Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA POSTOJNA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bukovje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA PENKO, 23.10.1980, BUKOVJE, BUKOVJE 23A, 6230 PostojnaCIRILKA KOS IN SKUPINA VOLIVCEV
2GORAZD LAPAJNE, 18.06.1979, BUKOVJE, BUKOVJE 27, 6230 PostojnaCIRILKA KOS IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR POŽAR, 22.02.1966, BELSKO, BELSKO 33, 6230 PostojnaANTON POŽAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARIJA HERMINA BRUS, 07.05.1969, BELSKO, BELSKO 40, 6230 PostojnaANTON POŽAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJA SIMČIČ, 11.03.1967, GORENJE, GORENJE 29, 6230 PostojnaALJOŠA SAMEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOŠTJAN SEVER, 01.04.1983, GORENJE, GORENJE 2B, 6230 PostojnaALJOŠA SAMEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bukovje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOJAN PIŠKUR, 20.03.1958, PREDJAMA, PREDJAMA 3, 6230 PostojnaANTON POŽAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2DAMIJANA PREMRL, 12.02.1959, PREDJAMA, PREDJAMA 32, 6230 PostojnaIVANKA ČESNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrašče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER ŽMAK, 01.03.1972, HRAŠČE, HRAŠČE 83A, 6230 PostojnaIRENA MODIC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BARBARA HITI, 26.09.1974, HRAŠČE, HRAŠČE 13, 6230 PostojnaIRENA MODIC IN SKUPINA VOLIVCEV
3ERIKA ŽGAVEC, 27.06.1977, HRAŠČE, HRAŠČE 7, 6230 PostojnaTIHOMIR ŽGAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
4MAGDA TOMŠIČ, 16.02.1955, HRAŠČE, HRAŠČE 138, 6230 PostojnaIRENA MODIC IN SKUPINA VOLIVCEV
5JAKA TOMŠIČ, 27.07.1981, HRAŠČE, HRAŠČE 134A, 6230 PostojnaIRENA MODIC IN SKUPINA VOLIVCEV
6DAMIJAN BRNELIČ, 12.02.1968, HRAŠČE, HRAŠČE 145, 6230 PostojnaIRENA MODIC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrašče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA REBEC BUONASSISI, 27.08.1972, MALI OTOK, MALI OTOK 11B, 6230 PostojnaDUŠAN BUONASSISI IN SKUPINA VOLIVCEV
2DRAGO OSTANEK, 12.08.1956, MALI OTOK, MALI OTOK 14A, 6230 PostojnaIDA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
3MATEJA VEBER, 18.11.1975, MALI OTOK, MALI OTOK 18, 6230 PostojnaDUŠAN BUONASSISI IN SKUPINA VOLIVCEV
4VALENTINA SLANA HUSU, 05.04.1981, MALI OTOK, MALI OTOK 12A, 6230 PostojnaIDA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV
5IZTOK VEBER, 12.07.1972, MALI OTOK, MALI OTOK 18, 6230 PostojnaDUŠAN BUONASSISI IN SKUPINA VOLIVCEV
6MILAN FAJDIGA, 04.01.1989, MALI OTOK, MALI OTOK 17, 6230 PostojnaIDA DOLENC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrenovice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RAFAEL DUŽNIK, 18.10.1964, HRENOVICE, HRENOVICE 35, 6230 PostojnaFRANC DRSTVENŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2NATAŠA DRSTVENŠEK, 22.11.1973, HRENOVICE, HRENOVICE 27, 6230 PostojnaFRANC DRSTVENŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrenovice - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ NAGODE, 30.08.1956, STUDENEC, STUDENEC 1, 6230 PostojnaGREGOR SIMČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MITJA LONČAREK, 25.07.1975, STUDENEC, STUDENEC 6, 6230 PostojnaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3METKA GERŽINA, 18.11.1959, STUDENEC, STUDENEC 14, 6230 PostojnaGREGOR SIMČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrenovice - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARKO MUHIČ, 24.12.1958, DILCE, DILCE 16, 6230 PostojnaJOŽICA KOBAL IN SKUPINA VOLIVCEV
2NADA HREŠČAK, 07.07.1961, DILCE, DILCE 43, 6230 PostojnaJOŽICA KOBAL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrenovice - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TINA TOMAŽIČ, 21.03.1991, GORIČE, GORIČE 26, 6230 PostojnaSLAVKO BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALBIN KORČE, 30.08.1971, GORIČE, GORIČE 7, 6230 PostojnaSLAVKO BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hruševje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERNEJA TEINOVIĆ, 16.10.1979, HRUŠEVJE, HRUŠEVJE 58, 6225 HruševjeTADEJ LANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2TOMAŽ CURK, 23.03.1969, HRUŠEVJE, HRUŠEVJE 2, 6225 HruševjeTADEJ LANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3TOMAŽ DOLENC, 24.10.1975, HRUŠEVJE, HRUŠEVJE 10, 6225 HruševjeTADEJ LANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4ZDENKA ŽAKELJ, 29.01.1976, SLAVINJE, SLAVINJE 8, 6225 HruševjeTADEJ LANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hruševje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PRIMOŽ KRNEL, 06.10.1981, SAJEVČE, SAJEVČE 6, 6225 HruševjeELENA KONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARJETKA ŠABEC, 09.01.1981, RAKULIK, RAKULIK 11, 6225 HruševjeELENA KONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hruševje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRAN BEDENIK, 28.09.1957, VELIKA BRDA, VELIKA BRDA 1A, 6225 HruševjeALENKA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hruševje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DANICA COLE, 24.09.1964, MALA BRDA, MALA BRDA 10, 6225 HruševjeDUNJA MOČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Landol - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN DOLES, 08.01.1968, LANDOL, LANDOL 3, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARINKA ZBAČNIK, 15.10.1976, LANDOL, LANDOL 8A, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
3FRANC ČUK, 01.02.1962, LANDOL, LANDOL 32, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
4VALENTINA SEVER, 17.10.1980, LANDOL, LANDOL 9B, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
5ERIKA BAJC, 17.12.1984, LANDOL, LANDOL 13, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
6VOJKO ZALAR, 07.04.1960, LANDOL, LANDOL 22B, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
7DRAGO KRIŽAJ, 22.04.1965, LANDOL, LANDOL 40, 6230 PostojnaROBERT BAJC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Planina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAJA TISELJ, 01.05.1987, PLANINA, PLANINA 42, 6232 PlaninaCVETKO MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2MIHAEL PETKOVŠEK, 11.05.1978, PLANINA, PLANINA 203, 6232 PlaninaCVETKO MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOŽKO KOLAR, 13.02.1965, PLANINA, PLANINA 22, 6232 PlaninaCVETKO MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANDREJ KOLAR, 02.10.1994, PLANINA, PLANINA 90B, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
5KRISTINA MILAVEC PETRIČ, 11.04.1981, PLANINA, PLANINA 42, 6232 PlaninaCVETKO MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
6PAVEL MALC, 02.10.1969, PLANINA, PLANINA 14B, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
7MIRJAM ŽNIDARŠIČ, 20.05.1968, PLANINA, PLANINA 231, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
8MAŠA BOLE MATIJAŠIĆ, 08.09.1975, PLANINA, PLANINA 252, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
9ZDENKO KATERN, 08.04.1948, PLANINA, PLANINA 198, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
10MAJA BATAGELJ, 31.05.1988, PLANINA, PLANINA 199, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
11JOŽEF BLAŽON, 14.11.1955, PLANINA, PLANINA 105, 6232 PlaninaJOŽE BLAŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
12MARKO MILAVEC, 23.03.1955, PLANINA, PLANINA 184, 6232 PlaninaCVETKO MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Postojna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IRMA PLEVNIK, 17.04.1964, POSTOJNA, ULICA DOLOMITSKEGA ODREDA 5, 6230 PostojnaNARDIN MARTA IN SKUPINA VOLIVCEV
2SARA ŠIBENIK REBEC, 24.06.1986, POSTOJNA, JAMSKA CESTA 16, 6230 PostojnaNARDIN MARTA IN SKUPINA VOLIVCEV
3MARJAN NAGODE, 09.11.1954, POSTOJNA, GLOBOČNIKOVA ULICA 22, 6230 PostojnaNARDIN MARTA IN SKUPINA VOLIVCEV
4GORAN BLAŠKO, 27.03.1974, POSTOJNA, ERAZMOVA ULICA 23, 6230 PostojnaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5JOSIP ŠUŠTERŠIČ, 25.02.1958, POSTOJNA, JURČIČEVA ULICA 4, 6230 PostojnaNARDIN MARTA IN SKUPINA VOLIVCEV
6MIHA UHELJ, 10.05.1977, POSTOJNA, ROŽNA ULICA 30, 6230 PostojnaNARDIN MARTA IN SKUPINA VOLIVCEV
7SAMO VESEL, 07.10.1973, POSTOJNA, ULICA IX. KORPUSA 6, 6230 PostojnaULA TOMADUZ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Postojna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TOMAŽ ČIČ, 15.02.1970, ZAGON, ZAGON 6, 6230 PostojnaTAMARA BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Postojna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDRA VILHAR PRANJIĆ, 02.05.1986, VELIKI OTOK, VELIKI OTOK 2, 6230 PostojnaALEKSANDER VILHAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Postojna - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDER PENKO, 17.06.1961, ZALOG, ZALOG 56, 6230 PostojnaZVONKO BOLE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Postojna - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1HELENA KOVAČ, 02.12.1976, STARA VAS, STARA VAS 1, 6230 PostojnaDANICA SMRDU MARTINČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Prestranek - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DRAGANA PAPIĆ, 29.11.1968, PRESTRANEK, ULICA PADLIH BORCEV 12, 6258 PrestranekPAPIĆ DRAGO IN SKUPINA VOLIVCEV
2SENAD DELALIĆ, 12.02.1964, PRESTRANEK, ULICA PADLIH BORCEV 12A, 6258 PrestranekPAPIĆ DRAGO IN SKUPINA VOLIVCEV
3IVAN VOROTNJAK, 05.09.1963, PRESTRANEK, ULICA PADLIH BORCEV 22, 6258 PrestranekANDREJ POLJŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV
4SIMON POŽAR, 23.01.1973, PRESTRANEK, GLOBOKA POT 9A, 6258 PrestranekANDREJ POLJŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV
5KLAVDIJA KNAFELC, 26.08.1976, PRESTRANEK, REŠKA CESTA 6, 6258 PrestranekANDREJ POLJŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV
6ADRIJANA PAVLOVEC, 27.05.1986, PRESTRANEK, GLOBOKA POT 7, 6258 PrestranekANDREJ POLJŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV
7ANDREJ POLJŠAK, 07.10.1965, PRESTRANEK, ULICA 25. MAJA 36, 6258 PrestranekANDREJ POLJŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Prestranek - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DOMEN ČERNAČ, 05.12.1989, KOČE, KOČE 17, 6258 PrestranekDEKLEVA ROBERT IN SKUPINA VOLIVCEV
2SUZANA VIDMAR, 15.05.1963, KOČE, KOČE 18D, 6258 PrestranekDEKLEVA ROBERT IN SKUPINA VOLIVCEV
3BOŠTJAN BOLE, 09.08.1973, KOČE, KOČE 15B, 6258 PrestranekDEKLEVA ROBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Prestranek - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN KRAPEŽ, 26.03.1953, ŽEJE, ŽEJE 7, 6258 PrestranekBOJAN SLUGA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Razdrto - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RENATA BLAŽEK, 28.11.1980, RAZDRTO, RAZDRTO 20, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2GAŠPER BLAŽEK, 26.06.1996, RAZDRTO, RAZDRTO 20, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
3VIDA PAVLIN, 12.07.1977, RAZDRTO, RAZDRTO 19, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANA BOŽIČ, 24.10.1987, RAZDRTO, RAZDRTO 25, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
5TINA ŽITKO, 21.01.1979, RAZDRTO, RAZDRTO 51, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
6ALEKSANDER DEKLEVA, 27.11.1970, RAZDRTO, RAZDRTO 34A, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
7RIHARD BLAŽEK, 30.09.1967, RAZDRTO, RAZDRTO 20, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
8KARMEN VIDMAR, 12.05.1967, RAZDRTO, RAZDRTO 24, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
9PRIMOŽ ČEČ, 01.03.1980, RAZDRTO, RAZDRTO 50, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
10MIHA GROSSI, 09.01.1996, RAZDRTO, RAZDRTO 45, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
11IGOR RAJKOVIĆ, 28.11.1988, RAZDRTO, RAZDRTO 5, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV
12BOŠTJAN BLAŽEK, 06.02.1974, RAZDRTO, RAZDRTO 46, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
13ANDREJ ZADNIK, 22.05.1970, RAZDRTO, RAZDRTO 46A, 6225 HruševjeSAŠA BLAŽEK DEKLEVA IN SKUPINA VOLIVCEV
14SAŠA CRNOBRNIĆ, 06.07.1980, RAZDRTO, RAZDRTO 41B, 6225 HruševjeMOHORČIČ MIRAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Studeno - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ KAISERSBERGER, 20.08.1973, STUDENO, STUDENO 99, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2MIRKO JENČEK, 20.05.1951, STUDENO, STUDENO 47A, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
3NENAD KOBAL, 02.04.1977, STUDENO, STUDENO 17, 6230 PostojnaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4NORMAN MUHA, 11.02.1971, STUDENO, STUDENO 103, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
5VALERIJA BAZJAKO, 23.06.1976, STUDENO, STUDENO 16A, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
6ANITA KNEZ, 06.08.1974, STUDENO, STUDENO 104A, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
7DUŠICA PODBOJ, 29.07.1953, STUDENO, STUDENO 32A, 6230 PostojnaIGOR MILAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Studeno - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVKA SIMŠIČ, 19.01.1954, STRMCA, STRMCA 13A, 6230 PostojnaIRENA JENČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2STANISLAV LEKŠAN, 18.06.1946, LOHAČA, LOHAČA 8, 6230 PostojnaIRENA JENČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmihel pod Nanosom - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IDA SAMSA, 10.04.1964, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 19A, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
2JURE LENASSI, 14.08.1982, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 5, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
3LILJANA ŠANTELJ, 23.05.1976, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 5A, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANICA ŠTURM, 28.06.1961, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 33A, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
5DAMJAN ŠANTELJ, 03.01.1983, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 6A, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
6LEOPOLD PREMRL, 27.08.1975, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 4D, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV
7LEOPOLD NOVAK, 21.12.1973, ŠMIHEL POD NANOSOM, ŠMIHEL POD NANOSOM 18, 6230 PostojnaALOJZ PREMRL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Veliko Ubeljsko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILOŠ NATLAČEN, 04.12.1962, VELIKO UBELJSKO, VELIKO UBELJSKO 26, 6225 HruševjeKATARINA BITTNER GERŽELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MATEJA POLJŠAK, 15.02.1982, VELIKO UBELJSKO, VELIKO UBELJSKO 32A, 6225 HruševjeKATARINA BITTNER GERŽELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Veliko Ubeljsko - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SONJA POSEGA DEVETAK, 19.08.1974, MALO UBELJSKO, MALO UBELJSKO 16, 6225 HruševjePUC FRANC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOŠTJAN STEGEL, 08.12.1971, MALO UBELJSKO, MALO UBELJSKO 11, 6225 HruševjePUC FRANC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Veliko Ubeljsko - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON PREMRL, 06.04.1980, STRANE, STRANE 22, 6225 HruševjeRAJKO HITI IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARJETKA PRELAZ POSEGA, 21.05.1978, STRANE, STRANE 18, 6225 HruševjeRAJKO HITI IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Veliko Ubeljsko - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON SIMČIČ, 22.07.1985, BREZJE POD NANOSOM, BREZJE POD NANOSOM 3A, 6225 HruševjeFRANC HREŠČAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2LARISA HREŠČAK, 10.06.1991, BREZJE POD NANOSOM, BREZJE POD NANOSOM 4, 6225 HruševjeFRANC HREŠČAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Slavina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJA ŠABEC, 09.06.1974, SLAVINA, SLAVINA 41, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2CVETKA KERNEL, 06.12.1957, SLAVINA, SLAVINA 74, 6258 PrestranekSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3JANKO BOŠTJANČIČ, 31.07.1971, SLAVINA, SLAVINA 46, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4MARTINA STANTIČ, 09.03.1981, SLAVINA, SLAVINA 66, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5JOŽE ŠABEC, 05.01.1967, SLAVINA, SLAVINA 45, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6NEJC ŠABEC, 08.12.1993, SLAVINA, SLAVINA 13, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7NEŽA SPINELLI, 29.12.1951, SLAVINA, SLAVINA 7, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8TADEJ SMRDEL, 18.10.1982, SLAVINA, SLAVINA 38, 6258 PrestranekJOŽE AMBROŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Orehek - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARJA BERGOČ IVANČIČ, 17.11.1980, OREHEK, OREHEK 2B, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2SIMON BOLE, 31.05.1978, OREHEK, OREHEK 57, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3BORUT GORJANC, 11.03.1975, OREHEK, OREHEK 62, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4TINA KLANJŠEK, 16.03.1977, OREHEK, OREHEK 69, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5ANITA OPARA, 16.10.1972, OREHEK, OREHEK 52A, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6ANITA BERGOČ SMERDELJ, 25.08.1978, OREHEK, OREHEK 1B, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7ALEKSANDER BERGOČ, 08.07.1973, OREHEK, OREHEK 1D, 6258 PrestranekVILJENKA BERGOČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Štivan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO PENKO, 07.08.1971, GROBIŠČE, GROBIŠČE 22, 6258 PrestranekFRANCI MOŽINA IN SKUPINA VOLIVCEV
2ADA SLATINEK KASTELIC, 09.09.1961, GROBIŠČE, GROBIŠČE 15, 6258 PrestranekFRANCI MOŽINA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Štivan - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ŽELIMIR BOŽIĆ, 11.11.1949, MATENJA VAS, MATENJA VAS 16D, 6258 PrestranekGRUDEN TJAŠA IN SKUPINA VOLIVCEV
2TATJANA HORVAT, 27.10.1960, MATENJA VAS, MATENJA VAS 14A, 6258 PrestranekGRUDEN TJAŠA IN SKUPINA VOLIVCEV
3SANDI SKOČIR, 19.05.1982, MATENJA VAS, MATENJA VAS 73, 6258 PrestranekGRUDEN TJAŠA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Štivan - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MITJA BUDA, 16.10.1963, RAKITNIK, RAKITNIK 38, 6258 PrestranekMILAN ŠIRCA IN SKUPINA VOLIVCEV
2JANA GORJANC, 22.03.1979, RAKITNIK, RAKITNIK 12A, 6258 PrestranekMILAN ŠIRCA IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.