Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA NOVO MESTO
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Birčna vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ciril Zupančič, 16.12.1963, Vrh pri Ljubnu, Vrh pri Ljubnu 7, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
2Anton Repovž, 25.05.1950, Stranska vas, Stranska vas 136, 8000 Novo mestoJurij Trelc in skupina volivcev
3Stanko Žagar, 14.06.1957, Birčna vas, Birčna vas 54B, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
4Tanja Primc, 14.04.1988, Rajnovšče, Rajnovšče 3, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
5Darja Marjanović, 15.11.1973, Stranska vas, Stranska vas 1C, 8000 Novo mestoDarja Marjanović in skupina volivcev
6Urška Hrovatič, 05.11.1984, Stranska vas, Stranska vas 5, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
7Miro Ravbar, 10.01.1966, Stranska vas, Stranska vas 43A, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
8Majda Meštrić, 04.05.1954, Birčna vas, Birčna vas 54A, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev
9Andrej Kastelic, 08.08.1971, Jama, Jama 2A, 8000 Novo mestoVesna Stanešić in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Brusnice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Kralj, 17.03.1990, Velike Brusnice, Velike Brusnice 86, 8321 BrusniceMiha Kralj in skupina volivcev
2Mateja Luzar Hudoklin, 21.12.1977, Dolenji Suhadol, Dolenji Suhadol 32, 8321 BrusniceMiha Kralj in skupina volivcev
3Martin Luzar, 11.11.1964, Dolenji Suhadol, Dolenji Suhadol 14A, 8321 BrusniceGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
4Tomaž Vrtačič, 12.03.1988, Male Brusnice, Male Brusnice 2, 8321 BrusniceJanez Kranjc in skupina volivcev
5Darija Mali, 30.06.1964, Male Brusnice, Male Brusnice 12, 8321 BrusniceJanez Kranjc in skupina volivcev
6Ivan Kralj, 29.01.1958, Velike Brusnice, Velike Brusnice 86, 8321 BrusniceIvan Kralj in skupina volivcev
7Anton Zvonko Deželan, 09.02.1957, Velike Brusnice, Velike Brusnice 69A, 8321 BrusniceAnton Zvonko Deželan in skupina volivcev
8Janez Škrbec, 15.02.1988, Dolenji Suhadol, Dolenji Suhadol 8, 8321 BrusniceMiha Kralj in skupina volivcev
9Franc Medle, 15.05.1962, Dolenji Suhadol, Dolenji Suhadol 17, 8321 BrusniceAnton Luzar in skupina volivcev
10Franc Bojanc, 07.06.1962, Velike Brusnice, Velike Brusnice 46A, 8321 BrusniceAnton Luzar in skupina volivcev
11Zdenka Kranjc, 12.01.1969, Male Brusnice, Male Brusnice 9, 8321 BrusniceAnton Luzar in skupina volivcev
12Anton Luzar, 12.01.1953, Dolenji Suhadol, Dolenji Suhadol 42, 8321 BrusniceAnton Luzar in skupina volivcev
13Mateja Nosan, 12.12.1975, Velike Brusnice, Velike Brusnice 102, 8321 BrusniceAnton Luzar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Brusnice - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Šalehar, 26.09.1963, Ratež, Ratež 14A, 8321 BrusniceVovko Anton in skupina volivcev
2Nataša Medle Rumpret, 14.05.1990, Sela pri Ratežu, Sela pri Ratežu 10, 8222 OtočecVovko Anton in skupina volivcev
3Robert Tričić, 29.01.1974, Gumberk, Gumberk 18, 8222 OtočecNatalija Tričić in skupina volivcev
4Rok Vovko, 09.01.1980, Ratež, Ratež 48, 8321 BrusniceMartin Jančar in skupina volivcev
5Anton Vovko, 13.12.1973, Ratež, Ratež 39A, 8321 BrusniceVovko Anton in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Bučna vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Papež, 28.12.1967, Daljni Vrh, Daljni Vrh 24, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
2Tomaž Zoran, 10.03.1985, Gorenje Kamenje, Gorenje Kamenje 2, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
3Branko Kralj, 16.07.1984, Gorenje Kamence, Gorenje Kamence 9A, 8000 Novo mestoGregor Blažič in skupina volivcev
4Branko Novak, 07.02.1965, Novo mesto, Muhaber 31, 8000 Novo mestoVolf Anton in skupina volivcev
5Matic Vidic, 04.03.1987, Novo mesto, Ljubljanska cesta 53A, 8000 Novo mestoAnita Redek in skupina volivcev
6Mojca Ljubi, 27.07.1973, Novo mesto, Muhaber 33, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
7Bojan Doblehar, 07.07.1970, Hudo, Hudo 1, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
8Nikolaj Potočar, 04.12.1966, Novo mesto, Dolenje Kamence 75, 8000 Novo mestoAnita Redek in skupina volivcev
9Dušan Brudar, 17.05.1976, Daljni Vrh, Daljni Vrh 26, 8000 Novo mestoAnamarija Peterlin in skupina volivcev
10Peter Kostrevc, 03.07.1970, Novo mesto, Dolenje Kamence 9A, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
11Alenka Ravbar, 16.12.1967, Dolenje Kamenje, Dolenje Kamenje 28, 8000 Novo mestoAnita Redek in skupina volivcev
12Urša Zupančič, 09.03.1989, Novo mesto, Dolenje Kamence 53, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev
13Marija Debevc Rakoše, 02.07.1971, Novo mesto, Potočna vas 26, 8000 Novo mestoAndrej Redek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gabrje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danilo Malnar, 10.11.1978, Gabrje, Ruparjev dol 7, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
2Anja Rudman Klemenšek, 13.04.1991, Jugorje, Jugorje 8A, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
3Rok Mežnar, 07.04.1990, Gabrje, Portoroška 3, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
4Aleš Hudoklin, 15.07.1982, Gabrje, Loka 21, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
5Maruška Kovačič, 03.06.1987, Gabrje, Šmiškovci 6, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
6Jure Rudman, 17.04.1987, Gabrje, Gomile 28, 8321 BrusniceZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
7Slavko Matko, 14.06.1959, Gabrje, Portoroška 7, 8321 BrusniceGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
8Nina Pečavar, 17.07.1982, Gabrje, Šumeči potok 9, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev
9Vesna Rudman, 29.10.1965, Gabrje, Gomile 28, 8321 BrusniceZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
10Gregor Jenič, 16.11.1991, Gabrje, Loka 33, 8321 BrusniceTomaž Nose in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Mali Slatnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Goršin, 09.12.1960, Potov Vrh, Potov Vrh 21A, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
2Janez Kržan, 21.07.1977, Novo mesto, Krka 4, 8000 Novo mestoJanez Kržan in skupina volivcev
3Andrejka Povše, 04.07.1971, Veliki Slatnik, Veliki Slatnik 30A, 8000 Novo mestoMilan Košmerl in skupina volivcev
4Marko Mikec, 15.02.1973, Mali Slatnik, Mali Slatnik 10A, 8000 Novo mestoMarko Mikec in skupina volivcev
5Jože Judež, 23.06.1955, Novo mesto, Velika Cikava 12B, 8000 Novo mestoBoštjan Brkopec in skupina volivcev
6Janez Fink, 21.03.1971, Potov Vrh, Potov Vrh 37, 8000 Novo mestoRobert Vovko in skupina volivcev
7Boštjan Matko, 14.09.1977, Mali Slatnik, Mali Slatnik 20A, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
8Ostoja Bubnjević, 23.01.1954, Petelinjek, Petelinjek 19A, 8000 Novo mestoJožica Mohar in skupina volivcev
9Boštjan Brkopec, 30.04.1972, Mala Cikava, Mala Cikava 8A, 8000 Novo mestoJože Judež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Otočec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Luzar, 23.06.1979, Ždinja vas, Ždinja vas 35, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
2Marjana Čegovnik, 12.05.1979, Sevno, Sevno 12A, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
3Jože Zupančič, 14.05.1970, Sevno, Sevno 12A, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
4Jure Gazvoda, 08.04.1997, Dolenje Grčevje, Dolenje Grčevje 4, 8222 OtočecZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
5Anja Berus, 14.07.1991, Otočec, Nad Krko 2, 8222 OtočecZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
6Vesna Barborič, 18.12.1971, Žihovo selo, Žihovo selo 5A, 8222 OtočecZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
7Sakib Ejup, 11.05.1964, Otočec, Dobrava 38, 8222 OtočecGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
8Jože Teropšič, 29.10.1952, Gorenje Kronovo, Gorenje Kronovo 7, 8222 OtočecZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
9Boško Jezerčić, 24.12.1986, Otočec, Dobrava 49, 8222 OtočecZala Jezerčić in skupina volivcev
10Jožica Jožef Beg, 17.03.1963, Herinja vas, Herinja vas 33, 8222 OtočecGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
11Deni Guculović, 14.12.1982, Trška Gora, Trška Gora 94, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
12Franc Rifelj, 07.05.1961, Ždinja vas, Ždinja vas 30, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
13Teja Luštek, 07.04.1977, Ždinja vas, Ždinja vas 11K, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Podgrad - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Erpe, 27.06.1959, Podgrad, Podgrad 27A, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
2Marko Sekula, 10.01.1981, Jurna vas, Jurna vas 20, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
3Verica Banič, 19.08.1971, Koroška vas, Koroška vas 6, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
4Anton Drab, 05.01.1972, Konec, Konec 7, 8000 Novo mestoJožica Luzar in skupina volivcev
5Jože Cimermančič, 27.11.1948, Vinja vas, Vinja vas 29, 8000 Novo mestoRoman Zaletelj in skupina volivcev
6Verica Turk, 24.01.1962, Podgrad, Podgrad 1B, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
7Jože Tisov, 02.05.1960, Pristava, Pristava 4, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
8Tomaž Robek, 09.11.1962, Veliki Cerovec, Veliki Cerovec 33, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
9Marta Kastelic, 29.07.1976, Konec, Konec 1, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Prečna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Makše, 08.05.1978, Kuzarjev Kal, Kuzarjev Kal 21A, 8000 Novo mestoMarija Bozovičar in skupina volivcev
2Lidija Zadnik, 03.07.1977, Češča vas, Češča vas 9C, 8000 Novo mestoPetra Rogina Skvarč in skupina volivcev
3Martin Luštek, 20.10.1966, Kuzarjev Kal, Kuzarjev Kal 4, 8000 Novo mestoAnton Derganc in skupina volivcev
4Jožica Kaferle, 12.02.1959, Prečna, Prečna 13A, 8000 Novo mestoPetra Rogina Skvarč in skupina volivcev
5Mario Krapež, 30.07.1969, Prečna, Prečna 60, 8000 Novo mestoAna Krapež in skupina volivcev
6Miran Vidic, 13.11.1978, Prečna, Prečna 27, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
7Miha Skvarč, 30.04.1978, Novo mesto, Groblje 4A, 8000 Novo mestoPetra Rogina Skvarč in skupina volivcev
8Niko Bobnar, 06.12.1994, Prečna, Prečna 19, 8000 Novo mestoMarija Bozovičar in skupina volivcev
9Janja Ivanetič Novinec, 27.08.1979, Novo mesto, Podbreznik 108, 8000 Novo mestoAnton Derganc in skupina volivcev
10Simon Judež, 19.09.1980, Novo mesto, Podbreznik 106, 8000 Novo mestoAnton Derganc in skupina volivcev
11Robert Bozovičar, 02.03.1971, Prečna, Prečna 25A, 8000 Novo mestoMarija Bozovičar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Stopiče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Borut Blatnik, 23.09.1988, Stopiče, Stopiče 41A, 8322 StopičeTomaž Slak in skupina volivcev
2Petra Povše, 23.05.1987, Verdun, Verdun 17, 8000 Novo mestoTomaž Slak in skupina volivcev
3Barbara Luzar, 16.12.1976, Črmošnjice pri Stopičah, Črmošnjice pri Stopičah 12A, 8000 Novo mestoSlavko Staniša Alojzij in skupina volivcev
4Tomaž Slak, 09.09.1972, Veliki Orehek, Veliki Orehek 33, 8000 Novo mestoTomaž Slak in skupina volivcev
5Jože Kos, 18.06.1953, Črmošnjice pri Stopičah, Črmošnjice pri Stopičah 69, 8000 Novo mestoJože Kos in skupina volivcev
6Janez Murn, 08.01.1969, Veliki Orehek, Veliki Orehek 18, 8000 Novo mestoTomaž Slak in skupina volivcev
7Stanislav Renuša, 12.04.1967, Črmošnjice pri Stopičah, Črmošnjice pri Stopičah 30A, 8000 Novo mestoSlavko Staniša Alojzij in skupina volivcev
8Anton Goršin, 04.11.1966, Verdun, Verdun 3, 8000 Novo mestoAnton Modic in skupina volivcev
9Mateja Šimec, 03.07.1976, Stopiče, Stopiče 122, 8322 StopičeTomaž Slak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Stopiče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rok Jerman, 09.08.1981, Hrušica, Hrušica 33, 8000 Novo mestoRok Jerman in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Stopiče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Kabur, 21.10.1967, Gornja Težka Voda, Gornja Težka Voda 17A, 8322 StopičeAlojz Golob in skupina volivcev
2Simon Staniša, 29.07.1980, Dolnja Težka Voda, Dolnja Težka Voda 36, 8000 Novo mestoSimon Staniša in skupina volivcev
3Jože Kastelec, 14.05.1963, Dolnja Težka Voda, Dolnja Težka Voda 50, 8000 Novo mestoJože Kastelec in skupina volivcev
4Miha Prosenik, 16.05.1979, Dolnja Težka Voda, Dolnja Težka Voda 26, 8000 Novo mestoMiha Prosenik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Uršna sela - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Povše, 29.07.1964, Uršna sela, Makute 9, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
2Igor Povž, 07.02.1956, Uršna sela, Vaška cesta 61, 8323 Uršna selaZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
3Alojz Klobučar, 01.04.1959, Uršna sela, Ljuben 62, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
4Marjana Kulovec, 21.12.1957, Uršna sela, Vaška cesta 75, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
5Zora Klobučar, 20.09.1967, Uršna sela, Vaška cesta 78A, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
6Simona Šobar, 23.06.1988, Uršna sela, Makute 53, 8323 Uršna selaZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
7Boris Žagar, 10.01.1967, Laze, Laze 12, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
8Anica Kulovec, 10.03.1963, Uršna sela, Vaška cesta 27, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
9Zvonka Mehak Jakopin, 29.05.1961, Uršna sela, Ljuben 147, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
10Ladislav Rauh, 06.08.1955, Uršna sela, Ljuben 39, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
11Dušan Žagar, 17.09.1964, Uršna sela, Vaška cesta 121, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
12Simon Celič, 25.06.1981, Uršna sela, Makute 41, 8323 Uršna selaZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
13Tone Klobučar, 19.05.1959, Uršna sela, Vaška cesta 26, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
14Franci Kapš, 22.01.1982, Uršna sela, Splavne 4, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
15Lidija Celič, 13.12.1946, Uršna sela, Gasilska pot 11, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev
16Tanja Blatnik, 24.05.1969, Uršna sela, Vaška cesta 12, 8323 Uršna selaAnica Kulovec in skupina volivcev
17Dejan Celič, 30.01.1976, Uršna sela, Makute 53, 8323 Uršna selaZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
18Milivoje Golić, 10.05.1961, Uršna sela, Gasilska pot 21, 8323 Uršna selaLadislav Rauh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Bršljin - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vanja Kavšček, 30.09.1976, Novo mesto, Lastovče 44, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev
2Mira Kump, 19.05.1953, Novo mesto, Bršljin 1, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev
3Pavo Blažević, 20.03.1963, Novo mesto, Ljubljanska cesta 20, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev
4Andreja Ravbar, 12.07.1966, Novo mesto, Vavpotičeva ulica 12, 8000 Novo mestoZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
5Petar Mrkšič, 17.05.1967, Novo mesto, Lastovče 14, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev
6Slavko Špec, 25.09.1966, Novo mesto, Vavpotičeva ulica 16, 8000 Novo mestoZbor članov lokalnega odbora SMC Novo mesto
7Jožefa Šepetavc, 16.12.1958, Novo mesto, V Brezov log 48, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev
8Ignacij Milan Vrščaj, 04.08.1951, Novo mesto, V Brezov log 64, 8000 Novo mestoJožefa Šepetavc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Žabja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Kastelic, 19.02.1979, Novo mesto, Šentjernejska cesta 22, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
2Matija Šega, 25.10.1985, Novo mesto, Drejčetova pot 4, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
3Robert Sotler, 25.10.1963, Novo mesto, Na Tratah 11, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
4Emil Pureber, 02.04.1953, Novo mesto, Na Lazu 34, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
5Andreja Kastelic, 19.02.1979, Novo mesto, Šentjernejska cesta 22, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
6Alenka Šercelj, 18.03.1955, Novo mesto, Knafelčeva ulica 14, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
7Katja Luzar, 06.12.1980, Novo mesto, Drejčetova pot 8, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
8Matevž Šega, 13.07.1994, Novo mesto, Drejčetova pot 4, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
9Branko Gregorič, 20.04.1963, Novo mesto, Lobetova ulica 25A, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
10Marko Zupančič, 14.10.1982, Novo mesto, Ravnikarjeva ulica 12, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
11Marta Medle, 09.10.1949, Novo mesto, Šentjernejska cesta 13, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"
12Andrej Kastelic, 19.02.1978, Novo mesto, Žabja vas 9, 8000 Novo mestoIvanka Kastelic in skupina volivcev
13Polonca Centa, 10.10.1968, Novo mesto, Na Tratah 21, 8000 Novo mestoSkupina krajanov "Za Žabjo vas"

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Drska - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Preskar, 24.12.1949, Novo mesto, Drska 25A, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
2Leopold Fink, 27.05.1943, Novo mesto, Drska 69, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
3Majda Kavšek, 24.12.1966, Novo mesto, Volčičeva ulica 35, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
4Borut Jakše, 11.07.1980, Novo mesto, Drska 44, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
5Želimir Šetina, 25.09.1949, Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 124, 8000 Novo mestoBlagoja Kostadinoski in skupina volivcev
6Rosana Hasanagić, 14.10.1973, Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 34, 8000 Novo mestoBlagoja Kostadinoski in skupina volivcev
7Jožica Cekuta, 29.02.1956, Novo mesto, Volčičeva ulica 44, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
8Karmen Rodič, 25.07.1978, Novo mesto, Šegova ulica 14, 8000 Novo mestoGregor Macedoni in skupina volivcev
9Mira Retelj, 17.09.1955, Novo mesto, Cesarjeva ulica 29, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
10Matjaž Kavšek, 13.06.1974, Novo mesto, Brod 19, 8000 Novo mestoMira Retelj in skupina volivcev
11Egon Batič, 25.10.1964, Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 86, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kandija - Grm - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dragica Ferbežar, 03.10.1957, Novo mesto, Paderšičeva ulica 31, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
2Klemen Gaberšček, 19.12.1981, Novo mesto, Kandijska cesta 46, 8000 Novo mestoZbor članov GAS - Gospodarsko Aktivna Stranka
3mag. Srečko Vovko, 07.09.1967, Novo mesto, Smrečnikova ulica 24, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
4Sašo Rebernik, 05.07.1982, Novo mesto, Smrečnikova ulica 12, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
5Rafko Križman, 20.05.1957, Novo mesto, Trdinova ulica 12A, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
6Kristina Cigler, 23.02.1976, Novo mesto, Smrečnikova ulica 32, 8000 Novo mestoJože Papež in skupina volivcev
7Iztok Adamčič, 26.03.1969, Novo mesto, Nad mlini 80, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
8Darja Podboj, 25.04.1975, Novo mesto, Nad mlini 54, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
9Jožica Unetič, 20.03.1948, Novo mesto, Nad mlini 31, 8000 Novo mestoFikret Kobašlić in skupina volivcev
10Dušan Hočevar, 24.03.1968, Novo mesto, Adamičeva ulica 33, 8000 Novo mestoJože Papež in skupina volivcev
11Janez Bobič, 30.05.1977, Novo mesto, Valantičevo 23, 8000 Novo mestoJože Papež in skupina volivcev
12Špela Verbič, 06.10.1977, Novo mesto, Nad mlini 48, 8000 Novo mestoJože Papež in skupina volivcev
13Igor Kupljenik, 10.03.1966, Novo mesto, Paderšičeva ulica 15, 8000 Novo mestoJože Papež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gotna vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Hren, 22.09.1970, Novo mesto, Ob potoku 2, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
2Marija Legan, 25.10.1958, Novo mesto, Gotna vas 38, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
3Jožefa Štukelj, 14.02.1969, Novo mesto, Ulica Ivana Roba 30, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
4Brigita Prus, 11.01.1969, Novo mesto, Ob potoku 17, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
5Bojana Kmet, 31.01.1975, Novo mesto, Gotna vas 40, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
6Suzana Žura, 01.07.1977, Novo mesto, Belokranjska cesta 29, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
7Miran Vidmajer, 12.09.1960, Novo mesto, Ulica Ivana Roba 35A, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
8Matjaž Zaman, 19.05.1972, Novo mesto, Jedinščica 54, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
9Miran Blažič, 10.11.1964, Novo mesto, Ulica Ivana Roba 7, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
10Jan Prus, 28.03.1993, Novo mesto, Ob potoku 17, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
11Dušan Kastelec, 07.02.1965, Novo mesto, Gotna vas 7, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
12Aleš Pavlin, 10.02.1971, Novo mesto, Ob potoku 19, 8000 Novo mestoMartin Hren in skupina volivcev
13Manja Zadel, 05.06.1982, Novo mesto, Jedinščica 31, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev
14Matjaž Štih, 03.12.1966, Novo mesto, Knezova ulica 98, 8000 Novo mestoDušan Kastelec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Šmihel - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Juršić, 16.09.1969, Škrjanče pri Novem mestu, Škrjanče pri Novem mestu 5, 8000 Novo mestoHelena Brulc in skupina volivcev
2Darja Bobnar, 13.04.1978, Novo mesto, Ulica na Hribu 72, 8000 Novo mestoHelena Brulc in skupina volivcev
3mag. Damir Delić, 26.06.1969, Novo mesto, Vorančeva ulica 13, 8000 Novo mestoHelena Brulc in skupina volivcev
4Štefan David, 13.07.1955, Novo mesto, Vorančeva ulica 7, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
5dr. Sašo Murtič, 19.07.1959, Novo mesto, Šmihel 27, 8000 Novo mestoHelena Brulc in skupina volivcev
6Igor Lešnjak, 10.11.1964, Novo mesto, Ob Težki vodi 12, 8000 Novo mestoNataša Lešnjak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Mestne njive - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darinka Redling, 09.06.1957, Novo mesto, Mestne njive 1D, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
2Barbara Cesar, 24.03.1975, Novo mesto, Mestne njive 4, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
3Matjaž Smodiš, 13.12.1979, Novo mesto, Cankarjeva ulica 3A, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
4Istok Zorko, 04.03.1966, Novo mesto, Cankarjeva ulica 2, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
5Mirko Šegula, 07.07.1973, Novo mesto, Cankarjeva ulica 15, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
6Mateja Kovačič, 13.12.1963, Novo mesto, Mestne njive 19, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev
7Daniel Krivec, 27.08.1964, Novo mesto, Cankarjeva ulica 14, 8000 Novo mestoGregor Klemenčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Regrča vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mateja Rožič, 07.06.1965, Novo mesto, K Roku 8, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
2Jože Hočevar, 21.08.1959, Novo mesto, Ob Težki vodi 92, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
3Branka Markelj, 04.04.1953, Novo mesto, Ob Težki vodi 56, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
4Bogomir Verbič, 08.07.1974, Novo mesto, K Roku 50, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
5Andrej Resman, 10.05.1958, Novo mesto, K Roku 66, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
6Nastja Mohorko, 01.02.1988, Novo mesto, K Roku 131, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
7Maruša Šinkovec, 28.12.1964, Novo mesto, Ob Težki vodi 90, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
8Sonja Piškurič, 08.05.1965, Novo mesto, Finžgarjeva ulica 17, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
9Klavdija Pečnik, 25.02.1973, Novo mesto, Regrča vas 50A, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
10Sebastjan Virant, 06.05.1972, Novo mesto, Ob Težki vodi 69, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
11Davor Smuk, 19.03.1994, Novo mesto, Regrča vas 20, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
12Boštjan Kreutz, 24.07.1982, Novo mesto, K Roku 114, 8000 Novo mestoAndrej Resman in skupina volivcev
13Darko Zupančič, 25.01.1958, Novo mesto, Finžgarjeva ulica 26, 8000 Novo mestoJože Hočevar in skupina volivcev
14Vid Klemenčič, 24.08.1994, Novo mesto, Ob Težki vodi 70B, 8000 Novo mestoŽiga Kastrevec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Majde Šilc - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ana Bilbija, 01.03.1945, Novo mesto, Jakčeva ulica 20, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
2Avgust Vrščaj, 27.06.1967, Novo mesto, Ulica Marjana Kozine 53, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
3Ostoja Kuđeljić, 01.09.1955, Novo mesto, Kandijska cesta 37, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
4Marjeta Škedelj, 11.07.1943, Novo mesto, Ragovo 22, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
5Ante Bože Stipanović, 23.06.1942, Novo mesto, Ragovska ulica 12, 8000 Novo mestoGLAVNI IN IZVRŠILNI ODBOR ZVEZE ZA DOLENJSKO - ZZD
6Tijana Pavlović, 19.08.1983, Novo mesto, Levstikova ulica 2, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
7Mitja Brudar, 14.02.1970, Novo mesto, Ulica Ilke Vaštetove 5, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev
8Jasna Šinkovec, 26.01.1957, Novo mesto, Stritarjeva ulica 1, 8000 Novo mestoMajda Luzar in skupina volivcev
9mag. Adolf Zupan, 21.10.1953, Novo mesto, V Ragov log 3, 8000 Novo mestoAdolf Zupan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Center - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stojan Luzar, 02.06.1961, Novo mesto, Breg 16, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
2Ana Granda Jakše, 02.02.1977, Novo mesto, Cvelbarjeva ulica 14, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
3Matija Škof, 18.06.1976, Novo mesto, Rozmanova ulica 4, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
4Luka Blažič, 07.08.1979, Novo mesto, Jerebova ulica 20, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
5Peter Železnik, 15.03.1979, Novo mesto, Kratka ulica 2, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
6Cvetka Potočar, 03.05.1952, Novo mesto, Šolska ulica 2, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev
7Urška Račečič Skrt, 03.02.1967, Novo mesto, Breg 25, 8000 Novo mestoJana Murgelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dolž - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Turk, 10.07.1991, Iglenik, Iglenik 2, 8000 Novo mestoMartin Kobe in skupina volivcev
2Marko Bačar, 27.05.1994, Vrhe, Vrhe 15, 8000 Novo mestoMarko Bačar in skupina volivcev
3Simona Juršič, 29.03.1987, Iglenik, Iglenik 5, 8000 Novo mestoMartin Kobe in skupina volivcev
4Simon Kastelec, 20.01.1987, Dolž, Ravnica 16, 8000 Novo mestoSimon Kastelec in skupina volivcev
5Ingrid Kralj, 01.08.1994, Sela pri Zajčjem Vrhu, Sela pri Zajčjem Vrhu 7, 8000 Novo mestoMartin Kobe in skupina volivcev
6Primož Brulc, 22.10.1979, Dolž, Jesenovec 22, 8000 Novo mestoMartin Kobe in skupina volivcev
7Martin Kobe, 08.11.1975, Dolž, Šolska cesta 76, 8000 Novo mestoMartin Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Karteljevo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Elizabeta Kramar, 18.05.1982, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 26, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
2Ivan Slak, 19.05.1965, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 7, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
3Primož Brajar, 14.03.1993, Dolenje Karteljevo, Dolenje Karteljevo 16, 8000 Novo mestoMarija Kramar in skupina volivcev
4Elizabeta Florjančič, 13.06.1983, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 28, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
5Edvard Fišter, 18.02.1968, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 16C, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
6Marjeta Bevec, 04.06.1969, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 27A, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
7Bojan Florjančič, 03.06.1965, Gorenje Karteljevo, Gorenje Karteljevo 10B, 8000 Novo mestoStane Jerač in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.