Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠENTJUR
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Vrbno - podgrad - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Šantej, 26.08.1993, Vrbno, Vrbno 18a, 3230 ŠentjurVladimir Belina in skupina volivcev
2Mateja Rozman, 12.07.1978, Vrbno, Vrbno 28d, 3230 ŠentjurVladimir Belina in skupina volivcev
3Mojca Tomažin, 09.08.1976, Vrbno, Vrbno 25c, 3230 ŠentjurVladimir Belina in skupina volivcev
4Irena Selič, 18.10.1969, Vrbno, Vrbno 1d, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Vrbno - podgrad - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Dobovišek, 07.09.1967, Podgrad, Podgrad 26, 3230 ŠentjurHelmut Košir in skupina volivcev
2Damjan Biščan, 15.02.1976, Podgrad, Podgrad 37b, 3230 ŠentjurRudolf Dobovišek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Primož Laubič, 13.05.1975, Dramlje, Dramlje 33, 3222 DramljeGordana Kolar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matija Križnik, 09.01.1982, Trnovec pri Dramljah, Trnovec pri Dramljah 41a, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Zdolšek, 12.03.1965, Jazbine, Jazbine 20, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen Mastnak, 09.09.1995, Šedina, Šedina 15, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vilko Kramaršek, 13.11.1966, Svetelka, Svetelka 19b, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nataša Seničar, 27.06.1976, Jarmovec, Jarmovec 4b, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Kopinšek, 20.09.1968, Pletovarje, Pletovarje 2a, 3222 DramljeAleš Pemič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Štrajhar, 10.05.1990, Marija Dobje, Marija Dobje 23, 3222 DramljeSimon Štrajhar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dramlje - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Lorger, 12.02.1964, Razbor, Razbor 14, 3222 DramljeJanez Lavbič in skupina volivcev
2Aljaž Čede, 29.09.1995, Razbor, Razbor 7a, 3222 DramljeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Andrej Gorjup, 07.07.1982, Razbor, Razbor 10, 3222 DramljeBoštjan Zgonec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Palčnik, 24.01.1971, Gorica pri Slivnici, Gorica pri Slivnici 142, 3263 Gorica pri SlivniciFlorjan Potrata in skupina volivcev
2Alojz Recko, 25.04.1938, Gorica pri Slivnici, Gorica pri Slivnici 88, 3263 Gorica pri SlivniciDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Franci Hrovatič, 18.05.1961, Gorica pri Slivnici, Gorica pri Slivnici 72a, 3263 Gorica pri SlivniciAnton Štancer in skupina volivcev
4Martin Cmok, 20.09.1966, Tratna ob Voglajni, Tratna ob Voglajni 11, 3263 Gorica pri SlivniciRoman Novak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Polenšek, 21.05.1959, Turno, Turno 11a, 3263 Gorica pri SlivniciJanko Arzenšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ludvik Žafran, 27.09.1957, Bukovje pri Slivnici, Bukovje pri Slivnici 1, 3263 Gorica pri SlivniciSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Plank, 25.07.1973, Javorje, Javorje 18, 3263 Gorica pri SlivniciSabina Žavski in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Božidar Golubovac, 29.07.1986, Jelce, Jelce 5a, 3263 Gorica pri SlivniciMarko Pintar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blaž Gologranc, 20.01.1992, Voduce, Voduce 26, 3263 Gorica pri SlivniciDrago Keše in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorica pri Slivnici - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Petelinšek, 10.02.1976, Slivnica pri Celju, Slivnica pri Celju 27, 3263 Gorica pri SlivniciCvetka Hrastnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdravko Hribernik, 10.03.1967, Podlešje, Podlešje 2a, 3233 KalobjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Bojan Obrez, 09.12.1981, Podlešje, Podlešje 15, 3233 KalobjeDušica Obrez in skupina volivcev
3Anton Močnik, 05.06.1976, Kalobje, Kalobje 9a, 3233 KalobjeAlbina Močnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Cvetko Privšek, 15.10.1971, Trška Gorca, Trška Gorca 17, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Kocman, 02.07.1961, Jazbin Vrh, Jazbin Vrh 2a, 3233 KalobjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Roman Lavbič, 31.01.1973, Vodice pri Kalobju, Vodice pri Kalobju 12, 3233 KalobjeDanica Lavbič in skupina volivcev
2Ivan Novak, 26.11.1956, Vodice pri Kalobju, Vodice pri Kalobju 26, 3233 KalobjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Trupej, 05.02.1980, Kostrivnica, Kostrivnica 16a, 3233 KalobjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Kalobje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Šafran, 01.04.1957, Kostrivnica, Kostrivnica 32, 3233 KalobjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Loka pri Žusmu - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Manica Krašovec, 28.03.1973, Loka pri Žusmu, Loka pri Žusmu 143, 3223 Loka pri ŽusmuRobert Žlender in skupina volivcev
2Srečko Krajnčan, 29.03.1967, Loka pri Žusmu, Loka pri Žusmu 115, 3223 Loka pri ŽusmuSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Loka pri Žusmu - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Grobin, 18.05.1959, Loka pri Žusmu, Loka pri Žusmu 33, 3223 Loka pri ŽusmuUrška Grobin in skupina volivcev
2Vida Kodrin Grobin, 21.06.1957, Loka pri Žusmu, Loka pri Žusmu 97, 3223 Loka pri ŽusmuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Loka pri Žusmu - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Žafran, 12.05.1971, Dobrina, Dobrina 8a, 3223 Loka pri ŽusmuJožica Žafran in skupina volivcev
2Franci Užmah, 18.09.1971, Dobrina, Dobrina 7, 3223 Loka pri ŽusmuAndrejka Užmah in skupina volivcev
3Marjan Hrovatič, 29.04.1964, Dobrina, Dobrina 40, 3223 Loka pri ŽusmuRok Hrovatič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Loka pri Žusmu - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdravko Verhovšek, 11.02.1963, Hrastje, Hrastje 16, 3223 Loka pri ŽusmuErih Polšak in skupina volivcev
2Patricija Šviga, 01.11.1996, Hrastje, Hrastje 25, 3223 Loka pri ŽusmuSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Branko Artnjak, 22.07.1966, Hrastje, Hrastje 17, 3223 Loka pri ŽusmuJožica Artnjak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Vouk, 10.05.1976, Planina pri Sevnici, Planina pri Sevnici 67, 3225 Planina pri SevniciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Darko Bobek, 12.04.1974, Planina pri Sevnici, Planina pri Sevnici 27, 3225 Planina pri SevniciMiran Jazbinšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbka Koprivc, 07.04.1975, Planinska vas, Planinska vas 14, 3225 Planina pri SevniciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Jurij Hladin, 28.02.1964, Planinski vrh, Planinski vrh 10, 3225 Planina pri SevniciSonja Hladin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jasmina Duraković Pompe, 11.07.1988, Golobinjek pri Planini, Golobinjek pri Planini 13, 3225 Planina pri SevniciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Damijan Dolar, 14.03.1973, Golobinjek pri Planini, Golobinjek pri Planini 3a, 3225 Planina pri SevniciSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Anton Špan, 16.10.1957, Doropolje, Doropolje 18, 3225 Planina pri SevniciBoštjan Šmid in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Senica, 16.10.1974, Prapretno, Prapretno 1a, 3225 Planina pri SevniciKarel Gračner in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Koželj, 20.06.1958, Podvine, Podvine 8, 3225 Planina pri SevniciMartin Luskar in skupina volivcev
2Anton Hladin, 18.04.1970, Podlog pod Bohorjem, Podlog pod Bohorjem 25, 3225 Planina pri SevniciMirko Vodišek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Križnik, 26.12.1979, Tajhte, Tajhte 5, 3225 Planina pri SevniciBoris Gračner in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Planina pri Sevnici - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Leskovšek, 02.10.1965, Loke pri Planini, Loke pri Planini 9, 3225 Planina pri SevniciFranc Guček in skupina volivcev
2Tomaž Škoberne, 29.06.1978, Loke pri Planini, Loke pri Planini 8a, 3225 Planina pri SevniciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Roman Obreza, 21.03.1962, Ponikva, Ponikva 25, 3232 PonikvaIgor Dosedla in skupina volivcev
2Andreja Ocvirk, 13.02.1975, Ponikva, Ponikva 71a, 3232 PonikvaIgor Dosedla in skupina volivcev
3Jože Korže, 11.04.1950, Ponikva, Ponikva 77a, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Jože Šibal, 28.04.1966, Uniše, Uniše 6a, 3232 PonikvaIgor Dosedla in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Pušnik, 01.12.1962, Hotunje, Hotunje 10a, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Luka Planko, 16.08.1987, Hotunje, Hotunje 20, 3232 PonikvaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Marko Golež, 25.11.1986, Hotunje, Hotunje 33a, 3232 PonikvaSlavko Špur in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bojan Dobnik, 25.07.1969, Ostrožno pri Ponikvi - del, Ostrožno pri Ponikvi - del 25, 3232 PonikvaMartin Lubej in skupina volivcev
2Urška Lisec, 20.01.1994, Bobovo pri Ponikvi, Bobovo pri Ponikvi 13, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Hrovatič, 15.10.1966, Lutrje, Lutrje 28b, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Strašek, 19.02.1954, Srževica, Srževica 13a, 3232 PonikvaMilan Plevčak in skupina volivcev
2Peter Buser, 26.04.1982, Okrog, Okrog 7, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Srečko Keglič, 29.10.1971, Srževica, Srževica 28, 3232 PonikvaAlbin Herič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ponikva - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleks Senica, 23.09.1990, Ponkvica, Ponkvica 7a, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Ivan Žogan, 13.10.1964, Podgaj, Podgaj 13, 3232 PonikvaUroš Siter in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Maček, 17.11.1975, Lopaca, Lopaca 38e, 3262 PrevorjeMiroslav Pajek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darja Teržan, 02.12.1965, Dobje pri Lesičnem, Dobje pri Lesičnem 7, 3262 PrevorjeDamjan Klaužer in skupina volivcev
2Anton Bevc, 02.07.1987, Dobje pri Lesičnem, Dobje pri Lesičnem 10, 3262 PrevorjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožko Špoljar, 23.07.1965, Košnica, Košnica 18b, 3262 PrevorjeNevenka Ocepek in skupina volivcev
2Anton Kladnik, 01.04.1977, Košnica, Košnica 22, 3262 PrevorjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožko Pacek, 30.04.1982, Krivica, Krivica 5, 3262 PrevorjeFranci Pacek in skupina volivcev
2Martin Arzenšek, 25.10.1979, Krivica, Krivica 54, 3262 PrevorjeBoštjan Novak in skupina volivcev
3Gregor Vovk, 07.08.1992, Krivica, Krivica 23, 3262 PrevorjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Užmah, 10.03.1985, Straška Gorca, Straška Gorca 27, 3262 PrevorjeViki Puher in skupina volivcev
2Ivan Plahuta, 25.12.1967, Straška Gorca, Straška Gorca 34, 3262 PrevorjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Prevorje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Obrez, 16.05.1964, Žegar, Žegar 2, 3262 PrevorjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Andrej Planko, 02.10.1977, Žegar, Žegar 28, 3262 PrevorjeBojan Planko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Konrad Marot, 19.02.1955, Šentjur, Cesta Valentina Orožna 9, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Jure Raztočnik, 22.06.1977, Šentjur, Cesta Valentina Orožna 11, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Metod Gradič, 29.07.1985, Šentjur, Ulica Dušana Kvedra 39, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nejc Velenčak, 15.04.2000, Šentjur, Prešernova ulica 11, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Sabina Mulej, 09.10.1970, Šentjur, Prešernova ulica 27, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Laura Lajh Rauter, 19.11.1976, Šentjur, Ulica I. celjske čete 34, 3230 ŠentjurBoris Šmid in skupina volivcev
4Damjan Romih, 12.03.1972, Šentjur, Ulica Toneta Seliškarja 5, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Dejan Mulej, 03.09.1978, Šentjur, Ulica Tončke Čečeve 17a, 3230 ŠentjurDejan Mulej in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Mastnak, 16.05.1955, Šentjur, Ulica Miloša Zidanška 21, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Lovro Perčič, 15.02.1974, Šentjur, Pešnica 8, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Mirko Rožej, 03.02.1956, Šentjur, Pešnica 24, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Sašo Cvek, 26.12.1965, Šentjur, Ulica talcev 6, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jure Godler, 28.01.1974, Šentjur, Pod vrbco 20a, 3230 ŠentjurUrška Godler in skupina volivcev
2Andreja Šporer, 25.07.1963, Šentjur, Ulica Dušana Kvedra 37, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Luka Vlaović, 14.05.1988, Šentjur, Ulica A. M. Slomška 3, 3230 ŠentjurZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
4Andrej Koprivc, 20.08.1982, Šentjur, Ulica skladateljev Ipavcev 35a, 3230 ŠentjurUrška Jager in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Mlačnik, 27.03.1977, Šentjur, Ulica Franja Žagarja 6, 3230 ŠentjurRobert Maruša in skupina volivcev
2Tanja Gobec, 04.12.1960, Šentjur, Ulica II. bataljona 2, 3230 ŠentjurTanja Gobec in skupina volivcev
3Robert Gajšek, 01.04.1959, Šentjur, Romihova ulica 6, 3230 ŠentjurGregor Gajšek in skupina volivcev
4Zdenko Horvat, 07.01.1949, Šentjur, Ulica Franja Malgaja 35, 3230 ŠentjurDanica Horvat in skupina volivcev
5Jožef Pirjevec, 24.12.1953, Šentjur, Ulica Franja Malgaja 47, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Aleksandra Šuster Močnik, 12.05.1977, Šentjur, Zvezdna ulica 9, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Mestna skupnost Šentjur - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Kovačič, 21.07.1970, Kameno, Kameno 4, 3230 ŠentjurBernardka Kovačič in skupina volivcev
2Jožef Lorger, 20.02.1957, Šentjur, Botričnica 1, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentjur - Rifnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Edita Kolar, 21.01.1962, Šentjur, Delavska ulica 5, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Tatjana Košir, 24.02.1948, Šentjur, Pod gozdom 5, 3230 ŠentjurDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Kristjan Guček, 22.07.1977, Šentjur, Prijateljeva ulica 20, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Mojca Kolar, 16.05.1973, Šentjur, Leskovškova ulica 8, 3230 ŠentjurMojca Kolar in skupina volivcev
5Polona Bajt, 03.06.1985, Šentjur, Leskovškova ulica 6, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Andrej Žmahar, 11.04.1962, Šentjur, Sončna ulica 4, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentjur - Rifnik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Antonija Krivec, 07.05.1980, Šentjur, Poljska ulica 2, 3230 ŠentjurMilenka Recko in skupina volivcev
2Jožef Cmok, 16.11.1957, Šentjur, Črnoliška ulica 18, 3230 ŠentjurRobert Oset in skupina volivcev
3Marica Krajnc, 07.08.1972, Rifnik, Rifnik 22, 3230 ŠentjurZL-DSD - ZDRUŽENA LEVICA-DEMOKRATIČNA STRANKA DELA
4Robert Oset, 19.05.1979, Šentjur, Črnoliška ulica 10, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5Sabina Timpran, 13.09.1983, Šentjur, Črnoliška ulica 5, 3230 ŠentjurSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Šentjur - Rifnik - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nataša Zupanc Lah, 07.07.1977, Šentjur, Cesta Leona Dobrotinška 28, 3230 ŠentjurSNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
2Marko Šuster, 14.09.1978, Rifnik, Rifnik 12c, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Božidar Brečko, 16.05.1989, Jakob pri Šentjurju, Jakob pri Šentjurju 8, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Ivan Jurkošek, 10.07.1978, Vodruž, Vodruž 39, 3230 ŠentjurAlojzija Jurkošek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentjur - Rifnik - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Jezovšek, 22.02.1952, Šentjur, Krajnčica 34, 3230 ŠentjurKlemen Ajdnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Grobelno - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran Frece, 03.03.1981, Grobelno - del, Grobelno - del 131, 3231 GrobelnoMiran Frece in skupina volivcev
2Roman Hriberšek, 23.04.1962, Grobelno - del, Grobelno - del 151, 3231 GrobelnoRoman Hriberšek in skupina volivcev
3Srečko Fendre, 08.03.1953, Grobelno - del, Grobelno - del 135, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Grobelno - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Vipotnik, 05.04.1978, Tratna pri Grobelnem, Tratna pri Grobelnem 9a, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Primož Gajšek, 20.07.1985, Tratna pri Grobelnem, Tratna pri Grobelnem 31, 3231 GrobelnoJože Žolger in skupina volivcev
3Barbara Novak, 04.02.1989, Tratna pri Grobelnem, Tratna pri Grobelnem 21b, 3231 GrobelnoSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Grobelno - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Martinčič, 03.11.1970, Stopče, Stopče 24, 3231 GrobelnoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Grobelno - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Viktor Verk, 08.05.1971, Bezovje pri Šentjurju, Bezovje pri Šentjurju 17, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Grobelno - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Slomšek, 29.09.1988, Brezje ob Slomu, Brezje ob Slomu 7, 3232 PonikvaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dolga gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Grm Fatur, 30.12.1976, Dolga Gora, Dolga Gora 16, 3232 PonikvaJože Kadenšek in skupina volivcev
2Danijel Kadenšek, 22.06.1970, Dolga Gora, Dolga Gora 50a, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Klemen Kadenšek, 25.09.1995, Dolga Gora, Dolga Gora 18, 3232 PonikvaJože Kadenšek in skupina volivcev
4Edi Kresnik, 15.09.1969, Dolga Gora, Dolga Gora 8b, 3232 PonikvaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Katarina Potočnik, 31.01.1981, Dolga Gora, Dolga Gora 60, 3232 PonikvaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Klanjšek, 14.08.1988, Primož pri Šentjurju, Primož pri Šentjurju 43, 3230 ŠentjurSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Anton Hrovat, 29.12.1955, Primož pri Šentjurju, Primož pri Šentjurju 27, 3230 ŠentjurZlatka Hrovat in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tone Svetina, 06.05.1970, Lokarje, Lokarje 6a, 3230 ŠentjurTatjana Dečman Svetina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Guzej, 27.02.1993, Dole, Dole 23, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Trebovc, 03.10.1963, Goričica, Goričica 15, 3230 ŠentjurSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Borut Herič, 29.03.1970, Goričica, Goričica 14a, 3230 ŠentjurAdolf Berglez in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Brečko, 03.11.1981, Zlateče pri Šentjurju, Zlateče pri Šentjurju 11a, 3230 ŠentjurBranka Recko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Polajžar, 29.09.1960, Cerovec, Cerovec 5, 3230 ŠentjurUroš Polajžar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anže Rezar, 13.05.1984, Proseniško, Proseniško 84, 3230 ŠentjurŽan Spolenak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Monika Plivac, 26.08.1997, Proseniško, Proseniško 39c, 3230 ŠentjurAlen Plivac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blagovna - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sašo Mulej, 25.04.1992, Goričica, Goričica 32, 3230 ŠentjurAndreja Mulej in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.