Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA KRŠKO
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Margareta Marjetič, 16.02.1942, Brestanica, Likarjeva ulica 11, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
2Martin Škrlec, 11.11.1961, Brestanica, Na Dorcu 2, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
3Boštjan Železnik, 17.01.1967, Brestanica, Jetrno Selo 17, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesna Butkovič, 19.12.1966, Brestanica, Elektrarniška cesta 24, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
2Anton Zakšek, 12.01.1959, Brestanica, Cesta na ribnik 28, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
3Monika Seher, 20.05.1974, Brestanica, Cesta prvih borcev 43, 8280 BrestanicaROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vlado Bezjak, 29.03.1954, Brestanica, Armeško 45, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Kenig, 02.06.1977, Brestanica, Stolovnik 37, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
2Roman Bračun, 23.11.1962, Brestanica, Raztez 29a, 8280 BrestanicaMiran Bahčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijela Mirt, 18.08.1974, Brestanica, Anže 12, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Brestanica - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja Budna, 23.04.1982, Brestanica, Dolenji Leskovec 88a, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev
2Roman Drstvenšek, 22.08.1971, Brestanica, Dolenji Leskovec 5a, 8280 BrestanicaTomislav Malgaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dolenja vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Gorišek, 29.04.1981, Dolenja vas pri Krškem, Dolenja vas pri Krškem 47, 8270 KrškoDamjan Planinc in skupina volivcev
2Terezija Deržanič, 22.09.1949, Dolenja vas pri Krškem, Dolenja vas pri Krškem 36, 8270 KrškoBojana Černoga Udovč in skupina volivcev
3Peter Blatnik, 12.06.1985, Dolenja vas pri Krškem, Dolenja vas pri Krškem 2, 8270 KrškoDamjan Planinc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dolenja vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Goran Udovč, 26.01.1977, Stari Grad, Stari Grad 5, 8270 KrškoBojana Černoga Udovč in skupina volivcev
2Elizabeta Masnec, 25.01.1954, Stari Grad, Stari Grad 9, 8270 KrškoBojana Černoga Udovč in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dolenja vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Trampuš, 03.04.1978, Pesje, Pesje 11, 8270 KrškoDamjan Planinc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dolenja vas - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Libenšek, 07.04.1988, Libna, Libna 6, 8270 KrškoDamjan Planinc in skupina volivcev
2Manja Omerzel, 13.07.1993, Libna, Libna 18a, 8270 KrškoDamjan Planinc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sonja Levičar, 24.09.1958, Cesta, Cesta 19, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev
2Franc Gunčar, 12.07.1960, Čretež pri Krškem, Čretež pri Krškem 10, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev
3Stanko Alegro, 04.01.1957, Gunte, Gunte 9, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gora - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Zagorc, 25.05.1981, Dunaj, Dunaj 2, 8270 KrškoIvan Mavsar in skupina volivcev
2Martin Levičar, 30.11.1982, Krško, Gora 3, 8270 KrškoMateja Kodrič in skupina volivcev
3Alojz Kerin, 30.03.1956, Gora, Gora 24, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gora - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja Božič, 15.02.1970, Spodnje Dule, Spodnje Dule 4, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev
2dr. Aleš Bizjak, 03.06.1981, Golek, Golek 18, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev
3Jože Pacek, 28.07.1953, Osredek pri Trški gori, Osredek pri Trški gori 6a, 8270 KrškoAleš Levičar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koprivnica pri Brestanici - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Kostevc, 02.01.1973, Koprivnica, Koprivnica 3, 8282 KoprivnicaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Stanka Vodopivec, 11.11.1978, Koprivnica, Veliki dol 4, 8282 KoprivnicaDarja Planinc in skupina volivcev
3Andrej Kužner, 30.07.1982, Koprivnica, Veliki Dol 26, 8282 KoprivnicaVlasta Kužner in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Koprivnica pri Brestanici - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Bogovič, 01.11.1987, Koprivnica, Veliki Kamen 33b, 8282 KoprivnicaAnja Bogovič in skupina volivcev
2Roman Umek, 19.11.1962, Veliki Kamen, Veliki Kamen 6a, 8282 KoprivnicaSonja Bračun in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koprivnica pri Brestanici - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Klaužar, 13.10.1988, Koprivnica, Mrčna sela 44, 8282 KoprivnicaJože Resnik in skupina volivcev
2Nada Resnik, 15.11.1974, Koprivnica, Mrčna sela 45, 8282 KoprivnicaJože Resnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Božič, 14.06.1948, Krško, Gornje Pijavško 30, 8270 KrškoBoštjan Pirc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bojan Kaplan, 21.04.1957, Krško, Cesta krških žrtev 48b, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev
2Tajana Dvoršek, 14.02.1979, Krško, Valvasorjevo nabrežje 5b, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Bojan Naraglav, 18.10.1968, Krško, Cesta krških žrtev 7a, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Mateja Žigante, 23.02.1987, Krško, Cesta krških žrtev 51, 8270 KrškoROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Nataša Šerbec, 04.05.1973, Krško, Narpel 61, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Pirc, 02.06.1973, Krško, Gubčeva ulica 7, 8270 KrškoBoštjan Pirc in skupina volivcev
2Hrvoje Petković, 02.12.1979, Krško, Ulica Milke Kerin 2, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Andraž Dostal, 15.05.1997, Krško, Leskovška cesta 31d, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Kozole, 12.03.1979, Krško, Sremič 36a, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev
2Zoran Jankovič, 30.12.1976, Krško, Sremič 31, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gorazd Pirc, 19.04.1976, Krško, Cesta 4. julija 4, 8270 KrškoBoštjan Pirc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ela Kovačič, 11.05.1997, Krško, Stermeckijeva 10, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev
2Ivan Učanjšek, 30.08.1961, Krško, Sremiška cesta 10, 8270 KrškoBoštjan Pirc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zlata Gajšak Požgaj, 25.12.1973, Krško, Cesta 4. julija 62b, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev
2Meta Fekonja, 06.08.1965, Krško, Cesta 4. julija 62b, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev
3Beluar Nasufi, 25.02.1997, Krško, Cesta 4. julija 64, 8270 KrškoMetod Šerbec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - mesta Krško - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mojca Novak, 10.05.1953, Krško, Ob potoku 7, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dejan Sevšek, 01.06.1974, Leskovec pri Krškem, Grajska pot 9, 8273 Leskovec pri KrškemDomen Andlovic in skupina volivcev
2Marjan Špes, 03.01.1952, Leskovec pri Krškem, Mladinskih delovnih brigad 27a, 8273 Leskovec pri KrškemSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Gregor Lekše, 05.09.1994, Leskovec pri Krškem, Nova pot 4, 8273 Leskovec pri KrškemNik Unetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matija Gorenc, 06.06.1994, Leskovec pri Krškem, Ulica Anke Salmičeve 83, 8273 Leskovec pri KrškemStaša Kerin in skupina volivcev
2Aleš Ulčnik, 25.06.1998, Leskovec pri Krškem, Cesta ob Gaju 2, 8273 Leskovec pri KrškemMarjan Vrščaj in skupina volivcev
3Rudolf Vrščaj, 04.07.1973, Leskovec pri Krškem, Ulica Anke Salmičeve 77, 8273 Leskovec pri KrškemROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV
4Jože Olovec, 10.08.1957, Leskovec pri Krškem, Vrtnarska pot 1, 8273 Leskovec pri KrškemMirica Olovec in skupina volivcev
5Davorin Naglič, 08.03.1978, Leskovec pri Krškem, Ulica Anke Salmič 52, 8273 Leskovec pri KrškemSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Arh, 12.10.1954, Velika vas, Velika vas 59, 8273 Leskovec pri KrškemROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Kerin, 03.01.1966, Selce pri Leskovcu, Selce pri Leskovcu 5, 8273 Leskovec pri KrškemZoran Jalovec in skupina volilcev
2Tatjana Kerin, 03.02.1973, Selce pri Leskovcu, Selce pri Leskovcu 7, 8273 Leskovec pri KrškemZoran Jalovec in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Bogovič, 10.03.1988, Leskovec pri Krškem, Veniše 52, 8273 Leskovec pri KrškemJože Radkovič in skupina volivcev
2Jože Radkovič, 19.03.1967, Leskovec pri Krškem, Veniše 10, 8273 Leskovec pri KrškemNataša Radkovič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Mlakar, 28.05.1966, Žadovinek, Žadovinek 21, 8273 Leskovec pri KrškemBorut Arh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Leskovec pri Krškem - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Kranjčevič, 15.08.1979, Leskovec pri Krškem, Kobile 7, 8273 Leskovec pri KrškemBranko Zorič in skupina volivcev
2Mojca Strle, 21.11.1982, Leskovec pri Krškem, Nemška Gora 7, 8273 Leskovec pri KrškemSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Jurečič, 05.06.1963, Podbočje, Podbočje 12, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
2Sonja Baškovec, 15.02.1976, Podbočje, Podbočje 37, 8270 KrškoROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV
3Alenka Baznik, 06.06.1983, Podbočje, Podbočje 38, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
4Matjaž Jurečič, 13.02.1970, Podbočje, Podbočje 47, 8312 PodbočjeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Luka Gramc, 30.06.1987, Podbočje, Podbočje 67, 8312 PodbočjeROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Babič, 25.05.1957, Podbočje, Žabjek v Podbočju 13, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Olga Vintar, 22.03.1962, Podbočje, Dobrava ob Krki 12, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Barbič, 30.04.1969, Podbočje, Šutna 25, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
2Saša Šavrič, 18.06.1977, Podbočje, Šutna 36, 8312 PodbočjeROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV
3Barbara Colarič, 16.10.1983, Podbočje, Dol 22, 8312 PodbočjeROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV
4Jožica Barbič, 15.12.1972, Podbočje, Šutna 12, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zdravko Urbanč, 25.09.1961, Podbočje, Veliko Mraševo 23, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
2Nadja Lajkovič, 08.01.1981, Podbočje, Veliko Mraševo 42, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Stopar, 12.01.1984, Podbočje, Brod v Podbočju 17, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
2Anita Zagorc, 19.05.1976, Brod v Podbočju, Brod v Podbočju 12, 8312 PodbočjeBarbara Mlakar Krajnc in skupina volivcev
3Stanka Jurečič, 15.11.1974, Podbočje, Malo Mraševo 26, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Glogovšek, 04.03.1971, Podbočje, Kalce - Naklo 39, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev
2Alojz Lekše, 18.12.1982, Podbočje, Kalce Naklo 33, 8312 PodbočjeROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Kranjc, 10.03.1983, Podbočje, Brezovica pri Podbočju 14, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podbočje - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Sintič, 04.07.1973, Podbočje, Prušnja vas 10, 8312 PodbočjeMartin Gramc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjana Pirc, 01.09.1977, Raka, Podulce 25, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
2Matjaž Fink, 06.06.1985, Raka, Planina pri Raki 8, 8274 RakaTanja Stojanovič in skupina volivcev
3Stanko Hrušovar, 05.09.1965, Raka, Jelenik 3, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
4Andrej Kralj, 24.07.1972, Raka, Celine 3, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda Novak, 25.04.1958, Raka, Raka 117, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
2Silvo Krošelj, 28.12.1974, Raka, Cirje 6, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
3Mitja Novak, 28.01.1982, Raka, Raka 106, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
4Jernej Šterk, 09.10.1983, Raka, Raka 74a, 8274 RakaBarbara Ulčnik Tomažin in skupina volivcev
5Kristjan Levičar, 13.07.1977, Raka, Raka 31, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Simončič, 26.09.1978, Raka, Brezje pri Raki 5, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
2Martin Junkar, 03.12.1966, Raka, Dolenja vas pri Raki 6, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
3Primož Šribar, 18.05.1971, Raka, Podulce 8, 8274 RakaFranc Kranjc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Gregorič, 10.08.1973, Raka, Gmajna 24, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
2Željko Novak, 14.09.1973, Raka, Mali Koren 5, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
3Rok Bizjak, 19.02.1985, Raka, Kržišče 11, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
4Tanja Salobir, 11.05.1978, Raka, Gmajna 34, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
5Matjaž Štajnar, 04.06.1989, Raka, Kržišče 3, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Žigič, 05.11.1961, Raka, Zaloke 13, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
2Frančiška Metelko, 16.12.1950, Raka, Mikote 8, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
3Viki Kotar, 26.12.1983, Raka, Podlipa 16, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Raka - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Šiško, 07.02.1956, Raka, Sela pri Raki 24, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev
2Jože Vidovič, 12.04.1978, Raka, Ardro pri Raki 22, 8274 RakaAlojz Novak in skupina volivcev
3Marija Vrhovšek, 28.01.1950, Raka, Ardro pri Raki 13, 8274 RakaTatjana Cerovšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rožno - Presladol - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tamara Špec, 22.11.1989, Brestanica, Rožno 16B, 8280 BrestanicaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Anica Žibert, 25.09.1950, Presladol, Presladol 4, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
3Andrej Lisec, 20.09.1977, Rožno, Rožno 48a, 8280 BrestanicaTilen Stopar in skupina volivcev
4Franc Gole, 12.07.1971, Rožno, Rožno 3a, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
5Božidar Sajovec, 28.11.1974, Presladol, Presladol 52, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
6Vladimir Hriberšek, 30.03.1963, Rožno, Rožno 36a, 8280 BrestanicaSabina Abram in skupina volivcev
7Anton Bohorč, 12.07.1943, Rožno, Rožno 38a, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
8Mojca Škoberne, 31.12.1975, Presladol, Presladol 37a, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
9Branko Dvoršek, 03.03.1960, Presladol, Presladol 21, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev
10Roman Simončič, 27.02.1971, Presladol, Presladol 11, 8283 BlancaŠtefka Bohorč in skupina volivcev
11Sara Dular, 18.06.1998, Presladol, Presladol 55, 8280 BrestanicaAlojz Bohorč in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirela Zalokar, 23.06.1960, Senovo, Pot na Armes 29, 8281 SenovoJože Požun in skupina volivcev
2Vlasta Moškon, 07.10.1962, Senovo, Pot na Armes 5a, 8281 SenovoDarko Prah in skupina volivcev
3Luka Junkar, 17.03.1986, Senovo, Cankarjeva cesta 9, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
4Franc Simonišek, 23.10.1964, Senovo, Gubčeva ulica 6, 8281 SenovoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Požun, 22.02.1993, Senovo, Ulica senovskih borcev NOB 6, 8281 SenovoJože Požun in skupina volivcev
2Bojana Grilc, 30.03.1962, Senovo, Titova cesta 94, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
3Andrej Radi, 03.05.1975, Senovo, Titova cesta 100, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev
4Anton Petrovič, 01.12.1961, Senovo, Titova cesta 93, 8281 SenovoKarol Šterban in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Romana Strnad, 18.07.1969, Senovo, Cesta Ilije Gregoriča 1, 8281 SenovoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Jožica Mojca Četrtič, 19.04.1953, Senovo, Cesta 1. maja 2b, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev
3Bojan Brilej, 03.02.1956, Senovo, Rudarska cesta 26, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
4Tomaž Cigler, 04.01.1965, Senovo, Rudarska cesta 11, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Resnik, 03.05.1980, Senovo, Mali Kamen 39, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Ivan Umek, 03.04.1960, Mali Kamen, Mali Kamen 22, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Pavlovič, 04.05.1971, Senovo, Reštanj 42, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Marija Drstvenšek, 09.01.1971, Senovo, Reštanj 52, 8281 SenovoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Vlado Grahovac, 15.05.1961, Reštanj, Reštanj 48, 8281 SenovoMilan Abram in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Ivačič, 26.07.1972, Senovo, Dovško 11, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev
2Aleksander Krajnc, 03.06.1966, Senovo, Dovško 51, 8281 SenovoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Aleš Budna, 29.11.1967, Senovo, Dovško 71, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dimitrij Magaš, 07.12.1982, Senovo, Šedem 3, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Ladislav Cerjak, 12.07.1955, Šedem, Šedem 21, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Požun, 17.07.1960, Senovo, Dobrova 9a, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Silvo Kozole, 20.12.1958, Senovo, Dobrova 50, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Brili, 04.06.1983, Senovo, Brezje pri Dovškem 27, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Dušan Kovačič, 03.11.1972, Brezje pri Dovškem, Brezje pri Dovškem 14, 8281 SenovoVlado Grahovac in skupina volivcev
3Darja Boh, 20.11.1960, Kališovec/Senovo, Kališovec 16a, 8281 SenovoROK - STRANKA ZA RAZVOJ OBČIN IN KRAJEV

Krajevna skupnost - Senovo - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Šturbej, 19.07.1994, Senovo, Stranje 9, 8281 SenovoMihael Senica in skupina volivcev - za naš kraj gre
2Anton Remih, 01.05.1947, Stranje, Stranje 13, 8283 BlancaVlado Grahovac in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Trn - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Gričar, 10.02.1974, Nova gora, Nova gora 6b, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
2Anton Janc, 09.12.1950, Ravni, Ravni 16, 8270 KrškoPeter Janc in skupina volivcev
3Andrej Žarn, 15.02.1982, Vrhulje, Vrhulje 4, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
4Urška Pirc, 30.11.1972, Črešnjice nad Pijavškim, Črešnjice nad Pijavškim 5, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
5Špela Potočnik Turšič, 03.08.1976, Veliki Trn, Veliki Trn 12, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
6Uroš Vidmar, 15.09.1987, Krško, Gorenja Lepa vas 4, 8270 KrškoBojana Jamnik in skupina volivcev
7Ivan Lekše, 28.01.1969, Smečice, Smečice 4, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
8Boštjan Krištof, 27.07.1977, Črešnjice nad Pijavškim, Črešnjice nad Pijavškim 10, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev
9Bojana Hribšek, 26.10.1987, Ženje, Ženje 6, 8270 KrškoBojana Jamnik in skupina volivcev
10Jože Kapler, 06.02.1968, Ravni, Ravni 17, 8273 Leskovec pri KrškemAlojz Pirc in skupina volivcev
11Boris Arh, 21.08.1974, Dalce, Dalce 2, 8270 KrškoBojana Jamnik in skupina volivcev
12Ana Srpčič, 17.07.1968, Veliki Trn, Veliki Trn 17, 8270 KrškoMartin Božič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zdole - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Žak Rožman, 08.05.1998, Zdole, Anovec 18, 8272 ZdoleDavid Germovšek in skupina volivcev
2Peter Gasior, 25.05.1984, Pleterje, Pleterje 10, 8272 ZdoleSilvester Škrabl in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zdole - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor Šmajgl, 07.01.1993, Zdole, Zdole 35a, 8272 ZdoleAleksandra Šmajgl in skupina volivcev
2Janko Omerzu, 26.04.1976, Zdole, Zdole 55, 8272 ZdoleAnton Knez in skupina volivcev
3Marjan Gričar, 16.09.1961, Zdole, Zdole 65a, 8272 ZdoleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Marija Sokolovič, 29.12.1970, Zdole, Zdole 29C, 8272 ZdoleJože Slivšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zdole - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Zorko, 25.01.1980, Zdole, Ravne pri Zdolah 40a, 8272 ZdoleFranc Ogorevc in skupina volivcev
2Drago Župevc, 17.02.1969, Zdole, Ravne pri Zdolah 51, 8272 ZdoleBožidar Toplišek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zdole - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Ban, 06.06.1988, Zdole, Kostanjek 14, 8272 ZdoleMiha Ban in skupina volivcev
2Mitja Omerzel, 06.11.1981, Zdole, Kostanjek 3, 8272 ZdoleVojko Ban in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krško Polje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jan Mežič, 08.12.1981, Leskovec pri Krškem, Drnovo 17d, 8273 Leskovec pri KrškemJanko Mesinger in skupina volivcev
2Martin Mlakar, 27.01.1966, Leskovec pri Krškem, Drnovo 43, 8273 Leskovec pri KrškemIrma Bogolin in skupina volivcev
3Klemen Račič, 20.08.1992, Leskovec pri Krškem, Drnovo 29, 8273 Leskovec pri KrškemAlojz Bogolin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krško Polje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Milar, 08.02.1991, Mrtvice, Mrtvice 53b, 8273 Leskovec pri KrškemJože Hočevar in skupina volivcev
2mag. Rajko Kodrič, 20.07.1961, Mrtvice, Mrtvice 26, 8273 Leskovec pri KrškemDarja Bukovec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krško Polje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Račič, 02.02.1977, Leskovec pri Krškem, Brege 59, 8273 Leskovec pri KrškemFranc Žibert in skupina volivcev
2Franc Škofljanec, 03.09.1968, Leskovec pri Krškem, Brege 52, 8273 Leskovec pri KrškemErika Rostohar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krško Polje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Račič, 07.11.1974, Vihre, Vihre 21, 8273 Leskovec pri KrškemDušan Lukič in skupina volivcev
2Dušan Lukič, 18.11.1982, Leskovec pri Krškem, Vihre 39, 8273 Leskovec pri KrškemPeter Račič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senuše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Adam Šiško, 28.06.2000, Straža pri Raki, Straža pri Raki 24, 8274 RakaMajda Žabkar in skupina volivcev
2Jože Tomažin, 19.01.1982, Straža pri Raki, Straža pri Raki 14b, 8274 RakaMarijan Tomažin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senuše - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Krumpačnik, 25.04.1957, Senuše, Senuše 35, 8273 Leskovec pri KrškemMarjan Dimc in skupina volivcev
2Vid Pirc, 05.06.1985, Drenovec, Drenovec pri Leskovcu 14, 8273 Leskovec pri KrškemJože Tomažin in skupina volivcev
3Natalija Brodnik, 15.09.1993, Senuše, Senuše 29a, 8273 Leskovec pri KrškemJože Tomažin in skupina volivcev
4Damjan Kerin, 10.11.1985, Senuše, Senuše 28a, 8273 Leskovec pri KrškemJože Tomažin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Senuše - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Denis Zorič, 26.09.1988, Brezje pri Senušah, Brezje pri Senušah 28, 8273 Leskovec pri KrškemAleksander Zorič in skupina volivcev
2Damjan Pavlin, 07.09.1973, Brezovska gora, Brezovska gora 11, 8273 Leskovec pri KrškemMajda Kerin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja Zidarič, 17.12.1975, Veliki Podlog, Veliki Podlog 27a, 8273 Leskovec pri KrškemDavid Koretič in skupina volivcev
2Zdravko Mežič, 10.02.1966, Veliki Podlog, Veliki Podlog 55, 8273 Leskovec pri KrškemDavid Koretič in skupina volivcev
3Marjan Kovačič, 18.08.1972, Veliki Podlog, Veliki Podlog 38, 8273 Leskovec pri KrškemDavid Koretič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Marinčič, 28.02.1975, Leskovec pri Krškem, Gorica 12, 8273 Leskovec pri KrškemAlojz Klešin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Urbanč, 07.04.1976, Leskovec pri Krškem, Jelše 34, 8273 Leskovec pri KrškemMojca Urbanč in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Žibert, 20.09.1951, Mali Podlog, Mali Podlog 20, 8273 Leskovec pri KrškemJože Menič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Žičkar, 06.07.1977, Gržeča vas, Gržeča vas 24, 8273 Leskovec pri KrškemSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Veliki Podlog - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Karolina Cizerle, 22.06.1973, Leskovec pri Krškem, Pristava pri Leskovcu 23, 8273 Leskovec pri KrškemMateja Dimc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Spodnji Stari Grad - Spodnja Libna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirjana Klinec, 01.01.1960, Spodnja Libna, Spodnja Libna 5, 8270 KrškoRoman Klinec in skupina volivcev
2Janko Kuselj, 06.05.1970, Spodnja Libna, Spodnja Libna 18a, 8270 KrškoRoman Klinec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Spodnji Stari Grad - Spodnja Libna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Lapuh, 29.12.1976, Krško, Spodnji Stari Grad 65, 8270 KrškoBrigita Srpčič in skupina volivcev
2Andreas Repše, 25.11.1970, Krško, Spodnji Stari Grad 64, 8270 KrškoBrigita Srpčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Spodnji Stari Grad - Spodnja Libna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sebastijan Novak, 27.10.1982, Spodnji Stari Grad, Spodnji Stari Grad 34, 8270 KrškoMatjaž Gomilšek in skupina volivcev
2Aleš Zajc, 20.06.1968, Krško, Spodnji Stari Grad 36, 8270 KrškoSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Aleksander Tomše, 24.06.1979, Krško, Spodnji Stari Grad 41, 8270 KrškoMichael Špiler in skupina volivcev
4Mirjana Stergar, 07.04.1983, Krško, Spodnji Stari Grad 45A, 8270 KrškoMichael Špiler in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.