Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA BRASLOVČE
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1BRANIMIR STROJANŠEK, 02.03.1958, BRASLOVČE, BRASLOVČE 53, 3314 BraslovčeVOLILNA KONVENCIJA OBČINSKE ORGANIZACIJE SOCIALNIH DEMOKRATOV BRASLOVČE
2SLAVKO ŠKETA, 11.10.1950, KAMENČE, KAMENČE 12 C, 3314 BraslovčeZBOR ČLANOV SMC BRASLOVČE
3JANEZ ŠTUSEJ, 21.09.1962, ŠENTRUPERT, ŠENTRUPERT 15, 3303 GomilskoVINKO DRČA IN SKUPINA VOLIVCEV
4TOMAŽ ŽOHAR mag., 06.12.1979, TOPOVLJE, TOPOVLJE 24, 3314 BraslovčeTOMAŽ ŽOHAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1UROŠ ZUPANC, 14.11.1969, MALE BRASLOVČE, MALE BRASLOVČE 16, 3314 Braslovče
2VLASTA PŠAKER, 20.01.1957, PARIŽLJE, PARIŽLJE 51 C, 3314 Braslovče
3JANKO PIRNAT, 24.07.1962, LETUŠ, LETUŠ 80 A, 3327 Šmartno ob Paki
4JANJA SELIČ JELEN, 23.02.1991, PARIŽLJE, PARIŽLJE 70 A, 3314 Braslovče
5FRANČIŠEK CILENŠEK, 20.01.1937, MALE BRASLOVČE, MALE BRASLOVČE 22, 3314 Braslovče
2DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1JOSIP IVANOVIĆ, 05.10.1966, LETUŠ, LETUŠ 81 D, 3327 Šmartno ob Paki
2ZOFIJA FRIŠKOVEC, 18.05.1952, LETUŠ, LETUŠ 110 F, 3327 Šmartno ob Paki
3ANTON REPNIK, 19.07.1939, PARIŽLJE, PARIŽLJE 41, 3314 Braslovče
3NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1ANDREJ BASTL, 12.09.1973, PARIŽLJE, PARIŽLJE 61, 3314 Braslovče
2MARIJA BEZOVŠEK, 28.06.1984, LETUŠ, LETUŠ 46, 3327 Šmartno ob Paki
3TOMISLAV SKORNŠEK, 28.06.1974, LETUŠ, LETUŠ 7 C, 3327 Šmartno ob Paki
4MATEJKA BIZJAK, 18.10.1969, LETUŠ, LETUŠ 15 C, 3327 Šmartno ob Paki
5STANKO PRISLAN, 23.05.1956, PARIŽLJE, PARIŽLJE 34 A, 331
4SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1BOGDAN TROP, 22.06.1967, LETUŠ, LETUŠ 56 C, 3327 Šmartno ob Paki
2SABINA ŽOLGER, 05.08.1968, PARIŽLJE, PARIŽLJE 72 C, 3314 Braslovče
3ŠTEFAN OBAL, 10.12.1950, LETUŠ, LETUŠ 4 i, 3327 Šmartno ob Paki
4ANDREJA JORDAN, 15.02.1975, PARIŽLJE, PARIŽLJE 71 B, 3314 Braslovče
5SAŠO DREŠČEK, 01.03.1969, PARIŽLJE, PARIŽLJE 59, 3314 Braslovče
5NEODVISNA LISTA TOMAŽA ŽOHARJA - KER SE DA
1PRIMOŽ BRINOVEC, 20.06.1973, LETUŠ, LETUŠ 68, 3327 Šmartno ob Paki
2POLONA MAROVT GANTAR, 27.06.1976, PARIŽLJE, PARIŽLJE 69, 3314 Braslovče
3TOMAŽ ŽOHAR mag., 06.12.1979, TOPOVLJE, TOPOVLJE 24, 3314 Braslovče
4MOJCA KODRE, 18.02.1985, MALE BRASLOVČE, MALE BRASLOVČE 23, 3314 Braslovče
5ROK UŠEN, 12.05.1986, PARIŽLJE, PARIŽLJE 5 E, 3314 Braslovče
6SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA - SLS
1BOŠTJAN ČULK, 19.01.1977, MALE BRASLOVČE, MALE BRASLOVČE 7, 3314 Braslovče
7SOCIALNI DEMOKRATI
1DANIJEL COKAN, 27.02.1959, PARIŽLJE, PARIŽLJE 63 A, 3314 Braslovče
2ROTEJA FELDIN, 12.10.1982, LETUŠ, LETUŠ 169, 3327 Šmartno ob Paki
3PETER ŠMON, 28.06.1970, LETUŠ, LETUŠ 95 A, 3327 Šmartno ob Paki
4IDA STEBLOVNIK, 29.08.1954, PARIŽLJE, PARIŽLJE 12 E, 3314 Braslovče
5MLADEN PODVRATNIK, 23.12.1980, MALE BRASLOVČE, MALE BRASLOVČE 69 G, 3314 Braslovče

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1DOMEN DOBNIK, 08.10.1991, DOBROVLJE, DOBROVLJE 13 A, 3314 Braslovče
2TJAŠA TURNŠEK, 27.11.1992, PODVRH, PODVRH 53 B, 3314 Braslovče
3ALEKSANDER JELEN, 31.08.1972, RAKOVLJE, RAKOVLJE 34, 3314 Braslovče
4DARJA BALANT, 12.02.1961, PRESERJE, PRESERJE 16, 3314 Braslovče
5VOJKO RIBIČ, 07.05.1963, PODVRH, PODVRH 27 A, 3314 Braslovče
2DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1BRANKO RIBIZEL, 14.08.1962, BRASLOVČE, BRASLOVČE 91, 3314 Braslovče
2JUSTINA GOSTEČNIK, 17.09.1947, RAKOVLJE, RAKOVLJE 52, 3314 Braslovče
3STJEPAN BEDNJANIĆ, 14.09.1946, RAKOVLJE, RAKOVLJE 47, 3314 Braslovče
3NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1JANEZ KOKOVNIK, 27.10.1948, PODVRH, PODVRH 84, 3314 Braslovče
2NIKOLAJA ROJŠEK, 07.10.1989, BRASLOVČE, BRASLOVČE 5, 3314 Braslovče
3VINKO BRINOVEC, 23.05.1962, PODVRH, PODVRH 74 A, 3314 Braslovče
4MAJDA TURNŠEK, 10.05.1958, PRESERJE, PRESERJE 1 A, 3314 Braslovče
5JOŽEF PODBREGAR, 28.03.1955, PRESERJE, PRESERJE 9 B, 3314 Braslovče
4SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1SLAVKO ŠKETA, 11.10.1950, KAMENČE, KAMENČE 12 C, 3314 Braslovče
2SONJA JEZERNIK, 12.08.1955, BRASLOVČE, BRASLOVČE 29 A, 3314 Braslovče
3IVAN TURNŠEK, 27.06.1954, PRESERJE, PRESERJE 1 A, 3314 Braslovče
4TANJA VOGA-ROVŠNIK, 13.08.1977, RAKOVLJE, RAKOVLJE 3, 3314 Braslovče
5TOMAŽ TURNŠEK, 12.10.1977, PODVRH, PODVRH 83, 3314 Braslovče
5NEODVISNA LISTA TOMAŽA ŽOHARJA - KER SE DA
1mag. URŠKA HOZJAN, 03.05.1978, SPODNJE GORČE, SPODNJE GORČE 30, 3314 Braslovče
2TOMAŽ MEDVED, 03.03.1974, RAKOVLJE, RAKOVLJE 127, 3314 Braslovče
3MANUELA VODOVNIK, 03.01.1980, BRASLOVČE, BRASLOVČE 9, 3314 Braslovče
4DEJAN ŠOŠTER, 29.03.1984, RAKOVLJE, RAKOVLJE 17 G, 3314 Braslovče
5ROMANA LAZNIK LESKOVŠEK, 22.02.1977, KAMENČE, KAMENČE 16 B, 3314 Braslovče
6SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA - SLS
1BLAŽ ROJNIK, 28.03.1994, POLJČE, POLJČE 8, 3314 Braslovče
7SOCIALNI DEMOKRATI
1BRANIMIR STROJANŠEK, 02.03.1958, BRASLOVČE, BRASLOVČE 53, 3314 Braslovče
2DANICA TAJNŠEK, 30.03.1953, PODVRH, PODVRH 22, 3314 Braslovče
3ANDREJ HRIBERNIK, 30.11.1966, BRASLOVČE, BRASLOVČE 59, 3314 Braslovče
4VERONIKA KALAR, 26.11.1975, RAKOVLJE, RAKOVLJE 111, 3314 Braslovče
5MARJANA DOBNIK, 13.11.1971, PODVRH, PODVRH 103 C, 3314 Braslovče

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS
1FRANC SKOK, 25.04.1956, GOMILSKO, GOMILSKO 20 A, 3303 Gomilsko
2STANISLAVA BONČINA, 12.06.1960, TRNAVA, TRNAVA 45, 3303 Gomilsko
3JAKA RIZMAL, 17.11.1998, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 52, 3303 Gomilsko
4PETRA RANČIGAJ, 11.07.1980, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 12 A, 3303 Gomilsko
5JANEZ JELEN, 10.08.1991, GOMILSKO, GOMILSKO 25, 3303 Gomilsko
2DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1BRANKO ĐELAGIĆ, 03.02.1957, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 21 B, 3303 Gomilsko
2MARIJA ĐELAGIĆ, 30.01.1956, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 21 B, 3303 Gomilsko
3NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1MATJAŽ ROŽIČ, 16.05.1973, TRNAVA, TRNAVA 26, 3303 Gomilsko
2IRENA CAFUTA, 11.08.1958, ORLA VAS, ORLA VAS 22, 3314 Braslovče
3BOGDAN MAHOR, 24.04.1965, ZAKL, ZAKL 8, 3303 Gomilsko
4ROZALIJA NATEK, 26.10.1974, GOMILSKO, GOMILSKO 14, 3303 Gomilsko
5KAROL SEMPRIMOŽNIK, 11.10.1946, GOMILSKO, GOMILSKO 37, 3303 Gomilsko
4SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1GREGOR DOLINŠEK, 30.08.1994, TRNAVA, TRNAVA 47 A, 3303 Gomilsko
2NINA SELIČ, 24.08.1977, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 14 F, 3303 Gomilsko
3STANISLAV MEŽNER, 25.07.1952, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 15 F, 3303 Gomilsko
4NEVENKA NOVAK, 07.12.1971, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 29 A, 3303 Gomilsko
5DANILO ŠTURM, 04.03.1951, GOMILSKO, GOMILSKO 30 B, 3303 Gomilsko
5NEODVISNA LISTA TOMAŽA ŽOHARJA - KER SE DA
1IZTOK DERČA, 14.12.1970, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 32, 3303 Gomilsko
2PATRICIJA GOUBAR, 02.01.1980, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 43, 3303 Gomilsko
3BOŠTJAN ŠALAMON, 21.05.1982, GOMILSKO, GOMILSKO 80 B, 3303 Gomilsko
4RENATA CIZEJ, 21.03.1979, ORLA VAS, ORLA VAS 2 A, 3314 Braslovče
5VID NOVAK, 27.04.1970, ŠENTRUPERT, ŠENTRUPERT 20, 3303 Gomilsko
6SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA - SLS
1JAKA OROŽIM, 20.09.1988, GOMILSKO, GOMILSKO 71 C, 3303 Gomilsko
7SOCIALNI DEMOKRATI
1NINA PLASKAN mag., 25.05.1977, ŠENTRUPERT, ŠENTRUPERT 22 A, 3303 Gomilsko
2ANTON VESOLAK, 18.01.1961, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 71 A, 3303 Gomilsko
3BOŽENA KOSU, 22.02.1948, GRAJSKA VAS, GRAJSKA VAS 3, 3303 Gomilsko
4ROK ŠKRAP, 01.09.1967, ŠMATEVŽ, ŠMATEVŽ 38, 3303 Gomilsko
5JOŽEF DERČA, 13.11.1958, TRNAVA, TRNAVA 35, 3303 Gomilsko
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.