Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA VRHNIKA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bevke - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej LENARČIČ, 09.12.1974, Bevke, Bevke 37, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
2Primož JEREB, 09.02.1984, Bevke, Bevke 76, 1358 Log pri BrezoviciMaj Tešar in skupina volivcev
3Branko GOLOMBOŠ, 29.12.1977, Bevke, Bevke 82, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
4Tatjana AJLEC, 26.09.1967, Bevke, Bevke 116, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
5Ivan ŠEBENIK, 15.05.1963, Bevke, Bevke 118, 1358 Log pri BrezoviciMitja Vehar in skupina volivcev
6Klemen PIŠEK, 31.01.1984, Bevke, Bevke 177, 1358 Log pri BrezoviciMaj Tešar in skupina volivcev
7Hermina SKODLAR, 19.12.1969, Bevke, Bevke 78, 1358 Log pri BrezoviciMaj Tešar in skupina volivcev
8Martina GABRIJEL, 21.11.1979, Bevke, Bevke 86B, 1358 Log pri BrezoviciMaj Tešar in skupina volivcev
9Robert AJLEC, 11.04.1969, Bevke, Bevke 116, 1358 Log pri BrezoviciMaj Tešar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blatna Brezovica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan SELAN, 22.01.1951, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 89, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
2Tanja NOVAKOVIĆ, 31.12.1979, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 8, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
3Branko SKUBIC, 07.05.1963, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 44, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
4Sandi KOPRIVEC, 08.10.1965, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 53, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
5Marjeta PAŠKULIN, 08.06.1953, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 85, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
6Stanislava JEVŠEK, 24.02.1955, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 77, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica
7Bojan VRHOVEC, 04.04.1956, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 22, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta Krajevne skupnosti Blatna Brezovica

Krajevna skupnost - Drenov Grič - Lesno Brdo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija LAVRINC, 14.06.1966, Drenov Grič, Drenov Grič 139, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev
2Melita MALOVRH, 08.05.1971, Drenov Grič, Drenov Grič 184, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev
3Gašper PETRAČ, 02.12.1974, Drenov Grič, Drenov Grič 142, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
4Ana-Marija JELOVŠEK, 05.02.1966, Drenov Grič, Drenov Grič 48A, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
5Lidija ZALAZNIK, 03.08.1954, Drenov Grič, Drenov Grič 49, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
6Jože PODBOJ, 05.03.1961, Lesno Brdo, Lesno Brdo 30A, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev
7Irena RUMENIČ, 22.02.1957, Drenov Grič, Drenov Grič 170, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev
8Janez PODBOJ, 23.06.1963, Lesno Brdo, Lesno Brdo 30, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev
9Mateja BARTOL, 11.05.1975, Drenov Grič, Drenov Grič 143, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
10Boštjan OSREDKAR, 14.07.1968, Drenov Grič, Drenov Grič 41, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
11Roman JESENKO, 09.08.1963, Drenov Grič, Drenov Grič 88, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
12Pavel OBLAK, 15.06.1967, Drenov Grič, Drenov Grič 8, 1360 VrhnikaGregorij Velkavrh in skupina volivcev
13Stanislav KERŠMANC, 10.01.1962, Drenov Grič, Drenov Grič 194, 1360 VrhnikaTrpin Antonija in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podlipa - Smrečje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urška TRČEK, 29.03.1979, Smrečje, Smrečje 42, 1354 HorjulBarbara Kuzmič in skupina volivcev
2Boštjan JURJEVČIČ, 17.01.1976, Podlipa, Podlipa 18, 1360 VrhnikaTadej Končan in skupina volivcev
3Valerija BABIJ, 11.11.1971, Smrečje, Smrečje 17, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev
4Andrej GABERŠEK, 23.10.1972, Podlipa, Podlipa 28A, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev
5Tadej KONČAN, 01.01.1985, Smrečje, Smrečje 38A, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev
6Sabina SLAVEC, 27.10.1976, Podlipa, Podlipa 40A, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev
7Janez FORTUNA, 09.03.1951, Podlipa, Podlipa 6, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev
8Boris KONONENKO, 07.04.1957, Podlipa, Podlipa 10B, 1360 VrhnikaBarbara Kuzmič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sinja Gorica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anže ZADRAVEC, 27.05.1995, Sinja Gorica, Sinja Gorica 98, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
2Tina TERAŽ, 04.07.1976, Sinja Gorica, Sinja Gorica 36, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
3Drago NOVAK, 24.04.1961, Sinja Gorica, Sinja Gorica 41, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
4Damjan GUTNIK, 26.01.1976, Sinja Gorica, Sinja Gorica 94, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
5Andrej MATIĆ, 30.12.1983, Sinja Gorica, Sinja Gorica 35A, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
6Suzana DRAŠLER, 13.10.1980, Sinja Gorica, Sinja Gorica 42, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev
7Romana OVCA, 07.04.1970, Sinja Gorica, Sinja Gorica 55, 1360 VrhnikaPetek Brane in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara Vrhnika - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez KRVINA, 08.08.1963, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 69, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
2Milena NAGODE, 19.04.1968, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 117, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
3Jožica KRVINA, 17.01.1965, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 69, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
4Brigita MOLE, 20.09.1955, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 38, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
5Marjan MESEC, 16.07.1973, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 125A, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
6Franc PETKOVŠEK, 11.12.1951, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 107, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev
7Peter KENK, 21.10.1978, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 109, 1360 VrhnikaNataša Kočevar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ligojna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja KOGOVŠEK, 12.02.1992, Velika Ligojna, Velika Ligojna 20A, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
2Peter KOGOVŠEK, 04.08.1963, Mala Ligojna, Mala Ligojna 40, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
3Barbara JAPELJ, 30.01.1979, Mala Ligojna, Mala Ligojna 31, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
4Roman KERVINA, 18.02.1969, Velika Ligojna, Velika Ligojna 49A, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
5Janez KOGOVŠEK, 24.12.1952, Velika Ligojna, Velika Ligojna 20A, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
6Andrej KRAŠNA, 11.07.1972, Velika Ligojna, Velika Ligojna 27A, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
7Klemen OGRIN, 20.07.1974, Velika Ligojna, Velika Ligojna 22, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev
8Marko ŽENKO, 26.04.1975, Velika ligojna, Velika ligojna 57, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
9Joži ŠRAJ, 18.01.1970, Velika ligojna, Velika ligojna 20E, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
10Saša ALBREHT, 29.04.1984, Velika Ligojna, Velika Ligojna 38, 1360 VrhnikaPeter Kogovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Verd - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan BUTKO, 16.11.1964, Mirke, Mirke 17B, 1360 VrhnikaStane Moškon in skupina volivcev
2Frančišek KRŽIČ, 20.09.1954, Verd, Verd 225, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
3Irena MLINAR, 18.09.1955, Verd, Ledina 10, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
4Tomaž GORIŠEK, 06.12.1967, Verd, Verd 22, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
5Franjo ČRETNIK, 26.01.1969, Verd, Sternenova cesta 23, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
6Mojca NOVAK, 14.01.1976, Verd, Verd 61, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
7Damjana VRENJAK, 11.04.1978, Verd, Jagrova cesta 1, 1360 VrhnikaAnita Čretnik in skupina volivcev
8Anton ŠPEC, 07.01.1957, Mirke, Mirke 12A, 1360 VrhnikaLista za KS Verd
9Sonja VIDMAR, 30.05.1954, Verd, Verd 36A, 1360 VrhnikaLista za KS Verd

Krajevna skupnost - Zaplana - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Pavel BIZJAN, 06.10.1960, Strmica, Strmica 11, 1360 VrhnikaFrančišek Jazbar in sokrajani
2Ivan KOGOVŠEK, 10.01.1959, Prezid, Prezid 72, 1360 VrhnikaFrančišek Jazbar in sokrajani
3Tomaž GLAŽAR, 16.07.1962, Jamnik, Jamnik 46, 1360 VrhnikaFrančišek Jazbar in sokrajani
4Andreja PREBIL, 04.10.1976, Zaplana, Zaplana 75, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
5Valerija MARINČ, 05.06.1963, Trčkov Grič, Trčkov Grič 4, 1360 VrhnikaFrančišek Jazbar in sokrajani
6Matej REZAR, 25.05.1977, Zaplana, Zaplana 2A, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
7Bojan JEREB, 12.07.1963, Trčkov Grič, Trčkov Grič 1, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
8Romana GRBEC, 21.12.1990, Zaplana, Zaplana 32, 1360 VrhnikaFrančišek Jazbar in sokrajani
9Berto GABROVŠEK, 20.09.1970, Zaplana, Zaplana 3, 1360 VrhnikaToni Treven in skupina volivcev
10Ana SKOČIR, 19.01.1972, Strmica, Strmica 80, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
11Blaž PETKOVŠEK, 06.02.1987, Strmica, Strmica 121, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
12Nives JESENKO, 27.01.1986, Mizni Dol, Mizni Dol 60, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani
13Mihael MIVŠEK, 17.09.1954, Mizni Dol, Mizni Dol 6, 1360 VrhnikaJanez Pivk in sokrajani

Krajevna skupnost - Vrhnika Breg - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Primož JERINA, 04.06.1955, Vrhnika, Ob izviru 2, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
2Anže GRAMPOVČAN, 06.04.1970, Vrhnika, Stara cesta 12, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
3Renata STRUNA, 23.09.1965, Vrhnika, Vrtnarija 7B, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
4Stanko ŠTUPICA, 29.04.1974, Vrhnika, Delavsko naselje 24, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
5Maja SVETLIČIČ, 08.09.1977, Vrhnika, Jelovškova ulica 10, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
6Jure JAKOPIČ, 23.02.1983, Vrhnika, Delavsko naselje 23, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg
7Bernarda KROPF, 14.11.1966, Vrhnika, Pot na Tojnice 39, 1360 VrhnikaSvet KS Vrhnika - Breg

Krajevna skupnost - Vrhnika Center - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran GARAFOLJ, 12.05.1962, Vrhnika, Pot v Močilnik 4A, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
2Polonca ŽUST, 09.11.1973, Vrhnika, Na zelenici 5A, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
3Miša STRŽINAR, 26.12.1973, Vrhnika, Gradišče 1, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
4Agata SMREKAR, 24.06.1972, Vrhnika, Sušnikova cesta 4, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
5Teodor PAHOR, 23.06.1976, Vrhnika, Poštna ulica 7A, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
6Mirko ANTOLOVIĆ, 10.08.1960, Vrhnika, Krpanova ulica 1, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev
7Branko BROŽIČ, 15.09.1968, Vrhnika, Poštna ulica 5, 1360 VrhnikaVerica Miljković in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrhnika Vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Snežna KOŽUH MRAVLJAK, 03.12.1965, Vrhnika, Voljčeva cesta 14A, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
2Mirko TURK, 22.10.1946, Vrhnika, Betajnova 59, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
3Lučka KENK, 17.02.1954, Vrhnika, Kurirska pot 28, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
4Lidija ROM, 06.11.1972, Vrhnika, Gabrče 18, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
5Mojca PODVRATNIK, 30.07.1959, Vrhnika, Vas 38, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
6Sašo KOGOVŠEK, 28.03.1975, Vrhnika, Pavkarjeva pot 14, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas
7Edin BEHRIĆ, 01.01.1977, Vrhnika, Dolge njive 14, 1360 VrhnikaKS Vrhnika Vas

Krajevna skupnost - Pokojišče-Padež-Zavrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton RAVNIHAR, 04.02.1952, Pokojišče, Pokojišče 8A, 1353 BorovnicaRafko Vidmar in skupina volivcev
2Erika VIDMAR, 23.05.1980, Padež, Padež 1, 1353 BorovnicaVeronika Vidmar in skupina volivcev
3Matej MEDEN, 22.09.1991, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
4Branko VIDMAR, 14.08.1972, Pokojišče, Pokojišče 2, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
5Damir PELKO, 12.06.1972, Padež, Padež 5, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
6Andrej INTIHAR, 17.11.1941, Pokojišče, Pokojišče 1A, 1353 BorovnicaRafko Vidmar in skupina volivcev
7Žiga PELKO, 01.03.1988, Pokojišče, Pokojišče 17, 1353 BorovnicaVeronika Vidmar in skupina volivcev
8Lea PELKO, 14.11.1979, Padež, Padež 5, 1353 BorovnicaVeronika Vidmar in skupina volivcev
9Nuša MEDEN, 10.04.1994, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
10Silvo POTOČNIK, 29.12.1954, Pokojišče, Pokojišče 16A, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
11Ivanka RAVNIHAR, 16.12.1954, Pokojišče, Pokojišče 8A, 1353 BorovnicaRafko Vidmar in skupina volivcev
12Lucija MEDEN, 11.03.1962, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 3535 Matjaž Rot in skupina volivcev
13Tadej MEDEN, 04.12.1994, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
14Štefan RAVNIHAR, 25.12.1950, Pokojišče, Pokojišče 8, 1353 BorovnicaRafko Vidmar in skupina volivcev
15Marjan DEBEVEC, 20.02.1973, Pokojišče, Pokojišče 3, 1353 BorovnicaVeronika Vidmar in skupina volivcev
16Vinko VIDMAR, 14.04.1987, Padež, Padež 1, 1353 BorovnicaVeronika Vidmar in skupina volivcev
17Sergeja PELKO, 02.02.1999, Padež, Padež 5, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
18Lilijana ŽIVKOVIČ, 31.08.1950, Pokojišče, Pokojišče 14, 1353 BorovnicaRafko Vidmar in skupina volivcev
19Viktorija RAVNIHAR, 16.12.1956, Pokojišče, Pokojišče 8, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
20Bojan PELKO, 29.06.1965, Pokojišče, Pokojišče 17, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.