Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ČRNOMELJ
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Andrej Kavšek, 10.11.1963, Črnomelj, Ulica Belokranjskega odreda 1a, 8340 ČrnomeljVladimir Radovič in skupina volivcev
2Mojca Čemas Stjepanovič, 03.07.1960, Kanižarica, Kanižarica 21c, 8340 ČrnomeljDeSUS Demokratična stranka upokojencev Slovenije OO Črnomelj in Socialni demokrati OO Črnomelj
3Maja Kocjan, 16.04.1980, Črnomelj, Linhartova ulica 4, 8340 ČrnomeljSlovenska demokratska stranka - SDS, konferenca mestnega/občinskega odbora
4Vesna Fabjan, 28.08.1976, Črnomelj, Ulica Danila Bučarja 23, 8340 ČrnomeljLista Marjana Šarca

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Peter Dichlberger, 25.05.1952, Črnomelj, Ulica pod gozdom 18, 8340 Črnomelj
2Andreja Absec, 30.09.1973, Črnomelj, Krpanova ulica 6, 8340 Črnomelj
3Andrej Beličič, 17.12.1961, Črnomelj, Metliška cesta 8, 8340 Črnomelj
4Mojca Papež, 26.04.1972, Črnomelj, Grajska cesta 17b, 8340 Črnomelj
5Anton Weiss, 12.12.1958, Črnomelj, Viniška cesta 31, 8340 Črnomelj
6Tatjana Flajnik, 18.01.1964, Črnomelj, Ulica heroja Starihe 1a, 8340 Črnomelj
7Mara Dražetić, 17.09.1964, Črnomelj, Ulica Moša Pijade 4, 8340 Črnomelj
2Lista za razvoj
1Dubravko Čengija, 02.07.1967, Črnomelj, Železničarska cesta 17, 8340 Črnomelj
2Tatjana Kmetič Škof, 30.10.1976, Črnomelj, Sončna pot 1, 8340 Črnomelj
3Matjaž Barič, 31.08.1972, Črnomelj, Kidričeva ulica 16, 8340 Črnomelj
4Mateja Perak, 28.07.1973, Črnomelj, Kolodvorska cesta 56b, 8340 Črnomelj
5Andrej Matkovič, 26.03.1967, Črnomelj, Ulica bratov Klemenc 7, 8340 Črnomelj
6Zvonko Ivanušič, 17.05.1959, Črnomelj, Ulica padlih borcev 4, 8340 Črnomelj
7Marjetka Žunič, 10.05.1967, Črnomelj, Bevkova ulica 14, 8340 Črnomelj
8Sonja Pavše Grabrijan, 19.06.1970, Črnomelj, Šolska ulica 4, 8340 Črnomelj
9Matjaž Vardjan, 21.06.1990, Črnomelj, Zadružna cesta 8g, 8340 Črnomelj
3Lista Braneta Adlešiča
1Branislav Adlešič, 01.07.1957, Črnomelj, Cankarjeva ulica 2a, 8340 Črnomelj
4SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Maja Kocjan, 16.04.1980, Črnomelj, Linhartova ulica 4, 8340 Črnomelj
2Jože Veselič, 27.10.1974, Črnomelj, Cankarjeva ulica 2, 8340 Črnomelj
3Bernarda Kump, 12.08.1970, Črnomelj, Krpanova ulica 2, 8340 Črnomelj
4Martin Mušič, 04.06.1975, Črnomelj, Trubarjeva ulica 14, 8340 Črnomelj
5Maja Luzar, 01.04.1977, Črnomelj, Cankarjeva ulica 2, 8340 Črnomelj
6Pavel Zajc, 28.04.1950, Svibnik, Svibnik 23, 8340 Črnomelj
7Boris Rožič, 06.08.1949, Črnomelj, Nova Loka 22, 8340 Črnomelj
8Dražen Djotlo, 17.08.1990, Črnomelj, Železničarska cesta 26, 8340 Črnomelj
9Romana Kvas Kapus, 20.01.1951, Svibnik, Svibnik 4b, 8340 Črnomelj
5DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Štefan Misja, 08.12.1951, Črnomelj, Kajuhova ulica 2, 8340 Črnomelj
2Helena Domitrovič, 15.03.1956, Črnomelj, Ulica heroja Starihe 12, 8340 Črnomelj
3Peter Štefanič, 23.10.1942, Črnomelj, Ulica 11. avgusta 18, 8340 Črnomelj
4Ani Jankovič Šober, 01.01.1950, Črnomelj, Cankarjeva ulica 2a, 8340 Črnomelj
5Srečko Adlešič, 27.02.1953, Črnomelj, Zelena pot 11, 8340 Črnomelj
6Marija Kolbezen, 02.02.1955, Črnomelj, Prešernova ulica 6a, 8340 Črnomelj
7Alojzij Rožman, 24.07.1933, Črnomelj, Sadež 38, 8340 Črnomelj
8Cvetka Aupič, 16.05.1954, Svibnik, Svibnik 21, 8340 Črnomelj
6LEVICA
1Jožica Fortun Tomažič, 28.02.1962, Črnomelj, Ulica 21. oktobra 4a, 8340 Črnomelj
2Ivo Ivičić, 10.01.1989, Črnomelj, Zadružna cesta 21, 8340 Črnomelj
3Majda Povše, 11.09.1960, Črnomelj, Železničarska cesta 2, 8340 Črnomelj
4Franci Štefanič, 23.09.1955, Črnomelj, Grajska cesta 37, 8340 Črnomelj
5Rosana Štefanič, 19.04.1958, Črnomelj, Grajska cesta 37, 8340 Črnomelj
7LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Vesna Fabjan, 28.08.1976, Črnomelj, Ulica Danila Bučarja 23, 8340 Črnomelj
2Jos Asani, 24.03.1959, Črnomelj, Zelena pot 9, 8340 Črnomelj
3Ana Marija Blažič, 05.04.1989, Črnomelj, Cankarjeva ulica 2a, 8340 Črnomelj
4Milan Fabjan, 19.05.1954, Črnomelj, Sadež 26, 8340 Črnomelj
5Mirko Đaković, 03.05.1986, Črnomelj, Ulica pod smreko 4, 8340 Črnomelj
6Mojca Brus, 25.11.1982, Črnomelj, Vodnikova ulica 3, 8340 Črnomelj
8NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Boštjan Majerle, 07.09.1974, Črnomelj, Vodnikova ulica 6, 8340 Črnomelj
2Renata Kambič, 06.02.1973, Vranoviči, Vranoviči 24a, 8340 Črnomelj
3Stanislav Pavlakovič, 07.09.1959, Črnomelj, Šolska ulica 5, 8340 Črnomelj
4Marinka Koplan, 18.08.1967, Črnomelj, Semiška cesta 15, 8340 Črnomelj
5Marijan Jakofčič, 12.12.1963, Svibnik, Svibnik 19a, 8340 Črnomelj
6Ana Jerman, 03.08.1991, Črnomelj, Šolska ulica 18, 8340 Črnomelj
7Mateja Đotlo, 25.09.1998, Črnomelj, Železničarska cesta 21, 8340 Črnomelj
8Mato Tokalić, 24.04.1956, Črnomelj, Ulica 21. oktobra 19a, 8340 Črnomelj
9SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Samer Khalil, 28.01.1969, Črnomelj, Zelena pot 20, 8340 Črnomelj
2Anica Želježnjak, 29.04.1970, Črnomelj, Kidričeva ulica 23, 8340 Črnomelj
3Jaka Birkelbach, 08.05.1985, Črnomelj, Cankarjeva ulica 4, 8340 Črnomelj
4Lidija Malešič, 16.03.1957, Črnomelj, Cankarjeva ulica 12, 8340 Črnomelj
5Jure Kuhar, 21.05.1992, Črnomelj, Ulica bratov Klemenc 6, 8340 Črnomelj
6Sonja Medved, 28.08.1962, Črnomelj, Kajuhova ulica 2, 8340 Črnomelj
7Marko Panjan, 11.03.1977, Črnomelj, Kočevje 17a, 8340 Črnomelj
8Rozalija Hudelja, 16.05.1962, Črnomelj, Nova Loka 1, 8340 Črnomelj
9Samo Kavčič, 20.10.1967, Dolenja vas pri Črnomlju, Dolenja vas pri Črnomlju 15, 8340 Črnomelj

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Goran Mikšič, 13.12.1977, Vinica, Vinica 42c, 8344 Vinica
2Anja Luznar, 16.01.1974, Učakovci, Učakovci 22, 8344 Vinica
3Nejc Gorše, 25.02.1981, Obrh pri Dragatušu, Obrh pri Dragatušu 14, 8343 Dragatuš
4Irena Frankovič, 17.03.1964, Vukovci, Vukovci 9, 8344 Vinica
2NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Nataša Hudelja, 06.06.1964, Sečje selo, Sečje selo 4a, 8344 Vinica
2Aleksander Kuzma, 07.02.1978, Brdarci, Brdarci 1, 8343 Dragatuš
3Erika Cerar, 01.01.1976, Obrh pri Dragatušu, Obrh pri Dragatušu 5, 8343 Dragatuš
4Gregor Barič, 20.11.1982, Stara Lipa, Stara Lipa 6, 8344 Vinica
5Janja Pešelj, 09.08.1973, Veliki Nerajec, Veliki Nerajec 1, 8343 Dragatuš
6Gregor Gešelj, 11.12.1983, Zapudje, Zapudje 9, 8343 Dragatuš
3DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Alojz Puhek, 04.12.1956, Gorenji Suhor pri Vinici, Gorenji Suhor pri Vinici 15, 8343 Dragatuš
2Milenca Plut, 12.03.1958, Tanča Gora, Tanča Gora 31, 8343 Dragatuš
3Srečko Adlešič, 18.05.1956, Drenovec, Drenovec 29, 8344 Vinica
4Ana Mikšić, 03.12.1949, Vinica, Vinica 42c, 8344 Vinica
5Franc Mukavec, 12.11.1935, Špeharji, Špeharji 9, 8344 Vinica
4SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Franc Ivanušič, 22.01.1962, Preloka, Preloka 49, 8344 Vinica
2Marjana Peršič, 29.05.1972, Balkovci, Balkovci 6b, 8344 Vinica
3Marko Mravinec, 25.09.1990, Nova Lipa, Nova Lipa 27, 8344 Vinica
4Nada Stegne, 07.04.1974, Sečje selo, Sečje selo 16, 8344 Vinica
5Marko Tomašič, 26.03.1995, Sinji Vrh, Sinji Vrh 10, 8344 Vinica
6Lerka Garantini, 04.03.1975, Obrh pri Dragatušu, Obrh pri Dragatušu 5a, 8343 Dragatuš
5SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Leopold Perko, 17.08.1970, Dragatuš, Dragatuš 5a, 8343 Dragatuš
2Mira Radojčič, 02.01.1953, Bojanci, Bojanci 7, 8344 Vinica
3Rene Verbanec, 15.08.1997, Vinica, Vinica 47d, 8344 Vinica
4Barbara Čadonič, 28.10.1992, Zilje, Zilje 1, 8344 Vinica
5Urška Klobučar, 20.01.1988, Veliki Nerajec, Veliki Nerajec 15, 8343 Dragatuš
6Aleš Kuretič, 24.05.1977, Tanča Gora, Tanča Gora 28b, 8343 Dragatuš
6Lista za razvoj
1Zalka Bosanac, 30.05.1961, Sečje selo, Sečje selo 31, 8344 Vinica
2Gregor Šmalcelj, 25.11.1980, Brdarci, Brdarci 4, 8343 Dragatuš
3Anja Frankovič, 13.12.1983, Mali Nerajec, Mali Nerajec 7a, 8343 Dragatuš
4Jože Starešinič, 26.03.1956, Zilje, Zilje 8, 8344 Vinica
5Miha Rožman, 08.09.1996, Vinica, Vinica 20, 8344 Vinica
6Tadeja Kocjan Željko, 11.12.1983, Dragatuš, Dragatuš 17, 8343 Dragatuš
7SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Antonija Benetič, 18.01.1955, Vinica, Vinica 69, 8344 Vinica
2Zlatko Lakner, 01.07.1963, Špeharji, Špeharji 2, 8344 Vinica
3Andreja Švajger, 09.01.1973, Pusti Gradec, Pusti Gradec 4, 8343 Dragatuš
4Zdravko Bahor, 04.07.1970, Dragovanja vas, Dragovanja vas 15, 8343 Dragatuš
5Metka Brozovič, 13.06.1969, Sečje selo, Sečje selo 22, 8344 Vinica

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1Anton Brula, 02.12.1952, Talčji Vrh, Talčji Vrh 2a, 8340 Črnomelj
2Marica Prijanovič Tonkovič, 23.12.1959, Tribuče, Tribuče 38, 8340 Črnomelj
3Matej Banovec, 24.10.1985, Blatnik pri Črnomlju, Blatnik pri Črnomlju 7, 8340 Črnomelj
4Andreja Verderber, 04.02.1986, Jelševnik, Jelševnik 1, 8340 Črnomelj
5Jože Husič, 31.01.1965, Griblje, Griblje 93, 8332 Gradac
6Stanislava Majerle, 17.10.1960, Kovača vas, Kovača vas 1a, 8342 Stari trg ob Kolpi
7Marija Črnič, 28.02.1958, Adlešiči, Adlešiči 9a, 8341 Adlešiči
8Anton Božič Pezdirc, 08.12.1974, Tribuče, Tribuče 43a, 8340 Črnomelj
2Lista za razvoj
1Tadeja Lamut, 30.03.1982, Jerneja vas, Jerneja vas 14, 8340 Črnomelj
2Toni Brinc, 25.04.1977, Griblje, Griblje 49, 8332 Gradac
3Andreja Rade, 20.03.1975, Srednji Radenci, Srednji Radenci 2, 8342 Stari trg ob Kolpi
4Niko Novak, 24.07.1952, Mala sela, Mala sela 2, 8341 Adlešiči
5Jasna Banovec, 10.10.1976, Tribuče, Tribuče 39a, 8340 Črnomelj
6Boštjan Domitrovič, 03.07.1973, Dolenjci, Dolenjci 1a, 8341 Adlešiči
7Alenka Hozner, 04.07.1957, Petrova vas, Petrova vas 8, 8340 Črnomelj
8Zoran Špec, 29.10.1982, Blatnik pri Črnomlju, Blatnik pri Črnomlju 2c, 8340 Črnomelj
3NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1Tajana Kozina, 14.07.1976, Kanižarica, Kanižarica 6d, 8340 Črnomelj
2Tilen Majerle, 22.04.1993, Tušev Dol, Tušev Dol 11, 8340 Črnomelj
3Marjanca Grenc, 13.01.1984, Dolenji Radenci, Dolenji Radenci 15, 8342 Stari trg ob Kolpi
4Miha Vardijan, 07.04.1994, Dolenjci, Dolenjci 16, 8341 Adlešiči
5Mojca Pintarič, 20.09.1973, Dobliče, Dobliče 53, 8340 Črnomelj
6Janko Janez Žunič, 08.02.1985, Griblje, Griblje 10a, 8332 Gradac
7Katarina Konda, 26.09.1984, Dolnja Paka, Dolnja Paka 4, 8340 Črnomelj
8Branko Majerle, 29.04.1964, Doblička Gora, Doblička Gora 12, 8340 Črnomelj
4LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1Renata Butala, 29.03.1967, Srednji Radenci, Srednji Radenci 20, 8342 Stari trg ob Kolpi
2Uroš Vranešič, 31.05.1983, Tribuče, Tribuče 22, 8340 Črnomelj
3Vanja Žalec Stipanovič, 20.08.1989, Marindol, Marindol 16, 8341 Adlešiči
4Tine Verderber, 08.01.1985, Rodine, Rodine 40, 8340 Črnomelj
5Miroslav Rožman, 28.09.1952, Adlešiči, Adlešiči 36, 8341 Adlešiči
5SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1Andrej Fabjan, 08.05.1957, Stražnji Vrh, Stražnji Vrh 1, 8340 Črnomelj
2Tončka Jankovič, 06.07.1973, Adlešiči, Adlešiči 24a, 8341 Adlešiči
3Boris Grabrijan, 22.10.1961, Velika sela, Velika sela 6, 8341 Adlešiči
4Lidija Šterk, 21.06.1976, Sodevci, Sodevci 2, 8342 Stari trg ob Kolpi
5Ciril Totter, 03.07.1977, Griblje, Griblje 13, 8332 Gradac
6Romana Andrejašič, 29.05.1942, Purga, Purga 12, 8341 Adlešiči
7Vladimir Šterbenc, 12.07.1976, Močile, Močile 2a, 8342 Stari trg ob Kolpi
6SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1Janez Perušič, 17.12.1965, Butoraj, Butoraj 24, 8340 Črnomelj
2Zdenka Vrtin, 28.05.1959, Kanižarica, Kanižarica 18c, 8340 Črnomelj
3Peter Veselič, 30.12.1977, Gorenjci pri Adlešičih, Gorenjci pri Adlešičih 6, 8341 Adlešiči
4Mira Madronič, 01.07.1961, Stari trg ob Kolpi, Stari trg ob Kolpi 39, 8342 Stari trg ob Kolpi
5Jelena Šikonja, 15.06.1980, Tribuče, Tribuče 40, 8340 Črnomelj
6Janez Kastrin, 22.05.1947, Stražnji Vrh, Stražnji Vrh 46, 8340 Črnomelj
7Jožica Grdun Adlešič, 25.01.1979, Vrhovci, Vrhovci 10a, 8341 Adlešiči
8Matej Adlešič, 10.08.1978, Lokve, Lokve 11b, 8340 Črnomelj
7DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1Mojca Čemas Stjepanovič, 03.07.1960, Kanižarica, Kanižarica 21c, 8340 Črnomelj
2Stanislav Starešinič, 06.02.1954, Kanižarica, Kanižarica 33a, 8340 Črnomelj
3Zdenka Novak, 05.05.1956, Stražnji Vrh, Stražnji Vrh 35, 8340 Črnomelj
4Martin Vrtin, 31.10.1952, Dobliče, Dobliče 35, 8340 Črnomelj
5Pavla Raztresen Mikložič, 24.08.1953, Rim, Rim 3, 8341 Adlešiči
6Stanislav Šimec, 24.06.1952, Griblje, Griblje 77, 8332 Gradac
7Marija Volf, 12.01.1955, Gorenji Radenci, Gorenji Radenci 6a, 8342 Stari trg ob Kolpi
8Rudolf Hotujec, 10.01.1935, Bedenj, Bedenj 8, 8341 Adlešiči
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.