Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ZAGORJE OB SAVI
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Čemšenik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Turnšek, 01.07.1987, Jesenovo, Jesenovo 13A, 1413 ČemšenikAndrej Lebar in skupina volivcev
2Apolonija Kovač, 13.05.1975, Jesenovo, Jesenovo 27A, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev
3Anica Režun, 12.08.1951, Razbor pri Čemšeniku, Razbor pri Čemšeniku 18, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev
4Sonja Strnišnik, 17.05.1970, Razbor pri Čemšeniku, Razbor pri Čemšeniku 8, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev
5Martin Matko, 04.11.1965, Znojile, Znojile 24, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev
6Franci Polc, 24.12.1987, Čemšenik, Čemšenik 12, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev
7Rado Pirnat, 30.01.1961, Brezje, Brezje 7, 1413 ČemšenikStanislava Polc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Metod Knez, 20.07.1984, Izlake, Zgornji Prhovec 4, 1411 IzlakeKarlo Kropivšek in skupina volivcev
2Rudi Bantan, 14.08.1956, Izlake, Medijske Toplice 25, 1411 IzlakeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Uroš Miklavčič, 10.01.1988, Izlake, Medijske Tolice 19, 1411 IzlakeApolonija Miklavčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sašo Vučko, 27.07.1987, Šemnik, Šemnik 34, 1411 IzlakeLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
2Simon Zupančič, 09.03.1986, Šemnik, Šemnik 25, 1411 IzlakeDanica Zupančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej Ravnikar, 03.06.1971, Izlake, Valvazorjeva 18, 1411 IzlakeDarja Joger Barlič in skupina volivcev
2Mateja Kropivšek Sešlar, 19.08.1970, Izlake, Narof 8, 1411 IzlakeTanja Novšak in skupina volivcev
3Franc Ravnikar, 29.11.1941, Izlake, Narof 32, 1411 IzlakeAlbin Ravnikar in skupina volivcev
4Maja Vetršek, 13.04.1988, Izlake, Narof 26, 1411 IzlakeAlbin Ravnikar in skupina volivcev
5Marjana Kraševec, 18.08.1968, Izlake, Izlake 36, 1411 IzlakeFranc Ravnikar in skupina volivcev
6Borut Novšak, 23.03.1975, Izlake, Obrezija 14, 1411 IzlakeTanja Novšak in skupina volivcev
7Barbara Jenko, 22.06.1978, Izlake, Spodnje Izlake 15, 1411 IzlakeAlbin Ravnikar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Izlake - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Zajc, 03.07.1961, Podlipovica, Podlipovica 18a, 1411 IzlakeLeopold Sešlar in skupina volivcev
2Grega Štendler, 06.02.1971, Podlipovica, Podlipovica 33 c, 1411 IzlakeJanez Arh in skupina volivcev
3Božidara Kos, 24.07.1949, Podlipovica, Podlipovica 22, 1411 IzlakeLeopold Sešlar in skupina volivcev
4Franc Ševerkar, 29.01.1956, Orehovica, Orehovica 32, 1411 IzlakeJanez Arh in skupina volivcev
5Mojca Miklavčič, 12.03.1978, Podlipovica, Podlipovica 22a, 1411 IzlakeJanez Arh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kotredež - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Kajbič, 29.11.1944, Kotredež, Kotredež 27, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
2Miran Pirc, 01.02.1974, Rove, Rove 9, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
3Mirko Bizjak, 04.11.1960, Potoška vas, Potoška vas 23, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
4Rosanda Trnolšek, 15.07.1964, Kotredež, Kotredež 34a, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
5Irena Štendler, 25.02.1960, Kotredež, Kotredež 15, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
6Marija Kovač, 02.03.1953, Zavine, Zavine 15, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
7Leopold Cencelj, 23.07.1964, Zavine, Zavine 20, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
8Tadeja Novak, 12.01.1980, Potoška vas, Potoška vas 52, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
9Katja Klančišar, 24.06.1974, Potoška vas, Potoška vas 40, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
10Karlica Šuligoj, 10.03.1954, Kotredež, Kotredež 37, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
11Olga Tavš, 13.02.1952, Kotredež, Kotredež 24B, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
12Franc Lebar, 20.12.1944, Rove, Rove 20, 1410 Zagorje ob SaviBojan Bokal in skupina volivcev
13Avgust Pungartnik, 17.11.1965, Rove, Rove 29, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev
14Igor Hribar, 05.10.1972, Rove, Rove 7b, 1410 Zagorje ob SaviIvan Potočnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Deja (Deana) Dolinšek, 19.01.1961, Kisovec, Ribnik 30, 1412 KisovecJolanda Pangeršič in skupina volivcev
2Franc Omahne, 03.05.1957, Kisovec, Cesta 15. aprila 7, 1412 KisovecIvan Zore in skupina volivcev
3Janez Krznar, 07.11.1952, Kisovec, Jevšnikova ulica 19, 1412 KisovecSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Helena Ocepek, 18.07.1970, Kisovec, Borovniško naselje 3, 1412 KisovecIvan Zore in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Kovač, 05.08.1950, Kisovec, Petelinkarjeva cesta 1, 1412 KisovecZGN - ZAGORJE GRE NAPREJ - ZDRUŽENJE ZA NAPREDEK ZASAVJA
2Denis Škrbec, 10.08.1980, Kisovec, Trg Pohorskega bataljona 22, 1412 KisovecSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Sašo Anžur, 13.12.1951, Kisovec, Petelinkarjeva cesta 1, 1412 KisovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Miha Kovačič, 05.07.1980, Kisovec, Trg Pohorskega bataljona 1a, 1412 KisovecSlavica Knez Kovačič in skupina volivcev
5Neda Starman Ržišnik, 02.08.1964, Kisovec, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 KisovecSlavica Knez Kovačič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mojca Judež, 05.06.1976, Kisovec, Naselje na Šahtu 45, 1412 KisovecTanja Smolič in skupina volivcev
2Andrej Smolič, 03.04.1966, Kisovec, Naselje na Šahtu 10a, 1412 KisovecTanja Smolič in skupina volivcev
3Robert Kralj, 15.11.1972, Kisovec, Cesta na Zlato polje 7, 1412 KisovecAlojzija Kralj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Leopold Roglič, 09.12.1962, Strahovlje, Strahovlje 17, 1412 KisovecZGN - ZAGORJE GRE NAPREJ - ZDRUŽENJE ZA NAPREDEK ZASAVJA
2Franc Novak dr., 08.07.1956, Loke pri Zagorju, Loke pri Zagorju 24, 1412 KisovecMatjaž Nikler in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loke-Kisovec - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Borut Drnovšek, 02.09.1978, Čolnišče, Čolnišče 21, 1410 Zagorje ob SaviSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Ivan Janez Pavšek, 23.04.1948, Čolnišče, Čolnišče 28, 1410 Zagorje ob SaviAlojz Klančišar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Roman Smrkolj, 09.08.1954, Mlinše, Mlinše 32, 1411 IzlakeMarija Ribič in skupina volivcev
2Urban Kralj, 23.12.1992, Mlinše, Mlinše 30, 1411 IzlakeMitja Brodar in skupina volivcev
3Andrej Prašnikar, 05.09.1971, Žvarulje, Žvarulje 7, 1411 IzlakeMateja Florjančič in skupina volivcev
4Darja Pogačar, 19.09.1972, Ravne pri Mlinšah, Ravne pri Mlinšah 7, 1411 IzlakeValentin Kralj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Vesel, 29.08.1971, Kandrše, Kandrše del 23, 1252 VačeIvo Žavbi in skupina volivcev
2Tanja Ocepek, 12.09.1989, Kandrše, Kandrše del 24a, 1252 VačeIvo Žavbi in skupina volivcev
3Aleš Brajer, 11.07.1976, Kandrše, Kandrše del 24a, 1252 VačeIvo Žavbi in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mlinše-Kolovrat - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mihela Urankar, 25.07.1977, Borje pri Mlinšah, Borje pri Mlinšah 7, 1411 IzlakeDrago Arh in skupina volivcev
2mag. Bernarda Savšek Knez, 10.02.1978, Briše, Briše 31, 1411 IzlakeDrago Arh in skupina volivcev
3Velibor Kusić, 03.07.1976, Kolovrat, Kolovrat 14a, 1411 IzlakeDrago Arh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMONA ŠKRABANJA, 08.01.1975, PODKUM, PODKUM 21 A, 1414 PODKUMStanislav Zupanec in skupina volivcev
2DAMJANA GROŠIČAR, 09.10.1988, PODKUM, PODKUM 21, 1414 PODKUMPetrina Glažar in skupina volivcev
3FRANC SAKALJŠEK, 29.05.1952, SOPOTA, SOPOTA 36, 1414 PODKUMPetrina Glažar in skupina volivcev
4JANEZ BAJDA, 05.10.1971, PODKUM, PODKUM 64, 1414 PODKUMPetrina Glažar in skupina volivcev
5MATEJ ŠALAMON, 15.04.1965, PODKUM, PODKUM 77 E, 1414 PODKUMStanislav Zupanec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROMAN SAVŠEK, 14.10.1968, GORENJA VAS, GORENJA VAS 28, 1414 PODKUMBarbara Guzaj in skupina volivcev
2BRANKO ZUPANC, 23.03.1969, RODEŽ, RODEŽ 8, 1414 PODKUMBarbara Guzaj in skupina volivcev
3NATALIJA BRLOGAR, 23.09.1976, RODEŽ, RODEŽ 15, 1414 PODKUMEngelbert Završnik in skupina volivcev
4BORIS BORIŠEK, 05.02.1978, RODEŽ, RODEŽ 2, 1414 PODKUMEngelbert Završnik in skupina volivcev
5NINA PUSTOTNIK, 01.11.1985, ŠKLENDROVEC, ŠKLENDROVEC 7, 1414 PODKUMBarbara Guzaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARKO KOS, 14.11.1961, BOROVAK, BOROVAK PRI PODKUMU 6, 1414 PODKUMStanislav Kotar in skupina volivcev
2MATEJA KOS, 12.06.1986, Borovak, Borovak pri Podkumu 6, 1414 PODKUMSonja Kos in skupina volivcev
3MARJAN ZUPANEC, 24.09.1967, BOROVAK, BOROVAK PRI PODKUMU 8, 1414 PODKUMStanislav Kotar in skupina volivcev
4IRENA ZUPANC, 21.09.1968, MALI KUM, MALI KUM 4, 1414 PODKUMStanislav Kotar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podkum - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER ODLAZEK, 17.06.1984, PADEŽ, PADEŽ 8, 1414 PODKUMIzidor Logar in skupina volivcev
2MOJCA MLAKAR, 18.03.1976, OSREDEK, OSREDEK 6, 1414 PODKUMIzidor Logar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ravenska vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Macerl, 04.07.1968, Ravenska vas, Ravenska vas 38, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
2Ivan Bebar, 20.02.1982, Ravenska vas, Ravenska vas 12, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
3mag. Saša Jerman, 14.02.1966, Ravenska vas, Ravenska vas 24, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
4Damjana Jerman Černigoj mag., 10.02.1990, Ravenska vas, Ravenska vas 24, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
5Nives Laznik, 09.03.1975, Ravenska vas, Ravenska vas 2A, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
6Domen Šikovec, 22.08.1995, Ravenska vas, Ravenska vas 49, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev
7Franc Jerman, 01.01.1956, Ravenska vas, Ravenska vas 41, 1410 Zagorje ob SaviPrimož Jerman in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Franc Farčnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ KNEZ, 30.03.1979, ZAGORJE OB SAVI, SELO PRI ZAGORJU 20, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
2Janez Skrinjar, 24.12.1940, Selo pri Zagorju, Selo pri Zagorju 76, 1410 Zagorje ob SaviSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3STANKO SIMONČIČ, 18.07.1968, ZAGORJE OB SAVI, PINTARJEVA CESTA 48a, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
4ALOJZ GRABNAR, 16.03.1943, ZAGORJE OB SAVI, PINTARJEVA CESTA 21, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
5DARJA ZUPAN, 23.09.1970, ZAGORJE OB SAVI, FARČNIKOVA KOLONIJA 75, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
6VIDA KOS, 18.06.1950, ZAGORJE OB SAVI, FARČNIKOVA KOLONIJA 52, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
7MARIJA FLERE, 01.08.1942, ZAGORJE OB SAVI, SELO PRI ZAGORJU 31, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev
8BLAŽ KERŠNIK, 25.01.1976, ZAGORJE OB SAVI, CESTA 9. AVGUSTA 58A, 1410 ZAGORJE OB SAVINataša Simončič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentlambert - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darja Drnovšek, 15.02.1983, Senožeti, Senožeti 2, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
2Boštjan Ocepek, 29.04.1990, Jablana, Jablana 19, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
3Gregor Vozel, 09.10.1979, Jablana, Jablana 7, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
4Janez Jani Majes, 06.11.1993, Kolk, Kolk 5a, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
5Sabina Ocepek, 11.09.1976, Šentlambert, Šentlambert 24, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
6Tanja Vozelj mag., 26.02.1991, Kal, Kal 6, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev
7Jure Macerl, 03.08.1982, Jablana, Jablana 7, 1410 Zagorje ob SaviBoštjan Grošelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentgotard - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Gaberšek, 06.06.1989, Hrastnik pri Trojanah, Hrastnik pri Trojanah 1a, 1222 TrojaneBoštjan Levc in skupina volivcev
2Dušan Štrajhar, 20.02.1968, Jelenk, Jelenk 2, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
3Janez Pančur, 03.09.1980, Polšina, Polšina 15, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
4Nataša Kos, 18.06.1969, Hrastnik pri Trojanah, Hrastnik pri Trojanah 11, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
5Jožica Sopotnik, 13.03.1958, Polšina, Polšina 11, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
6Lidija Zupančič mag., 04.07.1981, Šentgotard, Šentgotard 6, 1222 TrojaneBoštjan Levc in skupina volivcev
7Sara Brvar, 04.03.1988, Hrastnik pri Trojanah, Hrastnik pri Trojanah 14, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
8Zvonimir Matek, 09.11.1981, Šentgotard, Šentgotard 21, 1222 TrojaneBoštjan Levc in skupina volivcev
9Miloš Bolte, 23.07.1977, Polšina, Polšina 12, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
10Andrej Psarn, 24.10.1961, Jelenk, Jelenk 4, 1222 TrojaneZdenka Razboršek in skupina volivcev
11Cirila Štrajhar, 05.07.1959, Blodnik, Blodnik 7, 1222 TrojaneBoštjan Levc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jože Marn - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Aničin, 16.07.1949, Zagorje ob Savi, Cesta 9. avgusta 13, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
2Anton Beja, 09.09.1958, Zagorje ob Savi, Polje 5, 1410 Zagorje ob SaviSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Jure Razpotnik, 20.06.1979, Zagorje ob Savi, Naselje Srečka Kosovela 36, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
4Marija Malovrh, 05.10.1938, Zagorje ob Savi, Ulica talcev 8, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
5Helena Čop, 23.03.1968, Zagorje ob Savi, Marnova ulica 14, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
6Anže Jerman, 27.09.1989, Zagorje ob Savi, Dolenja vas 3, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
7Maja Prašnikar, 12.08.1979, Zagorje ob Savi, Cesta 20. julija 37, 1410 Zagorje ob SaviSD - SOCIALNI DEMOKRATI
8Marija Oven, 25.06.1988, Zagorje ob Savi, Cesta 20. julija 2, 1410 Zagorje ob SaviSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
9Cvetka Meh, 13.03.1957, Zagorje ob Savi, Polje 17, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev
10Aleksander Kos, 14.04.1968, Zagorje ob Savi, Cesta zmage 37, 1410 Zagorje ob SaviLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
11France Pograjc, 03.12.1967, Zagorje ob Savi, Dolenja vas 29, 1410 Zagorje ob SaviBožidar Pograjc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rudnik - Toplice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ POTOKAR, 20.10.1962, ZAGORJE OB SAVI, NA BREGU 6, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
2ŽELJKO ŽELEZNIK, 13.12.1980, ZAGORJE OB SAVI, CESTA OTONA ŽUPANČIČA 8, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
3BOJANA ELIZABETA VIDOVIČ, 28.06.1985, ZAGORJE OB SAVI, EBERLOVA CESTA 4, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
4mag. Sašo Marn, 06.02.1980, Zagorje ob Savi, Na bregu 9a, 1410 Zagorje ob SaviJure Poznič in skupina volivcev
5JANEZ SIMONČIČ, 22.04.1963, ZAGORJE OB SAVI, CESTA OTONA ŽUPANČIČA 4, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
6DARJA KLUKEJ, 12.09.1957, ZAGORJE OB SAVI, PODVINE 27, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
7JOŽE BURKELJC, 11.09.1963, ZAGORJE OB SAVI, PODVINE 58, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev
8NATAŠA GROŠELJ, 04.08.1971, ZAGORJE OB SAVI, NA BREGU 16, 1410 ZAGORJE OB SAVIAndrej Drnovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Tirna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Petra Juvan, 03.12.1984, Tirna, Tirna 22a, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
2Mojca Petek mag., 01.01.1972, Tirna, Tirna 9, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
3Matjaž Garantini, 13.02.1976, Tirna, Tirna 2, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
4Nataša Cirar, 22.01.1974, Tirna, Tirna 28, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
5Rajko Vozel, 23.12.1969, Rovišče, Rovišče 8, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
6Jože Čibej, 07.04.1953, Tirna, Tirna 35a, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
7Matjaž Drnovšek, 06.01.1971, Tirna, Tirna 14, 1410 Zagorje ob SaviPeter Drnovšek in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.