Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA LAŠKO
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Šentrupert - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Gradič, 20.02.1963, Šentrupert, Šentrupert 29, 3271 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Uroš Knafelc, 30.08.1988, Mačkovec, Mačkovec 13, 3271 ŠentrupertAnton Kocman in skupina volivcev
3David Knafelc, 08.11.1987, Šentrupert, Šentrupert 1, 3271 ŠentrupertTeja Ferlež in skupina volivcev
4Adrijana Zajc, 16.08.1989, Šentrupert, Šentrupert 86, 3271 ŠentrupertTeja Ferlež in skupina volivcev
5Adam Gobec, 04.12.1957, Šentrupert, Šentrupert 26, 3271 ŠentrupertDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6Ksenija Knez, 23.01.1987, Šentrupert, Šentrupert 57, 3271 ŠentrupertAnton Kocman in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šentrupert - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katja Šmerc, 13.02.1988, Mala Breza, Mala Breza 38, 3271 ŠentrupertMartin Pušnik in skupina volivcev
2Martin Klepej, 28.07.1956, Mala Breza, Mala Breza 28, 3271 ŠentrupertSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Anja Videc, 28.05.1980, Mala Breza, Mala Breza 30a, 3271 ŠentrupertKarolina Klepej in skupina volivcev
4Mihael Gunzek, 29.11.1952, Mala Breza, Mala Breza 11, 3271 ŠentrupertDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Šentrupert - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Bratec, 30.04.1987, Trobni dol, Trobni dol 30, 3271 ŠentrupertRobert Bešenič in skupina volivcev
2Tanja Flisek, 19.02.1973, Trobni dol, Trobni dol 15, 3271 ŠentrupertRobert Bešenič in skupina volivcev
3Danijel Novak, 06.10.1954, Trobni dol, Trobni dol 25, 3271 ŠentrupertDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4Drago Pušnik, 17.09.1959, Trobni dol, Trobni dol 36, 3271 ŠentrupertSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Dejan Bratec, 03.07.1986, Trobni dol, Trobni dol 29a, 3271 ŠentrupertIvan Tuhtar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jurklošter - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Lesičar, 01.07.1951, Lahov graben, Lahov graben 5, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Lojzi Pavčnik, 09.07.1974, Lipni dol, Lipni dol 7, 3273 JurklošterSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Barbara Žagar, 22.02.1985, Lahov graben, Lahov graben 6a, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Gregor Stopinšek, 10.12.1983, Lahov graben, Lahov graben 40, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Jurklošter - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maruša Horjak, 09.12.1989, Marijina vas, Marijina vas 14, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Janko Cesar, 25.11.1963, Mrzlo Polje, Mrzlo Polje 6a, 3273 JurklošterSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Gorazd Kunšek, 26.11.1990, Marijina vas, Marijina vas 24, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Milena Dobršek, 20.04.1956, Mrzlo Polje, Mrzlo Polje 15a, 3273 JurklošterDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Željko Grofelnik, 09.12.1956, Blatni Vrh, Blatni Vrh 42, 3273 JurklošterDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6Srečko Razboršek, 23.01.1974, Marijina vas, Marijina vas 20, 3273 JurklošterSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
7Karla Salobir, 17.02.1982, Mrzlo Polje, Mrzlo Polje 23, 3273 JurklošterSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Jurklošter - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen Ocvirk, 11.11.1993, Polana, Polana 64, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Mitja Lesičar, 25.06.1998, Polana, Polana 4, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Milan Volavšek, 20.03.1985, Polana, Polana 16, 3273 JurklošterSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Aleksandra Selič, 21.02.1980, Paneče, Paneče 4, 3273 JurklošterSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Laško - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Grešak, 11.01.1950, Laško, Valentiničeva cesta 35, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Rok Remic, 15.12.1985, Laško, Na Pristavi 17, 3270 LaškoMarko Šantej in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
3Neva Grašič, 29.09.1987, Laško, Kidričeva ulica 17, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Danijel Lapornik, 04.10.1963, Laško, Valentiničeva cesta 7, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Laško - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ljubica Pavlinc, 30.03.1971, Laško, Podšmihel 1a, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Dejan Purnat, 08.07.1971, Laško, Rimska cesta 2, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Martin Skale, 08.06.1964, Laško, Celjska cesta 35, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Stanislav Grbić, 20.09.1979, Laško, Trg svobode 4, 3270 LaškoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Laško - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sabina Videc, 15.09.1986, Laško, Poženelova ulica 18, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Simon Golouh, 16.12.1963, Debro, Debro 51, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Matic Košak, 19.04.1981, Laško, Poženelova ulica 16, 3270 LaškoEnej Kirn in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
4Miloš Pešec, 01.09.1983, Laško, Badovinčeva ulica 20, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Rudolf Kavzer, 08.03.1953, Šmihel, Šmihel 1, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
6Tatjana Seme, 20.08.1975, Laško, Badovinčeva ulica 8, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
7Matej Špiler, 26.05.1981, Laško, Badovinčeva ulica 6, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
8Jože Kotnik, 18.11.1942, Laško, Pot na Šmohor 10, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Laško - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Zupanc, 24.02.1966, Doblatina, Doblatina 8, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Martin Kokotec, 16.08.1953, Rifengozd, Rifengozd 29a, 3270 LaškoHedvika Brečko in skupina volivcev - Martin Kokotec - neodvisni
3Peter Hohkraut, 18.06.1967, Jagoče, Jagoče 15b, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Laško - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Padežnik, 09.06.1970, Strmca, Strmca 17, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Srečko Gradišnik, 13.05.1966, Strmca, Strmca 38a, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Zlatko Gradišnik, 18.02.1948, Strmca, Strmca 17, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Marija-Gradec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Gorišek, 24.04.1988, Marija Gradec, Marija Gradec 27a, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Peter Hriberšek, 11.03.1963, Radoblje, Radoblje 13, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Roman Cerovšek, 28.04.1967, Marija Gradec, Marija Gradec 9, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Marjan Salobir, 05.05.1960, Marija Gradec, Marija Gradec 8, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Marija Čater, 29.11.1954, Marija Gradec, Marija Gradec 34, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Marija-Gradec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Cepuš, 16.09.1999, Lahomno, Lahomno 52, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Franc Zorko, 02.10.1948, Harje, Harje 3f, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Marija Janc, 11.09.1953, Lahomno, Lahomno 20, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Uroš Deželak, 17.07.1979, Harje, Harje 3g, 3270 LaškoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Marija-Gradec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Bukovšek, 18.08.1964, Trojno, Trojno 7, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Mateja Srebot, 06.08.1972, Gabrno, Gabrno 11, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Marija-Gradec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Rajh, 29.08.1946, Tevče, Tevče 20a, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Franc Rezec, 22.12.1975, Reka, Reka 20, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Jasna Lapornik, 03.05.1975, Tevče, Tevče 21a, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Janez Gradišnik, 14.08.1969, Tevče, Tevče 31e, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Stanko Platovnjak, 13.06.1966, Padež, Padež 7, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6Mitja Moškotevc, 02.06.1981, Reka, Reka 14, 3270 LaškoAlenka Rezec in skupina volivcev - Mlada moč Občine Laško
7Olga Čander, 07.04.1965, Olešče, Olešče 48, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8Renata Dermota, 22.02.1973, Olešče, Olešče 14b, 3270 LaškoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Rečica pri Laškem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Krašovec, 11.06.1948, Spodnja Rečica, Spodnja Rečica 34, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Jernej Kolšek, 24.04.1992, Laško, Cesta v Rečico 14, 3270 LaškoMateja Kamenšek in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
3Aleš Dergan, 10.09.1964, Spodnja Rečica, Spodnja Rečica 118, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Urška Knez, 24.06.1974, Laško, Cesta v Rečico 14, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Rečica pri Laškem - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Trbovc, 21.02.1961, Huda jama, Huda jama 18, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Gregor Podkoritnik, 07.07.1977, Huda jama, Huda jama 12c, 3270 LaškoSilva Ivana Starc in skupina volivcev
3Bojan Bukovec, 04.05.1987, Spodnja Rečica, Spodnja Rečica 186, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4Jurij Pristovnik, 16.06.1977, Spodnja Rečica, Spodnja Rečica 161, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Darinka Trbovc, 09.10.1966, Huda jama, Huda jama 18, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Rečica pri Laškem - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Belej, 13.01.1964, Zgornja Rečica, Zgornja Rečica 6, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Katja Goluh, 06.03.1984, Zgornja Rečica, Zgornja Rečica 39a, 3270 LaškoBranko Goluh in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
3Anton Očko, 29.07.1971, Zgornja Rečica, Zgornja Rečica 1, 3270 LaškoDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Rimske Toplice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Knez, 31.08.1989, Rimske Toplice, Pod Kojzico 9, 3272 Rimske TopliceSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Martin Teraž, 19.08.1990, Globoko, Globoko 11b, 3272 Rimske TopliceSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3Samo Lah, ml., 03.04.1991, Globoko, Globoko 8f, 3272 Rimske TopliceCvetka Teršek in skupina volivcev - Mlada moč občine Laško
4Lidija Dovjak, 13.04.1968, Sevce, Sevce 4a, 3272 Rimske TopliceSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Jan Rumbak, 30.12.1986, Rimske Toplice, Pod Kojzico 10, 3272 Rimske TopliceSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Bojana Kustura, 04.10.1963, Rimske Toplice, Šmarjeta 16, 3272 Rimske TopliceSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7Matjaž Knez, 01.05.1978, Globoko, Globoko 10c, 3272 Rimske TopliceNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
8Štefanija Pavčnik, 03.12.1970, Globoko, Globoko 7a, 3272 Rimske TopliceSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Rimske Toplice - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stojan Klenovšek, 05.07.1980, Rimske Toplice, Trubarjevo naselje 23, 3272 Rimske TopliceNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Klemen Žagar, 07.11.1993, Rimske Toplice, Trubarjevo naselje 5, 3272 Rimske TopliceSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Valentina Pavlinc, 27.02.1967, Rimske Toplice, Trubarjevo naselje 15, 3272 Rimske TopliceNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Rimske Toplice - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darinka Kristanc, 10.09.1966, Lokavec, Lokavec 59, 3272 Rimske TopliceNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Franci Barlič, 08.07.1964, Laziše, Laziše 31, 3272 Rimske TopliceSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Sedraž - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Jerman, 02.05.1963, Sedraž, Sedraž 7, 3270 LaškoMarko Peklar in skupina volivcev
2Jožef Koprivc, 18.04.1966, Sedraž, Sedraž 10a, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Sedraž - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Podkoritnik, 04.06.1947, Brezno, Brezno 2b, 3270 LaškoDrago Podreberšek in skupina volivcev
2Jožica Miša Alešovec, 27.08.1966, Belovo, Belovo 41, 3270 LaškoSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Vrh nad Laškim - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Selič, 03.10.1953, Leskovca, Leskovca 4, 3270 LaškoMarija Krajnc in skupina volivcev
2Marija Kotar, 24.04.1961, Leskovca, Leskovca 20, 3270 LaškoMarija Krajnc in skupina volivcev
3Damjan Kovač, 18.12.1971, Vrh nad Laškim, Vrh nad Laškim 17b, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Natalija Šumah Štorman, 02.11.1982, Vrh nad Laškim, Vrh nad Laškim 11, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Damjan Deželak, 02.06.1984, Vrh nad Laškim, Vrh nad Laškim 27, 3270 LaškoMarija Krajnc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrh nad Laškim - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Vidmar, 29.07.1968, Žigon, Žigon 12, 3270 LaškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Robert Knez, 24.05.1978, Žigon, Žigon 2a, 3270 LaškoJože Knez in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrh nad Laškim - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Tovornik, 23.01.1961, Velike Gorelce, Velike Gorelce 10a, 3270 LaškoSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Vrh nad Laškim - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Gradišnik, 13.10.1975, Velike Grahovše, Velike Grahovše 45, 3270 LaškoBoštjan Gradišnik in skupina volivcev
2Silvester Verbovšek, 01.12.1982, Velike Grahovše, Velike Grahovše 33, 3270 LaškoBoštjan Gradišnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zidani Most - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Krivec, 12.03.1956, Veliko Širje, Veliko Širje 2, 1432 Zidani MostAlojz Lešek in skupina volivcev
2Bojan Aleksič, 18.05.1954, Veliko Širje, Veliko Širje 31, 1432 Zidani MostSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Zidani Most - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran Šeško, 02.03.1973, Obrežje pri Zidanem Mostu, Obrežje pri Zidanem Mostu 3, 1432 Zidani MostSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Zidani Most - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Babič, 19.10.1965, Zidani Most, Zidani Most 12, 1432 Zidani MostSD - SOCIALNI DEMOKRATI
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.