Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA BENEDIKT
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1ANTON MLASKO, 12.10.1978, BENEDIKT, ŽENJAK 12, 2234 BenediktROMAN SENEKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MAG. AVGUST ZAVERNIK, 26.07.1961, BENEDIKT, VINOGRADNIŠKA POT 9, 2234 BenediktDUŠAN JANŽEKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MAG. MILAN REPIČ, 15.05.1969, BENEDIKT, ŠTAJNGROVA 15, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 1

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Jernej MERČNIK, 06.01.1992, Benedikt, Vinogradniška pot 16, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
2DANILO JURŠNIK, 02.02.1973, BENEDIKT, NASIPNA ULICA 2A, 2234 BenediktNATAŠA JURŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3Franc LAKNER, 22.12.1966, Benedikt, Slatinska cesta 27, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
4Sabina HUBER, 23.06.1981, Benedikt, Cvetlična ulica 10, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
5Marina KOREN, 21.09.1987, Benedikt, Nasipna ulica 8, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
6ROMAN SENEKOVIČ, 02.09.1966, BENEDIKT, BENEDIŠKI VRH 37, 2234 BenediktJOŽICA MLINARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7Jožef MAURIČ, 13.02.1948, Benedikt, Slatinska cesta 27, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 2

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Ksenija PERKO, 23.12.1971, Benedikt, Ihova 51, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
2Dragica HOBOT, 14.04.1972, Benedikt, Drvanja 16, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
3UROŠ NEUDAUER, 26.06.1974, BENEDIKT, DRVANJA 34, 2234 BenediktOO NSI BENEDIKT
4Roman RAJTER, 01.11.1971, Benedikt, Spodnja Ročica 1, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
5Damjan KAUČIČ, 20.05.1987, Benedikt, Trstenik 21, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
6Sara KOLER, 08.08.1996, Benedikt, Drvanja 5, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
7Milan HLEVNJAK, 23.09.1953, Benedikt, Ihova 2b, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 3

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1Boštjan ZORMAN, 14.12.1978, Benedikt, Štajngrova 56, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
2Igor REPIČ, 23.04.1974, Benedikt, Ločki Vrh 13, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
3Marko LEVA, 16.04.1970, Benedikt, Štajngrova 88, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
4ANICA KREPEK, 15.07.1967, BENEDIKT, ŽENJAK 4, 2234 BenediktSTANISLAV KOLAR IN SKUPINA VOLIVCEV
5IGOR BARTON, 08.09.1969, BENEDIKT, ŠTAJNGROVA 60, 2234 BenediktSTANISLAV KOLAR IN SKUPINA VOLIVCEV
6Maja MOČNIK KOČUNIK, 25.07.1983, Benedikt, Sv. Trije Kralji v Slov. goricah 24, 2234 BenediktOO SDS BENEDIKT
7Sanja RAJTER, 18.01.1999, Benedikt, Kocbekova pot 14, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
8MATJAŽ PLOJ, 15.05.1991, BENEDIKT, ŠTAJNGROVA 79, 2234 BenediktSTANISLAV KOLAR IN SKUPINA VOLIVCEV
9DAVORIN KRMEK, 20.04.1979, BENEDIKT, KOCBEKOVA POT 8, 2234 BenediktOO NSI BENEDIKT
10Darijan KEBRIČ, 05.11.1973, Benedikt, Štajngrova 72, 2234 BenediktOO SLS BENEDIKT
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.