Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ŠENTILJ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Ceršak - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1INES BEZJAK, 18.01.1989, CERŠAK, CERŠAK 24, 2215 CeršakSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2BORIS Struber, 10.05.1966, Ceršak, Ceršak 6, 2215 CeršakDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
3DARKO TENŠEK, 07.09.1964, CERŠAK, VOJAŠKA CESTA 8, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
4MARIJA JANŽEK, 19.06.1961, CERŠAK, CERŠAK 9, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
5JOŽE STRNAD, 13.07.1954, CERŠAK, NA GRIČU 9, 2215 CeršakNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
6STANKO FERK, 27.03.1971, CERŠAK, TOVARNIŠKA C. 91, 2215 CeršakSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7IRENA LUBEJ PANASOV, 20.10.1962, CERŠAK, TOVARNIŠKA C. 67, 2215 CeršakSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8ANDREJA FERK, 02.10.1991, Ceršak, Tovarniška cesta 96, 2215 CeršakDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA

Krajevna skupnost - Ceršak - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NIKA POTUŠEK, 04.04.2000, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 55C, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2TILEN ŠROK, 16.08.1993, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 151F, 2215 CeršakLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3Jasmina Erjavec, 10.08.1985, SELNICA OB MURI, Selnica ob Muri 30 A, 2215 CeršakDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
4DARINKA SCHMIRMAUL, 24.03.1960, SELNICA OB MURI, Selnica ob Muri 62, 2215 CeršakDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
5SONJA ŠAJHER, 10.09.1954, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 150 D, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
6Franc Pernat, 31.10.1952, SELNICA OB MURI, Selnica ob Muri 41 h, 2215 CeršakDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
7MARJAN TAJHMAN, 29.11.1969, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 177 A, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
8Edvard Mezgec, 28.01.1949, SELNICA OB MURI, Selnica ob Muri 103 b, 2215 CeršakDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9SMILJAN KALOH, 07.09.1987, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 60, 2215 CeršakSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
10IRENA KITEL, 25.11.1970, SELNICA OB MURI, SELNICA OB MURI 105 A, 2215 CeršakLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC

Krajevna skupnost - Ceršak - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1HELENA GORJUP, 22.02.1968, SREBOTJE, SREBOTJE 5 A, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2JOŽE PIVEC, 15.02.1974, SREBOTJE, SREBOTJE 22, 2212 Šentilj v Slov. goricahLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3Jože Dragomir Pivec, 21.04.1948, Srebotje, Srebotje 22, 2212 Šentilj v Slov. goricahDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Ceršak - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALFRED PFIFER, 23.11.1970, KOZJAK PRI CERŠAKU, KOZJAK PRI CERŠAKU 20, 2215 CeršakSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2BRANKO KOLAR, 30.05.1958, KOZJAK PRI CERŠAKU, KOZJAK PRI CERŠAKU 22, 2215 CeršakLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3BERNARDA VRTIN, 06.12.1973, KOZJAK PRI CERŠAKU, KOZJAK PRI CERŠAKU 5, 2215 CeršakMARJANA KERMAUC IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER- NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dragica Kraner, 06.09.1950, SLADKI VRH, Sladki vrh 8, 2214 Sladki vrhDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2SONJA ŠIKER, 12.10.1962, SLADKI VRH, SLADKI VRH 18, 2214 Sladki vrhMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
3Jože Pohorec, 25.11.1956, SLADKI VRH, Sladki vrh 49, 2214 Sladki vrhDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4DEJAN VAJNHANDL, 04.12.1972, SLADKI VRH, SLADKI VRH 5 B, 2214 Sladki vrhLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
5JERICA SENČIČ, 27.10.1972, SLADKI VRH, SLADKI VRH 5, 2214 Sladki vrhSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
6MITJA KAURAN, 05.10.1988, SLADKI VRH, Sladki vrh 11 K, 2214 Sladki vrhDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
7VLADO FLUHER, 11.04.1958, SLADKI VRH, SLADKI VRH 11 C, 2214 Sladki vrhMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
8MIHAELA HABJANIČ, 15.01.1974, SLADKI VRH, SLADKI VRH 5 C, 2214 Sladki vrhLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
9KONRAD ZEMLJIČ, 30.06.1949, SLADKI VRH, SLADKI VRH 11 B, 2214 Sladki vrhSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Rošker, 14.03.1952, VRANJI VRH, VRANJI VRH 34, 2214 Sladki vrhDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2ANITA SERK, 12.10.1968, VRANJI VRH, VRANJI VRH 86, 2214 Sladki vrhLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3IGOR KOCBEK, 27.05.1960, VRANJI VRH, VRANJI VRH 28B, 2214 Sladki vrhMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
4NATAŠA KOZAR, 02.02.1977, VRANJI VRH, VRANJI VRH 33, 2214 Sladki vrhMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
5VLADIMIR POHOREC, 22.11.1978, VRANJI VRH, VRANJI VRH 86, 2214 Sladki vrhLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
6KRISTIJAN KOLAR, 15.07.1983, VRANJI VRH, VRANJI VRH 3, 2214 Sladki vrhSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
7Karmen Lindner, 13.06.1965, SLADKI VRH, VRANJI VRH 86, 2214 Sladki vrhDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
8STANISLAV HAMRUŠ, 28.12.1961, VRANJI VRH, VRANJI VRH 5, 2214 Sladki vrhSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SREČKO NAJMAJSTER, 20.03.1957, SVEČANE, SVEČANE 7, 2214 Sladki vrhMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2FRANC POMBERG, 14.09.1956, SVEČANE, SVEČANE 18, 2214 Sladki vrhLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dragica Reher, 01.12.1973, Zgornje gradišče, Zgornje Gradišče 23, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
2HELMUT ŠPINDLER, 19.07.1969, ZGORNJE GRADIŠČE, ZGORNJE GRADIŠČE 5, 2213 Zgornja VelkaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Marjeta Mihelič, 04.06.1962, Zg. Gradišče, Zg. Gradišče 22 a, 2213 Zgornja VelkaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4BRANKO ŠVEINCER, 15.04.1960, ZGORNJE GRADIŠČE, ZGORNJE GRADIŠČE 32 A, 2213 Zgornja VelkaMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARINKA HARC, 04.04.1963, ŠOMAT, ŠOMAT 24, 2213 Zgornja VelkaMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2JOŽE LORBER, 04.05.1970, ŠOMAT, ŠOMAT 31, 2213 Zgornja VelkaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3DUŠAN DRAJZIBNER, 25.01.1969, ŠOMAT, ŠOMAT 32, 2213 Zgornja VelkaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VLADIMIR ČERNČIČ, 22.06.1955, PLODRŠNICA, PLODRŠNICA 25, 2213 Zgornja VelkaMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2ALEŠ GUNGL, 07.01.1975, PLODRŠNICA, PLODRŠNICA 22A, 2213 Zgornja VelkaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Leopold Rošker, 21.09.1969, jakobski dol, Ploderšnica 11, 2222 Jakobski dolDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA

Krajevna skupnost - Sladki Vrh - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirko Purgaj, 16.03.1958, Jurjevski dol, Jurjevski dol 17, 2222 Jakobski dolDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2JOŽE MAHER, 17.02.1972, JURJEVSKI DOL, JURJEVSKI DOL 2A, 2222 Jakobski dolMAGDALENA KOCBEK IN SKUPINA VOLILCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
3RAJMUND SEDMINEK, 14.08.1954, JURJEVSKI DOL, JURJEVSKI DOL 15, 2222 Jakobski dolLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KLEMEN CIMPERC, 17.02.1980, ŠENTILJ, JARENINSKA CESTA 50, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2MILAN KOJC, 14.08.1959, ŠENTILJ, CVETLIČNA ULICA 32, 2212 Šentilj v Slov. goricahDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
3MARIJA KRESNIK, 18.07.1950, ŠENTILJ, POT NA OČJAK 10, 2212 Šentilj v Slov. goricahDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
4CVETKA JAMBROŠIČ, 11.07.1958, ŠENTILJ, PREČNA ULICA 10, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5RENATA LOŠIĆ, 16.10.1969, ŠENTILJ, NOVA ULICA 5, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
6ROBERT LEVSTIK, 08.08.1978, ŠENTILJ, NOVINE 17, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
7VLADIMIR LEŠER, 16.05.1945, ŠENTILJ, Vinogradniška ulica 3, 2212 Šentilj v Slov. goricahDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8MILAN BRAČIČ, 03.10.1957, ŠENTILJ, MLADINSKA ULICA 5, 2212 Šentilj v Slov. goricahSD - SOCIALNI DEMOKRATI
9VIDA KOREN, 05.05.1958, ŠENTILJ, ZA LEKARNO 12, 2212 Šentilj v Slov. goricahSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SABINA BENEDIČIČ BEZJAK, 01.11.1974, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 65B, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2DENISE MEDVED, 22.02.1965, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 65, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
3VALERIJA DROZG, 15.01.1970, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 66, 2212 Šentilj v Slov. goricahDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
4ŠTEFAN ŠAUPERL, 13.08.1962, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 63C, 2212 Šentilj v Slov. goricahSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5ROBERT ROMIČ, 23.05.1976, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 67B, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6MARKO KAURAN, 25.01.1985, ŠTRIHOVEC, ŠTRIHOVEC 65 C, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SREČKO PREGL, 12.05.1981, KANIŽA, KANIŽA 23, 2212 Šentilj v Slov. goricahNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2MARJANCA VRTIN, 29.01.1961, KANIŽA, KANIŽA 9A, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3MAJA KRSNIK, 07.07.1988, KANIŽA, KANIŽA 27 E, 2212 Šentilj v Slov. goricahDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LIDIJA ŠERBINEK, 10.07.1967, CIRKNICA, CIRKNICA 19, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2GREGOR FRAS, 15.12.1989, CIRKNICA, CIRKNICA 26, 2212 Šentilj v Slov. goricahDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON TOLE, 13.05.1972, KRESNICA, KRESNICA 19B, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2RENATA MOČNIK, 06.01.1961, KRESNICA, KRESNICA 12A, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ KMETIČ, 12.03.1966, STARA GORA PRI ŠENTILJU, STARA GORA PRI ŠENTILJU 11, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šentilj - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVICA TUŠEK, 01.03.1950, ZGORNJE DOBRENJE, ZGORNJE DOBRENJE 17B, 2212 Šentilj v Slov. goricahSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2JOŽEF RADIN, 04.01.1956, ŠENTILJ, ZGORNJE DOBRENJE 19, 2212 Šentilj v Slov. goricahMARJETA MAHER IN SKUPINA VOLIVCEV, VLADIMIR MAHER-NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKA BREZNIK, 13.06.1966, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 63, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2JASMINA NIKL PERKO, 02.07.1980, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 22A, 2213 Zgornja VelkaLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3IVAN ŠKOFIČ, 15.11.1948, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 2 B, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
4LIDIJA Šarić, 18.04.1969, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 75 a, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
5HERMAN VANDUR, 31.03.1946, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 14, 2213 Zgornja VelkaLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
6VID VAJNHANDL, 03.06.1999, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 68A, 2213 Zgornja VelkaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Jožica Krajner, 08.11.1951, Zg. Velka, Zg. Velka 43 a, 2213 Zgornja VelkaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8VESNA KNUPLEŽ, 27.07.1967, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 136 A, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
9ZLATKO BREČKO, 06.08.1952, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 43 D, 2214 Sladki vrhSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DANICA BREG, 25.02.1961, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 130, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2BARBARA MAHER, 13.04.1991, ZGORNJA VELKA, ZGORNJA VELKA 104, 2213 Zgornja VelkaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogomir Dreier, 01.09.1963, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 42, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
2IGOR NIKL, 18.12.1970, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 20A, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
3SARA BREZNIK, 27.08.1999, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 28, 2213 Zgornja VelkaLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
4Jožefa Kurnik, 07.07.1954, Sp. Velka, Sp. Velka 52, 2213 Zgornja VelkaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5ANDREJA BREG, 21.01.1983, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 9, 2213 Zgornja VelkaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SEBASTIJAN LAH, 16.05.1974, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 116 C, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2EDVARD BREZNIK, 07.07.1968, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 83, 2213 Zgornja VelkaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Franc Rajšp, 09.07.1957, SPODNJA VELKA, SPODNJA VELKA 61, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1URŠKA BAUMAN-KOLMAN, 29.04.1994, TRATE, TRATE 45, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
2SONJA DUŽIČ, 03.12.1953, TRATE, TRATE 11, 2213 Zgornja VelkaLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
3BOGDAN MURŠEC, 06.05.1961, TRATE, TRATE 7A, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
4Franc Zver, 13.06.1955, Trate, Trate 40, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
5JOŽE FRIŠ, 07.02.1954, TRATE, TRATE 47B, 2213 Zgornja VelkaLISTA ZA POVEZOVANJE IN RAZVOJ - TIMOTEJ NEKREP JARC
6Jožef Zemljič, 23.12.1947, Trate, Trate 7a, 2213 Zgornja VelkaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Velka - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Marks, 04.12.1946, Zg. Dražen vrh, Zg. Dražen vrh 72, 2213 Zgornja VelkaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2LEON OMAN, 04.11.1975, ZGORNJI DRAŽEN VRH, ZGORNJI DRAŽEN VRH 3, 2213 Zgornja VelkaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3SIMON METHANS, 03.08.1981, ZGORNJI DRAŽEN VRH, ZGORNJI RAŽEN VRH 36A, 2213 Zgornja VelkaSTANKO ŠKOFIČ IN SKUPINA VOLIVCEV VLADIMIR MAHER -NESTRANKARSKA LISTA OBČANOV
4Milan Golob, 05.10.1990, Zg. Dražen vrh, Zg. Dražen vrh 1, 2213 Zgornja VelkaDAVID KOS IN SKUPINA VOLIVCEV - LISTA ŽUPANA ŽVABA
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.