Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA STARŠE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Brunšvik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Gril, 07.01.1960, Brunšvik, Brunšvik 63, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
2Nežka PIGNAR, 22.12.1980, Brunšvik, Brunšvik 28, 2327 RačeDEJAN BERANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 2
3Darko Jakolič, 15.01.1955, Brunšvik, Brunšvik 7, 2327 RačeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Robert Mlakar, 20.02.1980, Brunšvik, Brunšvik 12a, 2327 RačeDEJAN BERANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 2
5Marta Lešnik, 20.02.1959, Brunšvik, Brunšvik 11, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
6Domen Majcen, 22.03.1987, Brunšvik, Brunšvik 37a, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
7Dejan Beranič, 29.01.1984, Brunšvik, Brunšvik 52, 2327 RačeDEJAN BERANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 2
8Sonja Mlakar, 23.06.1956, Brunšvik, Brunšvik 12, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
9Andreja Pignar Tomanič, 06.04.1971, Brunšvik, Brunšvik 68e, 2327 RačeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
10Anita Šmigoc, 14.09.1990, Brunšvik, Brunšvik 87, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
11Franc Lešnik, 04.11.1957, Brunšvik, Brunšvik 11, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1
12Dušan Majcen, 23.06.1956, Brunšvik, Brunšvik 37a, 2327 RačeSONJA MLAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV-LISTA ZA BRUNŠVIK 1

Krajevna skupnost - Loka-Rošnja VE št. III.-Rošnja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Dvoršak, 16.06.1951, Rošnja, Rošnja 35a, 2205 StaršeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Marjan Malek, 07.08.1955, Rošnja, Rošnja 19, 2205 StaršeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Ana Varžič, 01.05.1938, Rošnja, Rošnja 15a, 2205 StaršeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Marjeta-Trniče VE št. IV.-Marjeta - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Drago Emeršič, 06.11.1957, Marjeta na Dravskem polju, Marjeta na Dravskem polju 109a, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Ivanka Klasinc, 15.09.1959, Marjeta na Dravskem polju, Marjeta na Dravskem polju 56a, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Nataša Klasinc, 15.05.1975, Marjeta na Dravskem polju, Marjeta na Dravskem polju 42, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Prepolje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ana Ekart, 08.07.1948, Prepolje, Prepolje 101, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Jožefa Kelc, 28.01.1975, Prepolje, Prepolje 68, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Ivan Ornik, 16.09.1968, Prepolje, Prepolje 82, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Ivan Paveo, 20.06.1952, Prepolje, Prepolje 43d, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Veronika Frangež, 07.04.1994, Prepolje, Prepolje 13, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Blaž Ekart, 28.09.1993, Prepolje, Prepolje 101, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Marko Matić, 16.05.1957, Prepolje, Prepolje 100, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSD - SOCIALNI DEMOKRATI
8Vlado Sagadin, 24.06.1959, Prepolje, Prepolje 104a, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9Nada Teskač, 10.02.1962, Prepolje, Prepolje 16, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Starše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdenko Murko, 07.10.1958, Starše, Starše 67c, 2205 StaršeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Marija Gojčič, 09.03.1952, Starše, Starše 37, 2205 StaršeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Miran Šolar, 13.12.1961, Starše, Starše 21, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Miran Čuš, 25.07.1968, Starše, Starše 86a, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Irena Šerdoner, 11.03.1965, Starše, Starše 76, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Vebija Idoski, 12.10.1956, Starše, Starše 12b, 2205 StaršeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7Jožica Kmetec, 13.03.1964, Starše, Starše 28, 2205 StaršeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
8Marjan Ščavničar, 17.11.1973, Starše, Starše 28, 2205 StaršeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
9Anita Krajnc, 12.04.1966, Starše, Starše 89b, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
10Davorin Sel, 07.10.1971, Starše, Starše 53, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
11Urška Fridauer, 22.11.1988, Starše, Starše 89b, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
12Slavica Mihajlović, 10.04.1956, Starše, Starše 78c, 2205 StaršeSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Zlatoličje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katrin Korotaj, 14.03.1989, Zlatoličje, Zlatoličje 122d, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Branko Kacjan, 26.10.1956, Zlatoličje, Zlatoličje 111, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Alen Dobnik, 18.11.1998, Zlatoličje, Zlatoličje 47b, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Aleksander Furek, 07.05.1974, Zlatoličje, Zlatoličje 100, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Marija Vidovič, 22.02.1954, Zlatoličje, Zlatoličje 77, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Feliks Furek, 19.03.1953, Zlatoličje, Zlatoličje 100, 2205 StaršeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
7Klara Gojčič, 11.05.1998, Zlatoličje, Zlatoličje 115, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8Anica Sagadin, 20.07.1953, Zlatoličje, Zlatoličje 64, 2205 StaršeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
9Maja Šolar, 07.06.1983, Zlatoličje, Zlatoličje 66, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Loka-Rošnja VE št. II.-Loka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Skodič, 10.12.1982, Loka, Loka 26, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Milena Geržina, 29.01.1959, Loka, Loka 12, 2205 StaršeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Srečko Pušnik, 22.07.1978, Loka, Loka 26, 2205 StaršeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Marjeta-Trniče VE št. V.-Trniče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gordana Pajtler, 23.12.1980, Trniče, Trniče 37, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Ivana Habjanič, 03.06.1942, Trniče, Trniče 65, 2206 Marjeta na Dravskem poljuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Matej Modec, 20.08.1978, Trniče, Trniče 51, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Zlatko Nahberger, 26.08.1961, Trniče, Trniče 75a, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Borut Živko, 05.09.1952, Trniče, Trniče 83a, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Ana Mlinarič, 27.06.1961, Trniče, Trniče 33, 2206 Marjeta na Dravskem poljuSD - SOCIALNI DEMOKRATI
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.