Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA LUKOVICA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Blagovica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdravko Slapar, 04.12.1968, Vranke, Vranke 5, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
1Miha Ovca, 26.12.1986, Blagovica, Blagovica 11, 1223 BlagovicaMiha Ovca in skupina volivcev
2Anton Pogačar, 12.01.1961, Mali Jelnik, Mali Jelnik 14, 1223 BlagovicaMiha Ovca in skupina volivcev
2Darinka Vajde, 10.02.1950, Blagovica, Blagovica 23, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
3Leon Lavrič, 23.06.1994, Veliki Jelnik, Veliki Jelnik 6, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
3Franja Močnik Drobne, 30.04.1980, Vošce, Vošce 6 A, 1223 BlagovicaMiha Ovca in skupina volivcev
4Jožica Urankar, 08.03.1965, Zgornje Loke, Zgornje Loke 22, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
4Alenka Kropivšek, 08.02.1973, Zgornji Petelinjek, Zgornji Petelinjek 5 A, 1223 BlagovicaMiha Ovca in skupina volivcev
5Ciril Urankar, 24.05.1967, Gabrje pod Špilkom, Gabrje pod Špilkom 8, 1223 BlagovicaMiha Ovca in skupina volivcev
5Vanja Resnik, 20.03.1991, Mali Jelnik, Mali Jelnik 7, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
6Uroš Vadjunec, 17.12.1985, Zgornje Loke, Zgornje Loke 26, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev
7Miha Prašnikar, 05.03.1982, Mali Jelnik, Mali Jelnik 4, 1223 BlagovicaZdravko Slapar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Češnjice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen Žordani, 08.07.1990, Poljane nad Blagovico, Poljane nad Blagovico 2, 1223 BlagovicaKlemen Žordani in skupina volivcev
1Anže Matjan, 21.06.1998, Selce, Selce 9, 1223 BlagovicaAnže Matjan in skupina volivcev
2Bojan Žibert, 25.03.1984, Lipa, Lipa 2, 1223 BlagovicaKlemen Žordani in skupina volivcev
2Nejc Matjan, 27.05.1995, Selce, Selce 9, 1223 BlagovicaAnže Matjan in skupina volivcev
3Simona Šinkovec, 02.02.1975, Češnjice, Češnjice 6, 1223 BlagovicaAnže Matjan in skupina volivcev
3Domen Dimic, 29.09.2000, Selce, Selce 2, 1223 BlagovicaKlemen Žordani in skupina volivcev
4Nives Zalaznik, 15.05.1991, Selce, Selce 2 A, 1223 BlagovicaKlemen Žordani in skupina volivcev
5Špela Močnik, 27.09.1988, Selce, Selce 1, 1223 BlagovicaKlemen Žordani in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krašnja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urška Kos, 13.03.1972, Krajno Brdo, Krajno Brdo 23, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
2Damjan Urbanija, 10.02.1984, Krajno Brdo, Krajno Brdo 3 a, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
3Petra Levec, 01.09.1979, Vrh nad Krašnjo, Vrh nad Krašnjo 7 A, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krašnja - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Rožič, 28.10.1975, Krašnja, Krašnja 43, 1225 LukovicaSimona Pervinšek in skupina volivcev
1Robert Pervinšek, 14.06.1979, Krašnja, Krašnja 78 A, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
2Uroš Cerar, 13.09.1978, Krašnja, Krašnja 37, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
3Brigita Rožič, 13.02.1979, Krašnja, Krašnja 43, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krašnja - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andraž Štrukelj, 17.07.1995, Spodnje Loke, Spodnje Loke 25, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
2Jaka Urbanija, 21.08.1990, Žirovše, Žirovše 10, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
3Natalija Pevec, 06.01.1978, Spodnje Loke, Spodnje Loke 29, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krašnja - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Avbelj, 24.03.1980, Kompolje, Kompolje 5, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev
2Milena Urankar, 17.02.1955, Koreno, Koreno 6, 1225 LukovicaUrška Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Avbelj, 24.09.1993, Lukovica pri Domžalah, Koseskega cesta 2, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev
2Marta Urankar, 18.07.1943, Lukovica pri Domžalah, Maklenovec 3, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev
3Jalen Štremfelj, 13.10.1984, Lukovica pri Domžalah, ul. Jelke Komotarjeve 14, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mavricij Vidmar, 02.02.1962, Gradišče pri Lukovici, Gradišče pri Lukovici 46, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev
2Jožica Sambol, 11.02.1956, Zgornje Prapreče, Zgornje Prapreče 13, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej Jemec, 06.10.1974, Preserje pri Lukovici, Preserje pri Lukovici 1, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Kobe, 29.03.1973, Spodnje Prapreče, Spodnje Prapreče 17, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev
2Ivana Dujc, 23.01.1982, Spodnje Prapreče, Spodnje Prapreče 34 A, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev
3Tina Štupica, 22.09.1982, Spodnje Prapreče, Spodnje Prapreče 35, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Kralj Serša, 16.02.1963, Čeplje, Čeplje 4, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Lukovica - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ančka Pipp, 22.04.1962, Trnjava, Trnjava 5 B, 1225 LukovicaBogdan Kobe in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rafolče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ljudmila Zajc, 16.06.1960, Dupeljne, Dupeljne 6, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
2Viljem Gošte, 18.01.1972, Vrhovlje, Vrhovlje 9, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
3Nejc Dolinšek, 07.05.1997, Vrhovlje, Vrhovlje 18, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
4Urška Barle, 28.04.1980, Rafolče, Rafolče 52, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
5Viktor Jemec, 09.03.1951, Rafolče, Rafolče 6 A, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
6Marjetka Vrbnjak, 12.01.1975, Rafolče, Rafolče 56 A, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev
7Lovro Kveder, 08.09.1999, Rafolče, Rafolče 11, 1225 LukovicaLovro Kveder in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Trojane - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zvonko Avbelj, 26.04.1985, Zavrh pri Trojanah, Zavrh pri Trojanah 6, 1222 TrojaneVerica Smerkolj in skupina volivcev
1Roman Boris Novak, 13.09.1973, Trojane, Trojane 1, 1222 TrojanePrimož Smrkolj in skupina volivcev
2Alojzij Zore, 07.10.1969, Trojane, Trojane 26, 1222 TrojanePrimož Smrkolj in skupina volivcev
3Magdalena Strasser, 13.04.1957, Hribi, Hribi 9, 1222 TrojanePrimož Smrkolj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Trojane - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Borut Smerkolj, 03.07.1981, Šentožbolt, Šentožbolt 6, 1222 TrojaneVerica Smerkolj in skupina volivcev
1Jan Omerzo, 05.07.1996, Bršlenovica, Bršlenovica 4, 1222 TrojanePrimož Smrkolj in skupina volivcev
2Nada Smrkolj, 05.09.1958, Šentožbolt, Šentožbolt 3, 1222 TrojaneVerica Smerkolj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Trojane - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Grobljar, 24.11.1987, Log, Log 7, 1223 BlagovicaPrimož Smrkolj in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.