Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŽALEC
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Karmen Držan, 04.12.1977, Galicija, Galicija 24e, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo
2Peter Vipavc, 01.06.1969, Galicija, Galicija 15b, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo
3Zdenko Selišek, 11.08.1972, Galicija, Galicija 55, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Podpečan, 09.06.1956, Hramše, Hramše 26, 3204 DobrnaJožica Jakob in skupina volivcev
2Anton Flis, 10.05.1973, Hramše, Hramše 15, 3204 DobrnaLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Verica Štefančič, 17.08.1960, Pernovo, Pernovo 6, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo
2Marjan Mohorič, 11.04.1953, Pernovo, Pernovo 33, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milena Vinder, 28.04.1967, Velika Pirešica, Velika Pirešica 24, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo
2Cvetko Golavšek, 01.05.1956, Velika Pirešica, Velika Pirešica 12b, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anja Belošević, 14.12.1986, Zavrh pri Galiciji, Zavrh pri Galiciji 14a, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Galicija - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Doberšek, 05.06.1978, Železno, Železno 16f, 3310 ŽalecLista za komunalno vodo

Krajevna skupnost - Gotovlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lidija Florjančič, 22.05.1967, Gotovlje, Gotovlje 169a, 3310 ŽalecBernard Gojzdnik in skupina volivcev
2Alenka Štrajhar, 07.07.1964, Gotovlje, Gotovlje 112, 3310 ŽalecBernard Gojzdnik in skupina volivcev
3Peter Lešer, 19.08.1956, Gotovlje, Gotovlje 122b, 3310 ŽalecBernard Gojzdnik in skupina volivcev
4Cvetko Kompolšek, 04.11.1956, Gotovlje, Gotovlje 141b, 3310 ŽalecTanja Trobiš in skupina volivcev
5Zlata Jezernik, 09.08.1966, Gotovlje, Gotovlje 189b, 3310 ŽalecTanja Trobiš in skupina volivcev
6Janez Trobiš, 02.08.1974, Gotovlje, Gotovlje 55, 3310 ŽalecTanja Trobiš in skupina volivcev
7Karmen Krivec, 13.08.1974, Gotovlje, Gotovlje 158a, 3310 ŽalecBernard Gojzdnik in skupina volivcev
8Božo Radić, 16.02.1965, Gotovlje, Gotovlje 72, 3310 ŽalecTanja Trobiš in skupina volivcev
9Ivan Bizjak, 27.12.1959, Gotovlje, Gotovlje 43a, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
10Marjan Škafer, 02.03.1966, Gotovlje, Gotovlje 148, 3310 ŽalecBernard Gojzdnik in skupina volivcev
11Marija Bosnar, 18.07.1966, Gotovlje, Gotovlje 46, 3310 ŽalecTanja Trobiš in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Griže - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Goričan, 11.01.1949, Griže, Griže 123a, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
2Darja Šalej, 03.04.1967, Griže, Griže 17, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
3Karmen Oblak, 05.02.1974, Griže, Griže 46, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
4Andrej Dolinar, 08.06.1974, Griže, Griže 36, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
5Rudolf Bardorfer, 10.12.1986, Griže, Griže 20, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
6Olga Markovič, 18.04.1952, Griže, Griže 29, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže

Krajevna skupnost - Griže - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel Vombek, 10.04.1967, Migojnice, Migojnice 81e, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
2Danica Dolinar, 31.03.1975, Migojnice, Migojnice 96b, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
3Tadej Kokol, 18.04.1983, Migojnice, Migojnice 26, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
4Stanislav Goršek, 23.10.1952, Migojnice, Migojnice 82a, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
5Carmen Frece, 01.12.1961, Migojnice, Migojnice 140, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže

Krajevna skupnost - Griže - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Bobovnik, 07.01.1994, Pongrac, Pongrac 143, 3302 GrižeIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
2Marjan Vodeb, 23.11.1961, Pongrac, Pongrac 79a, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
3Tina Beškovnik, 30.07.1998, Pongrac, Pongrac 155, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
4Ivanka Olip, 20.01.1951, Pongrac, Pongrac 22, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
5Vid Fendre, 26.05.1945, Pongrac, Pongrac 79a, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
6Lucija Polavder, 05.12.1984, Pongrac, Pongrac 44, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
7Peter Knez, 28.05.1967, Pongrac, Pongrac 49a, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
8Ines Guberac, 23.12.1993, Pongrac, Pongrac 113, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
9Biljana Bogdanić, 29.09.1987, Pongrac, Pongrac 95d, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Griže - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sonja Hlačar, 03.05.1956, Zabukovica, Zabukovica 46a, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
2Darja Jevšovar, 17.03.1964, Zabukovica, Zabukovica 34, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
3Igor Tauses, 31.03.1968, Zabukovica, Zabukovica 60, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
4Božo Sevnik, 11.04.1957, Zabukovica, Zabukovica 12d, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže
5Andrej Kveder, 08.08.1975, Zabukovica, Zabukovica 119, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
6Zmago Oblak, 12.10.1955, Zabukovica, Zabukovica 78, 3302 GrižeAlojz Salobir in skupina volivcev
7Drago Tomažič, 23.09.1963, Zabukovica, Zabukovica 57, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
8Danica Vončina Veligošek, 04.01.1952, Zabukovica, Zabukovica 12e, 3302 GrižeIvan Krašovc in skupina volivcev
9Jožef Pražnikar, 24.02.1944, Zabukovica, Zabukovica 136, 3302 GrižeLista za učinkovito KS Griže

Krajevna skupnost - Levec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nika Vidali, 12.06.1983, Levec, Levec 63a, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
2Jernej Repinšek, 19.04.1986, Levec, Levec 62a, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
3Silvo Lavtižar, 25.01.1969, Levec, Levec 81a, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
4Vesna Slamnik, 06.04.1963, Levec, Levec 80, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
5Vlasta Jereb, 18.11.1980, Levec, Levec 16, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
6Marcel Palčnik, 14.08.1994, Levec, Levec 75, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
7Rok Guček, 16.12.1993, Levec, Levec 19a, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
8Maja Friedrich, 10.07.1972, Levec, Levec 45, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
9Ladislav Košir, 21.05.1951, Levec, Levec 9, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
10Franjo Cvikl, 09.03.1973, Levec, Levec 4b, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
11Rafael Hrustel, 30.06.1964, Levec, Levec 25b, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev
12Miša Marinček Ribežl, 18.02.1985, Levec, Levec 78a, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
13Primož Ferjan, 10.02.1985, Levec, Levec 89, 3301 PetrovčeKatja Palčnik in skupina volivcev
14Simona Pilih Derča, 01.11.1979, Levec, Levec 44b, 3301 PetrovčeVladimila Dobnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Liboje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Feldin, 13.09.1961, Kasaze, Kasaze 103, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
2Ana Feldin, 04.05.1958, Kasaze, Kasaze 109, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
3Anton Kanič, 25.01.1959, Kasaze, Kasaze 107j, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
4Ksenija Baloh Štrajhar, 30.09.1977, Kasaze, Kasaze 107k, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Liboje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijela Lutar Mandič, 26.06.1956, Kasaze, Kasaze 80, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
2Marjan Potočnik, 05.04.1955, Kasaze, Kasaze 69a, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
3Jasmina Pere, 20.01.1970, Kasaze, Kasaze 64, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
4Radislav Nikolić, 10.08.1973, Kasaze, Kasaze 77b, 3301 PetrovčeIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec

Krajevna skupnost - Liboje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Štefan Frece, 03.03.1950, Liboje, Liboje 70a, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
2Srečko Čater, 28.07.1968, Liboje, Liboje 17, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
3Bojan Salamun, 03.01.1967, Liboje, Liboje 90i, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
4Iztok Baloh, 09.08.1960, Liboje, Liboje 90g, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
5Alenka Polšak, 18.04.1977, Liboje, Liboje 74b, 3301 PetrovčeTjaša Krivec in skupina volivcev
6Cvetka Travnšek, 26.12.1956, Liboje, Liboje 96, 3301 PetrovčeDušan Čretnik in skupina volivcev
7Jože Hrvatin, 03.03.1947, Liboje, Liboje 6, 3301 PetrovčeLista za pločnik

Krajevna skupnost - Petrovče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Čater, 24.12.1972, Arja vas, Arja vas 36, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
2Katarina Marčič, 01.01.1981, Arja vas, Arja vas 9a, 3301 PetrovčeLista novih možnosti

Krajevna skupnost - Petrovče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bernard Jelen, 19.06.1971, Dobriša vas, Dobriša vas 5a, 3301 PetrovčeIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
2Maruša Mirnik, 02.12.1981, Dobriša vas, Dobriša vas 74, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
3Žarko Seražin, 14.07.1951, Dobriša vas, Dobriša vas 69a, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
4Urška Repas, 01.05.1989, Dobriša vas, Dobriša vas 53d, 3301 PetrovčeIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec

Krajevna skupnost - Petrovče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Stepišnik, 10.11.1980, Drešinja vas, Drešinja vas 13, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
2Ines Šalamun, 10.11.1989, Drešinja vas, Drešinja vas 25, 3301 PetrovčeIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec

Krajevna skupnost - Petrovče - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel Žagar, 06.10.1984, Petrovče, Petrovče 254, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
2Violeta Šket, 17.07.1979, Petrovče, Petrovče 175, 3301 PetrovčeLista novih možnosti
3mag. Jasna Sraka, 23.01.1979, Petrovče, Petrovče 36, 3301 PetrovčeLista novih možnosti

Krajevna skupnost - Petrovče - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Niko Natek, 08.05.1987, Mala Pirešica, Mala Pirešica 14, 3301 PetrovčeNataša Sitar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nada Jelen, 24.07.1957, Podkraj, Podkraj 11a, 3310 ŽalecDanijel Jelen in skupina volivcev
2Marija Verdev, 06.11.1954, Podkraj, Podkraj 17, 3320 VelenjeLista Mateja Voha
3Roman Vasle, 19.02.1969, Podkraj, Podkraj 9a, 3310 ŽalecLista Mateja Voha

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Štefan Podlinšek, 26.12.1951, Ponikva pri Žalcu, Ponikva pri Žalcu 64, 3310 ŽalecLista za prijazno KS
2Jure Vasle, 23.08.1979, Ponikva pri Žalcu, Ponikva pri Žalcu 31, 3310 ŽalecLista Mateja Voha
3Rozika Jelen, 23.01.1971, Ponikva pri Žalcu, Ponikva pri Žalcu 35, 3310 ŽalecLista Mateja Voha
4Franc Dušak, 25.09.1974, Ponikva pri Žalcu, Ponikva pri Žalcu 20, 3310 ŽalecLista Mateja Voha

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tatjana Jezernik, 03.11.1965, Studence, Studence 1, 3310 ŽalecLista Mateja Voha
2Drago Dobočnik, 01.11.1961, Studence, Studence 64d, 3310 ŽalecLista za prijazno KS
3Franc Kos, 13.03.1964, Studence, Studence 41a, 3310 ŽalecLista za prepoznavnost Studenc in dolgoročni razvoj KS Ponikva
4Marija Krašek Dobočnik, 03.08.1948, Studence, Studence 64d, 3310 ŽalecLista za prijazno KS
5Karel Borovnik, 24.05.1963, Studence, Studence 43c, 3310 ŽalecLista Mateja Voha
6Damjan Doler, 25.07.1977, Studence, Studence 68e, 3310 ŽalecDanijel Jelen in skupina volivcev
7Andreja Ramšak, 28.05.1977, Studence, Studence 40b, 3310 ŽalecLista za prepoznavnost Studenc in dolgoročni razvoj KS Ponikva
8Slavko Drofelnik, 02.02.1964, Studence, Studence 59, 3310 ŽalecLista za prepoznavnost Studenc in dolgoročni razvoj KS Ponikva
9Srečko Lednik, 15.10.1962, Studence, Studence 51a, 3310 ŽalecLista Mateja Voha

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mojca Skočaj, 03.06.1974, Grče, Grče 13, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Pesko in skupina volivcev
2Damijan Petar, 13.09.1977, Kale, Kale 12c, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bojan Štorman, 02.01.1969, Podlog v Savinjski dolini, Podlog v Savinjski dolini 8, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev
2Erih Sedminek, 17.09.1950, Podlog v Savinjski dolini, Podlog v Savinjski dolini 30, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdenka Jan, 27.06.1959, Spodnje Grušovlje, Spodnje Grušovlje 11, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Šuler in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Krištof Kač, 27.08.1970, Zgornje Roje, Zgornje Roje 19d, 3311 Šempeter v Savinjski doliniAnton Kač in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Obrez, 06.08.1975, Šempeter v Savinjski dolini, Šolska ulica 40, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
2Petra Verdev, 05.07.1977, Šempeter v Savinjski dolini, Juhartova ulica 9, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev
3Milan Vasle, 02.03.1966, Šempeter v Savinjski dolini, Pod smrekami 17, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zoran Kolenc, 05.09.1953, Šempeter v Savinjski dolini, Na trati 11, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Šuler in skupina volivcev
2Alenka Pogačar, 14.10.1988, Šempeter v Savinjski dolini, Ob rimski nekropoli 46, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
3Marija Šere, 20.09.1942, Šempeter v Savinjski dolini, Lepa ulica 1, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Šuler in skupina volivcev
4mag. Uroš Rožič, 13.09.1975, Šempeter v Savinjski dolini, Lepa ulica 15, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
5Kristian Pesko, 31.08.1980, Šempeter v Savinjski dolini, Prečna ulica 1, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Pesko in skupina volivcev
6Konrad Toman, 26.07.1942, Šempeter v Savinjski dolini, Zelena ulica 13, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Šuler in skupina volivcev
7Mitja Tavčer, 31.05.1967, Šempeter v Savinjski dolini, Soseska 3, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev
8Darinka Pikl, 07.04.1961, Šempeter v Savinjski dolini, Starovaška ulica 1, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev
9Aleš Kumperger, 07.03.1968, Šempeter v Savinjski dolini, Rimska cesta 18, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Zajc, 25.02.1956, Zgornje Grušovlje, Zgornje Grušovlje 19a, 3311 Šempeter v Savinjski doliniIvan Šuler in skupina volivcev
2Peter Klančnik, 01.06.1961, Zgornje Grušovlje, Zgornje Grušovlje 17, 3311 Šempeter v Savinjski doliniRudi Brežnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šempeter - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Lipuš, 26.09.1972, Zalog pri Šempetru, Zalog pri Šempetru 9, 3311 Šempeter v Savinjski doliniSilvester Udrih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrbje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franjo Pasarić, 05.05.1955, Vrbje, Vrbje 64, 3310 ŽalecNina Avbelj Lekić in skupina volivcev
2Denis Herle, 17.12.1982, Vrbje, Vrbje 87, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
3Andrej Šepec, 24.10.1952, Vrbje, Vrbje 6, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
4Andreja Drobež, 06.10.1978, Vrbje, Vrbje 55, 3310 ŽalecNina Avbelj Lekić in skupina volivcev
5Boštjan Štravs, 27.08.1978, Vrbje, Vrbje 83b, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
6Alojzija Grabner, 14.06.1948, Vrbje, Vrbje 68a, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
7Jožef Meh, 21.03.1958, Vrbje, Vrbje 96, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
8Zdenka Cokan, 07.10.1956, Vrbje, Vrbje 90a, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
9Vesna Napotnik, 07.02.1968, Vrbje, Vrbje 52, 3310 ŽalecNina Avbelj Lekić in skupina volivcev
10Nataša Čater, 29.07.1972, Vrbje, Vrbje 87d, 3310 ŽalecBogdan Cokan in skupina volivcev
11Gašper Mastnak, 07.02.1990, Vrbje, Vrbje 21, 3310 ŽalecNina Avbelj Lekić in skupina volivcev
12Maja Belak, 28.02.1987, Vrbje, Vrbje 86e, 3310 ŽalecNina Avbelj Lekić in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Hrastnik, 29.06.1969, Žalec, Ipavčeva ulica 21, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
2Klavdija Laznik Tomažič, 10.10.1975, Žalec, Hausenbichlerjeva ulica 2, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
3Marjeta Lakner, 23.07.1952, Žalec, Cankarjeva ulica 5, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev
4Mihaela Bajo Pikelj, 26.02.1981, Žalec, Bilgerjeva ulica 5, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
5Jasmin Fideršek, 30.10.1985, Žalec, Cankarjeva ulica 5, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
6Dani (Bogdan) Zagoričnik, 30.12.1944, Žalec, Kvedrova ulica 17, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Čretnik, 06.02.1985, Žalec, Kidričeva ulica 4, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
2Viktorija Sadnik, 20.07.1949, Žalec, Gubčeva ulica 8, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev
3Darko Tratnik, 18.08.1967, Žalec, Gubčeva ulica 2, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev
4Nataša Centrih, 08.04.1975, Žalec, Prežihova ulica 1, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tanja Gregl, 12.09.1982, Žalec, Bevkova ulica 8, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
2Pavel Virant, 29.03.1993, Žalec, Čopova ulica 6, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
3Julija Lukač, 18.09.1959, Žalec, Bevkova ulica 10, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
4Radislav Gašparič, 12.01.1955, Žalec, Čopova ulica 2, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
5Saša Zidanšek Obreza, 18.06.1971, Žalec, Čopova ulica 5, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Omladič, 13.02.1977, Žalec, Partizanska ulica 46, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
2Alojz Vojko Rizmal, 13.12.1947, Žalec, Savinjska cesta 83, 3310 ŽalecJakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Audič, 09.03.1976, Žalec, Šlandrov trg 8b, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
2Sebastjan Špeglič, 16.10.1978, Žalec, Ulica Savinjske čete 6, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Žalec - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivana Zapušek Skubic, 25.05.1968, Ložnica pri Žalcu, Ložnica pri Žalcu 12, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
2Bojan Pevec, 19.04.1962, Ložnica pri Žalcu, Ložnica pri Žalcu 34, 3310 ŽalecJanko Kos in skupina volivcev
3Mitja Lešnik, 05.10.1974, Ložnica pri Žalcu, Ložnica pri Žalcu 21, 3310 ŽalecIzvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.