Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA GORNJA RADGONA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Dr. Peter KRALJ, 25.02.1954, Gornja Radgona, Grajska cesta 9, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Mitja FICKO, 05.05.1973, Gornja Radgona, Ulica Marije Rožman 8, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
3Urška MAUKO TUŠ, 02.06.1980, Gornja Radgona, Mladinska ulica 9, 9250 Gornja RadgonaMAKSIMILJAN VAJS IN SKUPINA VOLIVCEV
4Milan HERZOG, 16.04.1955, Gornja Radgona, Grajska cesta 28, 9250 Gornja RadgonaZELENI SLOVENIJE
5Dušan ZAGORC, 28.02.1952, Gornja Radgona, Partizanska cesta 37, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
6Ludvik FEKONJA, 16.08.1948, Negova, Negova 7, 9245 Spodnji IvanjciSNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
7Stanko (Stanislav) ROJKO, 03.06.1961, Negova, Negova 34, 9245 Spodnji IvanjciROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SOCIALNI DEMOKRATI SD
1Dr. Suzana BRAČIČ, 26.10.1979, Zbigovci, Zbigovci 67, 9250 Gornja Radgona
2Janez KRALJ, 28.07.1940, Črešnjevci, Črešnjevci 81a, 9250 Gornja Radgona
3Katja FRIDAU, 14.07.1991, Črešnjevci, Črešnjevci 129, 9250 Gornja Radgona
4Karel KLOBASA, 10.10.1949, Police, Police 86, 9250 Gornja Radgona
2DOBRA DRŽAVA
1Valentin KOVIČ, 30.04.1964, Očeslavci, Očeslavci 4a, 9245 Spodnji Ivanjci
2Vesna WOLF, 04.01.1974, Police, Police 128, 9250 Gornja Radgona
3Miran JAUŠOVEC, 03.04.1973, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 19, 9250 Gornja Radgona
4Tatjana PINTARIČ LOVREC, 25.11.1977, Očeslavci, Očeslavci 10, 9245 Spodnji Ivanjci
5Miroslav KUPČIČ, 08.02.1973, Zbigovci, Zbigovci 13a, 9250 Gornja Radgona
6Klavdija KOVIČ, 03.10.1969, Očeslavci, Očeslavci 4a, 9245 Spodnji Ivanjci
3LISTA SKUPAJ URŠKE MAUKO TUŠ
1Maksimiljan VAJS, 23.03.1963, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 46b, 9250 Gornja Radgona
2Tanja VAJS, 09.05.1990, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 46b, 9250 Gornja Radgona
3Branko PINTARIČ, 13.09.1961, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 1, 9250 Gornja Radgona
4Irena VAJS, 07.03.1966, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 41, 9250 Gornja Radgona
5Tilen KOCBEK, 30.10.1995, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 22, 9245 Spodnji Ivanjci
6Brigita GOLOB, 07.08.1975, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 50, 9250 Gornja Radgona
4NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Ivan KAJDIČ, 24.10.1966, Črešnjevci, Črešnjevci 152a, 9250 Gornja Radgona
2Martina FERENC, 29.11.1978, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 7, 9245 Spodnji Ivanjci
3Ivan ZEMLJIČ, 14.01.1966, Črešnjevci, Črešnjevci 173, 9250 Gornja Radgona
4Nada ŠERBER, 29.08.1969, Očeslavci, Očeslavci 11b, 9245 Spodnji Ivanjci
5Ivan DOKL, 13.09.1964, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 16, 9245 Spodnji Ivanjci
6Helena EJLEC, 11.07.1966, Zbigovci, Zbigovci 65c, 9250 Gornja Radgona
5SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Anton ROŽMAN, 06.01.1955, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 30a, 9245 Spodnji Ivanjci
2Katja HAMLER, 16.02.1993, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 3, 9245 Spodnji Ivanjci
3Mirko FERENC, 13.08.1956, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 27, 9245 Spodnji Ivanjci
4Irena FEKONJA, 08.07.1960, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 31a, 9245 Spodnji Ivanjci
5Andreja VRBANČIČ, 03.08.1974, Črešnjevci, Črešnjevci 108, 9250 Gornja Radgona
6Anton KLEMENČIČ, 30.07.1962, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 8, 9245 Spodnji Ivanjci
6LISTA ZA GORNJO RADGONO - LGR
1Robert ŽINKOVIČ, 02.03.1973, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 17, 9250 Gornja Radgona
2Danica CELCAR, 25.03.1958, Črešnjevci, Črešnjevci 47, 9250 Gornja Radgona
3Srečko ŽIŽEK, 05.01.1958, Očeslavci, Očeslavci 33, 9245 Spodnji Ivanjci
4Katja MULEC, 15.08.1992, Zbigovci, Zbigovci 27, 9250 Gornja Radgona
5Gregor WOLF, 12.01.1968, Police, Police 128, 9250 Gornja Radgona
6Danijela SATLER, 08.12.1978, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 47, 9245 Spodnji Ivanjci
7SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1David ROŠKAR, 21.03.1968, Črešnjevci, Črešnjevci 20, 9250 Gornja Radgona
2Marjana ŽNUDERL, 22.07.1958, Police, Police 41, 9250 Gornja Radgona
3Drago ŽUNKO, 07.09.1962, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 14, 9250 Gornja Radgona
4Martina LAH, 18.03.1985, Očeslavci, Očeslavci 12a, 9245 Spodnji Ivanjci
5Cvetka KOCBEK FEHR, 05.04.1955, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 2, 9245 Spodnji Ivanjci
6Jožef KEŽMAN, 06.04.1939, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 8a, 9250 Gornja Radgona
8DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Marija RESNIK, 23.10.1941, Zbigovci, Zbigovci 24, 9250 Gornja Radgona
2Franc FRAS, 20.09.1943, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 9a, 9250 Gornja Radgona
3Elica GREDAR, 07.07.1960, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 5, 9250 Gornja Radgona
10SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Jerneja JANČAR, 28.07.1984, Črešnjevci, Črešnjevci 113, 9250 Gornja Radgona
2Peter ŽNIDARIČ, 08.11.1955, Črešnjevci, Črešnjevci 200, 9250 Gornja Radgona
3Cvetka CAF, 20.09.1958, Police, Police 64, 9250 Gornja Radgona
4Drago SENEKOVIČ, 20.11.1967, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 6, 9245 Spodnji Ivanjci
5Ana HAMLER, 07.07.1972, Črešnjevci, Črešnjevci 127, 9250 Gornja Radgona
6Borut HAMLER, 19.08.1981, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 3, 9250 Gornja Radgona

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SOCIALNI DEMOKRATI SD
1Miran DOKL, 13.08.1965, Gornja Radgona, Leninova ulica 4, 9250 Gornja Radgona
2Darja ZLATNIK, 13.08.1966, Gornja Radgona, Simoničev breg 2, 9250 Gornja Radgona
3Vito (Vitomir) DUNDEK, 04.12.1964, Gornja Radgona, Ilirska ulica 2, 9250 Gornja Radgona
4Urška ZIERNFELD, 07.09.1971, Gornja Radgona, Mariborska cesta 4, 9250 Gornja Radgona
5Vladimir DRVARIČ, 21.06.1951, Gornja Radgona, Ob progi 11, 9250 Gornja Radgona
6Andrej HUSAR, 23.04.1944, Gornja Radgona, Vodovodna ulica 6, 9250 Gornja Radgona
7Dragica ČERNE, 15.09.1946, Gornja Radgona, Panonska ulica 24, 9250 Gornja Radgona
8Tomislav HIBLER, 18.12.1947, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 15, 9250 Gornja Radgona
9Branislav HABJANIČ, 23.07.1959, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 17, 9250 Gornja Radgona
10Tamara KARBA, 17.11.1988, Gornja Radgona, Mariborska cesta 4, 9250 Gornja Radgona
2DOBRA DRŽAVA
1Mitja FICKO, 05.05.1973, Gornja Radgona, Ulica Marije Rožman 8, 9250 Gornja Radgona
2Mira SKOK KOROŠEC, 07.10.1948, Gornja Radgona, Gasilska cesta 5, 9250 Gornja Radgona
3Janez BRUNČIČ, 02.12.1956, Gornja Radgona, Cankarjeva cesta 12, 9250 Gornja Radgona
4Melita VULC, 12.02.1968, Gornja Radgona, Polička cesta 5, 9250 Gornja Radgona
5Viktor VUKAN, 29.12.1970, Norički Vrh, Norički Vrh 18c, 9250 Gornja Radgona
6Katja KOLER KAMPUŠ, 28.10.1967, Gornja Radgona, Apaška cesta 1, 9250 Gornja Radgona
7Cvetko MAUČEC, 03.12.1975, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 21, 9250 Gornja Radgona
8Danica ŠTRUCELJ, 03.03.1959, Gornja Radgona, Ilirska ulica 5, 9250 Gornja Radgona
9Zoran JAKIČ, 16.06.1963, Gornja Radgona, Šlebingerjev breg 18, 9250 Gornja Radgona
10Manuela FIŠER, 12.09.1973, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 11, 9250 Gornja Radgona
3LISTA SKUPAJ URŠKE MAUKO TUŠ
1Urška MAUKO TUŠ, 02.06.1980, Gornja Radgona, Mladinska ulica 9, 9250 Gornja Radgona
2Dr. Tadej PIRC, 04.12.1988, Gornja Radgona, Panonska ulica 3, 9250 Gornja Radgona
3Karmen ZORKO VUKAN, 02.07.1980, Gornja Radgona, Kajuhova ulica 16, 9250 Gornja Radgona
4Luka VUK, 20.05.1987, Gornja Radgona, Trstenjakova ulica 8, 9250 Gornja Radgona
5Andreja ŠOŠTARIČ, 23.02.1980, Gornja Radgona, Ulica Moše Pijade 4, 9250 Gornja Radgona
6Franc MAIER, 14.11.1969, Gornja Radgona, Mladinska ulica 15, 9250 Gornja Radgona
7Simona SREŽ VAJS, 13.08.1977, Gornja Radgona, Porabska ulica 4, 9250 Gornja Radgona
8Borut FRAS, 08.10.1979, Norički Vrh, Norički Vrh 38, 9250 Gornja Radgona
9Katja VESEL KRALJ, 06.10.1982, Gornja Radgona, Ob potoku 6, 9250 Gornja Radgona
10Danijel TRSTENJAK, 18.03.1977, Gornja Radgona, Mladinska ulica 18, 9250 Gornja Radgona
4NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Dr. Peter KRALJ, 25.02.1954, Gornja Radgona, Grajska cesta 9, 9250 Gornja Radgona
2Nina KOROŠAK, 10.04.1998, Gornja Radgona, Rozmanova ulica 6, 9250 Gornja Radgona
3Franc ŠIC, 21.07.1956, Gornja Radgona, Prečna ulica 5, 9250 Gornja Radgona
4Vesna ŠOŠTARIČ, 19.07.1987, Gornja Radgona, Lackova ulica 23, 9250 Gornja Radgona
5Marjan ZAMUDA, 21.10.1961, Gornja Radgona, Kerenčičeva ulica 6, 9250 Gornja Radgona
6Manca KOŠOROG, 22.08.1985, Gornja Radgona, Mladinska ulica 1, 9250 Gornja Radgona
7Miroslav OSTRC, 25.07.1955, Gornja Radgona, Trg svobode 10, 9250 Gornja Radgona
8Elizabeta BOHINEC, 07.11.1952, Mele, Mele 45, 9252 Radenci
9Karel (Karl) KOROŠEC, 09.11.1944, Gornja Radgona, Trubarjeva ulica 6, 9250 Gornja Radgona
10Breda GABERC, 04.08.1963, Gornja Radgona, Mladinska ulica 5, 9250 Gornja Radgona
5SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Dušan ZAGORC, 28.02.1952, Gornja Radgona, Partizanska cesta 37, 9250 Gornja Radgona
2Vera GRANFOL, 01.11.1963, Gornja Radgona, Lackova ulica 23, 9250 Gornja Radgona
3Franek RADOLIČ, 07.04.1960, Gornja Radgona, Partizanska cesta 33, 9250 Gornja Radgona
4Nina ŽNIDARIČ, 12.05.1985, Mele, Mele 18, 9252 Radenci
5Gorazd KRIŠTOF, 25.06.1974, Gornja Radgona, Ob potoku 12, 9250 Gornja Radgona
6Miran BEZJAK, 04.09.1954, Gornja Radgona, Delavska pot 4, 9250 Gornja Radgona
7Nevenka MUHIČ, 04.10.1963, Hercegovščak, Hercegovščak 42, 9250 Gornja Radgona
8Danica CIGULA KAUČIČ, 09.03.1974, Gornja Radgona, Mladinska ulica 9, 9250 Gornja Radgona
9Mitja ADAM, 26.09.1989, Gornja Radgona, Panonska ulica 32, 9250 Gornja Radgona
10Erika BRAČKO, 25.03.1983, Gornja Radgona, Panonska ulica 3, 9250 Gornja Radgona
6LISTA ZA GORNJO RADGONO - LGR
1Branko KLUN, 26.03.1947, Gornja Radgona, Čremošnikova ulica 6, 9250 Gornja Radgona
2Irena DRESLER, 20.03.1974, Gornja Radgona, Mladinska ulica 11, 9250 Gornja Radgona
3Primož BRUS, 26.11.1980, Gornja Radgona, Vrazova ulica 5, 9250 Gornja Radgona
4Petra LEHKO, 12.02.1974, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 5, 9250 Gornja Radgona
5Ivan KRAMBERGER, 19.06.1986, Gornja Radgona, Mladinska ulica 12, 9250 Gornja Radgona
6Aleksander VOGRINEC, 15.04.1965, Gornja Radgona, Čremošnikova ulica 4, 9250 Gornja Radgona
7Karla PUČKO ZEMLJIČ, 25.05.1973, Gornja Radgona, Gasilska cesta 4, 9250 Gornja Radgona
8Tomaž MUNDA, 27.08.1981, Gornja Radgona, Pod gozdom 3, 9250 Gornja Radgona
9Jana ŠAJNOVIČ ROKAVEC, 28.01.1983, Gornja Radgona, Vrtna ulica 5, 9250 Gornja Radgona
10Zvonko STRAH, 09.01.1974, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 7, 9250 Gornja Radgona
7SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1Miroslav NJIVAR, 27.02.1947, Gornja Radgona, Panonska ulica 26, 9250 Gornja Radgona
2Zdenka IVAJNŠIČ, 13.08.1950, Gornja Radgona, Ulica Marije Rožman 9, 9250 Gornja Radgona
3Mihael BOHINEC, 19.04.1996, Mele, Mele 30a, 9252 Radenci
4Vera PLOJ, 23.09.1939, Gornja Radgona, Leninova ulica 2, 9250 Gornja Radgona
5Boris KRIŽANIČ, 29.04.1967, Gornja Radgona, Rozmanova ulica 4, 9250 Gornja Radgona
6Irena GOŠNIK, 28.08.1963, Gornja Radgona, Strma ulica 5, 9250 Gornja Radgona
7Vladimir CVETKOVIČ, 12.04.1980, Gornja Radgona, Simoničev breg 4, 9250 Gornja Radgona
8Angela PETEK, 04.02.1947, Gornja Radgona, Miklošičeva ulica 4, 9250 Gornja Radgona
9Jelka MÜLLER, 04.08.1966, Gornja Radgona, Mladinska ulica 7, 9250 Gornja Radgona
10Drago LOVREC, 30.04.1969, Gornja Radgona, Panonska ulica 8, 9250 Gornja Radgona
8DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Inge (Ingeborg) IVANEK, 29.06.1943, Gornja Radgona, Panonska ulica 3, 9250 Gornja Radgona
2Janez (Ivan) PERKO, 22.12.1949, Gornja Radgona, Cankarjeva cesta 1, 9250 Gornja Radgona
3Alenka REGORŠEK, 25.05.1952, Gornja Radgona, Simoničev breg 4, 9250 Gornja Radgona
4Andrej BOHINEC, 12.02.1955, Mele, Mele 24, 9250 Gornja Radgona
5Lidija GODEC, 24.07.1952, Gornja Radgona, Vrtna ulica 2, 9250 Gornja Radgona
10SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Alojz SLANA, 01.06.1961, Mele, Mele 30b, 9252 Radenci
2Alenka FRAJHAM, 21.08.1977, Mele, Mele 20e, 9252 Radenci
3Jože (Jožef) KOZAR, 01.03.1949, Mele, Mele 13, 9252 Radenci
4Štefka (Štefanija) DIVJAK, 09.12.1957, Gornja Radgona, Mladinska ulica 16, 9250 Gornja Radgona
5Janez KRALJ, 20.12.1941, Podgrad, Podgrad 40, 9250 Gornja Radgona
6Ana JEŠOVNIK, 09.06.1946, Podgrad, Podgrad 37, 9250 Gornja Radgona

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SOCIALNI DEMOKRATI SD
1Alenka ROJKO, 15.04.1986, Gornji Ivanjci, Gornji Ivanjci 21, 9245 Spodnji Ivanjci
2Anton KAMPUŠ, 06.04.1947, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 21b, 9250 Gornja Radgona
3Mateja ROŠKAR, 06.09.1989, Radvenci, Radvenci 45, 9245 Spodnji Ivanjci
4Drago KLOBASA, 03.11.1982, Negova, Negova 106, 9245 Spodnji Ivanjci
2DOBRA DRŽAVA
1Ivan IVANEK, 13.08.1955, Radvenci, Radvenci 41, 9245 Spodnji Ivanjci
2Jožica PERKO, 27.02.1972, Lastomerci, Lastomerci 13, 9250 Gornja Radgona
3Slavko RAJŠP, 07.04.1977, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 7, 9250 Gornja Radgona
4Klavdija AJLEC, 05.01.1981, Ivanjševci ob Ščavnici, Ivanjševci ob Ščavnici 20, 9245 Spodnji Ivanjci
5Miran VOGRIN, 18.03.1966, Ivanjševski Vrh, Ivanjševski Vrh 18, 9245 Spodnji Ivanjci
3LISTA SKUPAJ URŠKE MAUKO TUŠ
1Renata GJÜREČ, 26.02.1980, Aženski Vrh, Aženski Vrh 14, 9250 Gornja Radgona
2Danilo CARTL, 04.05.1980, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 1a, 9250 Gornja Radgona
3Helena KRAJNC, 05.01.1986, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 1, 9250 Gornja Radgona
4NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Stanislav KLUBAN, 17.11.1964, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 8a, 9250 Gornja Radgona
2Ivanka HIRTL, 27.11.1985, Lokavci, Lokavci 16, 9245 Spodnji Ivanjci
3Marko BRATUŠA, 06.04.1985, Lomanoše, Lomanoše 21, 9250 Gornja Radgona
4Anica KOCBEK, 17.02.1962, Rodmošci, Rodmošci 8, 9250 Gornja Radgona
5Robert KOSAR, 18.04.1980, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 39a, 9250 Gornja Radgona
5SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1Anica KOTNIK, 20.06.1964, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 20a, 9250 Gornja Radgona
2Boštjan KOLEDNIK, 20.03.1980, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 38a, 9250 Gornja Radgona
3Tamara DUH, 25.12.1985, Kunova, Kunova 35a, 9245 Spodnji Ivanjci
4Jože KOCIPER, 09.03.1956, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 48a, 9250 Gornja Radgona
5Andreja VRBANČIČ ČEH, 12.01.1982, Lomanoše, Lomanoše 43, 9250 Gornja Radgona
6LISTA ZA GORNJO RADGONO - LGR
1Stanislav ROJKO, 03.06.1961, Negova, Negova 34, 9245 Spodnji Ivanjci
2Silva MAUKO, 23.12.1968, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 30, 9250 Gornja Radgona
3Štefan PUCKO, 21.03.1954, Lokavci, Lokavci 39, 9245 Spodnji Ivanjci
4Karolina STAROVASNIK, 21.10.1946, Negova, Negova 38, 9245 Spodnji Ivanjci
5Bojan ZORMAN, 26.08.1973, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 7a, 9250 Gornja Radgona
7SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1Milan KRIŽAN, 04.10.1954, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 20, 9250 Gornja Radgona
2Janja GOLOB, 03.01.1972, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 26, 9250 Gornja Radgona
3Vincenc FRAS, 06.07.1967, Ivanjševski Vrh, Ivanjševski Vrh 28, 9245 Spodnji Ivanjci
4Marjeta PROSIČ, 19.02.1950, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 29, 9250 Gornja Radgona
5Davorin NJIVAR, 31.07.1982, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 44a, 9250 Gornja Radgona
8DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Konrad NIDERL, 01.01.1951, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 37, 9250 Gornja Radgona
2Olga KOCUVAN, 16.04.1955, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 36, 9250 Gornja Radgona
3Anton ŠINKO, 06.11.1944, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 7, 9250 Gornja Radgona
9LISTA OBČANOV
1Mitja KAUČIČ, 03.06.1983, Radvenci, Radvenci 14a, 9245 Spodnji Ivanjci
10SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Branko KOCBEK, 01.11.1960, Lomanoše, Lomanoše 24, 9250 Gornja Radgona
2Nada FLEGAR, 14.05.1964, Lomanoše, Lomanoše 44b, 9250 Gornja Radgona
3Drago CETL, 09.06.1964, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 70, 9250 Gornja Radgona
4Anka KAUČIČ, 22.07.1978, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 68, 9250 Gornja Radgona
5Franci (Franc) ŽIŽEK, 28.01.1971, Negova, Negova 71, 9250 Gornja Radgona
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.