Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA KRANJ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Besnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urška Tepuš, 29.11.1999, Zgornja Besnica, Nova vas 64, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
2Primož Bavdek, 09.12.1974, Zgornja Besnica, Na Vidmu 9, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
3Rok Udir, 15.07.1991, Spodnja Besnica, Trata 59, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
4Špela Strnad, 08.01.1980, Zgornja Besnica, Na Vidmu 18, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
5Luka Pisovec, 14.02.1978, Zgornja Besnica, Na Vidmu 18, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
6Andrej Fajfar, 23.08.1976, Spodnja Besnica, Pešnica 23, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev
7Petra Lotrič, 01.10.1992, Zgornja Besnica, Nova vas 49, 4201 Zgornja BesnicaLuka Pisovec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bitnje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Kern, 29.12.1975, Srednje Bitnje, Srednje Bitnje 83A, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2Alenka Rajgelj Šilar, 01.04.1985, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 17, 4209 ŽabnicaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Zala Mesec, 24.11.1998, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 25a, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4Alenka Krišelj, 02.03.1971, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 205, 4209 ŽabnicaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Maruša Langerholc, 11.06.1984, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 24, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
6Martina Serdoz, 22.10.1967, Srednje Bitnje, Srednje Bitnje 108a, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
7Peter Pintar, 16.10.1967, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 286, 4209 ŽabnicaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
8Robert Langerholc, 19.04.1977, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 24, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
9Jaka Toplak, 15.01.1980, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 81a, 4209 ŽabnicaJaka Toplak in skupina volivcev
10Suzana Plestenjak, 10.12.1972, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 177, 4209 ŽabnicaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
11dr. Matej Dolenc, 14.10.1966, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 205a, 4209 ŽabnicaNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
12Branko Budna, 19.07.1943, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 156, 4209 ŽabnicaRadej Andrej in skupina volivcev
13Primož Ogris, 10.09.1981, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 133a, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
14Tomaž Ogris, 18.01.1977, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 133a, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI

Krajevna skupnost - Britof - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anže Jelar, 18.08.1991, Britof, Britof 158, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
2Janez Logar, 21.05.1968, Britof, Britof 167, 4000 KranjJanez Logar in skupina volivcev
3Martina Prusnik, 04.07.1983, Britof, Britof 80, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
4Urša Korošec, 29.09.1986, Britof, Britof 274, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
5Matjaž Bogataj, 27.07.1962, Britof, Britof 67a, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
6Franc Globočnik, 22.08.1961, Britof, Britof 330a, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
7Marjeta Remic, 19.05.1982, Britof, Britof 59, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev
8Gregor Tomše spec., 06.11.1972, Britof, Britof 276, 4000 KranjSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
9Uroš Rovtar, 10.06.1966, Britof, Britof 15a, 4000 KranjMartina Prusnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Golnik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Ogrizek, 27.10.1984, Golnik, Golnik 145, 4204 GolnikSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Jošt - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miloš Benedik, 25.03.1967, Lavtarski vrh, Lavtarski vrh 1, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2Marija Serajnik Benedičič, 11.08.1964, Pševo, Pševo 6, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
3Igor Rant, 01.11.1978, Javornik, Javornik 8, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4Peter Zaletelj, 16.06.1955, Pševo, Pševo 7, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
5Jana Hribernik, 07.04.1983, Planica, Planica 2, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
6Rok Bajt, 08.03.1994, Čepulje, Čepulje 19, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
7Pia Olević, 04.08.1985, Čepulje, Čepulje 7a, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
8Zvonka Krančan, 15.11.1954, Javornik, Javornik 35, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Kokrica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Sušnik, 30.06.1992, Mlaka pri Kranju, Mlaška cesta 92, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
2Domen Hvala, 29.06.1982, Mlaka pri Kranju, Zagrajškova ulica 44, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
3Darko Petelinšek, 25.10.1958, Kokrica, Bobovek 22, 4000 KranjJakob Likozar in skupina volivcev
4Urška Sodnik, 04.06.1972, Kokrica, Cesta na Rupo 27, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
5Petra Bohinc, 13.12.1975, Kokrica, Cesta na Belo 25a, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
6Anton Kavčič, 06.12.1954, Kokrica, Kuratova ulica 17, 4000 KranjDamijan Hvala in skupina volivcev
7dr. Marjan Česen, 21.03.1935, Kokrica, Kuratova ulica 1, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8Zvonko Zorč, 29.03.1955, Kokrica, Betonova ulica 22a, 4000 KranjZvonko Zorč in skupina volivcev
9Jaka Šuštar, 04.07.1992, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 72, 4000 KranjJure Sajovic in skupina volilcev
10Iztok Škofic, 26.04.1956, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 113, 4000 KranjŠkofic Peter in skupina volivcev
11Vladimir Todorović, 22.08.1944, Kokrica, Nedeljska vas 11, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
12Anton Jerič, 18.10.1956, Tatinec, Tatinec 14, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
13mag. Anton Hudobivnik, 23.01.1952, Kokrica, Cesta na Brdo 28, 4000 KranjDarja Hudobivnik in skupina volivcev
14Sonja Jerič Štefe, 08.03.1981, Tatinec, Tatinec 1, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
15Silvo Kutin, 23.11.1959, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 63, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
16Breda Poljak, 30.07.1957, Kokrica, Kuratova ulica 62, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
17Iztok Jenko, 06.06.1968, Mlaka pri Kranju, Mlaška cesta 97d, 4000 KranjSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Center - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marta Kovač Uršič, 19.03.1962, Kranj, Partizanska cesta 4, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
2Petra Vencelj, 19.03.1967, Kranj, Glavni trg 1, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
3Marko Bidovec, 20.04.1963, Kranj, Komenskega 3, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
4Stanka Prezelj, 26.04.1952, Kranj, Partizanska cesta 10e, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
5Elizabeta Valič, 01.01.1953, Kranj, Vodopivčeva 12, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
6Irena Jerala, 06.07.1965, Kranj, Tavčarjeva ulica 18, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
7Tanja Mendillo, 08.01.1970, Kranj, Tavčarjeva ulica 16, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
8Katja Frančiška Erjavec, 30.09.1969, Kranj, Glavni trg 22, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
9Maja Požgaj, 26.09.1974, Kranj, Kokrški breg 2, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
10Anže Šinkovec, 18.06.1980, Kranj, Cankarjeva ulica 13, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
11dr. Aleksander Pavšlar, 14.11.1974, Kranj, Glavni trg 19, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
12Janez Žumer, 26.02.1942, Kranj, Partizanska cesta 3, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev
13Anton Marolt, 05.03.1951, Kranj, Tomšičeva ulica 26, 4000 Kranjdr. Aleksander Pavšlar in skupina volivcev
14Franc Benedik, 08.04.1944, Kranj, Rotarjeva ulica 3, 4000 KranjFranc Benedik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gorenja Sava - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Gorenc, 13.11.1963, Kranj, Gorenjesavska cesta 20, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
2Tina Bukovnik, 28.06.1978, Kranj, Gorenjesavska cesta 57, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
3Marko Štricelj, 01.08.1986, Kranj, Delavska cesta 71, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
4Breda Andrejašić, 29.05.1981, Kranj, Kolodvorska cesta 7, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
5Janko Hvasti, 30.06.1951, Kranj, Gorenjesavska cesta 36, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
6Milan Jankovič, 03.05.1951, Kranj, Savska Loka 9, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev
7Mira Solce, 02.11.1962, Kranj, Gorenjesavska cesta 17, 4000 KranjJanko Hvasti in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Orehek - Drulovka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Cegnar, 09.02.1972, Kranj, Zasavska cesta 65, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2Veronika Rogelj, 06.01.1959, Kranj, Špikova ulica 16, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Mirko Jenko, 20.01.1961, Kranj, Drolčevo naselje 29, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4Branko Kešpret, 06.06.1953, Kranj, Drulovka 23b, 4000 KranjSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Zdenka Repnik, 21.08.1965, Kranj, Drulovka 40, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
6Marija Tavčar, 25.05.1964, Kranj, Drulovka 20a, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
7Robert Hrast, 16.08.1963, Kranj, Drulovka 44a, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
8Alenka Rus, 28.12.1966, Kranj, Sorška ulica 4, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
9Marjan Fajfar, 10.09.1956, Kranj, Drulovka 42b, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
10Anica Vrhovnik, 17.07.1950, Kranj, Zasavska 43e, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Stražišče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Rozman, 15.08.1992, Kranj, Trojarjeva ulica 33, 4000 KranjSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Andreja Vene, 30.10.1968, Kranj, Prisojna ulica 8, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Jure Šprajc, 09.01.1980, Kranj, Seljakovo naselje 58, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
4Nina Rus Turuk, 21.10.1976, Kranj, Ješetova ulica 75, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
5Janez Bajželj, 02.06.1943, Kranj, Šempeterska ulica 29, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
6Polona Kalan, 18.07.1980, Kranj, Pante 10, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
7Ciril Jereb, 28.06.1950, Kranj, Pot na Jošta 61, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
8Mira Plahuta, 02.10.1950, Kranj, Pot na Jošta 28, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
9Valentina Eržen, 11.01.1957, Kranj, Tominčeva cesta 4, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
10Irena Hočevar, 08.03.1966, Kranj, Seljakovo naselje 11, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
11Rafael Šumi, 19.11.1937, Kranj, Ješetova ulica 31, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
12mag. Janez Rakar, 04.05.1966, Kranj, Skokova ulica 4, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
13Franc Šink, 02.10.1952, Kranj, Gasilska ulica 27, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
14Monika Zazvonil, 15.06.1981, Kranj, Bavdkova ulica 21, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
15Helena Rozman, 22.01.1975, Kranj, Ješetova ulica 47, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
16Jure Bohinec, 22.11.1970, Kranj, Prisojna ulica 8, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
17Franc Podlipnik, 28.02.1962, Kranj, Pševska cesta 31, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
18Jure Kristan, 03.03.1979, Kranj, Trojarjeva ulica 32, 4000 KranjSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
19Borut Pičulin, 18.01.1949, Kranj, Pševska cesta 47, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
20Miha Šifrer, 04.06.1994, Kranj, Ješetova ulica 35, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
21Marko Špolad, 01.02.1969, Kranj, Šempeterska ulica 53, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
22Stanislav Polanič, 16.08.1958, Kranj, Pante 19, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
23mag. Tina Osterman, 21.06.1977, Kranj, Ješetova ulica 43, 4000 KranjMarko Špolad in skupina volivcev
24Bojan Hafner, 13.10.1969, Kranj, Škofjeloška cesta 39a, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
25Rok Pintar, 31.08.1985, Kranj, Bavdkova ulica 32, 4000 KranjBojan Hafner in skupina volivcev
26Marija Dolenc, 23.02.1961, Kranj, Ješetova ulica 17, 4000 KranjPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
27Franc Hribar, 26.11.1947, Kranj, Ješetova ulica 27, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Zlato polje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jolanda Bašelj, 15.05.1972, Kranj, Kidričeva cesta 43, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
2Stanko Povšnar, 10.09.1949, Kranj, Kidričeva cesta 34, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
3Branko Obrulek, 27.05.1961, Kranj, Gosposvetska ulica 13, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
4Damjana Piškur, 19.04.1963, Kranj, Zlato polje 3d, 4000 KranjVZK - VEČ ZA KRANJ
5Stanka Turšič, 28.04.1981, Kranj, Kidričeva cesta 43, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
6Aleksander Bašelj, 21.01.1973, Kranj, Kidričeva cesta 43, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
7Marjanca Jerman, 12.09.1943, Kranj, Gosposvetska ulica 11, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
8Helena Sitar, 15.04.1941, Kranj, Ulica Franca Rozmana Staneta 5, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9Mili Žumer, 11.09.1944, Kranj, Levstikova ulica 8, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
10Marko Petrić, 23.12.1950, Kranj, Gradnikova ulica 5, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
11Gorazd Copek, 28.08.1968, Kranj, Levstikova ulica 6, 4000 KranjVZK - VEČ ZA KRANJ
12Jure Kovač, 04.04.1985, Kranj, Zlato polje 18, 4000 KranjSilva Tepina in skupina volivcev
13Milan Korbar, 06.03.1958, Kranj, Kidričeva cesta 27, 4000 KranjBranko Obrulek in skupina volivcev
14Vladimir Godec, 13.07.1958, Kranj, Krožna ulica 12a, 4000 KranjVladimir Godec in skupina volivcev
15Silva Tepina, 21.05.1974, Kranj, Kidričeva cesta 35, 4000 KranjSilva Tepina in skupina volivcev
16Ana Pavlovski, 17.05.1976, Kranj, Gradnikova 5, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
17Jožef Keber, 20.03.1944, Kranj, Gosposvetska ulica 19, 4000 KranjJožef Keber in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vodovodni stolp - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miloš Djuran, 01.04.1948, Kranj, Dražgoška ulica 7, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Bor Balderman, 23.11.1953, Kranj, Mlakarjeva 2, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Ana Cimperman, 19.07.1950, Kranj, Mrakova 2, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4Jožica Ribnikar, 22.02.1937, Kranj, Mlakarjeva 22, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Biserka Komac Balderman, 27.05.1949, Kranj, Begunjska 11, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Sebastjan Gubič, 03.11.1977, Kranj, Šorlijeva ulica 3, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7Boris Cugelj, 29.12.1956, Kranj, Rupa 13, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
8Cecilija Simić, 24.10.1951, Kranj, Šorlijeva ulica 10, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9Albin Traven, 06.12.1958, Kranj, Valjavčeva ulica 6, 4000 KranjNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
10Janez Černe, 05.02.1982, Kranj, Zoisova ulica 5, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
11Nada Mihajlović, 20.12.1947, Kranj, Šorlijeva ulica 10, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Planina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sanja Kern, 19.11.1978, Kranj, Gubčeva ulica 4, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
2Edvard Tepina, 20.01.1944, Kranj, Planina 16, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
3Davor Brezar, 04.09.1980, Kranj, Cesta 1.maja 63, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
4Sandi Ržen, 14.05.1973, Kranj, Cesta 1.maja 61, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
5Dušan Orešek, 11.06.1948, Kranj, Planina 66a, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
6Marija Smeh, 19.06.1941, Kranj, Planina 18, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev
7Damjana Kocjanc Fajfar, 07.02.1974, Kranj, Cesta 1.maja 21, 4000 KranjSandi Ržen in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Primskovo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urška Šenk, 04.07.1985, Kranj, Jezerska cesta 86c, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
2Luka Štular, 21.10.1992, Kranj, Šuceva ulica 9, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
3Matevž Ribnikar, 10.04.1961, Kranj, Jezerska cesta 86a, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
4Beno Fekonja, 28.05.1971, Kranj, Oprešnikova ulica 53, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Nataša Rogelj, 26.12.1977, Kranj, Kurirska pot 29, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
6Miroslav Rogelj, 30.12.1964, Kranj, Kurirska pot 29, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
7Irena Slavič, 10.01.1971, Kranj, Šuceva ulica 9, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev
8Jelica Kostadinova, 07.04.1960, Kranj, Trg Prešernove brigade 8, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
9Robert Čeferin, 11.09.1966, Kranj, Krašnova ulica 15, 4000 KranjMatevž Ribnikar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Struževo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Irena Kovač, 26.10.1955, Kranj, Struževo 25, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
2Mira Lesičar Grbič, 14.05.1980, Kranj, Struževo 2f, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
3dr. Branko Krt, 22.09.1963, Kranj, Struževo 15a, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
4Tomaž Sajovic, 23.11.1966, Kranj, Struževo 13, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
5Simon Rakovec, 23.10.1969, Kranj, Struževo 7, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
6Ana Vučer, 01.07.1980, Kranj, Struževo 3a, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev
7Barbara Cuderman, 27.06.1979, Kranj, Struževo 20a, 4000 KranjTomaž Sajovic in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Mavčiče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anica Zavrl Bogataj, 06.07.1952, Jama, Jama 5b, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Aleksander Černilec, 14.07.1974, Mavčiče, Mavčiče 127, 4211 MavčičeSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
3Mojca Breznik, 30.09.1977, Praše, Praše 45, 4211 MavčičeSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
4Marija Kalan, 11.11.1963, Breg ob Savi, Breg ob Savi 46, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
5Martina Vrhovnik, 27.08.1963, Praše, Praše 36, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Marjan Tušar, 04.11.1967, Podreča, Podreča 62, 4211 MavčičeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Pavel Drešar, 22.08.1989, Mavčiče, Mavčiče 45, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
8Marija Kalan, 20.04.1957, Podreča, Podreča 115, 4211 MavčičeSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
9Gregor Zevnik, 13.01.1974, Mavčiče, Mavčiče 126, 4211 MavčičeSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
10Matjaž Jerala, 06.09.1970, Podreča, Podreča 75a, 4211 MavčičeSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
11Alojzij Ješe, 16.06.1954, Jama, Jama 26, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
12Simon Šter, 02.02.1987, Podreča, Podreča 4, 4211 MavčičeSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Podblica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andraž Potočnik, 30.11.1969, Nemilje, Nemilje 1, 4201 Zgornja BesnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2Milan Katrašnik, 04.06.1966, Podblica, Podblica 29, 4201 Zgornja BesnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
3Bojan Mohorič, 17.11.1978, Njivica, Njivica 7, 4201 Zgornja BesnicaIgor Pogačnik in skupina volivcev
4Stanislava Pogačnik, 29.06.1969, Podblica, Podblica 11, 4201 Zgornja BesnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
5Miha Vovk, 06.05.1980, Nemilje, Nemilje 22, 4201 Zgornja BesnicaIgor Pogačnik in skupina volivcev
6Monika Kavčič, 05.05.1983, Njivica, Njivica 5, 4201 Zgornja BesnicaIgor Pogačnik in skupina volivcev
7Stanko Lotrič, 14.10.1966, Jamnik, Jamnik 11, 4201 Zgornja BesnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
8Marija Fajfar, 05.09.1962, Jamnik, Jamnik 8, 4201 Zgornja BesnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
9Marija Šolar, 28.05.1962, Nemilje, Nemilje 10, 4201 Zgornja BesnicaIgor Pogačnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Predoslje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gašper Žbogar, 16.08.1989, Predoslje, Predoslje 149, 4000 KranjAndrej Žbogar in skupina volivcev
2Bojan Pogačnik, 14.11.1958, Predoslje, Predoslje 30, 4000 KranjBernarda Pogačnik in skupina volivcev
3Simon Basaj, 11.01.1975, Suha pri Predosljah, Suha pri Predosljah 40, 4000 KranjBrigita Basaj in skupina volivcev
4Danilo Šenk, 19.08.1974, Predoslje, Predoslje 159, 4000 KranjJože Šenk in skupina volivcev
5Nikolaj Zelnik, 05.06.1976, Predoslje, Predoslje 162, 4000 KranjPrimož Borovnica in skupina volivcev
6Silvester Oblak, 18.10.1970, Predoslje, Predoslje 125, 4000 KranjJana Oblak in skupina volivcev
7Marjana Borovnica, 23.06.1976, Predoslje, Predoslje 91, 4000 KranjPrimož Borovnica in skupina volivcev
8Stanislav Lončarič, 19.03.1952, Predoslje, Predoslje 67a, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
9Joško Koporec, 23.10.1951, Predoslje, Predoslje 102a, 4000 KranjSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Trstenik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jan Likozar, 23.07.1987, Trstenik, Trstenik 1e, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
2Andrej Markun, 28.03.1981, Čadovlje, Čadovlje 27, SLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
3Suzana Markun, 26.08.1983, Trstenik, Trstenik 29, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
4Karmen Zaletel, 11.09.1967, Trstenik, Trstenik 107, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST
5Jernej Nejc Lombar, 10.09.1990, Trstenik, Trstenik 166, 4000 KranjSLRP - STRANKA ZA ENAKOMEREN LOKALNI RAZVOJ IN PODJETNOST

Krajevna skupnost - Žabnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matic Oman, 12.03.1987, Žabnica, Žabnica 18 a, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
2Nataša Plavc, 06.11.1969, Šutna, Šutna 17, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
3Marija Zakrajšek Martinjak, 03.09.1975, Šutna, Šutna 113, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
4Aleš Šifrer, 22.11.1968, Žabnica, Žabnica 55, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI
5Erika Vrhovnik, 21.03.1964, Šutna, Šutna 24, 4209 ŽabnicaPLS - POVEZANE LOKALNE SKUPNOSTI

Krajevna skupnost - Huje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zvonko Bizjak, 18.05.1950, Kranj, Gogalova ulica 3, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
2Sonja Mašić, 25.01.1957, Kranj, Gogalova ulica 3, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
3Halida Muratagić, 08.10.1971, Kranj, Gogalova ulica 3, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
4Drago Corn, 12.11.1961, Kranj, Huje 35, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
5Sebastjan Tofaj, 10.03.1980, Kranj, Ulica Janeza Puharja 1, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
6Ružica Kušlaković, 25.08.1991, Kranj, Ulica Janeza Puharja 8, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev
7Gregor Belovič, 04.06.1980, Kranj, Župančičeva ulica 9, 4000 KranjSonja Mašić in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bratov Smuk - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bojan Kadunc, 31.01.1951, Kranj, Lojzeta Hrovata 8, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Milena Kavčič Pavlin, 22.02.1948, Kranj, Lojzeta Hrovata 9, 4000 KranjDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Branislav Rauter, 17.08.1972, Kranj, Cesta talcev 61, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Roman Šalamon, 23.05.1952, Kranj, Ulica Lojzeta Hrovata 5, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Manja Zorko, 24.08.1987, Kranj, Likozarjeva ulica 23, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Monika Kostadinova, 21.05.1984, Kranj, Ulica Juleta Gabrovška 21, 4000 KranjSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7Stanislav Rupnik, 17.04.1958, Kranj, Ulica Lojzeta Hrovata 10, 4000 KranjSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Hrastje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Žnidar, 08.03.1970, Hrastje, Hrastje 115a, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
2Matic Omejc, 16.04.1992, Hrastje, Hrastje 106a, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
3Tatjana Pučko, 17.01.1967, Hrastje, Hrastje 236, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
4Vera Čebulj, 05.10.1964, Hrastje, Hrastje 203, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
5Nataša Jambrešić, 20.04.1972, Hrastje, Hrastje 35, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
6Simon Jenko, 09.08.1978, Hrastje, Hrastje 206a, 4000 KranjLea Remic in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.