Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŽELEZNIKI
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Davča - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branka Peternelj, 26.11.1981, Davča, Davča 9, 4228 ŽeleznikiFranc Prezelj in skupina volivcev
2Igor Kejžar, 18.03.1976, Davča, Davča 72, 4228 ŽeleznikiSLS
3Gregor Koder, 03.05.1970, Davča, Davča 10, 4228 ŽeleznikiFranc Prezelj in skupina volivcev
4Boštjan Bevk, 04.02.1994, Davča, Davča 60, 4228 ŽeleznikiNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Jožica Bevk, 19.03.1974, Davča, Davča 26, 4228 ŽeleznikiSLS
6Klavdija Kejžar, 09.02.1995, Davča, Davča 71, 4228 ŽeleznikiSLS
7Tina Jemec, 06.10.1986, Davča, Davča 25b, 4228 ŽeleznikiSLS
8Aleš Čemažar, 01.09.1989, Davča, Davča 49, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Dražgoše - Rudno - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Lotrič, 31.01.1972, Dražgoše, Dražgoše 32a, 4228 ŽeleznikiKatarina Peternelj in skupina volivcev
2Primož Jelenc, 13.05.1983, Dražgoše, Dražgoše 28, 4228 ŽeleznikiKatarina Peternelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dražgoše - Rudno - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andraž Valcl, 17.05.1980, Dražgoše, Dražgoše 15, 4228 ŽeleznikiBranko Kavčič in skupina volivcev
2Ana Jelenc, 27.05.1986, Dražgoše, Dražgoše 3a, 4228 ŽeleznikiBranko Kavčič in skupina volivcev
3Jure Kavčič, 27.07.1990, Dražgoše, Dražgoše 13, 4228 ŽeleznikiAndreja Šolar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dražgoše - Rudno - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivana Kelc, 22.12.1959, Rudno, Rudno 28, 4228 ŽeleznikiTomaž Demšar in skupina volivcev
2Marjeta Demšar, 27.02.1967, Rudno, Rudno 26, 4228 ŽeleznikiTomaž Demšar in skupina volivcev
3Pavel Seljak, 20.01.1973, Rudno, Rudno 3, 4228 ŽeleznikiTomaž Demšar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sandi Dolenc, 29.11.1963, Kališe, Kališe 12, 4228 ŽeleznikiAnton Šolar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blaž Rihtaršič, 06.12.1982, Lajše, Lajše 5, 4227 SelcaMirko Berce in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Potočnik, 22.01.1988, Zabrekve, Zabrekve 11, 4227 SelcaSLS

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej Gartner, 08.01.1968, Golica, Golica 10, 4227 SelcaSLS

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Krek, 30.04.1959, Selca, Selca 11a, 4227 SelcaSDS
2Tomaž Habjan, 26.10.1971, Selca, Selca 149, 4227 SelcaSLS
3Branka Krek Petrina, 20.03.1956, Selca, Selca 11a, 4227 SelcaSDS

Krajevna skupnost - Selca - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Štibelj, 28.04.1980, Selca, Selca 68a, 4227 SelcaSDS
2Marija Demšar, 20.06.1971, Selca, Selca 172, 4227 SelcaSDS
3Julijana Gartner, 21.02.1945, Selca, Selca 128, 4227 SelcaSDS

Krajevna skupnost - Sorica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Pintar, 10.08.1984, Zgornja Sorica, Zgornja Sorica 1a, 4229 SoricaPrimož Pintar in skupina volivcev
2Tina Šubic, 06.06.1988, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 4, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
3Jerneja Fajfar, 08.06.1989, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 30, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
4Gregor Gasser, 23.06.1971, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 14, 4229 SoricaSDS
5Bernard Drol, 04.07.1970, Zgornja Sorica, Zgornja Sorica 75, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
6Polona Kenda, 16.12.1985, Zgornja Sorica, Zgornja Sorica 18, 4229 SoricaPrimož Pintar in skupina volivcev
7Andrej Jenstrle, 20.01.1983, Podporezen, Podporezen 3, 5243 PodbrdoPrimož Pintar in skupina volivcev
8Klemen Šubic, 10.12.1985, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 4a, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
9Erika Tavčar, 13.11.1989, Zgornja Sorica, Zgornja Sorica 60, 4229 SoricaPrimož Pintar in skupina volivcev
10Matija Okorn, 14.02.1962, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 1, 4228 ŽeleznikiPrimož Pintar in skupina volivcev
11Leon Kejžar, 19.04.1975, Spodnje Danje, Spodnje Danje 10a, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
12Marjetka Ulbl, 21.07.1978, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 25, 4229 SoricaPrimož Pintar in skupina volivcev
13Roman Kejžar, 11.02.1966, Zgornja Sorica, Zgornja Sorica 17a, 4229 SoricaPrimož Pintar in skupina volivcev
14Gašper Gasser, 22.10.1988, Zabrdo, Zabrdo 7, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev
15Maja Kejžar, 02.02.1987, Spodnja Sorica, Spodnja Sorica 20, 4229 SoricaJanez Markelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blaž Vrhunc, 11.01.1970, Železniki, Jesenovec 13, 4228 ŽeleznikiLEVICA
2Peter Arko, 07.05.1980, Železniki, Na plavžu 50, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Rakovec, 20.09.1946, Železniki, Na plavžu 18, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Niko Šubic, 04.12.1971, Železniki, Dašnica 60a, 4228 ŽeleznikiSLS
2Boštjan Gartnar, 30.06.1981, Železniki, Na Kresu 23, 4228 ŽeleznikiSOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urh Demšar, 18.06.1989, Železniki, Log 64, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Hajdinjak, 11.05.1953, Studeno, Studeno 35, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anita Derlink, 03.11.1981, Osojnik, Osojnik 1, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jurij Demšar, 01.04.1973, Martinj Vrh, Martinj Vrh 37, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anže Čikič, 29.04.1988, Ojstri Vrh, Ojstri Vrh 3, 4228 ŽeleznikiBorut Mohorič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Železniki - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Tolar, 31.03.1981, Prtovč, Prtovč 6a, 4228 ŽeleznikiSLS

Krajevna skupnost - Dolenja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boris Egart, 09.06.1979, Dolenja vas, Dolenja vas 110, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Janez Rakovec, 08.08.1980, Dolenja vas, Dolenja vas 46, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Tomaž Rakovec, 03.03.1979, Dolenja vas, Dolenja vas 86, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Jernej Bešter, 20.08.1958, Dolenja vas, Dolenja vas 49, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5Julijana Prevc, 14.05.1969, Dolenja vas, Dolenja vas 80, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Irena Rihtaršič, 11.08.1984, Dolenja vas, Dolenja vas 59, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
7Tjaša Guzelj, 27.02.1976, Dolenja vas, Dolenja vas 50, 4227 SelcaSLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.