Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA NOVA GORICA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Banjšice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bernarda Bizjak, 13.11.1971, Banjšice, Banjšice 23, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
2Izidor Žbogar, 21.09.1947, Banjšice, Banjšice 9C, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
3Dejan Strgar, 07.07.1987, Banjšice, Banjšice 12, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
4Marko Strgar, 21.11.1991, Banjšice, Banjšice 71, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
5Simon Jakopič, 08.05.1969, Banjšice, Banjšice 54, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
6Maja Jakopič, 30.09.1996, Banjšice, Banjšice 54, 5251 GrgarMILAN DUH IN SKUPINA VOLIVCEV
7Aleksander Madon, 10.12.1971, Banjšice, Banjšice 22, 5251 GrgarNINA JAKOPIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Branik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Patricija Furlan, 13.02.1971, Branik, Branik 79A, 5295 BranikADOLF COLJA IN SKUPINA VOLIVCEV
2Bruno Vidmar, 14.06.1954, Branik, Branik 75A, 5295 BranikADOLF COLJA IN SKUPINA VOLIVCEV
3Branko Kravos, 07.05.1967, Branik, Branik 42A, 5295 BranikADOLF COLJA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Branik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ervin Vidmar, 14.12.1972, Branik, Branik 149, 5295 BranikZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
2Mark Smerajc, 20.10.1973, Pedrovo, Pedrovo 9, 5295 BranikALENKA ŠTURM SMERAJC IN SKUPINA VOLIVCEV
3Sandi Hmeljak, 05.12.1961, Branik, Branik 144A, 5295 BranikEDMUND BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Branik - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dominik Birsa, 05.02.1972, Preserje, Preserje 77E, 5295 BranikNEVA BIRSA IN SKUPINA VOLIVCEV
2Tomaž Colja, 28.12.1980, Preserje, Preserje 4A, 5295 BranikZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
3Radoš Čebron, 16.03.1971, Preserje, Preserje 54A, 5295 BranikMIRAN VIDMAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Branik - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Lisjak, 06.08.1982, Spodnja Branica, Spodnja Branica 7, 5295 BranikROMAN STUBELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Ivana Možina, 18.02.1955, Spodnja Branica, Spodnja Branica 28, 5295 BranikNIVES NUSDORFER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Čepovan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda Šuligoj, 25.04.1954, Čepovan, Čepovan 134, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Katarina Pavlin, 12.01.1979, Čepovan, Čepovan 43, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3Adrijan Kofol, 13.03.1972, Čepovan, Čepovan 33, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Jožef Bratuž, 01.05.1961, Čepovan, Čepovan 143, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5Jernej Petrovčič, 27.04.1982, Čepovan, Čepovan 76, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Dean Ušaj, 12.08.1971, Čepovan, Čepovan 85, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7Stanislava Mrak, 11.02.1962, Čepovan, Čepovan 21, 5253 ČepovanANTON PETROVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dornberk - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katarina Kralj, 19.03.1975, Potok pri Dornberku, Potok pri Dornberku 11, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
2Radoš Kavčič, 17.11.1972, Dornberk, Prešernova ulica 3, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
3Štefka Susič, 22.12.1951, Zalošče, Zalošče 2A, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
4Davorin Slejko, 09.03.1948, Zalošče, Zalošče 29D, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
5Martin Čotar, 16.10.1966, Tabor, Tabor 5, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
6Simon Justin, 20.10.1962, Dornberk, Ulica Bojana Vodopivca 7, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
7Tilen Budihna, 27.07.1994, Dornberk, Čuklja 1, 5294 DornberkDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8Karmen Saksida, 05.03.1970, Zalošče, Zalošče 12A, 5294 DornberkIVAN SAKSIDA IN SKUPINA VOLIVCEV
9Mišela Čotar Mlakar, 15.06.1973, Tabor, Tabor 10A, 5294 DornberkLUCIJAN VOVK IN SKUPINA VOLIVCEV
10Igor Harej, 25.08.1960, Tabor, Tabor 32, 5294 DornberkLUCIJAN VOVK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gradišče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Silver Kerševan, 28.07.1988, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 63, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2Žan Marušič, 06.11.1985, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 97B, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3Tanja Gregorič, 02.07.1981, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 80, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4Mojca Marušič, 31.07.1986, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 97B, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
5Dalibor Antić, 18.09.1980, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 66, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
6Aljoša Furlan, 07.08.1978, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 57B, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV
7Vojka Fritz, 18.05.1984, Gradišče nad Prvačino, Gradišče nad Prvačino 79A, 5292 RenčeMIRO KERŠEVAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Grgarske Ravne - Bate - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lilijana Humar, 03.03.1958, Bate, Bate 21C, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Bojan Stante, 11.07.1959, Grgarske Ravne, Grgarske Ravne 11, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3Odisej Bratkič, 11.03.1968, Grgarske Ravne, Grgarske Ravne 70, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Lucija Furlan Čermelj, 25.11.1987, Dragovica, Dragovica 5, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5Kristina Fabjan, 28.05.1990, Bate, Bate 12, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Franc Černigoj, 20.08.1954, Grgarske Ravne, Grgarske Ravne 42, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7Mitja Brumat, 05.07.1985, Bate, Bate 54, 5251 GrgarNADJA BRATKIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kromberk - Loke - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Pavlin, 09.09.1974, Loke, Loke 3A, 5000 Nova GoricaIZTOK UŠAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Maksimiljan Komel, 03.02.1968, Loke, Loke 17B, 5000 Nova GoricaDAMIJAN WINKLER IN SKUPINA VOLIVCEV
3Matej Leban, 25.12.1979, Kromberk, Ulica Vinka Vodopivca 144, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Damijan Winkler, 24.11.1966, Kromberk, Breg 3, 5000 Nova GoricaNATAŠA KOCIJANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5Senada Leban, 19.03.1964, Kromberk, Ulica Vinka Vodopivca 66, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
6Žarko Leban, 09.03.1951, Kromberk, Breg 25, 5000 Nova GoricaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
7dr. Tomaž Štokelj, 07.03.1968, Loke, Loke 25C, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
8Neža Ušaj, 16.08.1983, Loke, Loke 26D, 5000 Nova GoricaIZTOK UŠAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
9Bojan Adžić, 12.08.1970, Loke, Loke 31C, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kromberk - Loke - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Urška Ščuka Buršić, 26.10.1981, Kromberk, Ulica bratov Hvalič 16, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Sonja Maras Gruntar, 24.08.1953, Kromberk, Ulica bratov Hvalič 81, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3Janez Cuznar, 23.03.1941, Kromberk, Iztokova ulica 23, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kromberk - Loke - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Meta Mačus, 25.03.1975, Kromberk, Damber 50, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Marko Brezavšček, 23.04.1968, Kromberk, Ulica Toma Brejca 16, 5000 Nova GoricaVESNA BREZAVŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3dr. Robert Golob, 23.01.1967, Kromberk, Pod Škabrijelom 72, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Andrej Kompara, 13.10.1955, Kromberk, Ulica Toma Brejca 15, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
5Miranda Pavšič, 19.02.1956, Kromberk, Pavšičevo naselje 35, 5000 Nova Goricadr. MIRJAM BON KLANJŠČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokovec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Murovec, 10.02.1954, Lokovec, Lokovec 106, 5253 ČepovanIRENA LEBAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2Ines Humar, 16.10.1994, Lokovec, Lokovec 173, 5253 ČepovanTOMAŽ KOVAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3Valter Murovec, 05.07.1962, Lokovec, Lokovec 116, 5253 ČepovanBOJAN ŠULIGOJ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Tomaž Kovačič, 09.02.1977, Lokovec, Lokovec 209, 5253 ČepovanVALTER PISK IN SKUPINA VOLIVCEV
5Jaka Vončina, 22.09.1985, Lokovec, Lokovec 94, 5253 ČepovanTOMAŽ KOVAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Elena Delfini, 04.02.1964, Lokovec, Lokovec 145, 5253 ČepovanVALTER PISK IN SKUPINA VOLIVCEV
7Matjaž Šuligoj, 15.01.1981, Lokovec, Lokovec 69B, 5253 ČepovanTOMAŽ KOVAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8Martin Šnajder, 31.08.1965, Lokovec, Lokovec 193, 5253 ČepovanVALTER PISK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokve - Lazna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Kolenc, 25.01.1969, Lokve, Lokve 50, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2Maja Bizjak, 20.05.1983, Lokve, Lokve 10, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
3Romana Džinić, 14.01.1991, Lokve, Lokve 51, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
4Dušan Rijavec, 28.12.1965, Lokve, Lokve 64A, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
5Zdravka Bavdaž, 02.10.1956, Lazna, Lazna 13, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
6Anja Rijavec, 15.02.1989, Lokve, Lokve 64A, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
7Marko Saksida Gregorič, 18.04.1984, Lokve, Lokve 6, 5252 Trnovo pri GoriciJELKA RIJAVEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mojca Beltram, 13.09.1981, Nova Gorica, Grčna 77, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
2Tanja Peršolja, 01.12.1958, Nova Gorica, Grčna 73B, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Iztok Nemec, 02.09.1975, Nova Gorica, Gortanova ulica 30, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sanja Markočič, 21.04.1980, Nova Gorica, Vetrišče 18, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
2Aldo Vuga, 11.08.1941, Nova Gorica, Lemutova ulica 4, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Miloš Lozič, 15.09.1947, Nova Gorica, Vojkova cesta 105B, 5000 Nova GoricaBORIS TUŠAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dejan Trobec, 14.10.1980, Pristava, Ulica Pinka Tomažiča 1, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
2mag. Jelko Valenčak, 27.05.1945, Pristava, Kostanjeviška cesta 24, 5000 Nova GoricaRAJKO SLOKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
3Radovan Ličen, 01.06.1963, Pristava, Ulica Sergeja Mašere 15, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Domen Mozetič, 03.09.1974, Nova Gorica, Delpinova ulica 18C, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
2Neli Skočaj, 25.06.1969, Nova Gorica, Kidričeva ulica 32A, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
3Žiga Buček, 10.11.1994, Nova Gorica, Kidričeva ulica 26C, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Radovan Ćajić, 29.04.1964, Nova Gorica, Ulica Tolminskih puntarjev 2B, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Mozetič, 13.01.1978, Nova Gorica, Erjavčeva ulica 5, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
2Gregor Humar, 22.05.1980, Nova Gorica, Prvomajska ulica 23, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
3Katarina Strosar, 16.02.1952, Nova Gorica, Rutarjeva ulica 8, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4mag. Vesna Vitez, 19.11.1973, Nova Gorica, Prešernova ulica 10, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Širca, 17.09.1937, Nova Gorica, Ledine 143, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
2Dario Šehović, 05.03.1984, Nova Gorica, Ledine 6, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Ingrid Černe, 30.11.1965, Nova Gorica, Prvomajska ulica 100, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
4Vesna Mrak, 02.10.1962, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 9, 5000 Nova GoricaJOŽEF BRATUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Karmen Humar, 10.08.1974, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 16, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
2Sašo Kogovšek, 31.08.1971, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 48, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Oton Mozetič, 31.01.1952, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 23, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
4Stipe Žagar, 14.05.1973, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 11, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Nova Gorica - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Duško Čanković, 22.09.1975, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 76, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
2Valter Adamič, 19.01.1959, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 57, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Darija Bratina, 20.08.1955, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 33, 5000 Nova GoricaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Bruna Pahor, 08.04.1959, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 57, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
5Mateja Humar, 04.07.1987, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 76, 5000 Nova GoricaMATEJ ARČON IN SKUPINA VOLIVCEV
6Miroslav Kokot, 11.05.1956, Nova Gorica, Ulica XXX. divizije 3A, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Osek - Vitovlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dominik Ličen, 03.12.1976, Osek, Osek 46, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Franc Živec, 13.10.1953, Vitovlje, Vitovlje 83B, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
3Tanja Rijavec, 02.02.1984, Vitovlje, Vitovlje 84, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
4Matej Valič, 06.04.1976, Osek, Osek 40, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
5Martina Živec Praček, 25.11.1971, Osek, Osek 49F, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
6Alenka Slejko, 19.06.1966, Osek, Osek 53, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7Milan Remec, 13.01.1958, Osek, Osek 73A, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
8Aneja Ličen, 13.09.1985, Osek, Osek 47, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9Ivica Gnezda Šuligoj, 27.05.1968, Osek, Osek 29, 5261 ŠempasBOGDAN CINGERLE IN SKUPINA VOLIVCEV
10Anton Peršič, 30.03.1952, Vitovlje, Vitovlje 2B, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
11Helena Winkler, 13.03.1991, Vitovlje, Vitovlje 31, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
12Aleš Košuta, 20.11.1975, Vitovlje, Vitovlje 62, 5261 ŠempasANTON PERŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ozeljan - Šmihel - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadeja Danevčič, 15.12.1981, Ozeljan, Ozeljan 49A, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2Tina Simonič, 14.12.1975, Ozeljan, Ozeljan 44, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3Smiljanka Košuta, 10.12.1960, Ozeljan, Ozeljan 41, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4Jernej Frank, 04.08.1990, Ozeljan, Ozeljan 89D, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
5Marko Tribušon, 17.04.1967, Ozeljan, Ozeljan 31A, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
6Darko Škarabot, 17.02.1968, Šmihel, Šmihel 44, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
7mag. Franko Špacapan, 08.04.1968, Šmihel, Šmihel 2, 5261 ŠempasTANJA ČESNIK ŠPACAPAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Prvačina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Černe, 14.09.1960, Prvačina, Prvačina 84, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
2Barbara Pavlica Zorn, 10.08.1972, Prvačina, Prvačina 49B, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
3Denis Colja, 08.08.1967, Prvačina, Prvačina 131A, 5297 PrvačinaMITJA LEBAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4Miran Cotič, 29.05.1957, Prvačina, Prvačina 180, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
5Livija Šemole Dovier, 19.02.1959, Prvačina, Prvačina 62, 5297 PrvačinaVIDA STANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Gregor Suhadolnik, 25.04.1969, Prvačina, Prvačina 129B, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
7Andrej Sulič, 16.06.1964, Prvačina, Prvačina 43D, 5297 PrvačinaVIDA STANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8Martina Kavčič, 30.11.1972, Prvačina, Prvačina 136, 5297 PrvačinaVIDA STANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9Matjaž Žorž, 01.03.1976, Prvačina, Prvačina 233, 5297 PrvačinaVIDA STANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
10Silvan Saksida, 28.07.1957, Prvačina, Prvačina 22, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
11Nataša Jarc, 05.09.1969, Prvačina, Prvačina 128, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV
12Maja Gabrijelčič, 15.03.1978, Prvačina, Prvačina 224, 5297 PrvačinaNIVES ČERNE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ravnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Radoša Čečko Faganelj, 01.07.1969, Ravnica, Ravnica 8D, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Maja Benko, 20.11.1990, Ravnica, Ravnica 9U, 5251 GrgarNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
3Zlatko Šuligoj, 27.08.1964, Ravnica, Ravnica 34, 5251 GrgarNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
4Jana Bavdaž, 21.04.1967, Ravnica, Ravnica 9N, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
5Stela Povšič, 17.11.1969, Ravnica, Ravnica 22, 5251 GrgarNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
6Darja Rijavec, 25.05.1959, Ravnica, Ravnica 12A, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
7Vladimir Komel, 08.04.1952, Ravnica, Ravnica 9A, 5251 GrgarNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
8Luka Dugulin, 16.03.1990, Ravnica, Ravnica 8, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
9Andraž Filipič, 14.10.1990, Ravnica, Ravnica 13, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
10Erika Podgornik Rijavec, 30.03.1969, Podgozd, Podgozd 7, 5252 Trnovo pri GoriciNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
11Aleš Dugulin, 03.11.1957, Ravnica, Ravnica 8, 5251 GrgarNEJC FAGANEL IN SKUPINA VOLIVCEV
12Aleksander Petrevčič, 02.07.1958, Ravnica, Ravnica 8C, 5251 GrgarVALTER ČUČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Rožna Dolina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Borut Čubej, 22.11.1959, Ajševica, Ajševica 22, 5000 Nova GoricaALENKA ČUBEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Borut Hvalič, 07.05.1979, Ajševica, Ajševica 3, 5000 Nova GoricaANITA HVALIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Rožna Dolina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Denis Marvin, 22.11.1976, Stara Gora, Stara Gora 4A, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Rožna Dolina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boža Loverčič Špacapan, 02.09.1963, Rožna Dolina, Vipavska cesta 39, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Borut Lemut, 03.03.1950, Rožna Dolina, Ulica Jožeta Mihevca 5, 5000 Nova GoricaBORUT LEMUT IN SKUPINA VOLIVCEV
3Boštjan Komel, 24.07.1967, Rožna Dolina, Vipavska cesta 19, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Slavko Šuligoj, 15.08.1949, Rožna Dolina, Ulica 25. maja 25, 5000 Nova GoricaZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP
5Klavdija Židanik, 08.02.1972, Rožna Dolina, Ulica Ljuba Šercerja 5, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Rožna Dolina - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Domen Šebenik, 17.09.1975, Rožna Dolina, Vipavska cesta 86, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Petra Kolenc, 31.10.1977, Rožna Dolina, Pod gričem 10, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3Miha Bitežnik, 18.01.1994, Rožna Dolina, Liskur 1C, 5000 Nova GoricaDENIS BITEŽNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Aleksej Gorjup, 18.04.1980, Rožna Dolina, Pod gričem 12, 5000 Nova GoricaHANA LOVERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Solkan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Černe, 31.12.1960, Solkan, Ulica za spomenikom 7, 5250 SolkanSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Olga Srebrnič, 17.04.1940, Solkan, Ulica za spomenikom 17, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
3David Srebrnič, 12.06.1970, Solkan, Ulica za spomenikom 17, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Jure Antler, 29.02.1984, Solkan, Soška cesta 9A, 5250 SolkanNADJA KOREČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5Jernej Vidmar, 16.02.1974, Solkan, Soška cesta 32, 5250 SolkanMLADENKO TRAMPUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Alojz Hvala, 07.08.1943, Solkan, Mizarska ulica 25, 5250 SolkanMLADENKO TRAMPUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV
7Egon Bucik, 28.03.1949, Solkan, Trg Marka Plenčiča 1, 5250 SolkanSD - SOCIALNI DEMOKRATI
8Jaka Rijavec, 17.07.1989, Solkan, Soška cesta 27, 5250 SolkanJAKOB GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV
9Darinka Kozinc, 09.10.1953, Solkan, Med ogradami 37, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
10Katja Bucik, 05.04.1979, Solkan, Trg Marka Plenčiča 1, 5250 SolkanSD - SOCIALNI DEMOKRATI
11Barbara Koren Božič, 07.10.1969, Solkan, Mizarska ulica 17, 5250 SolkanMLADENKO TRAMPUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Solkan - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesna Bašin, 04.11.1953, Solkan, Pionirska ulica 4A, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Miran Tratnik, 30.10.1961, Solkan, Ulica Milojke Štrukelj 80, 5250 SolkanSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Blaž Polanc, 17.10.1989, Solkan, Pionirska ulica 23, 5250 SolkanJAKOB GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV
4Anton Mugerli, 05.09.1947, Solkan, Sočebranova ulica 10, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
5Branko Belingar, 16.10.1950, Solkan, Ulica Borisa Kalina 16, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Solkan - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirjam Masič Repše, 09.04.1954, Solkan, Ulica XXX. divizije 48, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Davorin Škarabot, 18.10.1947, Solkan, Ulica Klementa Juga 5, 5250 SolkanSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Lea Oven, 15.08.1989, Solkan, Ulica Maksa Valentinčiča 10A, 5250 SolkanJAKOB GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV
4Maja Šinigoj, 05.05.1979, Solkan, Cesta IX. korpusa 73, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Solkan - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jana Herega, 17.11.1980, Solkan, Cesta IX. korpusa 86, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Andrej Nedeljković, 06.12.1982, Solkan, Klanec 1D, 5250 SolkanJAKOB GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV
3Matej Torkar, 04.04.1982, Solkan, Pot na breg 3, 5250 SolkanEVELIN BIZJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Trnovo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Volk, 07.03.1965, Trnovo, Trnovo 58, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
2Kerstin Podgornik, 20.09.1969, Trnovo, Trnovo 82, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3Matjaž Lučovnik, 19.04.1980, Trnovo, Trnovo 86, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Valter Šuligoj, 20.04.1970, Voglarji, Voglarji 35, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
5Jernej Volk, 04.08.1979, Trnovo, Trnovo 20B, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
6Uroš Ternovec, 18.08.1976, Trnovo, Trnovo 66A, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
7Manuel Šušmelj, 04.05.2000, Voglarji, Voglarji 1A, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
8Boris Plesničar, 31.07.1957, Trnovo, Trnovo 1K, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
9Klemen Šuligoj, 28.04.1973, Voglarji, Voglarji 11A, 5252 Trnovo pri GoriciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
10Dolores Šuligoj, 17.12.1973, Voglarji, Voglarji 35, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
11Monika Šuligoj, 03.05.1991, Voglarji, Voglarji 35, 5252 Trnovo pri GoriciKERSTIN PODGORNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
12Anamarija Plesničar, 27.12.1974, Voglarji, Voglarji 54, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
13Uroš Vončina, 22.08.1976, Trnovo, Trnovo 7D, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
14Mitjan Šuligoj, 07.03.1978, Voglarji, Voglarji 11, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV
15Metka Podgornik, 23.05.1978, Voglarji, Voglarji 55, 5252 Trnovo pri GoriciIGOR ZLATOPER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Grgar - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Miljavec, 15.03.1957, Grgar, Grgar 41, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Janja Štrukelj, 17.09.1978, Grgar, Grgar 181, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
3Egon Milost, 11.10.1970, Grgar, Grgar 102, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Rok Juretič, 11.08.1996, Grgar, Grgar 65, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
5Katarina Kerin, 26.06.1974, Grgar, Grgar 164B, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
6Lilijana Vidič, 07.02.1981, Grgar, Grgar 16B, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV
7Edvin Gadnik, 06.11.1966, Grgar, Grgar 141, 5251 GrgarMARTINA VOLK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Šempas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vilma Volk, 08.06.1951, Šempas, Šempas 173, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
2Evgen Pelicon, 01.04.1952, Šempas, Šempas 57J, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3Damjana Pavlica, 06.10.1950, Šempas, Šempas 63A, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Klemen Krševan, 25.02.1968, Šempas, Šempas 18, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
5Barbara Kante, 27.03.1973, Šempas, Šempas 17E, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
6Domen Dovžak, 31.08.1979, Šempas, Šempas 3B, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
7Martin Cernatič, 09.11.1985, Šempas, Šempas 158, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8Silvana Batič, 15.10.1960, Šempas, Šempas 165, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9Samo Murovec, 06.02.1970, Šempas, Šempas 76F, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
10Kristina Mervič, 13.11.1975, Šempas, Šempas 57C, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
11Dimitrij Pečenko, 05.12.1969, Šempas, Šempas 7, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
12Aleš Velikonja, 09.06.1965, Šempas, Šempas 61D, 5261 ŠempasVINKO CERNATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
13Aleksander Andlovic, 08.09.1966, Šempas, Šempas 167A, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
14Ada Troha, 26.07.1966, Šempas, Šempas 92, 5261 ŠempasSENDI MANGO IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.