Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠMARJE PRI JELŠAH
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Kristan vrh - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nina Anderlič Petek, 16.10.1981, Kristan Vrh, Kristan Vrh 50, 3241 PodplatAnton Turnšek in skupina volivcev
2Vincenc Jagodič, 22.01.1959, Kristan Vrh, Kristan Vrh 94a, 3241 PodplatAnton Turnšek in skupina volivcev
3Vinko Čokl, 04.12.1965, Kristan Vrh, Kristan Vrh 21, 3241 PodplatAnton Turnšek in skupina volivcev
4Damjana Žurman, 13.04.1973, Kristan Vrh, Kristan Vrh 73, 3241 PodplatKristina Šprajc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kristan vrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Kamenšek, 14.01.1980, Hajnsko, Hajnsko 2, 3253 Pristava pri MestinjuPrimož Škodič in skupina volivcev
2Jernej Vreže, 28.06.1982, Hajnsko, Hajnsko 29b, 3253 Pristava pri MestinjuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Marko Ribič, 25.02.1976, Hajnsko, Hajnsko 10, 3253 Pristava pri MestinjuBojana Ribič in skupina volivcev
4Jana Špoljar, 08.10.1968, Hajnsko, Hajnsko 22, 3253 Pristava pri MestinjuBojana Ribič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kristan vrh - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Nunčič, 14.06.1961, Grliče, Grliče 4, 3241 PodplatJože Čakš in skupina volivcev
2Marjana Turnšek, 11.01.1973, Grliče, Grliče 31, 3241 PodplatJože Čakš in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kristan vrh - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Silva Erjavc, 18.12.1974, Laše, Laše 10, 3241 PodplatMateja Korun in skupina volivcev
2Dušan Štern, 19.03.1979, Laše, Laše 16a, 3241 PodplatMateja Korun in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestinje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Pavel Inkret, 20.05.1951, Mestinje, Mestinje 82, 3241 PodplatSimona Pepevnik in skupina volivcev
2Mira Stiplovšek, 01.07.1976, Mestinje, Mestinje 55c, 3241 PodplatSimona Pepevnik in skupina volivcev
3Milan Mikez, 21.11.1953, Mestinje, Mestinje 58, 3241 PodplatSimona Pepevnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestinje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Cane Cvetanoski, 06.10.1959, Stranje, Stranje 32, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Damijan Šega, 13.02.1980, Stranje, Stranje 17, 3240 Šmarje pri JelšahGordana Vocovnik in skupina volivcev
3Vladimir Šilec, 11.07.1952, Stranje, Stranje 23a, 3240 Šmarje pri JelšahRoman Polajžer in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestinje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Pacek Novak, 22.01.1985, Krtince, Krtince 13a, 3241 PodplatFranc Strašek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestinje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Zvonar, 29.11.1990, Pijovci, Pijovci 32a, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Dol - Sp. Mestinje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Žličar, 02.04.1985, Spodnje Mestinje, Spodnje Mestinje 10, 3253 Pristava pri MestinjuZlatka Pilko in skupina volivcev
2Tadej Stojan, 07.08.1989, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 1, 3253 Pristava pri MestinjuZlatka Pilko in skupina volivcev
3Vera Rupnik, 23.12.1954, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 1a, 3253 Pristava pri MestinjuZlatka Pilko in skupina volivcev
4Janez Lipnik, 28.08.1979, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 9, 3253 Pristava pri MestinjuZlatka Pilko in skupina volivcev
5Marjan Petauer, 04.12.1966, Dol pri Pristavi, Dol pri Pristavi 2b, 3253 Pristava pri MestinjuNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
6Urška Jagodič, 27.01.1980, Spodnje Mestinje, Spodnje Mestinje 11, 3253 Pristava pri MestinjuZlatka Pilko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sladka gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Novak, 21.01.1958, Pijovci, Pijovci 65, 3240 Šmarje pri JelšahViljem Novak in skupina volivcev
2Primož Škrablin, 25.02.1985, Sladka Gora, Sladka Gora 20a, 3240 Šmarje pri JelšahSabina Novak in skupina volivcev
3Marko Novak, 21.02.1977, Nova vas pri Šmarju, Nova vas pri Šmarju 3, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Miloš Bevc, 20.06.1968, Nova vas pri Šmarju, Nova vas pri Šmarju 12, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Sladka gora - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Kamplet, 23.07.1971, Polžanska Gorca, Polžanska Gorca 21, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Janko (Janez) Majcen, 01.01.1955, Polžanska vas, Polžanska vas 11, 3240 Šmarje pri JelšahBojan Kamplet in skupina volivcev
3David Vodopivec, 22.03.1980, Polžanska Gorca, Polžanska Gorca 9, 3240 Šmarje pri JelšahMateja Kamplet in skupina volivcev
4Gorazd Močnik, 20.06.1975, Polžanska vas, Polžanska vas 17, 3240 Šmarje pri JelšahSilvo Vodušek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sladka gora - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Tratenšek, 20.08.1973, Pečica, Pečica 37, 3241 PodplatBoris Sodin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Novak, 02.06.1980, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 33b, 3231 GrobelnoMarinka Novak in skupina volivcev
2Branislav Žogan, 28.04.1960, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 3, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Marjan Palir, 14.06.1961, Šentvid pri Grobelnem, Šentvid pri Grobelnem 39, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Štefan Štruklec, 12.12.1949, Bodrišna vas, Bodrišna vas 26a, 3231 GrobelnoMatjaž Štruklec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mateja Golob, 26.02.1976, Spodnja Ponkvica, Spodnja Ponkvica 19, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Benja Krulec Vidovič, 27.10.1979, Spodnja Ponkvica, Spodnja Ponkvica 8b, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Križan, 25.04.1988, Spodnje Selce, Spodnje Selce 1, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Rudolf Horvat, 04.05.1957, Spodnje Selce, Spodnje Selce 11, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Rožman, 06.07.1987, Gornja vas, Gornja vas 24b, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katja Kropec, 22.08.1989, Bodrež, Bodrež 41a, 3231 GrobelnoNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Simon Anderluh, 18.04.1972, Bodrež, Bodrež 36b, 3231 GrobelnoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Jure Gajšek, 02.11.1983, Bodrež, Bodrež 21, 3231 GrobelnoDušan Rožencvet in skupina volivcev
4Jože (Jožek) Planko, 28.02.1972, Bodrež, Bodrež 18, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sebastjan Gobec, 28.04.1976, Platinovec, Platinovec 6, 3231 GrobelnoDragica Gobec in skupina volivcev
2Simon Šarlah, 16.10.1978, Platinovec, Platinovec 12, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Peter Jecl, 20.07.1966, Platinovec, Platinovec 18a, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Dragica Erlih, 28.10.1954, Platinovec, Platinovec 22a, 3231 GrobelnoNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Golob, 25.01.1977, Završe pri Grobelnem, Završe pri Grobelnem 1, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Lea Leskovar, 16.11.1995, Završe pri Grobelnem, Završe pri Grobelnem 11, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vincenc Počivalšek, 25.11.1953, Grobelno, Grobelno - del 36, 3231 GrobelnoNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Niko Petelin, 17.11.1952, Grobelno, Grobelno - del 56, 3231 GrobelnoUrban Petelin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanka Golež, 08.03.1962, Rakovec, Rakovec 8, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Magdalena Golež, 15.03.1988, Rakovec, Rakovec 8, 3231 GrobelnoNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šentvid pri Grobelnem - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Kramer, 22.01.1974, Lipovec, Lipovec 5, 3231 GrobelnoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Irena Artnak, 08.08.1971, Šmarje pri Jelšah, Gallusova ulica 12, 3240 Šmarje pri JelšahSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Janez Čakš, 23.06.1951, Grajski log, Grajski log 8, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Franc Gradišnik, 24.10.1952, Šmarje pri Jelšah, Celjska cesta 18, 3240 Šmarje pri JelšahSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Vrbek, 17.10.1952, Šmarje pri Jelšah, Rimska cesta 35, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Janko Fajs, 04.07.1964, Šmarje pri Jelšah, Rimska cesta 24, 3240 Šmarje pri JelšahSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mihael Gobec, 18.06.1981, Dvor, Dvor 13a, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Silvo Golob, 20.12.1980, Sotensko pri Šmarju, Sotensko pri Šmarju 9, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Franc Nunčič, 03.05.1967, Sotensko pri Šmarju, Sotensko pri Šmarju 15, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Crni (Husein) Ikanović, 21.05.1961, Vodenovo, Vodenovo 21, 3240 Šmarje pri JelšahZlatko Stolcer in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vinko Dečman, 09.05.1963, Močle, Močle 12, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirjana Anošek, 05.08.1978, Globoko pri Šmarju, Globoko pri Šmarju 12, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Misja, 17.03.1970, Predel, Predel 22, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Boštjan Kokot, 12.05.1979, Senovica, Senovica 3a, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vinko Cvetko, 29.04.1955, Bobovo pri Šmarju, Bobovo pri Šmarju 19a, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Čuješ, 28.08.1980, Predenca, Predenca 6, 3240 Šmarje pri JelšahSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Janko Orač, 29.04.1953, Predenca, Predenca 9, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Marko Kolar, 18.03.1972, Korpule, Korpule 17, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Mateja Žagar, 26.05.1971, Predenca, Predenca 18a, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Podhraški, 12.05.1981, Dragomilo, Dragomilo 1, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Zidar, 13.04.1966, Brecljevo, Brecljevo 8, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Branko Golež, 01.04.1982, Brecljevo, Brecljevo 36, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Janez Boršič, 12.04.1957, Brecljevo, Brecljevo 21a, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 12

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Monika Čakš, 23.08.1986, Cerovec pri Šmarju, Cerovec pri Šmarju 27a, 3240 Šmarje pri JelšahSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Štefan Hostnik, 25.12.1967, Ješovec pri Šmarju, Ješovec pri Šmarju 11, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Suzana Prevolnik Murko, 13.07.1980, Kamenik, Kamenik 1, 3240 Šmarje pri JelšahSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šmarje pri Jelšah - VOLILNA ENOTA 13

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Zidar, 11.08.1967, Šerovo, Šerovo 2, 3240 Šmarje pri JelšahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Ivan Tacer, 14.08.1961, Koretno, Koretno 5, 3240 Šmarje pri JelšahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Tinsko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Toplišek, 08.11.1974, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 6, 3223 Loka pri ŽusmuFranc Namurš in skupina volivcev
2Vida Namurš, 08.06.1963, Spodnje Tinsko, Spodnje Tinsko 9, 3223 Loka pri ŽusmuFranc Namurš in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Tinsko - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran Benčina, 07.09.1972, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 38, 3223 Loka pri ŽusmuAnton Pevec in skupina volivcev
2Darinka Bosnar, 08.09.1976, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 27, 3223 Loka pri ŽusmuCvetka Zeme in skupina volivcev
3Štefka Drame, 03.10.1975, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 44, 3223 Loka pri ŽusmuCvetka Zeme in skupina volivcev
4Zvonko Guzej, 20.06.1985, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 9a, 3223 Loka pri ŽusmuAnton Pevec in skupina volivcev
5Bernard Zeme, 21.09.1962, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 23, 3223 Loka pri ŽusmuCvetka Zeme in skupina volivcev
6Bojana Kunstič, 07.03.1985, Zgornje Tinsko, Zgornje Tinsko 8, 3223 Loka pri ŽusmuAnton Pevec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Žaberl, 28.04.1968, Grobelce, Grobelce 17, 3264 Sveti ŠtefanIvan Žaberl in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Štancer, 20.07.1982, Sveti Štefan, Sveti Štefan 34, 3264 Sveti ŠtefanJanez Štancer in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urban Smole, 25.07.1987, Brezje pri Lekmarju, Brezje pri Lekmarju 9, 3264 Sveti ŠtefanUrban Smole in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rajko Mužerlin, 06.07.1984, Babna Reka, Babna Reka 23, 3264 Sveti ŠtefanRajko Mužerlin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Drago Lorger, 25.08.1983, Babna Gora, Babna Gora 34b, 3264 Sveti ŠtefanDrago Lorger in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Bračko, 19.10.1983, Babna Brda, Babna Brda 27a, 3264 Sveti ŠtefanMitja Bračko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sveti Štefan - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branislav Smole, 09.06.1979, Bukovje v Babni Gori, Bukovje v Babni Gori 14, 3264 Sveti ŠtefanBranislav Smole in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Monika Krivec, 12.03.1975, Zibika, Zibika 8a, 3253 Pristava pri MestinjuŽan Lipnik in skupina volivcev
2Marko Ketiš, 20.03.1968, Zibika, Zibika 45a, 3253 Pristava pri MestinjuSilva Ketiš in skupina volivcev
3Vida Strašek Čokl, 26.05.1976, Zibika, Zibika 3, 3253 Pristava pri MestinjuSilva Ketiš in skupina volivcev
4Janez Bele, 20.02.1964, Zibika, Zibika 31, 3253 Pristava pri MestinjuŽan Lipnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Emil Pevec, 18.05.1963, Zibiška vas, Zibiška vas 15, 3253 Pristava pri MestinjuJožef Pevec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Kočar, 23.05.1971, Pustike, Pustike 3, 3253 Pristava pri MestinjuMateja Kočar in skupina volivcev
2Igor Čander, 07.09.1974, Pustike, Pustike 13, 3253 Pristava pri MestinjuAnton Kočar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Vrbek, 05.09.1954, Bezgovica, Bezgovica 1, 3253 Pristava pri MestinjuMarija Vrbek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Očko, 27.11.1978, Škofija, Škofija 19a, 3253 Pristava pri MestinjuJože Očko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Orač, 17.05.1990, Vršna vas, Vršna vas 11a, 3253 Pristava pri MestinjuBrigita Orač in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Florjan Pevec, 28.08.1991, Strtenica, Strtenica 24, 3253 Pristava pri MestinjuRafael Vahen in skupina volivcev
2Luka Čokl, 07.09.1986, Strtenica, Strtenica 2, 3253 Pristava pri MestinjuFranc Vahen in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zibika - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Založnik, 18.10.1974, Orehovec, Orehovec 6, 3223 Loka pri ŽusmuAnita Založnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lemberg - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Škornik, 01.12.1978, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 24, 3241 PodplatDarko Sojč in skupina volivcev
2Janko Strašek, 18.05.1964, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 10/a, 3241 PodplatSlavica Lorenčak in skupina volivcev
3Nina Jecl, 04.07.1985, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 9, 3241 PodplatSlavica Lorenčak in skupina volivcev
4Roman Koražija, 04.01.1963, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 39, 3241 PodplatDarko Sojč in skupina volivcev
5Uroš Lorenčak, 08.09.1964, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 16, 3241 PodplatSlavica Lorenčak in skupina volivcev
6Miran Mernik, 12.10.1960, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 18, 3241 PodplatSlavica Lorenčak in skupina volivcev
7Dragica Kostanjšek, 19.09.1972, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 49, 3241 PodplatSlavica Lorenčak in skupina volivcev
8Darko Sojč, 21.03.1977, Lemberg pri Šmarju, Lemberg pri Šmarju 6a, 3241 PodplatDarko Sojč in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.