Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA VIDEM
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dolena - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Jerenec, 09.09.1980, Dolena, Dolena 53/a, 2323 Ptujska goraSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Jolanda Hentak Majcen, 08.04.1976, Dolena, Dolena 2, 2323 Ptujska goraSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Stanislav Pulko, 31.01.1974, Dolena, Dolena 29, 2323 Ptujska goraSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Marjetka Dominc, 24.07.1978, Dolena, Dolena 45/a, 2323 Ptujska goraSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dolena - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Friderik Likavec, 18.10.1958, Zg. Pristava, Zg. Pristava 24, 2323 Ptujska goraNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Dušan Hebar, 21.03.1972, Zg. Pristava, Zg. Pristava 35, 2323 Ptujska goraSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Slava Petrovič, 12.03.1957, Zg. Pristava, Zg. Pristava 25/a, 2323 Ptujska goraSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Alojz Petrovič, 26.02.1951, Zg. Pristava, Zg. Pristava 7/b, 2323 Ptujska goraSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5Mojca Stramič, 27.10.1980, Zg. Pristava, Zg. Pristava 4/a, 2323 Ptujska goraSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dolena - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Godec, 30.04.1966, Popovci, Popovci 3/c, 2323 Ptujska goraSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Jožica Potočnik, 28.01.1976, Popovci, Popovci 10/a, 2323 Ptujska goraSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Zavec, 06.12.1988, Zg. Leskovec, Zg. Leskovec 5, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Zdravko Vidovič, 11.06.1973, Zg. Leskovec, Zg. Leskovec 11/d, 2285 Zgornji LeskovecSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Topolovec, 20.04.1965, Zg. Leskovec, Sp. Leskovec 7/b, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Robert Fridauer, 22.02.1974, Zg. Leskovec, Sp. Leskovec 13/b, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damijan Krajnc, 10.01.1986, Zg. Leskovec, Belavšek 36/b, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Sebastjan Vidovič, 08.08.1985, Zg. Leskovec, Belavšek 24, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Valerija Janc Prevolšek, 09.04.1982, Zg. Leskovec, Trdobojci 25/a, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Robert Koletnik, 01.08.1995, Zg. Leskovec, Trdobojci 12/a, 2285 Zgornji LeskovecSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Dušan Pernek, 28.07.1977, Zg. Leskovec, Trdobojci 80, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel Milošič, 02.09.1972, Zg. Leskovec, Repišče 28/a, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Milan Pernek, 01.10.1968, Zg. Leskovec, Repišče 16, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Romana Topolovec, 10.01.1986, Zg. Leskovec, Veliki Okič 61, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Robi Cafuta, 05.10.1983, Zg. Leskovec, Veliki Okič 8, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Romana Šmigoc, 03.11.1984, Zg. Leskovec, Veliki Okič 37, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Jožef Kozel, 08.02.1969, Zg. Leskovec, Veliki Okič 12, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožica Pongračič, 02.03.1970, Zg. Leskovec, Skorišnjak 42, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Jožef Vidovič, 22.02.1954, Zg. Leskovec, Skorišnjak 34, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Šmigoc, 15.03.1975, Zg. Leskovec, Gradišče 34, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Jernej Brec, 02.05.1988, Zg. Leskovec, Gradišče 11, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožefa Makari, 10.03.1957, Zg. Leskovec, Strmec pri Leskovcu 57, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Kozel, 18.09.1959, Zg. Leskovec, Berinjak 2, 2285 Zgornji LeskovecSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Peter Jagarinec, 26.06.1981, Zg. Leskovec, Mala Varnica 11/b, 2285 Zgornji LeskovecSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Ana Vindiš, 25.07.1955, Zg. Leskovec, Mala Varnica 4/b, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Leskovec - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Snežana Lesjak, 07.02.1991, Zg. Leskovec, Velika Varnica 78, 2285 Zgornji LeskovecSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Martin Vidovič, 04.11.1957, Zg. Leskovec, Velika Varnica 24, 2285 Zgornji LeskovecSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Pobrežje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Miložič, 03.09.1961, Pobrežje, Pobrežje 10, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Mateja Kaučevič, 11.10.1979, Pobrežje, Pobrežje 66/a, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Albina Drevenšek Krajnc, 06.07.1986, Pobrežje, Pobrežje 147/a, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
4Damijan Vidovič, 25.08.1976, Pobrežje, Pobrežje 146/b, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
5Nada Murko, 03.05.1955, Pobrežje, Pobrežje 152/a, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Andrejka Vidovič, 18.09.1979, Pobrežje, Pobrežje 146/b, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
7Ksenija Kolednik, 30.10.1979, Pobrežje, Pobrežje 91, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
8Nuša Horvat, 13.12.1988, Pobrežje, Pobrežje 158, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
9Boštjan Vinko, 18.11.1979, Pobrežje, Pobrežje 118/d, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
10Brane Kolednik, 04.12.1972, Pobrežje, Pobrežje 91, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
11Boštjan Fridauer, 09.09.1982, Pobrežje, Pobrežje 37, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
12Manuela Murko, 05.10.1986, Pobrežje, Pobrežje 113, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
13Robert Lozinšek, 28.02.1985, Pobrežje, Pobrežje 43, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
14Tea Horvat, 21.06.1991, Pobrežje, Pobrežje 92/a, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
15Valerija Plohl, 14.10.1981, Pobrežje, Pobrežje 42, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
16Ivan Fridauer, 25.12.1953, Pobrežje, Pobrežje 37, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
17Slavko Forstnerič, 16.04.1967, Pobrežje, Pobrežje 67, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
18Dušan Pernek, 17.06.1961, Pobrežje, Pobrežje 162, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
19Andrej Forstnerič, 25.02.1970, Pobrežje, Pobrežje 132, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
20Franc Lah, 19.10.1961, Pobrežje, Pobrežje 95, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Tržec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Polonca Purg, 23.01.1976, Videm pri Ptuju, Jurovci 8, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Marjan Mohorko, 09.11.1957, Videm pri Ptuju, Jurovci 7, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Monika Emeršič, 21.09.1993, Videm pri Ptuju, Jurovci 13/a, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Gorazd Sitar, 10.05.1981, Videm pri Ptuju, Jurovci 8/b, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
5Angela Širovnik, 04.12.1970, Videm pri Ptuju, Jurovci 2/a, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Tržec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Kelc, 04.06.1974, Videm pri Ptuju, Tržec 20/b, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Dušan Serdinšek, 28.11.1968, Videm pri Ptuju, Tržec 37, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Bojan Emeršič, 08.12.1984, Videm pri Ptuju, Tržec 49, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
4Marija Prevolšek, 28.12.1966, Videm pri Ptuju, Tržec 2/b, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5Helena Šeliga, 17.01.1978, Videm pri Ptuju, Tržec 18/f, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Majda Forstnerič, 26.04.1968, Videm pri Ptuju, Tržec 14, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Ivan Pernek, 18.10.1944, Videm pri Ptuju, Tržec 41/a, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
8Mateja Kirbiš, 22.02.1987, Videm pri Ptuju, Tržec 44/c, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lancova vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Vidovič, 19.10.1968, Videm pri Ptuju, Lanocova vas 53, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Irena Sitar, 27.07.1970, Videm pri Ptuju, Lancova vas 80, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Matej Vaupotič, 23.05.1984, Videm pri Ptuju, Lancova vas 48, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Bojan Emeršič, 04.07.1976, Videm pri Ptuju, Lancova vas 43, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Matej Bevc, 26.07.1978, Videm pri Ptuju, Lancova vas 73, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
6Darija Verlag, 29.07.1974, Videm pri Ptuju, Lancova vas 52/a, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
7Franc Milošič, 02.04.1957, Videm pri Ptuju, Lancova vas 50, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
8Marjana Mlakar, 21.05.1966, Videm pri Ptuju, Lancova vas 84/a, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
9Stanislav Cafuta, 18.10.1955, Videm pri Ptuju, Lancova vas 6/a, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
10Adriana Božičko, 05.04.1987, Videm pri Ptuju, Lancova vas 57, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
11Andreja Murko, 26.08.1981, Videm pri Ptuju, Lancova vas 10/a, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
12Danijel Hliš, 09.09.1973, Videm pri Ptuju, Lancova vas 15/c, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
13Jernej Pauman, 22.05.1981, Videm pri Ptuju, Lancova vas 70, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
14Nina Černezel, 29.12.1994, Videm pri Ptuju, Lancova vas 25, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lancova vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Flajs, 29.11.1981, Videm pri Ptuju, Popovci 24/c, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Marko Habjanič, 27.10.1991, Videm pri Ptuju, Zg. Pristava 51, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Soviče-Dravci-Vareja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Viktorija Vindiš, 28.05.1966, Videm pri Ptuju, Soviče 18, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Zvonko Geč, 14.11.1984, Videm pri Ptuju, Soviče 21, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Bojan Merc, 10.07.1965, Videm pri Ptuju, Soviče 12, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Soviče-Dravci-Vareja - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Horvat, 27.10.1973, Videm pri Ptuju, Dravci 11, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Marija Vidovič, 01.01.1971, Videm pri Ptuju, Dravci 5, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Zvonko Korpič, 06.09.1956, Videm pri Ptuju, Dravci 4, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Soviče-Dravci-Vareja - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Natalija Zabav, 23.11.1970, Videm pri Ptuju, Vareja 22/d, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Branko Zagoršek, 30.03.1964, Videm pri Ptuju, Vareja 13, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Suzana Vodušek, 18.11.1979, Videm pri Ptuju, Vareja 17, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Marjan Krajnc, 14.10.1974, Videm pri Ptuju, Vareja 58/a, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Krajnc, 23.01.1967, Videm pri Ptuju, Videm pri Ptuju 79, SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Andrej Podgoršek, 25.12.1975, Videm pri Ptuju, Videm pri Ptuju 35, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
3Milan Šosterič, 26.09.1955, Videm pri Ptuju, Videm pri Ptuju 25/a, 2284 Videm pri PtujuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Mateja Šmigoc, 12.03.1984, Dravinjski Vrh, Dravinjski Vrh 57, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
5Marko Vinko, 02.09.1984, Videm pri Ptuju, Videm pri Ptuju 2/b, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Anica Kokol, 11.06.1951, Dravinjski Vrh, Dravinjski Vrh 68, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Siniša Curman, 28.04.1977, Dravinjski Vrh, Dravinjski Vrh 5/c, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Nives Ovčar, 22.04.1971, Majski Vrh, Majski Vrh 29/a, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Anton Zemljak, 02.01.1955, Dravinjski Vrh, Dravinjski Vrh 10, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej Rožman, 22.10.1956, Šturmovci, Šturmovci 13, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Vesna Bračič, 10.06.1976, Šturmovci, Šturmovci 4/A, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anica Duh, 13.06.1964, Ljubstava, Ljubstava 37, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Rudolf Potrč, 28.03.1951, Ljubstava, Ljubstava 30/c, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Vinko Hvalec, 25.01.1964, Ljubstava, Ljubstava 30/a, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Žumer, 17.10.1987, Majski Vrh, Majski Vrh 27/b, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Dragica Žumer, 12.06.1957, Majski Vrh, Majski Vrh 27/b, 2284 Videm pri PtujuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Ana Cafuta, 11.07.1987, Majski Vrh, Majski Vrh 47, 2284 Videm pri PtujuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kraj.skupnost Videm pri Ptuju - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Selinšek, 02.03.1972, Dravinjski Vrh, Dravinjski Vrh 47, 2284 Videm pri PtujuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sela - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boris Svenšek, 08.08.1977, Sela, Sela 21, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSMS - STRANKA MLADIH - ZELENI EVROPE
2Martin Beranič, 16.10.1953, Sela, Sela 6/a, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Rozika Murko, 05.08.1967, Sela, Sela 10, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Katja Svenšek, 08.09.1986, Sela, Sela 29, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sela - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Palijan, 25.07.1981, Trnovec, Trnovec 16/a, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Adrijana Narat, 22.04.1990, Trnovec, Trnovec 22, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Jagoda Gojkošek, 01.01.1973, Trnovec, Trnovec 18/a, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sela - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Klasinc, 15.04.1988, Barislovci, Barislovci 13, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Dejan Tramšek, 08.02.1991, Barislovci, Barislovci 16, 2324 Lovrenc na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.