Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA TRŽIČ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bistrica pri Tržiču - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Polona Dulc, 15.04.1953, Bistrica pri Tržiču, Deteljica 13, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
2Radoslav Banović, 10.11.1979, Bistrica pri Tržiču, Deteljica 13, 4290 TržičAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
3Drago Pintarič, 20.08.1954, Bistrica pri Tržiču, Ročevnica 7, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
4Frančiška Globočnik, 16.12.1948, Bistrica pri Tržiču, Ročevnica 55, 4290 TržičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije
5Vida Srečnik, 08.02.1953, Bistrica pri Tržiču, Deteljica 15, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
6Štefan Duh, 20.08.1950, Bistrica pri Tržiču, Kovorska cesta 53, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
7Vladimir Goltez, 14.06.1941, Bistrica pri Tržiču, Begunjska cesta 52, 4290 TržičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije
8Anton Ive, 30.10.1949, Bistrica pri Tržiču, Kovorska cesta 23, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
9Tomaž Meglič, 20.03.1971, Bistrica pri Tržiču, Bistrica 29, 4290 TržičAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
10Marko Zaplotnik, 19.04.1958, Bistrica pri Tržiču, Pod gradom 5A, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
11Antonija Klančar, 27.01.1952, Bistrica pri Tržiču, Deteljica 3, 4290 TržičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije
12Janez Šmejic, 18.04.1951, Bistrica pri Tržiču, Cesta Ste Marie aux Mines 32, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
13Viktorija Remic, 15.11.1952, Bistrica pri Tržiču, Kovorska cesta 23, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
14Metka Gaberc, 22.11.1982, Bistrica pri Tržiču, Zelenica 4, 4290 TržičAnita Letnikoska in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
15Branko Hervol, 14.03.1957, Bistrica pri Tržiču, Deteljica 8, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
16Željka Ferjan, 20.06.1969, Bistrica pri Tržiču, Kovorska cesta 29, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"
17Kristina Jančič, 30.06.1953, Bistrica pri Tržiču, Kovorska cesta 21, 4290 TržičMajda Zaplotnik in skupina volivcev "Lista za napredek Bistrice"

Krajevna skupnost - Brezje pri Tržiču - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danilo Pretnar, 11.09.1973, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 103, 4290 TržičGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"
2Boštjan Gabrovšek, 29.10.1978, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 31, 4290 TržičGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"
3Matjaž Valjavec, 21.06.1971, Brezje pri Tržiču, Hudi Graben 4, 4290 TržičNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"
4Miroslav Dežman, 10.12.1990, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 30, 4290 TržičNova Slovenija - Krščanski demokrati
5Darko Veternik, 30.09.1959, Brezje pri Tržiču, Hudi Graben 9B, 4290 TržičNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"
6Marko Grohar, 04.04.1979, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 51, 4290 TržičNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"
7Marinka Čarman, 03.12.1954, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 11, 4290 TržičNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"
8Anita Rotar, 05.04.1991, Brezje pri Tržiču, Visoče 7B, 4290 TržičGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"
9Andrej Bešter, 11.02.1961, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 23, 4290 TržičGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"
10Vesna Tišler Sušnik, 02.01.1973, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 48, 4290 TržičNatalija Pungaršek in skupina volivcev "Lista krajanov Svete Neže"
11Tanja Smolej, 01.09.1972, Brezje pri Tržiču, Brezje pri Tržiču 5, 4290 TržičGabrijel Eržen in skupina volivcev "Lista za razvoj Brezij"

Krajevna skupnost - Jelendol - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stojan Štefe, 25.10.1952, Jelendol, Jelendol 9, 4290 TržičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"
2Darja Magdič, 03.12.1984, Jelendol, Jelendol 9, 4290 TržičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"
3Drago Zupan, 30.10.1952, Dolina, Dolina 22, 4290 TržičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"
4Zlatan Alagić, 01.01.1987, Jelendol, Jelendol 9, 4290 TržičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"
5Sara Tumpič, 26.03.1996, Dolina, Dolina 28, 4290 TržičStojan Štefe in skupina volivcev "Lista za razvoj Jelendola in Doline"

Krajevna skupnost - Kovor - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Petra Bodlaj, 08.07.1976, Kovor, Pod skalco 6, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
2Simona Križaj, 20.02.1968, Kovor, Cesta na Hudo 53, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
3Franc Praprotnik, 20.08.1950, Loka, Loka 12, 4290 TržičMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
4Janez Borut Sajovic, 23.01.1990, Brdo, Brdo 8, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
5Stanko Mozetič, 17.10.1966, Zvirče, Zvirče 8B, 4290 TržičMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
6Franc Smolej, 20.10.1950, Kovor, Cesta na Brdo 18, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
7Franc Kavčič, 16.04.1942, Kovor, Iženkovo 9, 4290 TržičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije
8Martina Pernuš, 04.12.1969, Loka, Loka 101, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
9Tomaž Lučovnik, 28.11.1979, Kovor, Glavna cesta 16, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
10Miroslav Lapanja, 04.09.1949, Zvirče, Zvirče 30B, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
11Mojca Hren, 20.07.1968, Kovor, Cesta na Hudo 19, 4290 TržičMojca Mozetič in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
12Suzana Kokalj, 20.06.1987, Kovor, Stagne 8, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"
13Marjan Tavželj, 02.08.1956, Kovor, Cesta na Hudo 5, 4290 TržičPrimož Šter in skupina volivcev "Za nadaljni razvoj celotne KS Kovor z listo Franca Smoleja"

Krajevna skupnost - Križe - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Ficko, 18.08.1956, Križe, Pod Slemenom 11, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
2Danijel Žibert, 11.10.1966, Križe, Hladnikova ulica 38, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
3Pavel Rupar, 21.05.1960, Križe, Cesta Kokrškega odreda 27, 4294 KrižePavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
4Jožef Švegelj, 05.09.1949, Križe, Hladnikova ulica 11, 4294 KrižePavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
5Katarina Langus, 05.03.1955, Križe, Planinska pot 34, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
6Zdenka Maglica, 26.06.1951, Križe, Planinska pot 16, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
7Pika Žibert, 31.07.1971, Križe, Hladnikova ulica 38, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
8Slavko Bohinc, 25.10.1955, Križe, Pod Slemenom 16, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
9David Rezar, 14.09.1984, Gozd, Gozd 9, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
10Elizabeta Burgar, 29.05.1968, Kirže, Vrtna ulica 2, 4294 KrižePavel Rupar in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
11Ivan Šmon, 17.03.1976, Križe, Vrtna ulica 20, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"
12Marija Močnik, 11.09.1958, Križe, Hladnikova ulica 48, 4294 KrižeSlavko Bohinc in skupina volivcev "Za Krajevno skupnost Križe"

Krajevna skupnost - Leše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Papler, 18.05.1959, Leše, Leše 7A, 4290 TržičSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"
2Katja Vrankar, 13.04.1977, Leše, Leše 26, 4290 TržičSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"
3Lilijana Papler, 11.11.1963, Leše, Leše 35, 4290 TržičSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"
4Lado Bohinjec, 20.03.1955, Leše, Leše 54, 4290 TržičSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"
5Sebastijan Ive, 07.11.1978, Leše, Leše 36, 4290 TržičSebastijan Ive in skupina volivcev "Lista za Leše"

Krajevna skupnost - Lom pod Storžičem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Slapar, 28.10.1967, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 74, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
2Iztok Torkar, 31.10.1989, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 10B, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
3Mira Čemažar, 07.11.1959, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 64, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
4Anton Meglič, 14.05.1953, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 43, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
5Mojca Tišler, 27.04.1973, Grahovše, Grahovše 6, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
6Helena Gaberc, 07.04.1956, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 84, 4290 TržičDeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije
7Silvo Godnov, 13.01.1978, Potarje, Potarje 5, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"
8Edita Turk, 06.03.1970, Lom pod Storžičem, Lom pod Storžičem 60, 4290 TržičBoris Tomazin in skupina volivcev "Lista KS"

Krajevna skupnost - Podljubelj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Dovžan, 19.10.1966, Podljubelj, Podljubelj 272, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
2Teja Nemec, 13.06.1980, Podljubelj, Podljubelj 131A, 4290 TržičMetka Rupar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
3Jožefa Meglič, 19.03.1952, Podljubelj, Podljubelj 39, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
4Petra Veldin, 31.10.1977, Podljubelj, Podljubelj 55B, 4290 TržičMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"
5Anton Kavčič, 03.01.1963, Podljubelj, Podljubelj 65, 4290 TržičMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"
6Irma Komac, 31.01.1982, Podljubelj, Podljubelj 15, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
7Nejc Perko, 03.08.1979, Podljubelj, Podljubelj 7, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
8Venčeslav Gregorčič, 08.10.1946, Podljubelj, Podljubelj 39, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
9Nataša Udovč, 24.08.1974, Podljubelj, Podljubelj 56F, 4290 TržičNejc Perko in skupina volivcev "Lista za krajevno skupnost"
10Martina Klemenčič, 30.05.1970, Podljubelj, Podljubelj 5A, 4290 TržičMartina Klemenčič in skupina volivcev "Lista za Podljubelj"

Krajevna skupnost - Pristava - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Čadež, 14.08.1966, Pristava, Pristavška cesta 21, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
2Vida Gradišar, 03.07.1970, Pristava, Podvasca 8, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
3Vladimir Pečnik, 18.10.1956, Pristava, Podvasca 17, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
4Janez Jurjevčič, 18.09.1973, Pristava, Pristavška cesta 10, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
5Dušanka Gregorec, 14.07.1961, Pristava, Pot na polje 44a, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
6Veronika Puškarevič, 06.01.1955, Pristava, Pristavška cesta 103, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"
7Matko Leontič, 18.05.1953, Pristava, Purgarjeva ulica 1, 4290 TržičMatevž Hladnik in skupina volivcev "Za razvoj Pristave"

Krajevna skupnost - Ravne - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Špela Maja Nolimal, 07.01.1979, Tržič, Ravne 26, 4290 TržičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"
2Mihael Rožič, 06.05.1955, Ravne, Pot na Zali rovt 3, 4290 TržičMihael Rožič in skupina volivcev "Lista Ravne 2018"
3Milan Oman, 13.04.1973, Tržič, Ravne 8, 4290 TržičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"
4Gregor Mežek, 20.08.1975, Tržič, Pot na Zali rovt 11, 4290 TržičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"
5Anka Škufca, 07.09.1971, Tržič, Pot na Zali rovt 11, 4290 TržičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"
6Stanko Pjevčevič, 15.11.1965, Tržič, Ravne 9, 4290 TržičGregor Štular in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista"

Krajevna skupnost - Sebenje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Jesenko, 22.09.1967, Križe, Žiganja vas 32, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
2Anton Strlič, 27.12.1955, Žiganja vas, Žiganja vas 106, 4294 KrižeMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
3Alenka Golmajer Terziev, 10.03.1975, Križe, Sebenje 1, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
4Pavel Jazbec, 04.01.1956, Križe, Sebenje 56, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
5Andreja Markič, 11.04.1971, Križe, Žiganja vas 31A, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
6Anton Zaplotnik, 18.01.1952, Križe, Sebenje 26, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
7Florijan Jordan, 10.03.1976, Žiganja vas, Žiganja vas 75, 4294 KrižeMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
8Zdenka Zaletel, 27.05.1994, Retnje, Retnje 20, 4294 KrižeMatevž Štalc in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
9Ana Gradišar, 23.01.1979, Križe, Sebenje 10, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"
10Marko Poljanc, 13.09.1969, Križe, Sebenje 94, 4294 KrižeMarko Poljanc in skupina volivcev "Spremembe za preporod Tržiča"

Krajevna skupnost - Senično - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Vilfan, 03.07.1982, Križe, Spodnje Vetrno 10, 4294 KrižeSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"
2Viljem Gliha, 09.12.1949, Spodnje Vetrno, Spodnje Vetrno 11, 4294 KrižeSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"
3Anže Perčič, 29.03.1989, Senično, Senično 27, 4294 KrižeSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"
4Tomaž Gregorec, 28.07.1983, Senično, Senično 16, 4294 KrižeSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"
5Boštjan Sušnik, 07.07.1970, Križe, Zgornje Vetrno 1B, 4294 KrižeTjaša Sušnik in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
6Marjana Zupan, 04.05.1964, Senično, Senično 18, 4294 KrižeSilva Gregorec in skupina volivcev "Za Senično"

Krajevna skupnost - Tržič - mesto - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ana Verč, 06.03.1993, Tržič, Cankarjeva cesta 13, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
2Ajda Mehić, 30.06.1989, Tržič, Trg svobode 27, 4290 TržičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
3Marijan Herak, 18.09.1946, Tržič, Koroška cesta 22, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
4Irfan Abdijanović, 01.02.1963, Tržič, Blejska cesta 3, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
5Ana Rožič, 22.07.1951, Tržič, Koroška cesta 30, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
6Primož Čebron, 09.05.1971, Tržič, Za Mošenikom 8, 4290 TržičSocialni demokrati
7Jana Jenko, 12.11.1964, Preska, Preska 1, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
8Aleksandra Belhar, 07.11.1973, Tržič, Blejska cesta 3, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
9Darko Bajazet, 24.09.1974, Tržič, Kurnikova pot 1, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
10Almir Bitići, 15.03.1993, Tržič, Koroška cesta 10, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
11Miha Ignac Primožič, 04.10.1985, Tržič, Partizanska ulica 12A, 4290 TržičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
12Marta Markič, 14.02.1958, Tržič, Cankarjeva cesta 20, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
13Metka Rozman, 05.06.1958, Tržič, Muzejska ulica 7, 4290 TržičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
14Anton Markič, 02.11.1960, Tržič, Cankarjeva cesta 20, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
15Saša Femc Knaflič, 18.10.1974, Tržič, Koroška cesta 19, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
16Marjan Dežman, 18.05.1945, Tržič, Partizanska ulica 12, 4290 TržičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
17Breda Šinko, 03.07.1953, Tržič, Trg svobode 9, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
18Danielo Glas, 08.06.1951, Tržič, Virje 8, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
19Maja Lukanc Markič, 05.04.1962, Tržič, Slap 7, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
20Blaž Belhar, 22.12.1975, Tržič, Blejska cesta 3, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
21Melanija Primožič, 22.06.1955, Tržič, Partizanska ulica 12A, 4290 TržičUrša Toporiš in skupina volivcev "Pavel Rupar - Enotna lista Tržič"
22Stiven Rahman, 14.12.1996, Tržič, Cankarjeva cesta 15, 4290 TržičVesna Ovsenek in skupina volivcev "Lista KS Tržič-mesto"
23Ermin Smailović, 10.03.1979, Tržič, Koroška cesta 36, 4290 TržičKlemen Belhar in skupina volivcev "Zagon - Lista Klemena Belharja"
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.