Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA TREBNJE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Čatež - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Davorin Babič, 18.03.1991, Roje pri Čatežu, Roje pri Čatežu 12, 8212 Velika LokaJanez Babič in skupina volivcev
2Nataša Zavrl, 26.02.1982, Roje pri Čatežu, Roje pri Čatežu 1, 8212 Velika LokaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Jože Vavtar, 19.03.1974, Dolenja vas pri Čatežu, Dolenja vas pri Čatežu 14, 8212 Velika LokaMihael Pangerc in skupina volivcev
4Darc Erdeljc, 01.03.1949, Kriška Reber, Kriška Reber 24, 8210 TrebnjeBogomir Mlakar in skupina volivcev
5Žiga Brence, 31.08.1991, Zagorica pri Čatežu, Zagorica pri Čatežu 3, 8212 Velika LokaJanez Zagorjan in skupina volivcev
6Mija Benedičič, 20.08.1957, Čatež, Čatež 24, 8212 Velika LokaAna Mlakar in skupina volivcev
7Domen Mlakar, 26.12.1986, Dolenja vas pri Čatežu, Dolenja vas pri Čatežu 18, 8212 Velika LokaFranc Hrovatič in skupina volivcev
8Marjan Papež, 25.07.1959, Čatež, Čatež 56, 8212 Velika LokaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
9Aljaž Anžur, 06.11.1994, Roje pri Čatežu, Roje pri Čatežu 2, 8212 Velika LokaNataša Verbič in skupina volivcev
10Sandi Bregar, 20.10.1980, Čatež, Čatež 23A, 8212 Velika LokaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dobrnič - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Rostohar, 18.04.1979, Vrbovec, Vrbovec 9, 8211 DobrničMelita Jarc in skupina volivcev
2Brigita Murn, 11.07.1987, Korita, Korita 15, 8211 DobrničNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Dobrnič - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda Gazvoda, 14.11.1970, Dobrava, Dobrava 19, 8211 DobrničPeter Zaletelj in skupina volivcev
2Bojan Potisek, 15.08.1978, Lisec, Lisec 199, 8211 DobrničSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Boštjan Pekolj, 21.12.1984, Zagorica pri Dobrniču, Zagorica pri Dobrniču 10, 8211 DobrničPeter Zaletelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dobrnič - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ana Kastigar, 21.06.1967, Dobrnič, Dobrnič 10, 8211 DobrničJože Kastigar in skupina volivcev
2Marjana Kužnik, 20.08.1965, Podlisec, Podlisec 7, 8211 DobrničSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Jože Avguštinčič, 27.09.1983, Lokve pri Dobrniču, Lokve pri Dobrniču 1, 8211 DobrničSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Jože Trunkelj, 06.03.1967, Preska pri Dobrniču, Preska pri Dobrniču 14, 8211 DobrničZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
5Jože Longar, 23.10.1967, Šahovec, Šahovec 8, 8211 DobrničKatja Hočevar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dobrnič - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mateja Jerič, 09.12.1986, Stranje pri Dobrniču, Stranje pri Dobrniču 1, 8211 DobrničFilip Avbar in skupina volivcev
2Emil Košak, 04.03.1992, Vavpča vas pri Dobrniču, Vavpča vas pri Dobrniču 1, 8211 DobrničFilip Avbar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dolenja Nemška vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Matoh, 30.08.1963, Grm, Grm 6A, 8210 TrebnjeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Vera Rozman, 31.03.1971, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 20C, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
3Sašo Gliha, 16.05.1994, Dolenje Ponikve, Dolenje Ponikve 43, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
4Miha Sever, 30.07.1985, Gorenje Ponikve, Gorenje Ponikve 5, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Dolenja Nemška vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Cesar, 16.09.1981, Rodine pri Trebnjem, Rodine pri Trebnjem 7, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
2Tanja Benedik, 07.05.1967, Gradišče pri Trebnjem, Gradišče pri Trebnjem 38, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
3Mitja Hren, 05.09.1987, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 25 C, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Matej Barbo, 28.03.1989, Dolenja Nemška vas, Dolenja Nemška vas 56, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
5Nevenka Krevs, 13.01.1977, Dolenji Podboršt pri Trebnjem, Dolenji Podboršt pri Trebnjem 12, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Dolenja Nemška vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Vidmar, 26.03.1968, Jezero, Jezero 19, 8210 TrebnjeIvan Žnidaršič in skupina volivcev
2Viktor Rogelj, 02.01.1971, Rihpovec, Rihpovec 6A, 8210 TrebnjeFranci Starič in skupina volivcev
3Ivan Starič, 01.04.1954, Rihpovec, Rihpovec 19, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
4Silvo Perko, 14.08.1966, Lukovek, Lukovek 51, 8210 TrebnjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Knežja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Anžlovar, 26.08.1993, Dolenje Selce, Dolenje Selce 7, 8211 DobrničIgnac Kastelic in skupina volivcev
2Uroš Špec, 22.10.1987, Gorenje Kamenje pri Dobrniču, Gorenje Kamenje pri Dobrniču 4A, 8211 DobrničMarko Štritof in skupina volivcev
3Matjaž Koželj, 05.05.1985, Krušni Vrh, Krušni Vrh 9, 8211 DobrničJožef Anžlovar in skupina volivcev
4Tatjana Anžlovar, 27.02.1972, Krušni Vrh, Krušni Vrh 5, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
5Alojz Špec, 14.07.1967, Gorenje Kamenje pri Dobrniču, Gorenje Kamenje pri Dobrniču 16, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
6Jožica Čeh, 03.08.1970, Knežja vas, Knežja vas 14, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
7Anton Glavan, 14.06.1968, Roženpelj, Roženpelj 1, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
8Gašper Kek, 24.04.1995, Občine, Občine 6, 8211 DobrničDROT - ZA RAZVOJ
9Anita Barle, 17.02.1977, Dolenje Selce, Dolenje Selce 3, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
10Nejc Trlep, 15.03.1991, Gorenje Selce, Gorenje Selce 20, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
11Uroš Primc, 02.11.1976, Občine, Občine 14, 8211 DobrničAnton Murn in skupina volivcev
12Damjan Smolič, 24.05.1971, Knežja vas, Knežja vas 13, 8211 DobrničNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
13Janez Majde, 18.10.1994, Luža, Luža 4, 8211 DobrničJože Kek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Račje Selo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Skol, 16.06.1979, Blato, Blato 21, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
2Jolanda Povhe, 17.07.1974, Račje selo, Račje selo 28, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
3Mojca Višček, 08.08.1972, Račje selo, Račje selo 12, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
4Vojko Makovec, 24.12.1961, Velika Ševnica, Velika Ševnica 2, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
5Tatjana Kresal, 08.10.1981, Velika Ševnica, Velika Ševnica 11, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
6Aljaž Pucelj, 14.05.1989, Hudeje, Hudeje 28, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
7Gregor Urbič, 21.02.1989, Hudeje, Hudeje 27, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev
8Suzana Jankovič, 10.07.1979, Mala Ševnica, Mala Ševnica 6, 8210 TrebnjeJožica Zupančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sela pri Šumberku - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Golob, 12.09.1981, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 41A, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
2Jože Pekolj, 07.03.1957, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 41, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
3Mirko Štrus, 31.07.1962, Gorenji Podšumberk, Gorenju Podšumberk 2, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
4Helena Možgan Pintar, 01.04.1969, Replje, Replje 8, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
5Branka Selan, 23.06.1975, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 29A, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
6David Rožič, 12.01.1978, Sela pri Šumberku, Sela pri Šumberku 19, 8360 ŽužemberkNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Jožica Trunkelj, 07.03.1957, Orlaka, Orlaka 1, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev
8Darko Dremelj, 29.11.1968, Orlaka, Orlaka 8A, 8360 ŽužemberkIgnac Trunkelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Svetinja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Božič, 07.10.1984, Gorenji Vrh pri Dobrniču, Gorenji Vrh pri Dobrniču 19, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
2Anica Makše, 30.05.1968, Šmaver, Šmaver 122, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
3Jožef Lipoglavšek, 18.12.1954, Gorenji Vrh pri Dobrniču, Gorenji Vrh pri Dobrniču 14, 8211 DobrničSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Tomaž Zorc, 09.08.1983, Svetinja, Svetinja 5, 8211 DobrničGordana Lalić in skupina volivcev
5Ludvik Šuštaršič, 06.05.1966, Gorenji Vrh pri Dobrniču, Gorenji Vrh pri Dobrniču 6, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
6Breda Koncilja, 07.05.1965, Rdeči Kal, Rdeči Kal 21, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
7Brigita Šuštaršič, 06.08.1974, Gorenji Vrh pri Dobrniču, Gorenji Vrh pri Dobrniču 6, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
8Matjaž Perpar, 08.04.1972, Svetinja, Svetinja 1, 8211 DobrničSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
9Franci Makše, 01.05.1966, Rdeči Kal, Rdeči Kal 26, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev
10Silvo Zupančič, 29.12.1961, Svetinja, Svetinja 16, 8211 DobrničAlenka Šuštaršič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentlovrenc - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sabina Tori Selan, 02.04.1984, Veliki Videm, Veliki Videm 24, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
2Anže Razdrh, 30.05.1997, Šentlovrenc, Šentlovrenc 6A, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
3Franc Brane Praznik, 21.04.1949, Mačji Dol, Mačji Dol 1, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
4Uroš Ihan, 02.08.1990, Vrhovo pri Šentlovrencu, Vrhovo pri Šentlorencu 7, 8212 Velika LokaLojze Bajuk in skupina volivcev
5Martin Jarm, 05.10.1965, Šentlovrenc, Šentlovrenc 20, 8212 Velika LokaMaja Matjaž in skupina volivcev
6Luka Golob, 23.09.1982, Žabjek, Žabjek 8, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
7Rajko Radola, 17.08.1953, Veliki Videm, Veliki Videm 11, 8212 Velika LokaMaja Matjaž in skupina volivcev
8Mateja Proje, 18.08.1968, Šentlovrenc, Šentlovrenc 51, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
9Marjetka Kotar, 20.02.1963, Šentlovrenc, Šentlovrenc 49, 8212 Velika LokaMaja Matjaž in skupina volivcev
10Franci Grčman, 01.02.1988, Mačji Dol, Mačji Dol 16, 8212 Velika LokaJože Korelec in skupina volivcev
11Tomaž Špendal, 11.04.1979, Dolnje Prapreče, Dolnje Prapreče 9, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev
12Franci Ostanek, 05.02.1965, Dolnje Prapreče, Dolnje Prapreče 1, 8212 Velika LokaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
13Alenka Tomc, 29.05.1974, Kukenberk, Kukenberk 5, 8212 Velika LokaGregor Kovačič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Štefan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nataša Klančar, 23.04.1971, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 23, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
2Majda Vencelj Šibanc, 10.11.1974, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 24, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
3Bojan Kirm, 24.07.1967, Rožni Vrh, Rožni Vrh 6, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
4Silva Zupančič, 29.03.1964, Gorenja Nemška vas, Gorenja Nemška vas 13, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
5Dean Verbič, 26.05.1971, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 12, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
6Leon Gerden, 11.08.1974, Gorenja Nemška vas, Gorenja Nemška vas 5, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
7Franc Mulh, 25.05.1962, Štefan pri Trebnjem, Štefan pri Trebnjem 35, 8210 TrebnjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8Anton Kek, 12.04.1964, Pluska, Pluska 4, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
9Janez Strmec, 30.06.1960, Breza, Breza 5, 8210 TrebnjeMiro Šalehar in skupina volivcev
10Tomaž Šijanec, 31.07.1979, Benečija, Benečija 3, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
11Mojca Pekolj, 13.06.1961, Breza, Breza 25, 8210 TrebnjeMarjan Pekolj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vinko Ribič, 24.04.1970, Cviblje, Cviblje 41, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Mojca Povhe, 02.08.1972, Trebnje, Klemenčičeva ulica 2, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
3Suzana Pekolj, 29.08.1968, Pekel, Pekel 9B, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Natalija Glogovšek, 16.03.1977, Trebnje, Kidričeva ulica 34, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
5Tomaž Hostnik, 30.01.1976, Pekel, Pekel 11, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
6Nino Zajc, 24.11.1986, Pekel, Pekel 11A, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Leon Lobe, 25.09.1976, Studenec, Studenec 42, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
2Tomaž Kukenberger, 27.12.1965, Studenec, Studenec 20, 8210 TrebnjeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Danijel Ocepek, 01.08.1980, Pristava, Pristava 20, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Kastelic, 22.07.1955, Trebnje, Slakova ulica 3, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
2Jasna Lukić, 30.05.1992, Trebnje, Gubčeva cesta 9, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Miha Zupančič, 22.08.1992, Trebnje, Slakova ulica 26, 8210 TrebnjeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Dejan Smuk, 30.09.1971, Trebnje, Gubčeva cesta 26, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
5Katja Starič, 03.11.1999, Trebnje, Simončičeva ulica 12, 8210 TrebnjeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Greta Gašperin, 15.09.1963, Trebnje, Cankarjeva ulica 35, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
7Igor Sinur, 30.09.1969, Trebnje, Simončičeva ulica 3, 8210 TrebnjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8Marko Šalehar, 10.04.1978, Trebnje, Gubčeva cesta 4A, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Križman, 05.10.1975, Trebnje, Glavarjeva ulica 7, 8210 TrebnjeNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Matjaž Longar, 09.06.1992, Trebnje, Kresetova ulica 18, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
3Dr. Mira Zore, 25.10.1973, Praproče, Praproče 19, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
4Aljaž Uhan, 02.03.1988, Trebnje, Dolenjska ulica 13, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
5Milan Žnidaršič, 13.03.1987, Praproče, Praproče 10, 8210 TrebnjeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Franci Kepa, 26.09.1964, Trebnje, Dolenjska ulica 10, 8210 TrebnjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Agnič, 26.09.1970, Trebnje, Majcnova ulica 4, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
2Mateja Kozlevčar, 12.07.1983, Trebnje, Ulica OF 7, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
3Boštjan Vovk, 07.01.1975, Trebnje, Obrtniška ulica 4, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darjan Slak, 22.07.1983, Gorenje Medvedje selo, Gorenje Medvedje selo 9, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ
2Bojan Ostanek, 03.02.1989, Dolenje Medvedje selo, Dolenje Medvedje selo 10, 8210 TrebnjeZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA

Krajevna skupnost - Trebnje - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Gliha, 27.04.1954, Vrhtrebnje, Vrhtrebnje 23, 8210 TrebnjeDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Velika Loka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sašo Barle, 16.12.1975, Velika Loka, Velika Loka 43, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
2Romana Gnidovec, 05.06.1980, Velika Loka, Velika Loka 36, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
3Uroš Rakar, 08.11.1980, Iglenik pri Veliki Loki, Iglenik pri Veliki Loki 19, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
4Igor Ozimek, 08.12.1966, Mrzla Luža, Mrzla Luža 5, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
5Aleksandra Simončič Vene, 16.05.1976, Trnje, Trnje 10, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
6Stanislav Šlajpah, 15.07.1966, Škovec, Škovec 22, 8212 Velika LokaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
7Tomaž Končina, 12.05.1973, Velika Loka, Velika Loka 20, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ
8Slavka Grm, 19.12.1961, Velika Loka, Velika Loka 13, 8212 Velika LokaDROT - ZA RAZVOJ

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gustelj Pekolj, 24.11.1957, Gombišče, Gombišče 15, 8213 Veliki GaberSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nada Zorec, 09.09.1958, Zagorica pri Velikem Gabru, Zagorica pri Velikem Gabru 9, 8213 Veliki GaberAnton Zorec in skupina volivcev
2Franc Lavš, 01.05.1957, Zagorica pri Velikem Gabru, Zagorica pri Velikem Gabru 63, 8213 Veliki GaberNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Helena Prosen Zupančič, 06.10.1976, Pristavica pri Velikem Gabru, Pristavica pri Velikem Gabru 26, 8213 Veliki GaberBarbara Brdnik in skupina volivcev
2Natalija Zabukovec, 03.12.1976, Pristavica pri Velikem Gabru, Pristavica pri Velikem Gabru 7, 8213 Veliki GaberSabina Trnovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sara Praznik, 10.10.1990, Veliki Gaber, Veliki Gaber 79, 8213 Veliki GaberDROT - ZA RAZVOJ
2Jože Hribar, 02.12.1964, Veliki Gaber, Veliki Gaber 64A, 8213 Veliki GaberDROT - ZA RAZVOJ
3Tomaž Praznik, 29.01.1977, Veliki Gaber, Veliki Gaber 150, 8213 Veliki GaberDROT - ZA RAZVOJ
4Sonja Jevnikar, 19.06.1966, Medvedjek, Medvedjek 7, 8213 Veliki GaberZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ignacij Kastelic, 24.05.1976, Žubina, Žubina 56, 8213 Veliki GaberRajko Rahne in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Gaber - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Rebolj, 16.01.1990, Mali Gaber, Mali Gaber 10, 8213 Veliki GaberDROT - ZA RAZVOJ
2Štefanija Gliha, 06.12.1949, Cesta, Cesta 15, 8213 Veliki GaberNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.