Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA PTUJ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ana Zorec, 19.07.1947, Kicar, Kicar 39 A, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Ana Mlakar, 15.07.1962, Kicar, Kicar 138 A, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
3Mag. Tanja Brčić Petek, 02.03.1980, Ptuj, Kicar 20, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
4Marija Tili, 25.04.1962, Kicar, Kicar 48 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Romanca Šalamun, 22.01.1971, Kicar, Kicar 119 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
6Srečko Kirbiš, 01.04.1974, Kicar, Kicar 94, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
7Marjan Krajnčič, 04.10.1957, Kicar, Kicar 84, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
8Tamara Šebela, 26.11.1991, Kicar, Kicar 86 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
9Jernej Tili, 20.07.1992, Kicar, Kicar 48, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
10Miha Senčar, 19.10.1984, Kicar, Kicar 77 B, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Vindiš Zelenko, 21.03.1964, Ptuj, Žabjak 49 F, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
2Nina Korpar, 13.04.1988, Ptuj, Žabjak 24, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
3Gabrijela Potrč, 16.01.1979, Ptuj, Žabjak 65, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Aljoša Muzek, 26.03.1991, Žabjak, Žabjak 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lucija Polanec, 12.06.1977, Ptuj, Nova vas pri Ptuju 116 D, 2250 PtujLEVICA
2Marjan Cajnko, 14.08.1955, Ptuj, Nova vas pri Ptuju 100 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
3Branko Klemenčič, 25.03.1964, Nova vas pri Ptuju, Nova vas pri Ptuju 114, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
4Peter Polanec, 06.07.1978, Nova vas pri Ptuju, Nova vas pri Ptuju 68, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Marko Krajnc, 16.01.1983, Nova vas pri Ptuju, Nova vas pri Ptuju 96 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
6Andrej Lacko, 22.02.1965, Ptuj, Nova vas pri Ptuju 91, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dejan Svenšek, 25.07.1987, Spodnji Velovlek, Spodnji Velovlek 24 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
2Franc Slatič, 29.07.1959, Spodnji Velovlek, Spodnji Velovlek 2, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
3Andrej Novak, 26.04.1970, Spodnji Velovlek, Spodnji Velovlek 14, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
4Igor Arnuš, 14.12.1977, Spodnji Velovlek, Spodnji Velovlek 53, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vanja Janžekovič, 23.03.1983, Ptuj, Pacinje 23, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
2Nika Petrovič, 15.01.1999, Pacinje, Pacinje 28, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
3Anton Čuš, 18.03.1956, Pacinje, Pacinje 41, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
4Renata Štebih, 28.11.1977, Pacinje, Pacinje 10 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Gregor Svržnjak, 17.06.1995, Pacinje, Pacinje 39 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
6Milan Kristovič, 15.08.1975, Pacinje, Pacinje 12, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Cvetka Gobec, 13.08.1956, Podvinci, Podvinci 7 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
2Kristjan Čeh, 17.02.1999, Podvinci, Podvinci 35, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
3Nataša Vidovič, 21.04.1982, Podvinci, Podvinci 44, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
4Ljudmila Grabar, 06.02.1965, Podvinci, Podvinci 103 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Darko Gašperič, 07.03.1959, Podvinci, Podvinci 56, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
6Janko Čeh, 22.05.1962, Podvinci, Podvinci 75 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
7Božidar Belšak, 03.10.1954, Podvinci, Podvinci 37, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
8Sabina Šegula, 25.09.1987, Podvinci, Podvinci 91 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
9Mitja Lah, 24.09.1979, Podvinci, Podvinci 71 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
10Saša Stöger, 26.01.1975, Podvinci, Podvinci 111 A, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj

Četrtna skupnost - Četrt Rogoznica,Slovenskogoriška c. 18 - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Gabrovec, 09.02.1952, Ptuj, Slovenskogoriška cesta 37, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
2Aljoša Črešnik, 04.01.1986, Rogoznica, Anželova ulica 20, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
3Dr. Dragica Pešakovič, 02.04.1961, Ptuj, Cesta 8. avgusta 24, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
4Petra Kolmanič, 27.03.1978, Ptuj, Cesta 8. avgusta 8 D, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Črtomir Potočnik, 12.01.1975, Ptuj, Kratka ulica 8, 2250 PtujLEVICA
6Miha Damiš, 16.12.1997, Ptuj, Prečna pot 8, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
7Aleksander Firbas, 17.07.1976, Ptuj, Slovenskogoriška cesta 19, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
8Rene Fekonja, 26.08.1997, Ptuj, Kokolova ulica 2, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
9Franc Tašner, 16.04.1967, Ptuj, Anželova ulica 12, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja

Četrtna skupnost - Četrt Grajena, Grajena 57 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Petek, 30.03.1956, Grajena, Grajena 37 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
2Miha Požgai, 14.06.1983, Grajena, Grajena 15, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
3Ana Mlakar, 28.12.1992, Ptuj, Grajena 25, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
4Vesna Patafta, 30.03.1968, Grajena, Grajena 54 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Grajena, Grajena 57 - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Zorec, 24.04.1982, Grajena, Grajenščak 12, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
2Lidija Herega, 15.07.1982, Grajena, Grajenščak 51 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
3Robert Horvat, 11.11.1976, Grajena, Grajenščak 61 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
4Eva Zorko, 14.04.1994, Ptuj, Grajenščak 99, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
5Damjan Kaučevič, 10.07.1984, Grajena, Grajenščak 4 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
6Aleksander Šturm, 16.05.1971, Ptuj, Grajenščak 16 B, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Grajena, Grajena 57 - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blaž Tikvič, 23.01.1994, Mestni Vrh, Mestni Vrh 121 A, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
2Matevž Žgavc, 22.08.1972, Ptuj, Mestni Vrh 74 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
3Darko Trafela, 17.10.1961, Ptuj, Mestni Vrh 64 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Brane Šparl, 17.09.1949, Ptuj, Mestni Vrh 11, 2250 PtujDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Luka Žižek, 19.11.1982, Ptuj, Mestni Vrh 33 B, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
6Stanka Pauko, 25.01.1979, Mestni Vrh, Mestni Vrh 114 A, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
7Irena Muršec, 14.10.1957, Ptuj, Mestni Vrh 87 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
8Taja Bezjak, 12.03.1989, Ptuj, Mestni Vrh 109, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
9Jani Zorec, 04.03.1992, Mestni Vrh, Mestni Vrh 9, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
10Marjan Zorec, 17.07.1966, Grajena, Mestni Vrh 9, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
11Suzana Črešnik, 13.09.1977, Grajena, Mestni Vrh 82, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
12Darko Mihelič, 01.11.1961, Ptuj, Mestni Vrh 106 C, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
13Mavricija Drevenšek, 03.09.1985, Ptuj, Mestni Vrh 64 A, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
14Matevž Toplak, 04.01.1995, Ptuj, Mestni Vrh 119, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
15Ivica Koletnik, 20.04.1960, Ptuj, Mestni Vrh 1 D, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Četrtna skupnost - Četrt Grajena, Grajena 57 - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda Sakelšek, 12.04.1965, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 51, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
2Smiljan Bezjak, 13.04.1969, Ptuj, Krčevina pri Vurbergu 158 F, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
3Silvo Planec, 12.11.1973, Grajena, Krčevina pri Vurbergu 77, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
4Marija Planinc, 01.01.1951, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 103, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Ivan Repec, 15.10.1960, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 158 G, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
6Sebastjan Jakolič, 06.10.1982, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 58, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
7Ivo Ercegović, 14.10.1946, Ptuj, Krčevina pri Vurbergu 40 B, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
8Gregor Bedrač, 25.07.1991, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 63, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
9Ivan Šimenko, 24.09.1977, Grajena, Krčevina pri Vurbergu 76 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
10Sonja Šmigoc, 30.05.1957, Ptuj, Krčevina pri Vurbergu 140, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
11Nastja Kramberger, 04.05.1998, Ptuj, Krčevina pri Vurbergu 71, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
12Janez Polanec, 25.12.1950, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 42 A, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
13Marija Zorec, 23.01.1966, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 110 C, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
14Marjan Germovšek, 06.10.1956, Krčevina pri Vurbergu, Krčevina pri Vurbergu 152 A, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
15Bojan Petek, 09.05.1978, Ptuj, Krčevina pri Vurbergu 6 D, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
16Zdenka Kopše, 22.09.1951, Grajena, Krčevina pri Vurbergu 26 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Jezero, Belšakova ulica 20a - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sergeja Puppis Freebairn, 04.10.1974, Ptuj, Ormoška cesta 100, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
2Dušan Slana, 11.11.1962, Ptuj, Ormoška cesta 48 A, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
3Robert Širec, 18.01.1961, Ptuj, Dornavska cesta 1 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
4Boštjan Prosenjak, 09.07.1982, Ptuj, Brstje 22, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Elizabeta Rebernik, 08.11.1963, Ptuj, Dornavska cesta 1 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
6Gregor Drevenšek, 25.10.1981, Ptuj, Na tratah 18, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
7Božidar Vukašinovič, 11.07.1966, Ptuj, Čučkova ulica 5, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
8Vesna Krebs, 24.01.1973, Ptuj, K jezeru 5 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
9Viktorija Bezjak, 13.11.1962, Ptuj, Belšakova ulica 34, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
10Jernej Hajdinjak, 27.05.1996, Ptuj, Belšakova ulica 4, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
11Črtomir Rosić, 05.12.1968, Ptuj, Wilhelmova ulica 5, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
12Anita Prosenjak, 19.08.1977, Ptuj, Brstje 22, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
13Andrej Korošec, 25.11.1960, Ptuj, Ribiška pot 12 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
14Dragica Slana, 21.05.1964, Ptuj, Ormoška cesta 48 A, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
15Janko Čuš, 19.01.1967, Ptuj, Špindlerjeva ulica 17, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
16Gregor Miložič, 23.03.1987, Ptuj, K jezeru 17, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
17Tomaž Čič, 16.01.1976, Ptuj, Nova cesta 4, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
18Klavdija Prosenjak, 15.12.1979, Ptuj, Brstje 22, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
19Tomi Držaj, 21.01.1985, Ptuj, Brstje 14 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Breg-Turnišče,Mestni trg 1 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dejan Gerdak, 05.11.1973, Ptuj, Zidanškova ulica 6, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Nataša Kozic Šic, 03.06.1981, Ptuj, Zagrebška cesta 67, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
3Uroš Bunderla, 27.03.1983, Ptuj, Toplakova ulica 1, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
4Matjaž Lipuš, 05.07.1984, Ptuj, Zagrebška cesta 79 B, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Mateja Renko, 24.07.1982, Ptuj, Draženska cesta 14 Č, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
6Jožef Stipetič, 29.10.1960, Ptuj, Ilčeva ulica 12, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
7Dušanka Štumberger, 27.10.1983, Ptuj, Mejna cesta 33, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
8Milan Feguš, 29.08.1966, Ptuj, Selska cesta 10, 2250 PtujIzvršni odbor Mestnega odbora Stranke Alenke Bratušek
9Barbara Bunderla, 16.03.1984, Ptuj, Toplakova ulica 1, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
10Luka Gjurasek Fuhrmann, 07.10.1992, Ptuj, Selska cesta 3 A, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
11Danilo Majcen, 27.06.1974, Ptuj, Zidanškova ulica 8, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
12Darja Topolovec, 28.11.1976, Ptuj, Zidanškova ulica 17 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
13Boris Vegan, 07.04.1978, Ptuj, Sagadinova ulica 27, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
14Andrej Ferčec, 11.03.1982, Ptuj, Ulica 14. divizije 12, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
15Sonja Pučko, 03.10.1961, Ptuj, Toplakova ulica 8, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
16Danica Kmetec, 30.06.1955, Ptuj, Selska cesta 12, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
17Vladimir Koritnik, 29.10.1956, Ptuj, Ilčeva ulica 16, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Breg-Turnišče,Mestni trg 1 - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksandra Kolednik, 27.07.1972, Ptuj, Spolenakova ulica 22, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
2Maja Štrucl, 26.07.1982, Ptuj, Zagrebška cesta 23, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
3Dijana Alibabić, 23.03.1977, Ptuj, Prežihova ulica 11, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Ciril Jurkovič, 11.07.1948, Ptuj, Prežihova ulica 6, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Franc Hercog, 13.09.1945, Ptuj, Slekovčeva ulica 6, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
6Robert Čeh, 05.03.1962, Ptuj, Na obrežju 19, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
7Janez Rožmarin, 26.04.1951, Ptuj, Poljska cesta 13 A, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
8Igor Kopše, 13.08.1974, Ptuj, Prežihova ulica 21, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
9Anton Gojkovič, 19.12.1950, Ptuj, Na obrežju 14, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
10Jelka Kojc, 30.06.1956, Ptuj, Finžgarjeva ulica 8, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
11Ana Zajšek, 22.06.1945, Ptuj, Praprotnikova ulica 15, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
12Darko Kos, 14.11.1979, Ptuj, Poljska cesta 9, Lista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
13Iva Koželj, 24.10.1982, Ptuj, Rogaška cesta 1, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Četrtna skupnost - Četrt Breg-Turnišče,Mestni trg 1 - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Šoštar, 23.01.1952, Ptuj, Mariborska cesta 2, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
2Stojan Stijaković, 14.07.1948, Ptuj, Rimska ulica 9, 2250 PtujIzvršni odbor Mestnega odbora Stranke Alenke Bratušek
3Mirko Sušec, 07.03.1960, Ptuj, Gubčeva ulica 10, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Janja Miletić, 01.01.1965, Ptuj, Mežanova ulica 5, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
5Ana Ostrman, 19.07.1940, Ptuj, Ob Studenčnici 9, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
6Marija Trstenjak Majcen, 25.05.1946, Ptuj, Pot v toplice 7, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
7Primarij doc. dr. Miran Vrabl, dr. med., 29.09.1948, Ptuj, Mariborska cesta 11, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
8Patricija Kekec, 05.05.1988, Ptuj, Mežanova ulica 16, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
9Renata Pintarič, 27.02.1964, Ptuj, Pergerjeva ulica 3, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
10Laura Planinc, 07.03.1977, Ptuj, Trajanova ulica 12 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
11Mag. Oton Mlakar, 29.04.1961, Ptuj, Vespazianova ulica 9, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj

Četrtna skupnost - Četrt Panorama,Vičava 46 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleks Mesarič, 12.01.1995, Ptuj, Pivkova ulica 5, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
2Andrea Emeršič, 22.05.1988, Ptuj, Čufarjeva ulica 26, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
3Mag. Anita Nestorov, 14.04.1963, Ptuj, Zavčeva ulica 28, 2250 PtujIzvršni odbor Mestnega odbora Stranke Alenke Bratušek
4Mag. Alen Hodnik, 29.05.1978, Ptuj, Kettejeva ulica 10, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Katja Ducman Purg, 19.09.1986, Ptuj, Ulica Vide Alič 20 A, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
6Slavko Kolar, 13.01.1967, Ptuj, Zavčeva ulica 9, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
7Igor Hrženjak, 15.04.1960, Ptuj, Vičava 17, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
8Klementina Šprah, 29.04.1964, Ptuj, Vičava 48, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
9Milovan Milunič, 13.10.1965, Ptuj, Vičava 66, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
10Natalija Kovše, 21.07.1981, Ptuj, Štuki 40, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
11Janez Rižnar, 03.04.1950, Ptuj, Orešje 107, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
12Olga Šmigoc, 07.01.1956, Ptuj, Reševa ulica 19, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
13Ana Bašl, 14.06.1958, Ptuj, Vičava 47, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
14Aldo Ino Ilešič, 01.09.1984, Ptuj, Vičava 27, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
15Milan Klemenc, 22.02.1972, Ptuj, Maistrova ulica 36, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
16Matejka Milošič, 17.01.1975, Ptuj, Pivkova ulica 9, 2250 PtujLEVICA
17Nadja Požek, 30.01.1953, Ptuj, Ul. kneza Koclja 15, 2250 PtujIzvršni odbor Mestnega odbora Stranke Alenke Bratušek
18Aljaž Fras, 28.07.1985, Ptuj, Pivkova ulica 7, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
19Dr. Maja Škrinjar Jovanović, 23.08.1975, Ptuj, Sovretova pot 59, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
20Boštjan Arnuš, 21.12.1976, Ptuj, Ulica Vide Alič 20 B, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
21Borut Verbančič, 11.02.1983, Ptuj, Reševa ulica 29, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
22Mag. Mirjana Nenad, 26.05.1979, Ptuj, Pivkova ulica 9 A, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
23Damjan Prapotnik, 17.11.1975, Ptuj, Pivkova ulica 19, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
24Edita Pučko, 20.06.1979, Ptuj, Reševa ulica 13, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
25Mag. Sonja Purgaj, 12.11.1952, Ptuj, Vičava 128, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
26Doroteja Emeršič, 17.01.1954, Ptuj, Čufarjeva ulica 16, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
27Jernej Širovnik, 16.02.1982, Ptuj, Ulica Vide Alič 25, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
28Peter Gornik, 11.04.1978, Ptuj, Orešje 129, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
29Aleksander Špindler, 04.06.1968, Ptuj, Sovretova pot 35, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
30Brigita Hrženjak, 09.02.1959, Ptuj, Vičava 17, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
31Rudolf Vrabl, 29.01.1952, Ptuj, Orešje 202, 2250 PtujIzvršni odbor Mestnega odbora Stranke Alenke Bratušek
32Aleksander Kelnerič, 15.10.1967, Ptuj, Vičava 12, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
33Lidija Vurcer, 15.06.1955, Ptuj, Orešje 21, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
34Klemen Rutar, 15.03.1994, Ptuj, Klepova ulica 15, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
35Aleš Štrafela, 17.07.1980, Ptuj, Zavčeva ulica 18, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
36Janez Horvat, 03.05.1940, Ptuj, Orešje 165, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
37Darja Ozvald, 19.08.1981, Ptuj, Vičava 105, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
38Nina Lampret, 04.12.1991, Ptuj, Vičava 39, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
39Marko Krasnić, 31.05.1955, Ptuj, Kettejeva ulica 7, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
40Vladimir Petek, 23.09.1961, Ptuj, Sovretova pot 42, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
41Mojca Bohinc, 03.04.1960, Ptuj, Orešje 111, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Ljudski vrt, Rimska ploščad 24 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Polonca Enci, 08.11.1964, Ptuj, Na jasi 65, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
2Franc Gojčič, 14.07.1956, Ptuj, Na jasi 61, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
3Branko Kumer, 19.01.1959, Ptuj, Rabelčja vas 33 A, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
4Suzana Lara Krause, 15.03.1979, Ptuj, Kariževa ulica 3, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
5Vladimir Plohl, 19.12.1966, Ptuj, Flegeričeva ulica 6, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
6Rebeka Horvat, 19.03.1990, Ptuj, Langusova ulica 14, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
7Darinka Čretnik, 23.12.1952, Ptuj, Rabelčja vas 26, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
8Nuša Ferenčič, 31.01.1975, Ptuj, Krambergerjeva pot 13, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
9Aleš Vobner, 19.12.1973, Ptuj, Na jasi 49, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
10Nino Milošič, 18.07.1981, Ptuj, Trubarjeva ulica 9, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
11Janez Žvegla, 27.05.1953, Ptuj, Kajuhova ulica 1, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
12Ana Stopinšek, 19.06.1954, Ptuj, Bevkova ulica 20, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
13Rok Korez, 10.03.1986, Ptuj, Potrčeva cesta 35, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
14Ivan Jurkovič, 11.09.1942, Ptuj, Vodova ulica 11, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
15Darja Plohl, 31.08.1969, Ptuj, Bevkova ulica 19, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
16Zlatka Planinc, 27.06.1969, Ptuj, Zoisova pot 13, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
17Helena Ocvirk, 17.08.1968, Ptuj, Natašina pot 9, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
18Boštjan Šeruga, 01.04.1976, Ptuj, Langusova ulica 19, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
19Urška Farkaš, 01.03.1974, Ptuj, Vodova ulica 2, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Ljudski vrt, Rimska ploščad 24 - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Prosenjak, 22.07.1976, Ptuj, Volkmerjeva cesta 23, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
2Gorazd Kodrič, 20.09.1963, Ptuj, Ul. 25. maja 7, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
3Aljaž Mori, 05.07.1995, Ptuj, Ul. 25. maja 19, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Katarina Topolovec, 21.03.1966, Ptuj, Ulica 25. maja 3, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Miran Ritonja, 15.11.1961, Ptuj, Arbajterjeva ulica 2, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
6Iztok Uhan, 08.03.1963, Ptuj, Volkmerjeva cesta 41, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
7Slavko Debelak, 24.06.1960, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 18, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
8Jelena Kovačič, 11.05.1952, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 11, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
9Zvonka Borak Lazar, 08.03.1981, Ptuj, Arbajterjeva ulica 3, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
10Miša Pušenjak, 29.11.1962, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 9, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
11Metka Petek Uhan, dr. med spec., 29.03.1960, Ptuj, Volkmerjeva cesta 41, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
12Huanita Kekec, 15.08.1972, Ptuj, Volkmerjeva cesta 30, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
13Nataša Vuk, 18.01.1963, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 18, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
14Janez Rojko, 17.11.1967, Ptuj, Volkmerjeva cesta 30, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
15Matic Merc, 15.04.1988, Ptuj, Arbajterjeva ulica 4, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
16Lidija Vastič, 20.03.1947, Ptuj, Ulica 5. prekomorske 16, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
17Ignac Habjanič, 29.01.1950, Ptuj, Arbajterjeva ulica 1, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
18Mateja Šturm, 01.09.1976, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 13, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Ljudski vrt, Rimska ploščad 24 - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Bratkovič, 25.04.1986, Ptuj, Rimska ploščad 1, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
2Franc Ranfl, 20.10.1944, Ptuj, Ulica Avgusta Hlupiča 6, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
3Andrija Koter, 29.07.1948, Ptuj, Peršonova ulica 18, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
4Tomislav Krušič, 02.11.1975, Ptuj, Rimska ploščad 13, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
5Ivan Jelen, 14.11.1957, Ptuj, Kraigherjeva ulica 22, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
6Gvido Kovačič, 23.02.1999, Ptuj, Rimska ploščad 3, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
7Vitko Breznik, 05.06.1947, Ptuj, Rimska ploščad 8, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
8Marjeta Moran, 27.06.1952, Ptuj, Kraigherjeva ulica 26, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
9Mag. Franc Lukman, 20.03.1936, Ptuj, Rimska pološčad 6, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
10Ana Bezjak, 05.07.1948, Ptuj, Kraigherjeva ulica 19, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
11Jure Ivanuša, 11.10.1990, Ptuj, Peršonova ulica 8, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
12Tatjana Brigita Mohorko, 28.05.1974, Ptuj, Rimska ploščad 15, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
13Aleksandra Levanič, 07.01.1980, Ptuj, Ul. 5. prekomorske 7, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
14Valter Pliberšek, 22.10.1942, Ptuj, Rimska ploščad 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
15Liljana Klemenčič, 19.05.1957, Ptuj, Hercegova ulica 6, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
16Marjan Berlič, 10.03.1948, Ptuj, Ul. 5. Prekomorske 7, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
17Tina Janžekovič, 13.07.1988, Ptuj, Rimska ploščad 13, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
18Štefan Pavlinek, 02.01.1955, Ptuj, Hercegova ulica 7, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
19Mag. Dejan Dokl, 14.08.1972, Ptuj, Kraigherjeva ulica 30, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
20Suzana Harlamov, 28.07.1995, Ptuj, Rimska ploščad 12, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
21Štefanija Gajšek, 30.10.1951, Ptuj, Kraigherjeva ulica 29, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj

Četrtna skupnost - Četrt Center,Jadranska ulica 6 - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Lah, 21.11.1972, Ptuj, Miklošičeva ulica 3, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
2Roman Lah, 02.02.1969, Ptuj, Osojnikova cesta 22, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
3Patrik Butolen, 04.08.1997, Ptuj, Slomškova ulica 18, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Boris Gornik, 07.05.1939, Ptuj, Prešernova ulica 28, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
5Mario Hlušička, 18.05.1974, Ptuj, Ob Grajeni 1, 2250 PtujLEVICA
6Metka Jurešič, 20.07.1960, Ptuj, Panonska ulica 5, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
7Marjanca Gaiser, 12.10.1976, Ptuj, Ob Grajeni 13, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
8Danica Rugani, 20.02.1965, Ptuj, Vrazov trg 2, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
9Petra Kmetec, 10.03.1974, Ptuj, Gregorčičev drevored 11, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
10Marko Žuran, 11.12.1995, Ptuj, Panonska ulica 2, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
11Nejc Bedrač, 27.09.1992, Ptuj, Krempljeva ulica 4, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
12Dejan Pacher, 09.09.1974, Ptuj, Ulica heroja Lacka 9, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
13Drago Rus, 25.10.1949, Ptuj, Prešernova ulica 7, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
14Ljubomir Čuček, 30.04.1954, Ptuj, Slomškova ulica 6, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
15Tatjana Vaupotič Zemljič, 29.11.1961, Ptuj, Cankarjeva ulica 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
16Blagoje Stojanović, 18.03.1940, Ptuj, Krempljeva ulica 10, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
17Branko Antolič, 12.05.1964, Ptuj, Prešernova ulica 21, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
18Tamara Gajski, 21.04.1988, Ptuj, Gregorčičev drevored 8, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
19Andrej Vindiš, 22.01.1967, Ptuj, Kvedrova ulica 4, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
20Marija Svenšek, 08.09.1980, Ptuj, Vrazov trg 2, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
21Dejan Bračko, 07.06.1969, Ptuj, Vošnjakova ulica 9, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
22Mirjana Dabič, 04.06.1966, Ptuj, Osojnikova cesta 21, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
23Marija Holc, 09.08.1970, Ptuj, Potrčeva cesta 38, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
24Jože Kosajnč, 15.12.1963, Ptuj, Osojnikova cesta 25, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
25Jernej Čuš, 18.11.1994, Ptuj, Ciril Metodov drevored 9, 2250 PtujZeleni Slovenije, Zeleni Ptuja
26Nineta Urbančič Čuček, 02.06.1956, Ptuj, Slomškova ulica 6, 2250 PtujKandidacijski zbor članov Demokratične stranke upokojencev Slovenije, Mestni odbo Ptuj, MO DeSUS Ptuj
27Silva Gojkošek, 07.12.1965, Ptuj, Volkmerjeva cesta 9, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
28Branka Bezeljak, 08.02.1951, Ptuj, Ulica Viktorina Ptujskega 7, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
29Jana Antolič, 19.05.1981, Ptuj, Osojnikova cesta 21, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
30Maruša Pongrac, 12.07.1991, Ptuj, Potrčeva cesta 15, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
31Ksenija Rakuša, 25.07.1969, Ptuj, Ciril Metodov drevored 10, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
32Gregor Uhan, 25.01.1989, Ptuj, Slovenski trg 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
33Dušan Gvozdić, 27.09.1951, Ptuj, Slomškova ulica 4, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
34Emerik Weigl, 23.05.1941, Ptuj, Potrčeva cesta 50 A, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
35Jožica Lacko, 23.02.1973, Ptuj, Cankarjeva ulica 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
36Robert Rebernik, 15.08.1965, Ptuj, Cankarjeva ulica 5, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
37Magdalena Damiš, 09.02.1945, Ptuj, Kvedrova ulica 2, 2250 PtujVolilna konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Ptuj
38Mag. Robert Vidovič, 03.02.1965, Ptuj, Slovenski trg 6, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
39Branka Lozinšek, 15.02.1990, Ptuj, Minoritski trg 2, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
40Saška Omeragič, 04.03.1977, Ptuj, Osojnikova cesta 1, 2250 PtujIO MO SLS Ptuj
41Anton Krajnc, 09.01.1951, Ptuj, Maistrova ulica 5, 2250 PtujSlovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca Mestnega odbora Ptuj
42Maja Štumberger, 29.04.1985, Ptuj, Osojnikova cesta 22, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev

Četrtna skupnost - Četrt Spuhlja, Spuhlja 12a - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mag. Darja Harb, 03.05.1967, Spuhlja, Spuhlja 4 a, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
2Alenka Zemljarič, 04.02.1990, Spuhlja, Spuhlja 140, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
3Matej Siebenreich, 26.05.1975, Spuhlja, Spuhlja 88 B, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
4Boštjan Čeh, 18.07.1978, Spuhlja, Spuhlja 133 C, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
5Dr. Martin Klinc, 04.07.1984, Spuhlja, Spuhlja 67, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
6Branko Strelec, 21.11.1957, Spuhlja, Spuhlja 12 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
7Drago Kristovič, 14.02.1971, Ptuj, Spuhlja 135 A, 2250 PtujPredsedstvo Občinskega odbora SNS Ptuj
8Mira Horvat Stater, 10.10.1967, Spuhlja, Spuhlja 98 b, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
9Dr. Nataša Belšak Šel, 21.05.1984, Spuhlja, Spuhlja 10, 2250 PtujLista dr. Štefana Čelana, Iztok Uhan in skupina volivcev
10Tina Toplak, 16.10.1990, Spuhlja, Spuhlja 43, 2250 PtujLista Andreja Čuša, Andrej Čuš in skupina volivcev
11Brigita Bolcar, 16.04.1964, Ptuj, Spuhlja 53, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
12Milan Kunčič, 15.04.1970, Spuhlja, Spuhlja 67 B, 2250 PtujNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
13Nina Kolarič, 12.12.1986, Spuhlja, Spuhlja 101, 2250 PtujZbor članov stranke SMC Občine Ptuj
14Alenka Kolarič, 23.03.1967, Ptuj, Spuhlja 80 A, 2250 PtujLista ZA Ptuj, Miran Senčar in skupina volivcev
15Dušan Bezjak, 08.12.1969, Ptuj, Spuhlja 113, 2250 PtujLista Ptuj je naš, Dušan Gabrovec in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.