Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠKOFJA LOKA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bukovica - Bukovščica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHAEL PINTAR, 02.10.1968, SVETI TOMAŽ, SVETI TOMAŽ 15, 4227 SelcaSTANISLAV DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
2CVETKA DOLENC, 16.05.1970, PRAPROTNO, PRAPROTNO 14, 4227 SelcaSTANISLAV DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
3JANEZ ŠOLAR, 19.10.1953, PRAPROTNO, PRAPROTNO 5, 4227 SelcaSTANISLAV DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovica - Bukovščica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN ALIČ, 29.08.1965, BUKOVICA, BUKOVICA 18, 4227 SelcaTINA KLJEŠČIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2PRIMOŽ STANONIK, 22.12.1971, ŠEVLJE, ŠEVLJE 28, 4227 SelcaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3OTON HAFNER, 02.11.1965, BUKOVICA, BUKOVICA 43, 4227 SelcaZBOR ČLANOV SMC ŠKOFJA LOKA
4MEHMED BAJRIĆ, 04.01.1953, BUKOVICA, BUKOVICA 18A, 4227 SelcaERNEST LOTRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5KATARINA BERTONCELJ MEGUŠAR, 04.03.1978, BUKOVICA, BUKOVICA 8, 4227 SelcaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6BORUT LAVTAR, 28.02.1976, STIRPNIK, STIRPNIK 2, 4227 SelcaERNEST LOTRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7STANKA BRADAČ, 03.07.1973, ŠEVLJE, ŠEVLJE 17A, 4227 SelcaERNEST LOTRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovica - Bukovščica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDRAVKO MARKELJ, 29.07.1967, BUKOVŠČICA, BUKOVŠČICA 23, 4227 SelcaMATEJ LOTRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARIJA DEMŠAR, 25.05.1969, KNAPE, KNAPE 16, 4227 SelcaMATEJ LOTRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovica - Bukovščica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER DEBELJAK, 06.07.1979, STRMICA, STRMICA 10, 4227 SelcaBOŠTJAN TOLAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOŽE SELIŠEK, 12.02.1965, POZIRNO, POZIRNO 5, 4227 SelcaPOLONA BENEDIK MATKO IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Godešič - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON KRAJŠEK, 04.08.1960, GODEŠIČ, GODEŠIČ 12, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
2MATEJA JUGOVIC, 26.02.1993, GODEŠIČ, GODEŠIČ 27, 4220 Škofja LokaJOŽE HAFNER IN SKUPINA VOLIVCEV
3MAJA STARMAN, 22.04.1980, GODEŠIČ, GODEŠIČ 109, 4220 Škofja LokaMATJAŽ KRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
4TOMAŽ KARLIN, 20.01.1977, GODEŠIČ, GODEŠIČ 115, 4220 Škofja LokaMATJAŽ KRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
5KATRA GRUDEN, 14.07.1982, GODEŠIČ, GODEŠIČ 159, 4220 Škofja LokaJOŽE HAFNER IN SKUPINA VOLIVCEV
6MARKO STARMAN, 12.04.1981, GODEŠIČ, GODEŠIČ 147, 4220 Škofja LokaMATJAŽ KRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
7VLASTA DVORŽAK KRAJŠEK, 16.09.1954, GODEŠIČ, GODEŠIČ 12, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
8PIA DELALUT, 31.03.1971, GODEŠIČ, GODEŠIČ 49, 4220 Škofja LokaMATJAŽ KRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
9JURE BIZJAK, 21.01.1990, GODEŠIČ, GODEŠIČ 3A, 4227 SelcaJOŽE HAFNER IN SKUPINA VOLIVCEV
10MATJAŽ KRAJNIK, 23.09.1964, GODEŠIČ, GODEŠIČ 7, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA

Krajevna skupnost - Lenart nad Lušo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON BERNIK, 25.04.1957, SPODNJA LUŠA, SPODNJA LUŠA 40, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BORIS MESEC, 26.05.1962, SVETI LENART, SVETI LENART 17, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
3MARKO BERGANT, 06.08.1980, ZGORNJA LUŠA, ZGORNJA LUŠA 20, 4227 SelcaMARKO BERGANT IN SKUPINA VOLIVCEV
4JANA TAVČAR, 17.01.1963, SPODNJA LUŠA, SPODNJA LUŠA 20A, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
5TOMAŽ ČEMAŽAR, 22.04.1973, SVETI LENART, SVETI LENART 6, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
6DAMJANA RANT, 27.10.1977, ZGORNJA LUŠA, ZGORNJA LUŠA 49, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
7JURIJ OZEBEK, 16.04.1973, ROVTE V SELŠKI DOLINI, ROVTE V SELŠKI DOLINI 2, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
8SIMONA PFAJFAR, 15.05.1972, ROVTE V SELŠKI DOLINI, ROVTE V SELŠKI DOLINI 7, 4227 SelcaERIKA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Log - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON RUPAR, 20.05.1965, BUKOV VRH NAD VISOKIM, BUKOV VRH NAD VISOKIM 2, 4220 Škofja LokaANTON RUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2DRAGICA KOŠIR, 16.04.1965, VISOKO PRI POLJANAH, VISOKO PRI POLJANAH 4A, 4220 Škofja LokaDRAGICA KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV
3IVAN DEMŠAR, 30.04.1967, VALTERSKI VRH, VALTERSKI VRH 1, 4220 Škofja LokaANTON RUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV
4ZVONKA STANONIK, 07.10.1961, LOG NAD ŠKOFJO LOKO, LOG NAD ŠKOFJO LOKO 40, 4220 Škofja LokaANTON RUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV
5BLAŽ KOS, 25.04.1984, GABRK, GABRK 5, 4220 Škofja LokaDRAGICA KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV
6JERNEJ ČARMAN, 02.04.1991, BRODE, BRODE 18, 4220 Škofja LokaJOŽE SOVINC IN SKUPINA VOLIVCEV
7PETER KLEMENČIČ, 19.05.1983, NA LOGU, NA LOGU 23, 4220 Škofja LokaDRAGICA KOŠIR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Reteče - Gorenja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TOMAŽ AVGUŠTIN, 24.11.1992, GORENJA VAS-RETEČE, GORENJA VAS-RETEČE 20, 4220 Škofja LokaTOMAŽ JENKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARKO BOGATAJ, 29.10.1967, RETEČE, RETEČE 29, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA

Krajevna skupnost - Sveti Duh - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TEA TOMŠIČ, 26.02.1978, VIRMAŠE, VIRMAŠE 14, 4220 Škofja LokaIGOR JURIČAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2JERNEJ TOMŠIČ, 27.03.1992, GRENC, GRENC 20B, 4220 Škofja LokaIGOR JURIČAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3DARIJA JAMNIK, 31.07.1969, VIRMAŠE, VIRMAŠE 19, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
4ŽIGA RAVNIHAR, 03.06.1993, VIRMAŠE, VIRMAŠE 164, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
5JANEZ JENKO, 19.11.1948, VIRMAŠE, VIRMAŠE 195, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
6SONJA KONČAN, 15.05.1982, GRENC, GRENC 2, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7KRISTINA KOVAČ, 13.11.1956, VIRMAŠE, VIRMAŠE 151, 4220 Škofja LokaIGOR JURIČAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sveti Duh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GORAZD PORENTA, 14.07.1975, SVETI DUH, SVETI DUH 112, 4220 Škofja LokaMARKO KEMPERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARKO KEMPERLE, 22.05.1980, SVETI DUH, SVETI DUH 273, 4220 Škofja LokaMARKO KEMPERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
3SIMON KOLENKO, 14.09.1972, SVETI DUH, SVETI DUH 251A, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
4ALEŠ HABJAN, 21.06.1972, SVETI DUH, SVETI DUH 160G, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5DIANA GABER, 25.08.1960, SVETI DUH, SVETI DUH 179, 4220 Škofja LokaMARKO KEMPERLE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sveti Duh - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ TRILLER, 23.09.1964, DORFARJE, DORFARJE 43, 4209 ŽabnicaANITA TRILLER IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANDREJA ZAKOTNIK, 25.04.1976, DORFARJE, DORFARJE 33, 4209 ŽabnicaANITA TRILLER IN SKUPINA VOLIVCEV
3GREGA ZAKOTNIK, 16.11.1976, DORFARJE, DORFARJE 33, 4209 ŽabnicaANITA TRILLER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Zminec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANJA DOLENC, 28.03.1991, ZMINEC, ZMINEC 65, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
2MILENKO ZIHERL, 02.04.1955, ZMINEC, ZMINEC 40A, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
3RUDOLF TOMINEC, 03.10.1956, STANIŠE, STANIŠE 2, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
4MATJAŽ ZORMAN, 13.10.1985, ZMINEC, ZMINEC 103, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
5MIHA JEZERŠEK, 10.06.1981, ZMINEC, ZMINEC 137, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
6ZDENKA KRIŽNAR BOGATAJ, 16.03.1967, BREZNICA POD LUBNIKOM, BREZNICA POD LUBNIKOM 4, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
7MIRAN PIVK, 14.04.1955, SOPOTNICA, SOPOTNICA 16, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
8JAKA RUPNIK, 03.04.1982, ZMINEC, ZMINEC 74, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
9MAJA OBLAK, 19.05.1990, ZMINEC, ZMINEC 103, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
10ALEŠ MURN, 06.11.1961, ZMINEC, ZMINEC 107, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
11FRANC TAVČAR, 03.12.1962, SOPOTNICA, SOPOTNICA 3B, 4220 Škofja LokaOLGA TAVČAR IN SKUPINA VOLIVCEV
12BARBARA LIVK KAFOL, 05.10.1978, ZMINEC, ZMINEC 112, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
13MAJA PETROVČIČ, 03.11.1986, BODOVLJE, BODOVLJE 9, 4220 Škofja LokaJANEZ KOŽUH IN SKUPINA VOLIVCEV
14URŠKA MAČEK, 10.04.1981, ZMINEC, ZMINEC 25B, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV
15STANISLAV LIVK, 27.09.1978, ZMINEC, ZMINEC 112, 4220 Škofja LokaPAVLE OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kamnitnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANČIŠKA DEMŠAR - MESEC, 21.02.1952, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 41, 4220 Škofja LokaALOJZ KRIŽAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALOJZ KRIŽAJ, 21.08.1949, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 43, 4220 Škofja LokaALOJZ KRIŽAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DALIBOR KONDIĆ, 28.02.1978, ŠKOFJA LOKA, CESTA TALCEV 49, 4220 Škofja LokaSOCIALNI DEMOKRATI - VOLILNA KONVENCIJA
4FRANC NOVINC, 12.10.1970, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 42, 4220 Škofja LokaALOJZ KRIŽAJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kamnitnik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJA ŽVELC, 22.11.1949, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 47, 4220 Škofja LokaNATALIJA STRNAD IN SKUPINA VOLIVCEV
2RUDOLF GRABROVEC, 01.10.1957, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 46, 4220 Škofja LokaNATALIJA STRNAD IN SKUPINA VOLIVCEV
3NATALIJA STRNAD, 18.05.1958, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 46, 4220 Škofja LokaNATALIJA STRNAD IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kamnitnik - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVANKA PETERNEL, 02.07.1948, ŠKOFJA LOKA, TAVČARJEVA CESTA 27, 4220 Škofja LokaIVANKA PETERNEL IN SKUPINA VOLIVCEV
2NEVENKA NOVAK, 03.04.1968, ŠKOFJA LOKA, PARTIZANSKA CESTA 15, 4220 Škofja LokaSOCIALNI DEMOKRATI - VOLILNA KONVENCIJA

Krajevna skupnost - Kamnitnik - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJA KRAJNIK, 10.09.1963, ŠKOFJA LOKA, POD PLEVNO 72, 4220 Škofja LokaFRANC GIDER IN SKUPINA VOLIVCEV
2mag. RENATA HAFNER, 27.03.1964, ŠKOFJA LOKA, STARA CESTA 22, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3FRANC GIDER, 25.06.1952, ŠKOFJA LOKA, DEMŠARJEVA CESTA 22, 4220 Škofja LokaFRANC GIDER IN SKUPINA VOLIVCEV
4IVAN NARANĐA, 28.08.1953, ŠKOFJA LOKA, SORŠKA CESTA 1, 4220 Škofja LokaFRANC GIDER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDRA HOIVIK, 04.08.1953, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 162, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2IVAN JAKŠIČ, 07.01.1951, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 302, 4220 Škofja LokaZBOR ČLANOV SMC ŠKOFJA LOKA

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIJA GANTAR, 12.07.1938, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 158, 4220 Škofja LokaSOCIALNI DEMOKRATI - VOLILNA KONVENCIJA
2MARJAN DEBELJAK, 14.02.1973, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 159, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
3JOŽEFA ŽNIDARŠIČ, 12.03.1949, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 158, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ PAVLE ARHAR, 18.06.1947, TRNJE, TRNJE 14, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
2JERNEJ PODOBNIK, 03.03.1980, VEŠTER, VEŠTER 17A, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3NATAŠA HAFNER, 15.04.1970, BINKELJ, BINKELJ 50, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
4JANEZ ŠINK, 13.12.1954, KRIŽNA GORA, KRIŽNA GORA 12, 4220 Škofja LokaSOCIALNI DEMOKRATI - VOLILNA KONVENCIJA

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. ROBERT STRAH, 22.04.1976, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 238, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2VERONIKA ČEBULAR, 17.08.1947, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 194, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3FRANCE KRMELJ, 20.02.1939, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 28, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
4TOMISLAV TOMŠE, 10.06.1966, ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 43, 4220 Škofja LokaIGOR DRAKULIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IRMA ZARNIK, 20.10.1968, STARA LOKA, STARA LOKA 35, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA
2SEBASTJAN ČADEŽ, 23.12.1973, VIRLOG, VIRLOG 13, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOJAN KRVINA, 07.06.1961, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 8, 4220 Škofja LokaSOCIALNI DEMOKRATI - VOLILNA KONVENCIJA
2ANDREJ ŠTREMFELJ, 21.06.1962, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 6, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
3JERNEJ BERNIK, 24.03.1987, ŠKOFJA LOKA, GROHARJEVO NASELJE 33, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA

Krajevna skupnost - Stara Loka - Podlubnik - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO MOHORIČ, 30.04.1973, PEVNO, PEVNO 2A, 4220 Škofja LokaMATJAŽ OBLAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1UROŠ COLOVIĆ, 21.12.1979, ŠKOFJA LOKA, NOVI SVET 16, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2EMA OBLAK, 11.04.1968, VINCARJE, VINCARJE 19, 4220 Škofja LokaTANJA KREK IN SKUPINA VOLIVCEV
3TANJA KREK, 13.07.1980, ŠKOFJA LOKA, NOVI SVET 10, 4220 Škofja LokaTANJA KREK IN SKUPINA VOLIVCEV
4VLADO SEKIRNIK, 17.07.1956, VINCARJE, VINCARJE 15A, 4220 Škofja LokaTANJA KREK IN SKUPINA VOLIVCEV
5MAJA CANKAR, 30.04.1976, ŠKOFJA LOKA, NOVI SVET 6, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VOJKO MARGUČ, 21.01.1980, ŠKOFJA LOKA, POLJANSKA CESTA 56, 4220 Škofja LokaBLAŽ LEŠNJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2EDVARD KALAN, 25.09.1938, ŠKOFJA LOKA, POLJANSKA CESTA 54, 4220 Škofja LokaLJUBA DEMŠAR IN SKUPINA VOLIVCEV
3VLADIMIR LOGAR, 24.01.1948, PODPULFRCA, PODPULFRCA 9, 4220 Škofja LokaLJUBA DEMŠAR IN SKUPINA VOLIVCEV
4LJUBA DEMŠAR, 03.07.1950, ŠKOFJA LOKA, KOPALIŠKA ULICA 22, 4220 Škofja LokaLJUBA DEMŠAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1EMIR GANIĆ, 09.09.1974, Škofja Loka, BLAŽEVA ULICA 3A, 4220 Škofja LokaROK KOKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROK KOKALJ, 20.10.1978, Škofja Loka, MESTNI TRG 14, 4220 Škofja LokaROK KOKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DRAGICA KREK, 04.11.1950, Škofja Loka, KLOBOVSOVA ULICA 12, 4220 Škofja LokaROK KOKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKA PRIMOŽIČ TAVČAR, 13.08.1947, Škofja Loka, SPODNJI TRG 8, 4220 Škofja LokaJOŽICA FINŽGAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2MATJAŽ KRIŽNAR, 13.10.1981, ŠKOFJA LOKA, STUDENEC 11, 4220 Škofja LokaJAKA SUŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3ANŽE DEBELJAK, 26.07.1981, Škofja Loka, CANKARJEV TRG 8, 4220 Škofja LokaJOŽICA FINŽGAR IN SKUPINA VOLIVCEV
4JOŽICA FINŽGAR, 22.12.1952, Škofja Loka, SPODNJI TRG 25a, 4220 Škofja LokaJOŽICA FINŽGAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALENTIN JESENOVEC, 11.12.1947, PUŠTAL, PUŠTAL 16, 4220 Škofja LokaKATARINA JESENOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANTON PERŠIN, 01.11.1954, PUŠTAL, PUŠTAL 63, 4220 Škofja LokaSVET STRANKE KOMUNALNO EKOLOŠKA LISTA
3ŠPELA TAVČAR, 17.07.1974, PUŠTAL, PUŠTAL 33A, 4220 Škofja LokaKATARINA JESENOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofja Loka - mesto - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALOJZ KRŽIŠNIK, 29.09.1975, SVETI OŽBOLT, SVETI OŽBOLT 11, 4220 Škofja LokaALOJZ KRŽIŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ DEMŠAR, 29.07.1967, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 162, 4220 Škofja LokaZBOR ČLANOV SMC ŠKOFJA LOKA
2VIKTOR ZADNIK, 26.08.1948, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 184, 4220 Škofja LokaNADJA STRAJNAR IN SKUPINA VOLIVCEV
3ANICA MRAK, 12.02.1951, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 159, 4220 Škofja LokaNADJA STRAJNAR IN SKUPINA VOLIVCEV
4MATJAŽ KLOBOVS, 31.12.1972, ŠKOFJA LOKA, KIDRIČEVA CESTA 30, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5DUŠAN ŠKRBO, 13.06.1954, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 160, 4220 Škofja LokaNADJA STRAJNAR IN SKUPINA VOLIVCEV
6MIHA PETERNEL, 06.02.1989, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 68, 4220 Škofja LokaBREDA SOFRONIEVSKI IN SKUPINA VOLIVCEV
7JOŽEF TRILER, 28.02.1960, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 179, 4220 Škofja LokaIO OBČINSKEGA ODBORA SLS ŠKOFJA LOKA

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJ KOŠIR, 10.08.1973, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 91, 4220 Škofja LokaANDREJA SMUKAVEC K. IN SKUPINA VOLIVCEV
2mag. PRIMOŽ KRAJNIK, 20.05.1962, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 4, 4220 ŠKOFA LOKAANDREJA SMUKAVEC K. IN SKUPINA VOLIVCEV
3VANJA DEMŠAR, 09.04.1981, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 41, 4220 Škofja LokaANDREJA SMUKAVEC K. IN SKUPINA VOLIVCEV
4IGOR SADAR, 29.03.1965, ŠKOFJA LOKA, FRANKOVO NASELJE 7, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VERONIKA HARTMAN, 13.01.1945, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 89, 4220 Škofja LokaAVGUST HARTMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROMAN HARTMAN, 07.02.1954, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 91A, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3ŠTEFAN KALAMAR, 17.11.1941, ŠKOFJA LOKA, HAFNERJEVO NASELJE 74, 4220 Škofja LokaAVGUST HARTMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JELKA DAGARIN, 05.03.1966, SUHA, SUHA 25, 4220 Škofja LokaKONFERENCA OBČINSKEGA ODBORA SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BLAŽ JESENKO, 01.09.1960, TRATA, TRATA 28, 4220 Škofja LokaBOGOMIR DERLINK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MOJCA REJEC, 19.04.1955, LIPICA, LIPICA 9, 4220 Škofja LokaNINA REJEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŽA GALOF, 22.06.1981, HOSTA, HOSTA 12B, 4220 Škofja LokaSTANISLAVA GALOF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ SVOLJŠAK, 04.11.1961, DRAGA, DRAGA 3A, 4220 Škofja LokaCIRIL PETERNEL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARKO BRDNIK, 29.09.1958, PUNGERT, PUNGERT 25, 4220 Škofja LokaJOŽICA BRDNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Trata - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANISLAV JELOVČAN, 04.11.1967, GOSTEČE, GOSTEČE 7, 4220 Škofja LokaMAJDA JELOVČAN IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.