Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA LJUTOMER
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTINA KARBA, 29.12.1960, Krištanci, Krištanci 4, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2ALEŠ ŠTEFANEC, 22.05.1973, Krištanci, Krištanci 7, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3SLAVICA SUNČIČ, 12.06.1950, Krištanci, Krištanci 10 b, 9242 Križevci pri LjutomeruDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDI PUČKO, 28.09.1977, Šalinci, Šalinci 33, 9242 Križevci pri LjutomeruDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2EMA NEMEC, 07.06.1960, Šalinci, Šalinci 19 c, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3VLADIMIR SMREKAR, 21.02.1982, Šalinci, Šalinci 19 a, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4IRENA HUNJADI MANEV, 14.12.1964, Šalinci, Šalinci 7, 9242 Križevci pri LjutomeruSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5JANČE GARTNER, 14.11.1949, Šalinci, Šalinci 14, 9242 Križevci pri LjutomeruSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6LUKA VUČKO, 22.01.1979, Šalinci, Šalinci 5, 9242 Križevci pri LjutomeruSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Krištanci-Šalinci-Grlava - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAMIJANA VOZLIČ, 21.10.1969, Grlava, Grlava 10, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2DAVORIN NOVAK, 07.05.1983, Grlava, Grlava 8, 9242 Križevci pri LjutomeruEMA NEMEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3DAVORIN KOCIPER, 05.06.1985, Grlava, Grlava 19, 9242 Križevci pri LjutomeruLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
4ANTON KRAJNC, 21.10.1944, Grlava, Grlava 6, 9242 Križevci pri LjutomeruDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DANIEL LUKAČIČ, 09.10.1962, Moravci v Slovenskih goricah, Moravci v Slovenskih goricah 40, 9240 LjutomerSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MIHAELA ŠIŠERNIK, 03.04.1972, Moravci v Slovenskih goricah, Moravci v Slovenskih goricah 32, 9243 Mala NedeljaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3MAJA TRBUC, 27.01.1996, Moravci v Slovenskig goricah, Moravci v Slovenskih goricah 154, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDER HORVAT, 12.11.1974, Drakovci, Drakovci 79, 9243 Mala NedeljaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2BOŠTJAN ŽERDIN, 16.07.1979, Drakovci, Drakovci 110, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3SONJA KRAJNC, 01.09.1983, Drakovci, Drakovci 4, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE SODEC, 19.03.1975, Bučkovci, Bučkovci 60, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2DEJAN KOSI, 12.02.1981, Bučkovci, Bučkovci 74, 9243 Mala NedeljaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3MANFRED VREČA, 09.12.1970, Bučkovci, Bučkovci 61, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DANIEL BELŠAK, 29.09.1966, Mala Nedelja, Mala Nedelja 7, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2DANIJEL RAKUŠA, 08.02.1974, Mala Nedelja, Mala Nedelja 55, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC OZMEC, 05.01.1962, Kuršinci, Kuršinci 41 a, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2JOŽICA ŠČAP, 18.03.1972, Kuršinci, Kuršinci 57, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3FRANČIŠEK ZMAZEK, 12.09.1958, Kuršinci, Kuršinci 18, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4STANKO HOLC, 16.09.1961, Kuršinci, Kuršinci 4, 9243 Mala NedeljaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5SVETLANA OLETIČ, 28.08.1972, Kuršinci, Kuršinci 24, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Mala Nedelja - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANISLAV SOVEC, 24.05.1954, Bodislavci, Bodislavci 53, 9243 Mala NedeljaSTANISLAV SOVEC IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KATJA VUNDERL, 28.04.1988, Cezanjevci, Cezanjevci 10 a, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2FELIKS JUTERŠA, 23.09.1963, Cezanjevci, Cezanjevci 55 c, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3DUŠAN MURKOVIČ, 03.07.1963, Cezanjevci, Cezanjevci 62 a, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4MARJAN NOVAK, 16.12.1973, Cezanjevci, Cezanjevci 14, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5KATJA MUREKAR, 10.03.1981, Cezanjevci, Cezanjevci 22, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6ZVONKO POLANIČ, 25.12.1975, Cezanjevci, Cezanjevci 49, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
7DAMJAN MARKOVIČ, 21.10.1978, Cezanjevci, Cezanjevci 17b, 9240 LjutomerLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
8ALEŠ LIPOVEC, 08.02.1977, Cezanjevci, Cezanjevci 40/b, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9BOJAN VUNDERL, 18.10.1958, Cezanjevci, Cezanjevci 10a, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MELITA HANŽEKOVIČ, 26.12.1966, Branoslavci, Branoslavci 16, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2MARKO FILIPIČ, 23.04.1966, Branoslavci, Branoslavci 16c, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3SABINA PRELOG, 19.02.1985, Branoslavci, Branoslavci 20a, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4ANDREJ TRSTENJAK, 23.07.1969, Branoslavci, Branoslavci 21 c, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5LIDIJA KLEMENČIČ, 18.11.1952, Branoslavci, Branoslavci 2 c, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALENTINA NOVAK, 28.02.1997, Vogričevci, Vogričevci 15, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2ZVONKO FILIPIČ, 25.07.1963, Vogričevci, Vogričevci 3c, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3FRANC SLOKAN, 15.09.1953, Vogričevci, Vogričevci 24, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4JOŠKO NOVAK, 06.03.1971, Vogričevci, Vogričevci 15, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ VOGRINEC, 09.04.1947, Zgornji Kamenščak, Zgornji Kamenščak 16 a, 9240 LjutomerSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2EVA ŠTUHEC, 10.12.1971, Zg. Kamenščak, Zg. Kamenščak 13, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cezanjevci - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARKO SOBOČAN, 20.05.1967, Vidanovci, Vidanovci 1 e, 9240 LjutomerMANJA GOSPODARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT SEVER, 02.06.1968, Cven, Cven 32, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2BORO ZEMLJAK, 06.11.1976, Cven, Cven 3 a, 9240 Ljutomerdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3FRANC MLINARIČ, 03.08.1972, Cven, Cven 76, 9240 LjutomerSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4JANJA SLANA, 31.05.1974, Cven, Cven 62 a, 9240 Ljutomerdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
5ALEN TRSTENJAK, 08.08.1998, Cven, Cven 53, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
6PETER PETEK, 13.09.1978, Cven, Cven 78, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7ANTON MARINIČ, 08.08.1948, Cven, Cven 11a, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8SAMO ŠKRGET, 02.09.1976, Cven, Cven 49 d, 9240 Ljutomerdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
9ANDREJ RUS, 25.08.1978, Cven, Cven 48e, 9240 LjutomerLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DANIEL SMODIŠ, 30.10.1972, Mota, Mota 11a, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2JOŽEF GRNJAK, 18.02.1958, Mota, Mota 65, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3TEREZIJA SLANA, 28.10.1961, Mota, Mota 60, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4LILIJANA MAKOVEC, 08.10.1971, Mota, Mota 69 a, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5MIROSLAVA ŽIBRAT, 02.08.1944, Mota, Mota 66 a, 9240 Ljutomerdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
6DEJAN BABIČ, 20.04.1982, Mota, Mota 8 a, 9240 Ljutomerdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
7JOŽE IVANČIČ, 27.06.1974, Mota, Mota 14a, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJA VELNAR, 23.08.1954, Krapje, Krapje 20, 9241 VeržejDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2EMIL MAUČEC, 27.10.1977, Krapje, Krapje 24 a, 9241 Veržejdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Cven - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAŠA POLAJNAR, 11.12.1962, Krapje, Krapje 75, 9241 Veržejdr. MIRAN PUCONJA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MARJAN KELENC, 12.10.1956, Krapje, Krapje 64 a, 9241 VeržejDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRIGITA ČEH, 02.05.1970, Ljutomer, Ormoška cesta 11, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MARIJA VIČAR, 05.09.1958, Ljutomer, Ormoška cesta 15, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3ANDREJ LAH, 12.11.1962, Ljutomer, Volkmerjeva ulica 2a, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4MARTINA KUSTEC, 21.12.1981, Ljutomer, Ormoška cesta 3, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5JASMINA KLEMENČIČ, 17.09.1989, Ljutomer, Ormoška cesta 45, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
6BOJANA MEZNARIČ, 03.01.1958, Ljutomer, Ormoška cesta 15, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
7KRUNOSLAV KARLOVČEC, 28.02.1978, Ljutomer, Fulneška ulica 4, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
8DAMJAN BOGDAN, 21.09.1974, Ljutomer, Ulica Ludvika Bratuša 10, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
9SILVIJA SLAVIČ, 18.03.1981, Ljutomer, Ulica Ludvika Bratuša 10, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
10MATEVŽ FERENCEK, 22.11.1989, Ljutomer, Fulneška ulica 4, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
11SANJA BREZOVAR, 11.04.1979, Ljutomer, Ormoška cesta 32, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT HABJANIČ, 10.06.1987, Ljutomer, Razlagova ulica 30, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2SONJA BALAŽIĆ, 17.10.1966, Ljutomer, Postružnikova ulica 2, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3JANEZ SVOLJŠAK, 01.02.1951, Ljutomer, Vrazova ulica 4, 9240 LjutomerLEVICA
4FRANCKA VRHAR, 22.11.1956, Ljutomer, Stari trg 1, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5NATALIJA VUČKO ILČENKO, 11.01.1974, Ljutomer, Ulica dr. Franca Kovačiča 16, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6DANICA ŠADL, 01.10.1964, Ljutomer, Slavka Osterca ulica 11, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
7JANEZ KARDOŠ, 10.05.1955, Ljutomer, Kidričeva ulica 16, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8DARJA KOSIČ AUER, 09.03.1956, Ljutomer, Razlagova ulica 49, 9240 LjutomerLEVICA
9BISERKA ŠKRINJAR, 29.09.1958, Ljutomer, Postružnikova ulica 10, 9240 LjutomerLEVICA
10BENJAMIN VUČKO, 17.12.1974, Ljutomer, Ulica dr. Franca Kovačiča 16, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
11CVETKO MELIN, 11.02.1968, Ljutomer, Aškerčeva ulica 16, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
12DARJA PERČIĆ, 01.05.1965, Ljutomer, Razlagova ulica 51, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
13MILAN REBERNIK ŽIŽEK, 01.06.1952, Ljutomer, Postružnikova ulica 10, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GORAZD NEMEC, 25.09.1974, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 31 a, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MAJDA LEVOVNIK, 20.05.1959, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 3a, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3GREGOR ČRVIČ, 01.03.1993, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 45, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4STANISLAV LAŠIČ, 04.09.1962, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 17 e, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALJOŠA LEŠTAN, 11.10.1976, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 43, 9240 LjutomerSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2MAŠA PODGORELEC, 13.04.1972, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 40, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3MARIJA ZADRAVEC, 22.03.1955, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 20, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4MIROSLAV VAUPOTIČ, 19.03.1967, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 14, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Ljutomer - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC DOLAMIČ, 17.11.1945, Babinci, Babinci 32 a, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2FRANČIŠEK ZOREC, 25.03.1955, Babinci, Babinci 66, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3SONJA SLANA, 21.05.1961, Babinci, Babinci 33b, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4FRANC FLEGERIČ, 28.10.1956, Babinci, Babinci 60, 9240 LjutomerMAG. OLGA KARBA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ RUDOLF, 20.12.1948, Radoslavci, Radoslavci 45, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2IRENA JAUŠOVEC, 24.09.1977, Radoslavci, Radoslavci 8, 9243 Mala NedeljaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3TANJA BRATINA, 11.05.1980, Radoslavci, Radoslavci 30 b, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4TANJA FAJFAR, 10.08.1982, Sitarovci, Sitarovci 9, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5JERNEJ HORVATIČ, 09.02.1971, Radoslavci, Radoslavci 6 a, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6ALENKA KOSI, 05.01.1977, Radoslavci, Radoslavci 15 d, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
7BOJAN ROŽMAN, 13.07.1975, Radoslavci, Radoslavci 24, 9243 Mala NedeljaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
8VENČESLAV RAKUŠA, 12.09.1960, Sitarovci, Sitarovci 2, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
9STANISLAV SIMONIČ, 30.08.1947, Radoslavci, Radoslavci 38a, 9243 Mala NedeljaLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽICA KOLOSOVSKI, 11.01.1966, Precetinci, Precetinci 30b, 9243 Mala NedeljaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2MARJAN ZMAZEK, 29.10.1983, Precetinci, Precetinci 37, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3FRANC NEMEC, 22.05.1975, Precetinci, Precetinci 5, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4VERA ŠKREBIĆ, 26.09.1964, Precetinci, Precetinci 26, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5IRENA ŽINKO, 20.09.1958, Precetinci, Precetinci 16 a, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Radoslavci - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALOJZ CIGLARIČ, 19.01.1949, Godemarci, Godemarci 8, 9240 LjutomerJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MARIJA CIGLARIČ, 18.09.1968, Godemarci, Godemarci 20, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3IRENA KOVAČIČ, 29.01.1964, Godemarci, Godemarci 5 a, 9243 Mala NedeljaJANEZ RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4SREČKO KLEMENČIČ, 02.09.1973, Godemarci, Godemarci 51, 9243 Mala NedeljaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALERIJA KRAUS, 20.11.1969, Desnjak, Desnjak 16a, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2BRANKO PINTARIČ, 16.01.1957, Desnjak, Desnjak 41 a, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3ROBERT KRALJ, 15.05.1984, Desnjak, Desnjak 43, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4SREČKO ZAVRATNIK, 11.11.1967, Desnjak, Desnjak 51, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
5JOŽICA PINTARIČ, 08.03.1958, Desnjak, Desnjak 41 a, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
6JOŽEF PINTARIČ, 24.09.1961, Desnjak, Desnjak 41, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7ZDENKA PINTARIČ, 06.08.1964, Desnjak, Desnjak 41, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHAELA CAJNKAR, 04.02.1975, Mekotnjak, Mekotnjak 32 a, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MIRAN VORŠIČ, 27.06.1960, Mekotnjak, Mekotnjak 21, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3SANDRA PUČKO ŠAUPERL, 18.01.1982, Mekotnjak, Mekotnjak 18, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4DAMJAN NOVAK, 05.01.1975, Mekotnjak, Mekotnjak 33, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
5MARJAN KAUČIČ, 03.08.1957, Mekotnjak, Mekotnjak 44, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Stara cesta - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MELITA SENČAR, 26.11.1978, Stara Cesta, Stara Cesta 29, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MARIJAN VRABELJ, 18.07.1957, Stara Cesta, Stara Cesta 75 a, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3NATAŠA FILIPIČ, 15.07.1983, Stara Cesta, Stara Cesta 4, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4DANIJEL VRABELJ, 03.08.1960, Stara Cesta, Stara Cesta 75, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5MATJAŽ BRATUŠEK, 26.04.1989, Stara Cesta, Stara Cesta 70, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6FRANC JESENIK, 24.02.1962, Stara Cesta, Stara Cesta 14 a, 9240 LjutomerJANKO ŠPINDLER IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
7SIMON KODELIČ, 19.10.1975, Stara Cesta, Stara Cesta 47, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8DEJAN ZUZZI, 07.03.1980, Stara Cesta, Stara Cesta 4, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
9JOŠKO QYTEZA SHPENT, 08.07.1972, Stara Cesta, Stara Cesta 78 b, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTA MIHORIČ, 14.04.1967, Globoka, Globoka 1, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2MARTA RIŽNAR, 02.07.1952, Globoka, Globoka 43 b, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3TJAŠA MAKOVEC, 26.08.1994, Globoka, Globoka 37 b, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4DARJA KOLARIČ, 23.06.1972, Globoka, Globoka 3, 9240 LjutomerLEVICA

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOJAN KOZAR, 23.08.1962, Nunska Graba, Nunska Graba 30, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2FERDINAND GOLOB, 30.05.1954, Nunska Graba, Nunska Graba 20 a, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3ANDREJ NEMEC, 26.03.1968, Nunska Graba, Nunska Graba 15, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN KOSI, 13.12.1957, Presika, Presika 8, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2MILAN HALABAREC, 12.09.1959, Presika, Presika 8b, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IRENA KRIŽANIČ, 03.03.1969, Pristava, Pristava 23, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2HERMAN BOGDAN, 08.04.1968, Pristava, Pristava 26a, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3ANDREJ VRŠIČ, 18.09.1969, Pristava, Pristava 10, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4SONJA BRENČIČ, 07.10.1964, Pristava, Pristava 9, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5RUDOLF COPOT, 08.01.1961, Pristava, Pristava 17, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN ZADRAVEC, 18.10.1971, Podgradje, Podgradje 12a, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2NADA MARINIČ, 28.06.1960, Podgradje, Podgradje 23, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3MAŠA RUS, 26.08.1993, Podgradje, Podgradje 15a, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4BRANKO KLAJNČAR, 16.07.1947, Podgradje, Podgradje 6, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5VIDA ŠPILAK, 19.05.1962, Podgradje, Podgradje 9c, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
6KLAUDIJA CIGLARIČ, 20.02.1980, Podgradje, Podgradje 9 g, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROK BELCL, 20.03.1996, Rinčetova Graba, Rinčetova Graba 15, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2VERICA ŽIŽEK, 11.11.1954, Rinčetova Graba, Rinčetova Graba 2 a, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stročja vas - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDRA ZEMLJAK, 18.05.1977, Stročja vas, Stročja vas 29g, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MARIJA VRŠIČ, 03.12.1954, Stročja vas, Stročja vas 31 c, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3FRANJO LESNIČAR, 02.01.1953, Stročja vas, Stročja vas 22, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4DARKO KOŠAR, 17.06.1988, Stročja vas, Stročja vas 40, 9240 LjutomerSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5ANDREJ TUŠEK, 05.11.1966, Stročja vas, Stročja vas 56, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6SREČKO MIHORIČ, 18.10.1962, Stročja vas, Stročja vas 72, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
7JANEZ BRUMEN, 08.12.1958, Stročja vas, Stročja vas 16b, 9240 LjutomerLEVICA
8ANTON ŠNAJDER, 29.09.1953, Stročja vas, Stročja vas 90, 9240 LjutomerNADA MARINIČ IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
9JASMINA VUDRAG, 16.11.1987, Stročja vas, Stročja vas 63 a, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
10JOŽE HABJANIČ, 20.02.1943, Stročja vas, Stročja vas 79, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
11SUZANA PRELOG, 19.09.1996, Stročja vas, Stročja vas 1 a, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
12DRAGUTIN KLENAR, 09.10.1954, Stročja vas, Stročja vas 21, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
13DARINKA KOPRIVNIK, 19.05.1956, Stročja vas, Stročja vas 52, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1INES KRAJNC, 13.01.1990, Cuber, Cuber 16 a, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2BOŽIDAR BOGŠA, 19.07.1955, Cuber, Cuber 1, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
3BRANKO HABJANIČ, 06.10.1953, Cuber, Cuber 13, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKO PLOJ, 28.09.1962, Gresovščak, Gresovščak 5, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2JOŽEF ŠTIBERC, 21.01.1943, Gresovščak, Gresovščak 30 a, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC VOGRINEC, 12.11.1969, Ilovci, Ilovci 28, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2VLADIMIR OZMEC, 20.08.1955, Ilovci, Ilovci 6, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3JANI PRAJNER, 02.08.1978, Ilovci, Ilovci 1, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
4DEJAN VNUK, 24.04.1969, Ilovci, Ilovci 18, 2275 Miklavž pri OrmožuSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DRAGICA MAJERIČ, 25.05.1967, Jeruzalem, Jeruzalem 16, 2259 IvanjkovciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2CVETKA SLAVINEC, 12.05.1957, Jeruzalem, Jeruzalem 4, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORUT VAJDA, 23.03.1974, Plešivica, Plešivica 1, 2259 IvanjkovciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2ANITA BRATINŠČAK HANŽELIČ, 01.03.1984, Plešivica, Plešivica 18 a, 2259 IvanjkovciMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC VORŠIČ, 22.07.1953, Radomerje, Radomerje 9 b, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2VLADIMIR MAVRIČ, 23.06.1972, Radomerje, Radomerje 22, 9240 LjutomerSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3DENIS KRALJ, 22.01.1986, Radomerje, Radomerje 14e, 9240 LjutomerNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4MILAN HUNJADI, 10.09.1953, Radomerje, Radomerje 14 b, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
5FRANC ŠERUGA, 19.02.1954, Radomerje, Radomerje 4 a, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6MAJA RAJH, 30.06.1987, Radomerje, Radomerje 1g, 9240 LjutomerSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN MUNDA, 30.11.1952, Radomerščak, Radomerščak 44, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
2MIRA LIPOVEC, 17.10.1956, Radomerščak, Radomerščak 35, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3SILVESTER FAJHTINGER, 03.12.1972, Radomerščak, Radomerščak 9, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEJC FEUŠ, 23.12.1994, Slamnjak, Slamnjak 7 a, 9240 LjutomerSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2MATIJA PRELOG, 22.09.1969, Slamnjak, Slamnjak 11, 9240 LjutomerDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3BORUT KRAJNC, 03.12.1965, Slamnjak, Slamnjak 37 b, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!

Krajevna skupnost - Železne dveri - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DRAGO KARBA, 02.10.1968, Železne Dveri, Železne Dveri 5, 9240 LjutomerMARJAN MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.