Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA RADLJE OB DRAVI
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RENATA ŠTRASER, 20.05.1961, RADLJE OB DRAVI, LACKOVA ULICA 7, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2SLAVKO GARMUT, 05.05.1967, RADLJE OB DRAVI, POHORSKA CESTA 17 D, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV
3DUŠKO ERIK ROBNIK, 16.07.1979, RADLJE OB DRAVI, PRISOJA 3, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
4MARICA PUŠNIK, 01.02.1950, RADLJE OB DRAVI, LACKOVA ULICA 4, 2360 Radlje ob DraviIZVRŠILNI ODBOR OO SLS RADLJE OB DRAVI
5ANTON VODUŠEK, 04.12.1950, RADLJE OB DRAVI, POHORSKA CESTA 6, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUCIJA MLINARIČ, 10.06.1991, RADLJE OB DRAVI, ULICA POD PERKOLICO 29, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV
2STANISLAV LIPUŠ, 01.10.1947, RADLJE OB DRAVI, ULICA POD PERKOLICO 49, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3LEONIDA MATJAŽ, 10.03.1971, RADLJE OB DRAVI, HARKOVA ULICA 6, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
4MATEJ MODIC, 10.02.1968, RADLJE OB DRAVI, PARTIZANSKA ULICA 34, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV
5IGOR SREDENŠEK, 13.11.1957, RADLJE OB DRAVI, VORANČEVA ULICA 18, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ELIZABETA MLADENOVIČ, 15.11.1948, RADLJE OB DRAVI, KOROŠKA CESTA 20, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2IVANA KUS, 12.07.1946, RADLJE OB DRAVI, KOROŠKA CESTA 29, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3KONRAD KLEMENC, 14.09.1943, RADLJE OB DRAVI, ULICA PRI SKALI 17, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC GLAŽAR, 25.09.1955, RADLJE OB DRAVI, DOBRAVA 8 A, 2360 Radlje ob DraviIZVRŠILNI ODBOR OO SLS RADLJE OB DRAVI
2DOMINIKA KARLATEC, 07.07.1978, RADLJE OB DRAVI, DOBRAVA 33, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKO TOPLER, 20.02.1966, SPODNJA VIŽINGA, SPODNJA VIŽINGA 60, 2360 Radlje ob DraviBRANKO TOPLER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARINKA MRAVLJAK, 03.02.1965, RADLJE OB DRAVI, ŠT. JANŽ PRI RADLJAH 110, 2360 Radlje ob DraviIZVRŠILNI ODBOR OO SLS RADLJE OB DRAVI
2SIMON STRAŽIŠNIK, 22.02.1979, RADLJE OB DRAVI, ŠT. JANŽ PRI RADLJAH 92, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3ZLATKO PRASNIC, 22.06.1967, RADLJE OB DRAVI, ŠT. JANŽ PRI RADLJAH 68, 2360 Radlje ob DraviZBOR ČLANSTVA OO NSi RADLJE OB DRAVI

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANISLAV POROČNIK, 19.10.1958, SV. TRIJE KRALJI, SV. TRIJE KRALJI 43, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV
2IVAN SUŠNIK, 08.12.1960, SV. TRIJE KRALJI, SV. TRIJE KRALJI 33, 2360 Radlje ob DraviIZVRŠILNI ODBOR OO SLS RADLJE OB DRAVI

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ADI HABERMAN, 15.06.1973, ZG. VIŽINGA, ZG. VIŽINGA 39, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2ERIKA PLANINŠEC, 15.12.1966, ZG. VIŽINGA, ZG. VIŽINGA 36 B, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Radlje ob Dravi - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TJAŠA BREG, 25.12.1987, VAS, VAS 71, 2360 Radlje ob DraviLUDVIK FEDLER IN SKUPINA VOLIVCEV
2TOMAŽ KUMER, 08.10.1968, VAS, VAS 24, 2360 Radlje ob DraviALAN BUKOVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Remšnik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE KRAKER, 03.03.1963, REMŠNIK, REMŠNIK 13, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
2MATEJ STRAŽIŠNIK, 28.06.1980, REMŠNIK, REMŠNIK 10 A, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
3NATALIJA ČEPE, 22.10.1987, BREZNI VRH, BREZNI VRH 27, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
4TADEJ KRAKER, 27.10.1984, BREZNI VRH, BREZNI VRH 10 A, 2363 PodvelkaIZVRŠILNI ODBOR OO SLS RADLJE OB DRAVI
5DUŠAN PEČEČNIK, 24.01.1971, BREZNI VRH, BREZNI VRH 38 A, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
6NATALIJA OGRIN KOLEŽNIK, 26.04.1989, RADELCA, RADELCA 4, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
7NINA AJTNIK, 09.11.1981, BREZNI VRH, BREZNI VRH 44, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV
8SAŠO GRÖGL, 14.08.1983, REMŠNIK, REMŠNIK 45, 2363 PodvelkaSAŠO GRÖGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Vuhred - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BREDA ROBNIK, 23.07.1948, SP. ORLICA, SP. ORLICA 2, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARJETA NOVAK EMAN, 21.07.1976, VUHRED, VUHRED 134 B, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
3ALEŠ PUŠNIK, 18.01.1977, VUHRED, VUHRED 80, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
4HERMAN NOVAK, 31.03.1964, VUHRED, VUHRED 1, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
5KAROL KOLAR, 05.09.1953, VUHRED, VUHRED 135 B, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
6IZTOK TOPLER, 14.05.1978, VUHRED, VUHRED 123 A, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
7LEONARDA GLAZER, 20.02.1957, VUHRED, VUHRED 105, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
8SERGEJA HREN, 17.01.1995, VUHRED, VUHRED 55, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
9RADO KOLAR, 20.07.1956, VUHRED, VUHRED 50, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
10METKA ERJAVEC, 13.11.1957, VUHRED, VUHRED 53, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
11IRENA KREMSER MERNIK, 17.09.1975, VUHRED, VUHRED 58, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
12RUDOLF JAVORNIK, 28.03.1964, VUHRED, VUHRED 46, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV
13MARJANCA MERŠNIK, 20.05.1965, VUHRED, VUHRED 103, 2365 VuhredMETKA ERJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
14ADELA KLEMENC, 20.03.1978, VUHRED, VUHRED 89, 2365 VuhredDUŠAN GLASER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sv. Anton na Pohorju - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAJDA POGORELEC, 07.08.1963, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 127, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
2BRANKO KANOP, 26.10.1964, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 106, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
3DAVID REPNIK, 26.09.1988, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 95, 2365 VuhredMITHANS MARIJA IN SKUPINA VOLIVCEV
4SREČKO PEČNIK, 10.11.1960, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 92, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
5DARKO RIČNIK, 19.05.1971, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 21, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
6STANKO ŽVIKART, 25.05.1973, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 101, 2365 VuhredLEA OSRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
7MARIJA KRISTAN, 15.08.1983, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 62, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
8NATAŠA REK, 17.04.1979, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 23, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
9MIRAN VITRIH, 02.12.1981, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 40, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
10JERNEJA ČODERL, 27.05.1964, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 98, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
11IVAN KEBER, 03.02.1964, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 24, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
12TATJANA NAGLIČ, 17.03.1980, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 37, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
13BOŠTJAN KEBER, 04.01.1991, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 24, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
14NATALIJA VITRIH, 03.07.1986, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 40, 2365 VuhredMIHAEL KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
15ANTONIJA ŠTAMUL JESENK, 10.10.1952, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 6, 2365 VuhredLEA OSRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
16MAG. DAMJAN OSRAJNIK, 12.09.1974, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 58, 2365 VuhredLEA OSRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
17BOŽIDAR KOVAČ, 29.01.1959, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 67, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
18JANEZ STRMŠNIK, 27.11.1984, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 111, 2365 VuhredJANEZ STRMŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
19JOŽEF ŠVAJGER, 07.02.1949, SV. ANTON NA POHORJU, SV. ANTON NA POHORJU 110, 2365 VuhredBRANKO KANOP IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.