Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA VELENJE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Četrtna skupnost - Velenje - desni breg - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danica LEDINEK, 06.03.1950, Velenje, Šercerjeva cesta 8, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
2Štefanija DROLC LUKAČEK, 16.11.1943, Velenje, Šercerjeva cesta 16, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
3Milan ŠTRIGL, 15.06.1957, Velenje, Stritarjeva cesta 3, 3320 VelenjeDarinka SKAZA in skupina volivcev
4Tim PUŠNIK, 27.09.1992, Velenje, Šlandrova cesta 3, 3320 VelenjeTim PUŠNIK in skupina volivcev
5Žan TAJNIK, 01.07.1989, Velenje, Šercerjeva cesta 1, 3320 VelenjeŽan TAJNIK in skupina volivcev
6Milan TOVRLJAN, 31.01.1956, Velenje, Vojkova cesta 16, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
7Rok GRIL, 04.08.1987, Velenje, Jurčičeva cesta 6, 3320 VelenjeNada ŠPOLJAR in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - desni breg - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav VERTAČNIK, 28.04.1953, Velenje, Šercerjeva cesta 13, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
2Silva ČURČI, 30.12.1951, Velenje, Šercerjeva cesta 15, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
3Hedvika VIDEMŠEK, 08.10.1942, Velenje, Kersnikova cesta 5, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - desni breg - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Drago ZRNIĆ, 20.10.1961, Velenje, Tomšičeva cesta 12, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
2Jelka SEVER ČASL, 08.01.1955, Velenje, Tomšičeva cesta 7, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - desni breg - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesmir SENDIĆ, 14.02.1982, Velenje, Tomšičeva cesta 33, 3320 VelenjeSanela ŠABANAGIĆ in skupina volivcev
2Marijan NIKOLIĆ, 04.09.1958, Velenje, Kersnikova cesta 1, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev
3Almira STRNIŠA, 18.05.1947, Velenje, Tomšičeva cesta 33, 3320 VelenjeJelka SEVER ČASL in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - zahod - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrija MARUŠIĆ, 23.10.1957, Velenje, Šaleška cesta 19, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev
2mag. Karmen GRABANT, 05.05.1969, Velenje, Šaleška cesta 19, 3320 VelenjeLainšček KOLOMAN in skupina volivcev
3dr. Adnan GLOTIĆ, 25.11.1980, Velenje, Kidričeva cesta 3, 3320 VelenjeLainšček KOLOMAN in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - zahod - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej TOMOVSKI, 18.11.1984, Velenje, Šaleška cesta 2 c, 3320 VelenjeGregor VENIŠNIK in skupina volivcev
2Iztok ČURČI, 04.04.1972, Velenje, Šaleška cesta 18 a, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
3Nataša KOTNIK, 01.06.1973, Velenje, Šaleška cesta 2 b, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - zahod - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert PODPEČAN, 09.04.1973, Velenje, Jenkova cesta 11, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev
2Franc KRAJNC, 28.11.1977, Velenje, Jenkova cesta 11, 3320 VelenjeRobert PODPEČAN in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - zahod - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Natalija REDNAK, 19.07.1972, Velenje, Cesta Františka Foita 6, 3320 VelenjeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Darinka BARLE, 19.05.1951, Velenje, Cesta Borisa Kraigherja 8 a, 3320 VelenjeAnton BARLE in skupina volivcev
3Edi BURIČ, 06.02.1959, Velenje, Cesta Františka Foita 4, 3320 VelenjeDarinka BARLE in skupina volivcev
4Ivan OČKO, 22.11.1953, Velenje, Cesta Františka Foita 2, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev
5Rafael REDNAK, 04.09.1945, Velenje, Cesta Františka Foita 2, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev
6Jožica ZAJC, 14.09.1947, Velenje, Cesta Františka Foita 6, 3320 VelenjeMarko ZORKO in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - vzhod - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav RAVNJAK, 29.09.1949, Velenje, Kardeljev trg 2, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev
2Stanko KUBALE, 06.04.1957, Velenje, Kardeljev trg 1, 3320 VelenjeDragica ČREP in skupina volivcev
3Irena TOVORNIK, 17.06.1956, Velenje, Kardeljev trg 3, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev
4Poldka (Leopoldina) PEVEC, 18.10.1947, Velenje, Kardeljev trg 3, 3320 VelenjeDragica ČREP in skupina volivcev
5Željko ŠAŠ, 14.10.1950, Velenje, Kardeljev trg 1, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - vzhod - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milena KOMPARI, 23.02.1952, Velenje, Kardeljev trg 8, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev
2Zofija ŠULIGOJ, 08.07.1954, Velenje, Stantetova ulica 19, 3320 VelenjeIvan MEŠELJ in skupina volivcev
3Jože ANŽIČ, 07.07.1954, Velenje, Kardeljev trg 4, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev
4Sejad TABAKOVIĆ, 27.09.1979, Velenje, Stantetova ulica 11, 3320 VelenjeJosip LAMEŠIĆ in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Velenje - levi breg - vzhod - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc SIMONČIČ, 28.12.1950, Velenje, Stantetova ulica 5, 3320 VelenjeIvan MEŠELJ in skupina volivcev
2Vlado BERKE, 10.03.1952, Velenje, Stantetova ulica 32, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev
3Biserka POZNIČ, 22.04.1955, Velenje, Stantetova ulica 18, 3320 VelenjeBarbara Valerija TORI in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bevče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Irena KLOSTERNIK, 16.10.1947, Velenje, Bevče 18 a, 3320 VelenjeBogomir TREBIČNIK in skupina volivcev
2Bogomir TREBIČNIK, 01.05.1953, Velenje, Bevče 49, 3320 VelenjeBogomir TREBIČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bevče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tilen GORIČANEC, 26.08.1993, Velenje, Bevče 9 b, 3320 VelenjeŠtefka Lah in skupina volivcev
2Mateja SKUTNIK, 18.01.1971, Velenje, Bevče 10, 3320 VelenjeMarko Čujež in skupina volivcev
3Ivan MERC, 09.04.1954, Velenje, Bevče 2, 3320 VelenjeMarko Čujež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bevče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zvezdan JEKIĆ, 27.09.1974, Velenje, Bevče 31, 3320 VelenjeAnton PODPEČAN in skupina volivcev
2Anton PODPEČAN, 08.05.1955, Velenje, Bevče 31, 3320 VelenjeAnton PODPEČAN in skupina volivcev
3Mojca REDNJAK, 16.03.1973, Velenje, Bevče 41 c, 3320 VelenjeAnton PODPEČAN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Cirkovce - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Veronika BIŠKOP, 24.12.1981, Velenje, Šmartinske Cirkovce 13 a, 3320 VelenjeSilvo VENTA in skupina volivcev
2Božidar VERBOTEN, 18.01.1963, Velenje, Šmartinske Cirkovce 19, 3320 VelenjeBrigita VERBOTEN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Cirkovce - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš BRITOVŠEK, 08.01.1985, Velenje, Škalske Cirkovce 8, 3320 VelenjeBranko BRITOVŠEK in skupina volivcev
2Matic ŽEVART, 22.05.2000, Velenje, Škalske Cirkovce 6, 3320 VelenjePavla ŠPEGEL in skupina volivcev
3Zoran VIDEMŠEK, 07.06.1978, Velenje, Škalske Cirkovce 24, 3320 VelenjePeter JEROMELJ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Cirkovce - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dani AVBREHT, 23.08.1984, Velenje, Škalske Cirkovce 19, 3320 VelenjeSimon AVBREHT in skupina volivcev
2Iztok ŠTUMPFEL, 19.03.1982, Velenje, Škalske Cirkovce 22 a, 3320 VelenjeDani AVBREHT in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Breda KOLAR, 26.05.1961, Velenje, Splitska ulica 30, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC

Krajevna skupnost - Gorica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran MARTINC, 02.02.1959, Velenje, Cesta v Bevče 36, 3320 VelenjeNataša NOVAK in skupina volivcev
2Borislava PODVRATNIK, 06.11.1953, Velenje, Cesta v Bevče 36, 3320 VelenjeNataša NOVAK in skupina volivcev
3Filip JAHIRI, 31.03.1969, Velenje, Goriška cesta 39, 3320 VelenjeBlaž DUKARIĆ in skupina volivcev
4Vesna BREZNIK, 26.03.1984, Velenje, Goriška cesta 46 a, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
5Luka GRUBER, 16.12.1975, Velenje, Goriška cesta 57, 3320 VelenjeMarjana Marija KOREN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dražan MRKONJIĆ, 13.06.1981, Velenje, Koželjskega ulica 7, 3320 VelenjeLidija BOŽIĆ MRKONJIĆ in skupina volivcev
2Robert RAVNJAK, 31.12.1977, Velenje, Goriška cesta 44, 3320 VelenjeJožef KANDOLF in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan KOREN, 30.03.1946, Velenje, Lipa 33, 3320 VelenjeIvan DRUKS in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Konovo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Karl STROPNIK, 06.09.1942, Velenje, Konovska cesta 25, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
2Milena (Milica) SLATINJEK, 01.04.1968, Velenje, Bevkova ulica 6, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
3Boštjan PELKO, 06.12.1963, Velenje, Ulica Dušana Kvedra 12 a, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC

Krajevna skupnost - Konovo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anita (Anica) SKAZA, 26.06.1974, Velenje, Škalska cesta 11, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
2Jernej GRM, 10.08.1986, Velenje, Šenbric 11, 3320 VelenjeJernej GRM in skupina volivcev
3Stanislav OCEPEK, 10.11.1959, Velenje, Madarjeva ulica 3, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Konovo - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simona PRITRŽNIK, 18.09.1971, Velenje, Linhartova ulica 16, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
2Jožef SUŠEC, 05.06.1958, Velenje, Linhartova ulica 8, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
3Marko MRAZ, 04.08.1958, Velenje, Trubarjeva ulica 8, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
4Zvone (Zvonko) LAH, 17.02.1968, Velenje, Vodovodna ulica 8, 3320 VelenjeMarko MRAZ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Konovo - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zlatko BARTOLAC, 03.09.1960, Velenje, Šenbric 37, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
2Nataša PIRC, 18.02.1973, Velenje, Šenbric 31 b, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Konovo - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rolando KOREN, 06.06.1976, Velenje, Kosovelova ulica 2 d, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
2Peter GERŠAK, 19.05.1949, Velenje, Kosovelova ulica 24, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev
3Romana PEČOVNIK, 21.02.1963, Velenje, Šalek 102, 3320 VelenjeZdenka BERLOT in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Paka pri Velenju - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka RESMAN, 25.07.1962, Velenje, Paka pri Velenju 40 g, 3320 VelenjeJožef ANGELI in skupina volivcev
2Srečko AVBERŠEK, 11.06.1958, Velenje, Paka pri Velenju 66, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev
3Janez KOTNIK, 19.11.1984, Velenje, Paka pri Velenju 65, 3320 VelenjeJožef ANGELI in skupina volivcev
4Tina JURKO, 26.07.1984, Velenje, Paka pri Velenju 49, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Paka pri Velenju - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Iztok FLORJANČIČ, 12.02.1966, Velenje, Paka pri Velenju 78 a, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Paka pri Velenju - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tanja HOLEŠEK, 03.10.1978, Velenje, Paka pri Velenju 70 b, 3320 VelenjeNina BLAŽIČ in skupina volivcev
2Erika PRAPROTNIK, 03.08.1959, Velenje, Paški Kozjak 43, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Paka pri Velenju - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc REDNAK, 18.10.1979, Velenje, Paški Kozjak 40 c, 3320 VelenjeSonja AVBERŠEK in skupina volivcev
2Aleš LAMOT, 23.06.1977, Velenje, Paka pri Velenju 30 e, 3320 VelenjeMinka AVBERŠEK in skupina volivcev
3Tone ŽUŽEK, 08.01.1969, Velenje, Paški Kozjak 12, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Paka pri Velenju - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko VODOVNČNIK, 23.02.1957, Velenje, Paka pri Velenju 28, 3320 VelenjeFranc VODONČNIK in skupina volivcev
2Stoja BENIĆ, 31.05.1960, Velenje, Paka pri Velenju 35 o, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC

Krajevna skupnost - Pesje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tanja MEŽA, 11.11.1967, Velenje, Podgorje 9, 3320 VelenjeCiril JERIČ in skupina volivcev
2Franc OBU, 19.06.1956, Velenje, Podgorje 17, 3320 VelenjeCiril JERIČ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pesje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Albin VRABIČ, 26.01.1955, Velenje, Ulica Pohorskega bataljona 21, 3320 VelenjeBranko NAPOTNIK in skupina volivcev
2Matjaž VERBIČ, 20.03.1972, Velenje, Toledova ulica 13, 3320 VelenjeBranko NAPOTNIK in skupina volivcev
3Jolanda ROGELŠEK MEH, 14.04.1969, Velenje, Toledova ulica 7, 3320 VelenjeBranko NAPOTNIK in skupina volivcev
4Franci LENART, 15.12.1962, Velenje, Ulica Janka Ulriha 24, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
5Slavko ŠKOFLEK, 17.11.1955, Velenje, Toledova ulica 3, 3320 VelenjeSlavko ŠKOFLEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pesje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija JAVORNIK, 18.11.1948, Velenje, Uriskova ulica 16, 3320 VelenjeTimotej PIRNAT in skupina volivcev
2Štefan MATVOZ, 08.09.1946, Velenje, Uriskova ulica 12, 3320 VelenjeTimotej PIRNAT in skupina volivcev
3Matjaž MRAVLJAK, 01.06.1977, Velenje, Uriskova ulica 19, 3320 VelenjeTimotej PIRNAT in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pesje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ferdo POLAK, 15.02.1956, Velenje, Špeglova ulica 21, 3320 VelenjeFerdo POLAK in skupina volivcev
2Maksimiljan KOŠTOMAJ, 14.05.1940, Velenje, Špeglova ulica 4, 3320 VelenjeSuzana KAVAŠ in skupina volivcev
3Mateja ŠOJAT, 18.01.1968, Velenje, Šolnova ulica 6, 3320 VelenjeFerdo POLAK in skupina volivcev
4Vera GOLTNIK, 25.08.1970, Velenje, Ulica 3. julija 11, 3320 VelenjeFerdo POLAK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Plešivec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože PRISTUŠEK, 10.01.1981, Velenje, Plešivec 39 a, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev
2Nada PIRNAT, 22.01.1962, Velenje, Plešivec 33, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev
3Urška ŽEVART, 24.06.1992, Velenje, Plešivec 34 a, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Plešivec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože VIRBNIK, 07.02.1971, Velenje, Plešivec 43, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev
2Janja KRENKAR, 24.01.1982, Velenje, Plešivec 68, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Plešivec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan MUSAR, 17.06.1975, Velenje, Plešivec 20, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Plešivec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja BOROVNIK, 16.02.1981, Velenje, Plešivec 65, 3320 VelenjePetra DOLER in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Staro Velenje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander ZORKO, 28.09.1955, Velenje, Partizanska cesta 10, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
2Nataša DOLEJŠI, 21.12.1967, Velenje, Žarova cesta 24, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
3Stanislav BRGLEZ, 26.03.1963, Velenje, Stari trg 15, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Staro Velenje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mihaela ROGELŠEK, 23.09.1952, Velenje, Cesta talcev 18, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
2Bojan ROŽIČ, 18.03.1955, Velenje, Cesta talcev 12, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
3Veronika CVIKL, 29.03.1960, Velenje, Srebotnikova cesta 1, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Staro Velenje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Teo VRANC, 12.01.1989, Velenje, Ljubljanska cesta 31 a, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
2Jožef KAVTIČNIK, 16.03.1953, Velenje, Ljubljanska cesta 38 a, 3320 VelenjeMetka ZAGRADIŠNIK in skupina volivcev
3Milena KAISER, 11.01.1972, Velenje, Ljubljanska cesta 32, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev
4Jernej JAKOP, 23.06.1992, Velenje, Ljubljanska cesta 9 b, 3320 VelenjeSrečko TRNOVŠEK in skupina volivcev
5Robert ŠILIH, 16.12.1987, Velenje, Ljubljanska cesta 19, 3320 VelenjeAndreja BRGLEZ in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko SEVER, 26.12.1983, Velenje, Erjavčeva cesta 4, 3320 VelenjeIvan PETRE in skupina volivcev
2Teja VRŠNAK ŽILAVEC, 27.02.1978, Velenje, Jerihova cesta 30, 3320 VelenjeIvan PETRE in skupina volivcev
3Andrej BOROVNIK, 12.02.1982, Velenje, Erjavčeva cesta 1, 3320 VelenjeIvan PETRE in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel BERZELAK, 29.10.1953, Velenje, Koroška cesta 13, 3320 VelenjeHelena IMPERL in skupina volivcev
2Petra JAVORNIK, 07.08.1977, Velenje, Koroška cesta 13 b, 3320 VelenjeHelena IMPERL in skupina volivcev
3Sebastjan KOPER, 07.07.1975, Velenje, Koroška cesta 7 e, 3320 VelenjeJaka LEŠNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mira TEPEJ, 30.09.1954, Velenje, Cesta pod parkom 36, 3320 VelenjeMitja OCEPEK in skupina volivcev
2Ljuba BENKO, 29.10.1953, Velenje, Koroška cesta 35 a, 3320 VelenjeMatjaž ZUPANC in skupina volivcev
3Ivan GRAJŽL, 03.07.1957, Velenje, Cesta pod parkom 35, 3320 VelenjeMitja OCEPEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šalek - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rafael GORŠEK, 17.09.1964, Velenje, Šalek 64 b, 3320 VelenjeNataša GORŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šalek - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjana ŠVENT, 01.12.1962, Velenje, Šalek 91, 3320 VelenjeMarija JELEN in skupina volivcev
2Ilija VASILJEVIĆ, 05.04.1954, Velenje, Šalek 91, 3320 VelenjeAnton ZAGRUŠEVCEM in skupina volivcev
3Sedin OMEROVIĆ, 15.06.1982, Velenje, Šalek 82, 3320 VelenjeIndira Omerović in skupina volivcev
4Vladimir ŠMON, 14.06.1951, Velenje, Šalek 83, 3320 VelenjeFranc PAVŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šalek - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej ZUPANČIČ, 25.09.1978, Velenje, Šalek 88, 3320 VelenjeMateja KOČNIK in skupina volivcev
2Branko SMAGAJ, 27.12.1958, Velenje, Šalek 86, 3320 VelenjeDragica POVH in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šalek - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Magdalena SOLAR, 02.07.1957, Velenje, Šalek 95, 3320 VelenjeJana SAGADIN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nika NAPOTNIK, 14.12.1997, Velenje, Arnače 23 b, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
2Bojan FEUŽER, 29.04.1967, Velenje, Arnače 13 d, 3320 VelenjeMitja PODBORNIK in skupina volivcev
3Alojz LESKOVŠEK, 04.05.1948, Velenje, Arnače 8 b, 3320 VelenjeMiroslava LAUBENSTEIN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc ZEMLJAK, 12.10.1966, Velenje, Laze 56 a, 3320 VelenjeJože KOREN in skupina volivcev
2Janez ZAVOLOVŠEK, 02.06.1958, Velenje, Laze 34, 3320 VelenjeDanica ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev
3Robert KRAJNC, 10.04.1971, Velenje, Laze 22, 3320 VelenjeJanez PODBORNIK in skupina volivcev
4Jan KOLAR, 14.04.1995, Velenje, Laze 16 h, 3320 VelenjeCiril ROTOVNIK in skupina volivcev
5Jakov DOMINKOVIĆ, 11.05.1972, Velenje, Laze 9 e, 3320 VelenjeMitja PODBORNIK in skupina volivcev
6Drago KOLAR, 27.08.1960, Velenje, Laze 16 h, 3320 VelenjeAlojzija ROTOVNIK in skupina volivcev
7Ivan KOS, 09.03.1960, Velenje, Laze 1 b, 3320 VelenjeMirko VRANJEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran ŠMON, 17.08.1979, Velenje, Ložnica 10 a, 3320 VelenjeMirko VRANJEK in skupina volivcev
2Marko BOČEK, 19.09.1977, Velenje, Ložnica 7 a, 3320 VelenjeMarko BOČEK in skupina volivcev
3Mirko VRANJEK, 01.05.1949, Velenje, Ložnica 12 b, 3320 VelenjeMitja PODBORNIK in skupina volivcev
4Marija STRAHOVNIK, 02.11.1970, Velenje, Ložnica 20, 3320 VelenjeMarko BOČEK in skupina volivcev
5Bogdan KUHAR, 04.04.1970, Velenje, Ložnica 15, 3320 VelenjeJanez PODBORNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože SKAZA, 26.04.1967, Velenje, Silova 19, 3320 VelenjeJanez PODBORNIK in skupina volivcev
2Žiga KOREN, 26.09.1994, Velenje, Silova 30, 3320 VelenjeNace KOREN in skupina volivcev
3Janez PODBORNIK, 06.02.1957, Velenje, Silova 6 a, 3320 VelenjeMitja PODBORNIK in skupina volivcev
4Mihael MIKLAUZIN, 13.08.1947, Velenje, Silova 4, 3320 VelenjeIvan KOLAR in skupina volivcev
5Amadej ŽEJN, 24.09.1973, Velenje, Silova 28 a, 3320 VelenjeMojca ŽEJN in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Škale - Hrastovec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rok MIKLAVŽINA, 24.03.1983, Velenje, Hrastovec 28 c, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
2Petra BEVC, 08.04.1971, Velenje, Hrastovec 46, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
3Zdenko GORIŠEK, 18.04.1964, Velenje, Hrastovec 33 c, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Škale - Hrastovec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Božidar REPNIK, 21.12.1958, Velenje, Škale 47 a, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
2Lucija ARLIČ, 23.11.1990, Velenje, Škale 82, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
3Marjana (Marija) PUNGARTNIK NOVINŠEK, 29.01.1967, Velenje, Škale 83 i, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
4Danica ŠUMLJAK, 31.07.1956, Velenje, Škale 82 a, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC

Krajevna skupnost - Škale - Hrastovec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Edo (Edvard) LIPNIK, 01.04.1965, Velenje, Škale 64, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
2Peter KOREN, 28.02.1965, Velenje, Škale 33, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev
3Vlado (Vladimir) VRABIČ, 05.05.1951, Velenje, Škale 36, 3320 VelenjeErvin MIKLAVŽINA in skupina volivcev
4Brigita TRETJAK, 05.02.1981, Velenje, Škale 60, 3320 VelenjeJanko JAN in skupina volivcev
5Urška ARLIČ, 14.04.1971, Velenje, Škale 20, 3320 VelenjePetra ČIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šmartno - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sonja ZAVOLOVŠEK, 22.01.1964, Velenje, Prisojna cesta 6, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev
2Zdenko LEDINEK, 02.07.1960, Velenje, Graškogorska cesta 15, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šmartno - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rupert TAŠLER, 22.05.1951, Velenje, Gubčeva cesta 20, 3320 VelenjeDanica TAŠLER in skupina volivcev
2Dušan JERIHA, 19.01.1955, Velenje, Cesta na griču 3, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šmartno - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjana ŠTEMBERGER, 16.09.1951, Velenje, Tavčarjeva cesta 4, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev
2Boris ŠTEMBERGER, 28.10.1953, Velenje, Tavčarjeva cesta 4, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev
3Borut BUKOVAC, 16.08.1947, Velenje, Finžgarjeva cesta 1, 3320 VelenjeSonja ZAVOLOVŠEK in skupina volivcev
4Iztok OBLAK, 18.08.1964, Velenje, Efenkova cesta 56, 3320 VelenjeDamjan OBLAK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Silva REDNAK, 10.03.1966, Velenje, Janškovo selo 6 a, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
2Branko PODVRATNIK, 02.08.1964, Velenje, Janškovo selo 28 a, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan RAMŠAK, 15.12.1972, Velenje, Črnova 21, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef OGRAJENŠEK, 27.03.1955, Velenje, Prelska 44 a, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
2Aleksander OSETIČ, 16.04.1971, Velenje, Prelska 49 a, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
3Polonca LESJAK, 20.02.1976, Velenje, Prelska 6, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdenko LEŠNIK, 30.08.1955, Velenje, Lipje 45, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
2Darja ŠTRAUS, 30.10.1967, Velenje, Pirešica 10 b, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
3Edi VRTAČNIK, 23.04.1961, Velenje, Vinska Gora 25, 3320 VelenjeEdi VRTAČNIK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože JUSTIN, 06.08.1966, Velenje, Črnova 47, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinska Gora - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mihael PEVNIK, 16.09.1941, Velenje, Lipje 31 b, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev
2Ana ANŽEJ, 17.08.1985, Velenje, Lipje 34, 3320 VelenjeMarija Silvestra OGRAJENŠEK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kavče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sergej KOVAČIČ, 24.02.1973, Velenje, Kavče 5 a, 3320 VelenjeSergej KOVAČIČ in skupina volivcev
2Damjana REDNAK BEKČIĆ, 03.04.1966, Velenje, Kavče 26 e, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC
3Peter GRABNER, 17.04.1976, Velenje, Kavče 27 b, 3320 VelenjePeter GRABNER in skupina volivcev
4Peter BLAJ, 17.05.1978, Velenje, Kavče 42 d, 3320 VelenjePeter BLAJ in skupina volivcev
5Stanko (Stanislav) KAUDIK, 13.01.1947, Velenje, Kavče 22 a, 3320 VelenjeStanislav (Stanko) KAUDIK in skupina volivcev
6Milan UGOVŠEK, 29.05.1958, Velenje, Kavče 32 e, 3320 VelenjeCvetka UGOVŠEK in skupina volivcev
7Marko MEH, 03.03.1979, Velenje, Kavče 24 a, 3320 VelenjeMarko MEH in skupina volivcev
8Goran PANDOL, 07.01.1976, Velenje, Kavče 26 e, 3320 VelenjeSTRANKA MODERNEGA CENTRA - SMC

Krajevna skupnost - Podkraj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez COKAN, 08.03.1976, Velenje, Podkraj pri Velenju 71, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev
2Gabrijela ŠTRAUS, 08.08.1976, Velenje, Podkraj pri Velenju 67 l, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev
3Suzana MATAVŠ, 28.12.1980, Velenje, Podkraj pri Velenju 67 k, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podkraj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože DROBEŽ, 19.06.1948, Velenje, Podkraj pri Velenju 13, 3320 VelenjeFranc VEDENIK in skupina volivcev
2Jožica KOVAČ, 06.02.1962, Velenje, Podkraj pri Velenju 6 a, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev
3Zdenka MATJAŽ, 01.03.1962, Velenje, Ljubljanska cesta 11 d, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev
4Samo KORELC, 06.09.1963, Velenje, Podkraj pri Velenju 7 b, 3320 VelenjeMateja RAMŠAK in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.