra, 22.04.1949, Kamnik, Samostanska ulica 12, 1241 Kamnik
9Terezija Mlakar, 12.10.1935, Kamnik, Vremšakova ulica 5, 1241 Kamnik
10Marija Schneider, 30.12.1953, Kamnik, Samostanska ulica 7, 1241 Kamnik
10LISTA SANDIJA URŠIČA
1Šemso Mujanović, 01.09.1973, Kamnik, Palovška cesta 8, 1241 Kamnik
2Breda Podbrežnik Vukmir, 10.06.1962, Kamnik, Novi trg 31, 1241 Kamnik
3Goran Završnik, 23.05.1974, Kamnik, Podlimbarskega pot 4, 1241 Kamnik
4Evelina Štefin, 19.08.1995, Kamnik, Novi trg 36, 1241 Kamnik
5David Šućur, 12.02.1979, Kamnik, Bevkova ulica 50, 1241 Kamnik
6Renata Mezgec, 21.09.1984, Kamnik, Bevkova ulica 22, 1241 Kamnik
7Škatla (Marjan) Novak, 25.07.1957, Kamnik, Medvedova ulica 20, 1241 Kamnik
8Rubina Viriant, 11.06.1997, Kamnik, Na bregu 38, 1241 Kamnik
9Ana Marija Šućur, 13.01.1980, Kamnik, Bevkova ulica 50, 1241 Kamnik
10Sanda Mujanović Gavranović, 30.12.1973, Kamnik, Palovška cesta 8, 1241 Kamnik
11NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Ivanka Učakar, 24.10.1952, Kamnik, Šolska ulica 5, 1241 Kamnik
2dr. Jernej Markelj, 05.05.1983, Kamnik, Perkova ulica 2, 1241 Kamnik
3dr. Marjeta Humar, 11.02.1946, Kamnik, Žale 4a, 1241 Kamnik
4Martin Gorenc, 11.11.1948, Kamnik, Zikova ulica 3, 1241 Kamnik
5Nina Pavec, 08.01.1982, Kamnik, Podgorje 27b, 1241 Kamnik
6Primož Zupan, 24.11.1984, Kamnik, Na produ 4, 1241 Kamnik
7Romana Uršič, 30.10.1985, Kamnik, Steletova cesta 23b, 1241 Kamnik
8Anton Klemenc, 14.06.1955, Kamnik, Kajuhova pot 1, 1241 Kamnik
9Anton Stele, 10.01.1939, Kamnik, Glavni trg 16, 1241 Kamnik
10Andrej Pregl, 10.10.1953, Kamnik, Jenkova ulica 9, 1241 Kamnik
12SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Aljaž Žumer, 16.04.1991, Kamnik, Kranjska cesta 4a, 1241 Kamnik
2Alenka Klinc, 10.10.1966, Kamnik, Ljubljanska cesta 9a, 1241 Kamnik
3Miha Uhan, 26.10.1977, Kamnik, Parmova ulica 5a, 1241 Kamnik
4Danica Kramar, 29.01.1955, Kamnik, Zikova ulica 6, 1241 Kamnik
5mag. Janez Topolšek, 28.10.1976, Kamnik, Steletova cesta 23a, 1241 Kamnik
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.