Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA HRPELJE-KOZINA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Robert Grk, 22.02.1967, Ocizla, Ocizla 13/a, 6240 KozinaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Saša Likavec Svetelšek, 09.03.1965, Kozina, Vodovodna ulica 13, 6240 KozinaSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1Peter Valenčič, 30.06.1965, Javorje, Javorje 51/c, 6243 Obrov
2Jana Barba, 05.02.1970, Kozina, Rodiška cesta 12, 6240 Kozina
3Gabrijel Cizl, 24.11.1966, Rodik, Rodik 7/a, 6240 Kozina
4Breda Filipović, 04.02.1966, Kozina, Obrtniška ulica 12, 6240 Kozina
5Zvonko Dujmovič, 16.09.1956, Tatre, Tatre 23, 6243 Obrov
6Iris Benčič, 10.10.1976, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 13, 6242 Materija
7Zvonko Gulja, 28.09.1948, Hrpelje, Pod Hribom 9, 6240 Kozina
8Branka Dekleva, 31.12.1949, Hrpelje, Sončna pot 8, 6240 Kozina
9Žarko Lukač, 20.03.1951, Kovčice, Kovčice 17, 6243 Obrov
10Jože Žižek, 13.02.1930, Hrpelje, Borova ulica 8, 6240 Kozina
2NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Branko Ciglarič, 03.01.1972, Obrov, Obrov 66, 6243 Obrov
3LISTA IZVIR
1Valter Fabjančič, 27.06.1973, Povžane, Povžane 3/c, 6242 Materija
2Martina Babuder, 13.01.1966, Slivje, Slivje 1/b, 6242 Materija
3Igor Šiškovič, 06.08.1973, Povžane, Povžane 1/b, 6242 Materija
4Tatjana Zadnik, 12.11.1978, Gradišica, Gradišica 12, 6242 Materija
5Mitja Mezgec, 22.08.1981, Kozina, Dolinska ulica 9, 6240 Kozina
6Andreja Tomažič Hrvatin, 18.11.1985, Tublje pri Hrpeljah, Tublje pri Hrpeljah 2/a, 6240 Kozina
7Igor Mahne, 31.08.1975, Hotična, Hotična 19, 6242 Materija
8Nevenka Boštjančič, 10.01.1969, Skadanščina, Skadanščina 12, 6242 Materija
9Sandi Benčič, 18.03.1996, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 13, 6242 Materija
10Zlatka Škerjanc, 16.06.1964, Artviže, Artviže 6, 6242 Materija
11Andrej Kljun, 03.08.1996, Povžane, Povžane 23/a, 6242 Materija
12Mirjana Mihalič, 09.08.1971, Krvavi Potok, Krvavi Potok 2, 6240 Kozina
13Nejc Poles, 07.11.1996, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 36, 6240 Kozina
4AKACIJE
1Andrej Fister, 07.08.1973, Tatre, Tatre 3/a, 6243 Obrov
5DESUS
1Peter Boršić, 04.01.1973, Hrpelje, Slavniška cesta, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 Kozina
2Vlasta Vatovec, 30.08.1967, Rožice, Rožice 8, 6242 Materija
3Marko Počkaj, 08.01.1992, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 17/b, 6240 Kozina
4Nevenka Ražman, 01.01.1967, Hrpelje, Rožna ulica 27, 6240 Kozina
5Anton Mahne, 28.04.1940, Slivje, Slivje 31, 6242 Materija
6Mojca Simonovič, 23.06.1980, Kozina, Istrska ulica 16/a, 6240 Kozina
7Rajko Bubnič, 12.01.1964, Rodik, Rodik 57, 6240 Kozina
8Magda Cetin, 19.10.1949, Mrše, Mrše 5, 6242 Materija
9Tanja Petohleb, 03.09.1967, Hrpelje, Slavniška cesta 8, 6240 Kozina
10Franc Klun, 04.09.1951, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 46, 6243 Obrov
11Barbara Rojc, 06.07.1979, Obrov, Obrov 9/a, 6243 Obrov
12Polona Prosen, 25.04.1992, Hrpelje, Jagodna ulica 5, 6240 Kozina
13Matevž Blokar, 22.11.1937, Brezovica, Brezovica 52, 6242 Materija
6SOCIALNI DEMOKRATI
1Saša Likavec Svetelšek, 09.03.1965, Kozina, Vodovodna ulica 13, 6240 Kozina
2Matej Dodič, 05.02.1986, Ritomeče, Ritomeče 9, 6243 Obrov
3Irena Stropnik, 31.03.1959, Kozina, Rodiška cesta 13, 6240 Kozina
4Jadran Šturm, 30.09.1956, Hrpelje, Borova ulica 6, 6240 Kozina
5Janja Babić, 12.05.1954, Kozina, Vodovodna ulica 7, 6240 Kozina
6Gregor Mihelj, 25.03.1971, Rodik, Rodik 3d, 6240 Kozina
7Petra Resinovič, 28.06.1978, Kozina, Vodovodna ulica 2, 6240 Kozina
8Damjan Cetin, 25.01.1974, Mrše, Mrše 1, 6242 Materija
9Tanja Miklavec, 05.01.1966, Hrpelje, Slavniška cesta 9, 6240 Kozina
10Radovan Hrvatin, 17.02.1957, Obrov, Obrov 55e, 6243 Obrov
11Nina Furlan, 06.02.1982, Hrpelje, Ulica Dragomirja Benčiča Brkina 48, 6240 Kozina
12Matjaž Gajšak, 09.04.1970, Tatre, Tatre 7, 6243 Obrov
13Tamara Silič Gropajc, 15.10.1944, Slivje, Slivje 24, 6242 Materija
7PRETRESI
1Vasja Ivančič, 04.11.1985, Kozina, Dolinska ulica 4, 6240 Kozina
2Tanja Zonta, 26.01.1981, Nasirec, Nasirec 16, 6240 Kozina
3dr. Matej Skočaj, 06.08.1984, Hotična, Hotična 1/b, 6242 Materija
4Alenka Lukač Segulin, 01.08.1981, Velike Loče, Velike Loče 2, 6242 Materija
5Dorijan Andrejašič, 15.06.1976, Ocizla, Ocizla 11, 6240 Kozina
6Tina Andrejašič, 28.12.1979, Kozina, Rodiška cesta 13, 6240 Kozina
7Simon Lukač, 08.02.1988, Kovčice, Kovčice 17, 6243 Obrov
8Sanja Kovačević, 21.10.1993, Hrpelje, Slavniška cesta 10, 6240 Kozina
9Andrej Hrvatin, 16.11.1987, Rodik, Rodik 24/a, 6240 Kozina
10Lija Slavkovič, 15.02.1991, Hrpelje, Ulica Dragomirja Benčiča Brkina 14/a, 6240 Kozina
8LEVICA
1Viljan Sluga, 20.07.1953, Rodik, Rodik 4, 6240 Kozina
2Vanja Sluga, 14.07.1981, Rodik, Rodik 4, 6240 Kozina
3Domen Bogataj, 20.07.1987, Rodik, Rodik 2, 6240 Kozina
4Kristina Cerkvenik, 01.04.1989, Rodik, Rodik 42, 6240 Kozina
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.