Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA LITIJA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Četrtna skupnost - Mestna skupnost Litija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Srečko Primož Kobilšek, 23.08.1976, Zgornji Log, Zgornji Log 5, 1270 LitijaMatic Kobilšek in skupina volivcev
2Marko Doblekar, 22.04.1963, Litija, Partizanska pot 16e, 1270 LitijaMarko Doblekar in skupina volivcev
3Aleksander Gombač, 11.12.1963, Litija, Loška ulica 4, 1270 LitijaJoža Ocepek in skupina volivcev
4Karmen Šifrer, 12.06.1979, Litija, Bevkova ulica 12, 1270 LitijaJoža Ocepek in skupina volivcev
5Peter Rutar, 29.12.1972, Litija, Loška ulica 9, 1270 LitijaJoža Ocepek in skupina volivcev
6Jožica Židarič, 19.01.1974, Litija, Cesta komandanta Staneta 10, 1270 LitijaJoža Ocepek in skupina volivcev
7Dalibor Kaludjer, 29.03.1988, Litija, Trg na Stavbah 12, 1270 LitijaJoža Ocepek in skupina volivcev
8Klemen Grošelj, 20.02.1951, Litija, Ježa 1c, 1270 LitijaMateja Grošelj in skupina volivcev
9Albert Pavli, 09.03.1959, Litija, Maistrova ulica 14, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
10Marija Zajc, 02.12.1940, Litija, Graška cesta 40, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
11Jože Sukič, 28.06.1960, Litija, Kidričeva cesta 31g, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
12Nežka Pirc, 23.10.1963, Litija, Partizanska pot 21, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
13Petra Anžel Lara, 29.11.1978, Litija, Sitarjevška cesta 35, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
14Marko Zajc, 15.07.1965, Litija, Graška cesta 50a, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
15Avgust Pestotnik, 25.12.1951, Litija, Grbinska cesta 13, 1270 LitijaLijana Lovše in skupina volivcev
16Boris Doblekar, 04.07.1970, Litija, Grbinska cesta 34b, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
17Jožica Jerin, 14.08.1958, Litija, Cesta komandanta Staneta 17, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
18Jure Čebin, 01.03.1994, Litija, Ljubljanska cesta 4, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
19Petra Bukovšek Batič, 09.02.1976, Litija, Ulica Luke Svetca 7, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
20Rifet Hodžić, 15.09.1967, Litija, Trg na Stavbah 2, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
21Nataša Zrimšek, 25.09.1962, Litija, Partizanska pot 50, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
22Alen Vidergar, 23.02.1995, Litija, Grbinska cesta 1, 1270 LitijaIvan Fojkar in skupina volivcev
23Marjan Sonc, 18.08.1949, Litija, Prisojna ulica 8, 1270 LitijaAnton Primožič in skupina volivcev
24Kaja Mlakar Agrež, 14.09.1980, Litija, Cesta Dušana Kvedra 2, 1270 LitijaLEVICA
25Matija Mohar, 04.08.1988, Litija, Cesta Dušana Kvedra 8, 1270 LitijaLEVICA
26Tea Femec, 19.05.1979, Litija, Litijska Dobrava I/4, 1270 LitijaLEVICA
27Bojan Kovačević, 29.11.1991, Litija, Trg na Stavbah 10, 1270 LitijaLEVICA
28Zala Mihailović, 20.07.1990, Litija, Ulica Luke Svetca 1, 1270 LitijaLEVICA
29Dušan Hauptman, 17.09.1960, Litija, Grbinska cesta 66a, 1270 LitijaAnej Jovanovič in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Breg - Tenetiše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Jančič, 25.12.1980, Tenetiše, Tenetiše 21, 1270 LitijaPrimož Lambergar in skupina volivcev
2Lea Lah, 06.05.1994, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 28a, 1270 LitijaPrimož Lambergar in skupina volivcev
3Marjan Šuligoj, 07.04.1981, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 41, 1270 LitijaPrimož Lambergar in skupina volivcev
4Helena Marinč, 05.07.1967, Tenetiše, Tenetiše 1, 1270 LitijaDarinka Paternoster in skupina volivcev
5Vera Videc, 01.02.1957, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 42, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
6Gregor Drnovšek, 25.02.1985, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 39a, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
7Katarina Možina, 03.09.1980, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 33, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
8Boris Bevc, 19.05.1965, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 10, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
9Andrej Marn, 29.11.1970, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 11, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
10Rebeka Drnovšek, 18.07.1988, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 39a, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev
11Jože Kežar, 22.11.1953, Breg pri Litiji, Breg pri Litiji 13a, 1270 LitijaNada Šuligoj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dole - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Lihtenvalner, 04.04.1976, Jelenska Reber, Jelenska Reber 7, 1273 Dole pri LitijiMetka Prijatelj in skupina volivcev
2Irena Bostič, 09.04.1976, Zavrh, Zavrh 3, 1273 Dole pri LitijiMetka Prijatelj in skupina volivcev
3Luka Jesenšek, 26.09.1989, Dole pri Litiji, Dole pri Litiji 11a, 1273 Dole pri LitijiMetka Prijatelj in skupina volivcev
4Andraž Medved, 22.02.1993, Suhadole, Suhadole 3, 1273 Dole pri LitijiStane Ajdišek in skupina volivcev
5Bernarda Medved, 06.05.1967, Suhadole, Suhadole 3, 1273 Dole pri LitijiStane Ajdišek in skupina volivcev
6Milan Koletič, 07.01.1976, Suhadole, Suhadole 1, 1273 Dole pri LitijiStane Ajdišek in skupina volivcev
7Miroslav Brinovec, 11.01.1972, Slavina, Slavina 1, 1273 Dole pri LitijiMiran Merslavič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dole - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Cimerman, 16.12.1980, Dobovica, Dobovica 2a, 1273 Dole pri LitijiBojan Anžič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dole - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleksander Medved, 16.12.1983, Gradišče, Gradišče 10, 1273 Dole pri LitijiValentin Majcen in skupina volivcev
2Špela Povše, 14.03.1993, Gradišče, Gradišče 9, 1273 Dole pri LitijiValentin Majcen in skupina volivcev
3Martin Sevšek, 02.06.1990, Prelesje, Prelesje 6, 1273 Dole pri LitijiAnton Podlesnik in skupina volivcev
4Nataša Pivec, 06.05.1987, Prelesje, Prelesje 7, 1273 Dole pri LitijiAnton Podlesnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dole - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor Zgonc, 24.06.1975, Preženjske njive, Preženjske njive 6, 1273 Dole pri LitijiVeronika Logar in skupina volivcev
2Leopold Štempihar, 24.06.1975, Mala Goba, Mala Goba 1, 1273 Dole pri LitijiMelita Odlazek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gabrovka - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Poterbin, 18.01.1991, Čateška Gora, Čateška Gora 1, 1274 GabrovkaAnton Zupančič in skupina volivcev
2Martin Gracar, 16.04.1993, Gornje Ravne, Gornje Ravne 5, 1274 GabrovkaEdvard Grčar in skupina volivcev
3Vesna Velikonja, 24.05.1961, Gobnik, Gobnik 49, 1274 GabrovkaJože Zupan in skupina volivcev
4Janez Ribič, 09.03.1982, Vodice pri Gabrovki, Vodice pri Gabrovki 18, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
5Alenka Mesojedec, 21.03.1965, Gabrovka, Gabrovka 85, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
6Uroš Resnik, 02.07.1988, Tlaka, Tlaka 5, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
7Mateja Blažič, 09.04.1971, Moravška Gora, Moravška Gora 77, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
8Mitja Grčar, 25.10.1988, Moravška Gora, Moravška Gora 47, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
9Vanja Lovše, 01.06.1975, Hohovica, Hohovica 10, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev
10Patricij Meserko, 27.04.1990, Kržišče pri Čatežu, Kržišče pri Čatežu 1, 1274 GabrovkaMilan Zmrzlak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Hotič - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Leopold Malovrh, 16.03.1966, Zgornji Hotič, Zgornji Hotič 35, 1270 LitijaAna Grilj in skupina volivcev
2Metka Kuzmič Zupančič, 02.10.1982, Zgornji Hotič, Zgornji Hotič 1a, 1270 LitijaLeopold Malovrh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Hotič - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andraž Bajde, 10.04.1988, Spodnji Hotič, Spodnji Hotič 10, 1270 LitijaMarija Osolnik Bajde in skupina volivcev
2Franc Boncelj, 15.02.1961, Spodnji Hotič, Spodnji Hotič 2a, 1270 LitijaMarjan Škerbina in skupina volivcev
3Vanja Kadak, 30.01.1965, Spodnji Hotič, Spodnji Hotič 22a, 1270 LitijaMarjetka Juvančič Zupančič in skupina volivcev
4Karmen Bricelj, 30.09.1976, Spodnji Hotič, Spodnji Hotič 40d, 1270 LitijaAnders Straus in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Hotič - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Koci, 29.06.1954, Jesenje, Jesenje 2, 1281 KresniceFranc Škoda in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Hotič - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Koželj, 01.08.1977, Konj, Konj 12, 1270 LitijaRobert Lemut in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Jevnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomo Jerebič, 23.01.1972, Jevnica, Jevnica 46, 1281 KresniceMarija Škrjanc in skupina volivcev
2Viktorija Benčič, 28.03.1953, Jevnica, Jevnica 72, 1281 KresniceMarija Škrjanc in skupina volivcev
3Klemen Cerar, 10.04.1985, Jevnica, Jevnica 83, 1281 KresniceMarija Škrjanc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Jevnica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Zupančič, 08.01.1973, Kresniške Poljane, Kresniške Poljane 65, 1281 KresniceIgor Kisovec in skupina volivcev
2Tea Rozina, 26.10.1991, Kresniške Poljane, Kresniške Poljane 62, 1281 KresniceIgor Kisovec in skupina volivcev
3Jernej Kukovica, 22.08.1956, Kresniške Poljane, Kresniške Poljane 26, 1281 KresniceIgor Kisovec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Jevnica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Klopčič, 18.11.1960, Golišče, Golišče 12, 1281 KresniceObolnar Milena in skupina volivcev
2Niko Krajnčič, 26.12.1965, Golišče, Golišče 26, 1281 KresniceObolnar Milena in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Jevnica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jani Jerant, 06.09.1957, Zgornja Jevnica, Zgornja Jevnica 18, 1281 KresniceFranc Rokavec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Konjšica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirjam Borišek, 29.07.1983, Konjšica, Konjšica 11, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
2Anton Dolanc, 08.01.1960, Konjšica, Konjšica 5, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
3Petra Beja, 21.02.1994, Konjšica, Konjšica 29, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
4Luka Poljanšek, 22.10.1993, Konjšica, Konjšica 29, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
5Milojka Beja, 09.05.1974, Konjšica, Konjšica 29, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
6Damjan Kotar, 31.08.1984, Konjšica, Konjšica 15, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
7Igor Fele, 20.11.1988, Konjšica, Konjšica 9, 1272 PolšnikSebastjan Kotar in skupina volivcev
8Matej Špehar, 15.04.1989, Ravne, Ravne 3, 1272 PolšnikRok Fele in skupina volivcev
9Barbara Repovž, 12.03.1987, Konjšica, Konjšica 10, 1272 PolšnikRok Fele in skupina volivcev
10Rok Groboljšek, 12.01.1997, Konjšica, Konjšica 25, 1272 PolšnikRok Fele in skupina volivcev
11Monika Fele, 02.06.1990, Konjšica, Konjšica 21, 1272 PolšnikRok Fele in skupina volivcev
12Gorazd Zagorc, 25.06.1985, Ravne, Ravne 9, 1272 PolšnikRok Fele in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kresnice - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Urankar Murn, 28.12.1960, Kresnice, Kresnice 7, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
2Roman Ponebšek, 06.09.1969, Kresnice, Kresnice 128a, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
3Mojca Bratun, 20.05.1977, Kresnice, Kresnice 48a, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
4Miklavž Šef, 05.12.1978, Kresnice, Kresnice 36b, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
5Jelka Mežnar, 23.08.1986, Kresniški vrh, Kresniški vrh 32b, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
6Blaž Bizjak, 06.12.1979, Kresnice, Kresnice 128c, 1281 KresniceLidija Grešak in skupina volivcev
7Danijel Lenart, 19.11.1965, Kresniški vrh, Kresniški vrh 28, 1281 KresniceBranko Grešak in skupina volivcev
8Ana Kisovec, 15.07.1965, Kresnice, Kresnice 154, 1281 KresniceBranko Grešak in skupina volivcev
9Sašo Jovanovič, 04.06.1977, Kresnice, Kresnice 6, 1281 KresniceBranko Grešak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Košir, 10.02.1964, Preveg, Preveg 3a, 1272 PolšnikRoman Hribar in skupina volivcev
2Valentina Hribar, 26.04.1975, Polšnik, Polšnik 7, 1272 PolšnikRoman Hribar in skupina volivcev
3Igor Poznajelšek, 03.08.1975, Šumnik, Šumnik 5a, 1272 PolšnikKatja Poznajelšek in skupina volivcev
4Ana Marija Majcen, 26.08.1981, Polšnik, Polšnik 11, 1272 PolšnikKatja Poznajelšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Kotar, 08.07.1956, Stranski vrh, Stranski vrh 9, 1272 PolšnikLojze Sladič in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Povše, 21.10.1970, Renke, Renke 10, 1282 SavaAnita Vozelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Kaplja, 25.01.1961, Velika Preska, Velika Preska 11a, 1272 PolšnikJože Kos in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Vozelj, 04.12.1973, Tepe, Tepe 30a, 1272 PolšnikMateja Sladič Vozelj in skupina volivcev
2Zdenka Pečnik Podrenk, 17.04.1976, Tepe, Tepe 23, 1272 PolšnikMateja Sladič Vozelj in skupina volivcev
3Bogdan Trelec, 23.10.1967, Tepe, Tepe 37, 1272 PolšnikJanja Bolta in skupina volivcev
4Eva Trelec, 25.11.1997, Tepe, Tepe 37, 1272 PolšnikBoštjan Kokalj in skupina volivcev
5Martin Kos, 06.09.1964, Tepe, Tepe 9, 1272 PolšnikBoštjan Kokalj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Polšnik - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Verbajs, 10.02.1971, Mamolj, Mamolj 18d, 1272 PolšnikJože Verbajs in skupina volivcev
2Marjan Mušič, 21.06.1988, Mamolj, Mamolj 8d, 1272 PolšnikIvica Medved in skupina volivcev
3Mateja Trelec, 07.12.1988, Mamolj, Mamolj 25a, 1272 PolšnikIvica Medved in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ribče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Smrekar, 11.01.1957, Ribče, Ribče 8, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
2Angela Cividini, 10.05.1973, Ribče, Ribče 34d, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
3Igor Cividini, 14.12.1973, Ribče, Ribče 34d, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
4Margita Selan Voglar, 23.07.1967, Ribče, Ribče 34c, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
5Aleš Rajšek, 07.06.1971, Ribče, Ribče 34b, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
6Mihael Cerar, 12.05.1948, Vernek, Vernek 10, 1281 KresniceAdriana Cividini in skupina volivcev
7Martina Bizjak, 08.11.1976, Ribče, Ribče 22, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
8Stojan Kovič, 02.06.1962, Ribče, Ribče 56, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
9Jolanda Pavliha, 20.06.1959, Ribče, Ribče 32a, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
10Sandi Peterca, 10.05.1960, Ribče, Ribče 40a, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
11Vesna Filipič, 10.12.1963, Ribče, Ribče 20, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
12Matjaž Gospeti, 21.12.1969, Ribče, Ribče 60, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev
13Darinka Kovič, 16.01.1956, Ribče, Ribče 28, 1281 KresniceAna Pavlin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sava - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vida Lukač, 18.03.1958, Sava, Sava 10a, 1282 SavaBlaž Patarčec Lukač in skupina volivcev
2Matej Mrzel, 28.09.1979, Sava, Sava 17b, 1282 SavaBranimir Mrzel in skupina volivcev
3Mateja Savšek, 26.11.1987, Sava, Sava 43, 1282 SavaBranimir Mrzel in skupina volivcev
4Vili Mandelj, 14.02.1953, Sava, Sava 62, 1282 SavaBranimir Mrzel in skupina volivcev
5Matej Vozel, 12.07.1982, Sava, Sava 36, 1282 SavaAnita Furman in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sava - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Zupančič, 22.07.1968, Ponoviče, Ponoviče 19b, 1282 SavaRenata Kranjc in skupina volivcev
2Anton Lokar, 07.03.1961, Ponoviče, Ponoviče 22b, 1282 SavaTomaž Lokar in skupina volivcev
3Mateja Malis, 12.06.1968, Ponoviče, Ponoviče 4k, 1282 SavaTomaž Lokar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Sava - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Štrus, 22.12.1978, Leše, Leše 12, 1282 SavaJožefa Borišek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Spodnji Log - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Simončič, 12.06.1982, Spodnji Log, Spodnji Log 12, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
2Sandra Petrič, 13.03.1991, Spodnji Log, Spodnji Log 2, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
3Branko Hauptman, 02.10.1961, Spodnji Log, Spodnji Log 22a, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
4Tina Smuk, 06.11.1991, Spodnji Log, Spodnji Log 5a, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
5Roman Matoz, 30.01.1965, Spodnji Log, Spodnji Log 59, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
6Ružica Tadić, 28.01.1971, Spodnji Log, Spodnji Log 60, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev
7Cvetko Benčič, 11.02.1958, Spodnji Log, Spodnji Log 40, 1282 SavaBranka Hočevar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Vače - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Skakač Rožmanec, 14.04.1970, Vače, Vače 92a, 1252 VačeRobert Garantini in skupina volivcev
2Janez Trdin, 16.05.1968, Cirkuše, Cirkuše 3, 1252 VačeRobert Garantini in skupina volivcev
3Ivica Vrečko Novak, 27.10.1966, Potok pri Vačah, Potok pri Vačah 13a, 1252 VačeRobert Garantini in skupina volivcev
4Herman Bizjak, 17.01.1970, Vače, Vače 11, 1252 VačeRobert Garantini in skupina volivcev
5Tomaž Cirar, 19.04.1990, Klenik, Klenik 1a, 1252 VačeRobert Garantini in skupina volivcev
6Boštjan Tič, 17.05.1985, Vače, Vače 77, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
7Brigita Plemenitaš, 10.06.1982, Ržišče, Ržišče 14a, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
8Anže Indof, 05.07.1982, Vače, Vače 68, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
9Ana Vrhovec, 25.08.1981, Vače, Vače 69, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
10Miloš Kimovec, 13.03.1976, Slivna, Slivna 14a, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
11Danijela Indof, 01.12.1984, Ržišče, Ržišče 17, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
12Radoslav Šter, 25.04.1949, Vače, Vače 70a, 1252 VačeAndrej Vrhovec in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.