Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

MESTNA OBČINA KOPER
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bertoki - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAJA TRIPAR, 19.07.1989, BERTOKI, MARKOVA ULICA 55, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2ANDRAŽ HRIBOVŠEK, 12.10.1988, BERTOKI, ARJOL 8, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
3ANDREJ KRMAC, 25.05.1980, BERTOKI, ARJOL 3, 6000 Koper - CapodistriaTEO PAROVEL IN SKUPINA VOLIVCEV
4JANJA ODEB, 02.03.1978, BERTOKI, ARJOL 13, 6000 Koper - CapodistriaTEO PAROVEL IN SKUPINA VOLIVCEV
5MARTIN MUŽENIČ, 31.01.1978, BERTOKI, MARKOVA ULICA 6, 6000 Koper - CapodistriaBRUNO PURGER IN SKUPINA VOLIVCEV
6JANA GOJANOVIĆ PURGER, 24.09.1955, BERTOKI, CESTA BORCEV 23, 6000 Koper - CapodistriaTEO PAROVEL IN SKUPINA VOLIVCEV
7LUKA PAROVEL, 09.08.1980, BERTOKI, MARKOVA ULICA 56, 6000 Koper - CapodistriaTEO PAROVEL IN SKUPINA VOLIVCEV
8IGOR TURK, 06.06.1975, BERTOKI, CESTA MED VINOGRADI 36, 6000 Koper - CapodistriaTEO PAROVEL IN SKUPINA VOLIVCEV
9ROBERT ŠUC, 22.08.1964, SERMIN, SERMIN 20, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
10IVAN RATOŠA, 31.05.1948, BERTOKI, CESTA MED VINOGRADI 2, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Bertoki - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRELA BOŽIČ, 11.02.1960, PRADE, POLJSKA POT 9, 6000 Koper - CapodistriaTOMAŽ ODEB IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOGOMILA ŽIVEC, 16.06.1953, PRADE, CESTA IVANA STARCA 14, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3SAŠA PETEJAN, 08.10.1972, PRADE, KURIRSKA CESTA 11, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
4MATJAŽ KOZLOVIČ, 25.12.1976, PRADE, CESTA XII 10, 6000 Koper - CapodistriaTOMAŽ ODEB IN SKUPINA VOLIVCEV
5BOJANA BRATAŠEVEC, 25.01.1959, PRADE, LOVOROVA 3, 6000 Koper - CapodistriaTOMAŽ ODEB IN SKUPINA VOLIVCEV
6BLAŽ KASTELIC, 31.10.1984, PRADE, POBEŠKA CEST 38, 6000 Koper - CapodistriaTOMAŽ ODEB IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bertoki - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GRACIJELA VELJKOVIĆ, 07.12.1967, BERTOKI, SERMIN 34, 6000 Koper - CapodistriaADRIJAN CAH IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bertoki - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANA SIRONI, 13.04.1978, BERTOKI-BERTOCCHI, CESTA BORCEV-STRADA DEI COMBATTENTI 29, 6000 Koper - CapodistriaMARIO SIRONI IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIO SIRONI E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Boršt - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJ KODARIN, 06.04.1987, BORŠT, BORŠT 29 D, 6273 MarezigeMITJA RADOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOSIP KODARIN, 29.06.1955, BORŠT, BORŠT 22 A, 6273 MarezigeMITJA RADOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
3JERNEJ JERMAN, 28.04.1970, BORŠT, BORŠT 3B, 6273 MarezigeANITA JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4VALTER JERMAN, 13.04.1962, BORŠT, BORŠT 12, 6273 MarezigeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5KRISTINA JURINČIČ RADOVAC, 08.09.1982, BORŠT, BORŠT 58 A, 6273 MarezigeMITJA RADOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Boršt - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KSENIJA VERGAN, 06.10.1962, LABOR, LABOR 11, 6273 MarezigeMIRELA GRIŽONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2DIMITRIJ KOCJANČIČ, 29.04.1969, LABOR, LABOR 1, 6273 MarezigeNATAŠA BRATUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DOROTEA KRALJ, 21.12.1959, LABOR, LABOR 10 A, 6273 MarezigeNATAŠA BRATUŽ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Boršt - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN KAC, 11.11.1990, GLEM, GLEM 12, 6273 MarezigeORAS JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2SUZANA RADOVAC JERMAN, 20.10.1979, GLEM, GLEM 6, 6273 MarezigeORAS JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1UROŠ ŠAVRON, 01.04.1984, DOL, DOL 7, 6275 Črni KalNATAŠA ŠAVRON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS ŠVAB, 01.07.1961, HRASTOVLJE, HRASTOVLJE 7, 6275 Črni KalDARKO RUS IN SKUPINA VOLIVCEV
2DUŠAN KOCJANČIČ, 09.11.1944, HRASTOVLJE, HRASTOVLJE 38, 6275 Črni KalDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO OKOREN, 02.05.1964, ČRNI KAL, KRNICA 24, 6275 Črni KalLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2MARJAN SEVER, 12.01.1948, ČRNI KAL, STEPANI 12, 6275 Črni KalMILENA SEVER IN SKUPINA VOLIVCEV
3MIRAN PIVK, 15.08.1958, RIŽANA, RIŽANA 12, 6271 DekaniMARIJ CAH IN SKUPINA VOLIVCEV
4EDO ŠIK, 15.01.1952, RIŽANA, RIŽANA 26A, 6275 Črni KalBOŽICA ŠIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MONIKA BAŽEC KUKULIN, 04.04.1989, ČRNI KAL, ČRNI KAL 15B, 6275 Črni KalDR. DANIJEL STOJKOVIĆ KUKULIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2SERGIJ ANDREJAŠ, 27.05.1955, ČRNI KAL, ČRNI KAL 63, 6275 Črni KalNADJA POGLEDIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3KLAVDIJA PAVLETIČ, 15.04.1965, ČRNI KAL, ČRNI KAL 69, 6275 Črni KalMAJA PAVLETIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4DARJO CAH, 13.07.1961, ČRNI KAL, ČRNI KAL 25, 6275 Črni KalNATAŠA ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DIMITRIJ ČERNIC, 05.01.1975, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, GABROVICA PRI ČRNEM KALU 20B, 6275 Črni KalALEKSANDER ŽVOKELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARIO LAZAR, 18.12.1955, OSP, OSP 43, 6275 Črni KalBRANKO DUBAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1INGRID CUNJA KOCBEK, 06.10.1966, BEZOVICA, BEZOVICA 8, 6275 Črni KalCUNJA DARIO IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEŠ ŠKAMPERLE, 05.08.1967, PODPEČ, PODPEČ 5, 6275 Črni KalDANJELA LAZAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVANA FURLAN, 19.06.1976, LOKA, LOKA 3, 6275 Črni KalANDREJA ODAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MORENA KOROŠEC, 01.06.1970, SOCERB, SOCERB 15, 6275 Črni KalMILAN GRAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2SIMONA ZRIM, 15.11.1978, KASTELEC, KASTELEC 17, 6275 Črni KalMAGDA PASARIT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJ ROJC, 28.06.1985, ČRNOTIČE, ČRNOTIČE 45, 6275 Črni KalMATEJ ROJC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Črni Kal - VOLILNA ENOTA 12

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TINA PRIMOŽIČ, 05.06.1984, KORTINE, KORTINE 21A, 6275 Črni KalDARIJO PAVLIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dekani - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALFRED ŠTEFANČIČ, 13.08.1964, DEKANI, DEKANI 10, 6271 DekaniIVAN GRDINA IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARIJA APOLLONIO, 19.01.1959, DEKANI, DEKANI 6, 6271 DekaniIVAN GRDINA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dekani - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAMANTA FURLANIČ, 04.08.1977, DEKANI, DEKANI 217A, 6271 DekaniADRIJANA FURLANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2DENIS OPATIČ, 16.02.1969, DEKANI, DEKANI 218A, 6271 DekaniORJANA GREGORIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3RADO TOŠKAN, 03.09.1946, DEKANI, DEKANI 215, 6271 DekaniANA MARIJA KORVA IN SKUPINA VOLIVCEV
4INGRID KOCJANČIČ, 11.06.1966, DEKANI, DEKANI 136A, 6271 DekaniLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
5BISTRA PODGORNIK TONELLO, 01.10.1951, DEKANI, DEKANI 209A, 6271 DekaniANA MARIJA KORVA IN SKUPINA VOLIVCEV
6NATAŠA JANKOVIČ TOŠKAN, 01.12.1968, DEKANI, DEKANI 77, 6271 DekaniPETRA JANKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7JANEZ ZUPAN, 11.04.1936, DEKANI, DEKANI 202, 6271 DekaniSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Dekani - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TADEJA LAZAR, 12.10.1976, DEKANI, DEKANI 52A, 6271 DekaniEVGEN PEČARIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2VESNA REBEC, 01.08.1975, DEKANI, DEKANI 76N, 6271 DekaniDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Dekani - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NADJA ČMAJ, 12.06.1957, DEKANI, DEKANI 309, 6271 DekaniIVICA ŠTURMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2EMIL RE GREGORIČ, 10.11.1966, DEKANI, DEKANI 228B, 6271 DekaniTATIANA GREGORIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DARKO STEPANČIČ, 16.03.1953, DEKANI, DEKANI 267, 6271 DekaniALENKA ŠIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dekani - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RADOSLAV GOLJA, 20.10.1954, DEKANI, DEKANI 117, 6271 DekaniAKIF MILAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARIJ GREGORIČ, 27.07.1952, DEKANI, DEKANI 141, 6271 DekaniJAN GREGORIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DORICA LAPANJE, 03.11.1956, BUTARI, BUTARI 19A, 6272 GračiščeDAMJAN FRANCA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAVID HRVATIN, 22.07.1984, DVORI, DVORI 1D, 6272 GračiščeDENIS RAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER FRANCA, 04.05.1955, GRAČIŠČE, GRAČIŠČE 53, 6272 GračiščeMARINO BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN ARKO, 14.10.1958, KUBED, KUBED 56, 6272 GračiščeBOJAN JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALTER RIHTER, 05.05.1974, MOVRAŽ, MOVRAŽ 83A, 6272 GračiščeVALTER RIHTER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON BEMBIČ, 10.09.1984, POLETIČI, POLETIČI 1A, 6272 GračiščeJAKOB SEVER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN RAŽMAN, 08.07.1978, POPETRE, POPETRE 1A, 6272 GračiščeTANJA RAŽMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ MAŠALIN, 10.12.1975, SOČERGA, SOČERGA 11, 6272 GračiščeLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2DEJAN JAKAC, 18.05.1983, LUKINI, LUKINI 19, 6272 GračiščeJANKO GREGORIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT BABIČ, 12.11.1972, SMOKVICA, SMOKVICA 22, 6272 GračiščeSONJA BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VINKO ZUPANČIČ, 22.04.1956, PISARI, PISARI 5, 6272 GračiščeDONATA UGRIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO PERKLIČ, 09.04.1981, TREBEŠE, TREBEŠE 24, 6272 GračiščeURŠKA KLANČAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 12

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRAN TRIPAR, 05.10.1965, SOKOLIČI, SOKOLIČI 4, 6272 GračiščeTANJA ŽIVEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gračišče - VOLILNA ENOTA 13

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUKA STEGEL, 06.11.1982, ZABAVLJE, ZABAVLJE 14A, 6272 GračiščeDRAGO MARSIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gradin - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON MARKEŽIČ, 07.03.1977, PREGARA, PREGARA 28 G, 6272 GračiščeDARIJO MARKEŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2DAVID JAKAC, 02.07.1991, PREGARA, PREGARA 38, 6272 GračiščeDARIJO MARKEŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MARTINA VEŽNAVER, 23.04.1978, PREGARA, PREGARA 34 A, 6272 GračiščeDARIJO MARKEŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gradin - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAMANTA PETRAK, 07.02.1980, ABITANTI, ABITANTI 14, 6272 GračiščeRADENKO JUGOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2VALTER JUGOVAC, 11.10.1967, GRADIN, GRADIN 12A, 6272 GračiščeRADENKO JUGOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
3KSENIJA GLIHA, 12.06.1976, BREZOVICA PRI GRADINU, BREZOVICA PRI GRADINU 26, 6272 GračiščeJOŠKO MEZGEC IN SKUPINA VOLIVCEV
4SEBASTJAN ŠAULE, 27.03.1984, SIRČI, SIRČI 10, 6272 GračiščeJOŠKO MEZGEC IN SKUPINA VOLIVCEV
5KLAVDIJO ŠAVRON, 25.03.1957, GRADIN, GRADIN 1A, 6272 GračiščeRADENKO JUGOVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
6MARTIN PERIČ, 25.10.1994, ABITANTI, ABITANTI 10, 6272 GračiščeJOŠKO MEZGEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Gradin - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NATAŠA RADIN, 27.01.1978, TOPOLOVEC, TOPOLOVEC 17A, 6272 GračiščeMIRAN RADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARINO BEMBIČ, 06.07.1959, TOPOLOVEC, TOPOLOVEC 24, 6272 GračiščeMIRAN RADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
3ANDREJ VULIĆ, 17.12.1979, ŽERNJOVEC, TOPOLOVEC 12, 6272 GračiščeMARINO BOŠKIN IN SKUPINA VOLIVCEV
4ESTER BOŠKIN, 15.01.1969, KOROMAČI-BOŠKINI, KOROMAČI-BOŠKINI 11, 6272 GračiščeMARINO BOŠKIN IN SKUPINA VOLIVCEV
5MANJA VRENKO, 15.07.1967, HRVOJI, TOPOLOVEC 29, 6272 GračiščeMARINO BOŠKIN IN SKUPINA VOLIVCEV
6SLAVIMIR KOCJANČIČ, 15.01.1955, BELVEDUR, BELVEDUR 2, 6272 GračiščeMIRAN RADIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrvatini - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TOMAŽ PUSTOTNIK, 12.12.1974, BARIŽONI, BARIŽONI 14, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2IRENA POROPAT, 31.08.1958, BARIŽONI, BARIŽONI 14, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANA NADOH, 31.07.1987, KOLOMBAN, KOLOMBAN 5B, 6280 Ankaran - AncaranoLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
5MARTIN NEDOH, 20.12.1990, KOLOMBAN, KOLOMBAN 3D, 6280 Ankaran - AncaranoLEVICA
6SAMANTHA ORLANDO, 09.09.1975, KOLOMBAN, KOLOMBAN 25, 6280 Ankaran - AncaranoLEVICA
7MARJAN STROPNIK, 12.09.1951, HRVATINI, HRVATINI 116, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8TINA KOMEL, 13.04.1980, HRVATINI, HRVATINI 7, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9EGIDIO GRABAR, 31.01.1956, HRVATINI, HRVATINI 5, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
10MARTA VRČON KOMEL, 27.06.1953, HRVATINI, HRVATINI 7, 6280 Ankaran - AncaranoMILAN MATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Hrvatini - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROMAN ŠAPLA, 16.12.1947, HRVATINI, HRVATINI 216, 6280 Ankaran - AncaranoVESNA BERTOK IN VOLIVCI
2DENIS UDOVIČ, 07.02.1970, HRVATINI, HRVATINI 134, 6280 Ankaran - AncaranoLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
3PATRICIJA ZONTA, 24.05.1967, HRVATINI, HRVATINI 141, 6280 Ankaran - AncaranoLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
4RAJKO GORUP, 22.03.1956, HRVATINI, HRVATINI 212, 6280 Ankaran - AncaranoVESNA BERTOK IN VOLIVCI
5DIJANA AVDIČ, 05.05.1961, HRVATINI, HRVATINI 209B, 6280 Ankaran - AncaranoVESNA BERTOK IN VOLIVCI

Krajevna skupnost - Hrvatini - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ADRIANA KUŠTRIN, 23.09.1962, HRVATINI - CREVATINI, HRVATINI - CREVATINI 127, 6280 Ankaran - AncaranoMARIA PIA CASAGRANDE IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIA PIA CASAGRANDE E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANKO BRŽAN, 07.05.1958, BABIČI, BABIČI 2, 6273 MarezigeOLJKA
2MAVRICIJO KOŠANC, 09.10.1968, BABIČI, BABIČI 34A, 6273 MarezigeFABIO BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3NEVIJ ŠERGON, 31.01.1959, BABIČI, BABIČI 61, 6273 MarezigeNIVES ŠERGON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TOMAŽ UDOVIČ, 07.07.1980, MAREZIGE, MAREZIGE 57A, 6273 MarezigeBORIS UDOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEN BABIČ, 15.08.1971, MAREZIGE, MAREZIGE 59B, 6273 MarezigeMILIVOJ ČOTAR IN SKUPINA VOLIVCEV
3SAŠO ČEHOVIN, 13.04.1980, MAREZIGE, MAREZIGE 14, 6273 MarezigeVILI PLAHUTA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZVEZDAN DOBRINJA, 21.11.1953, LOPAR, LOPAR 18, 6273 MarezigeDEAN JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2UROŠ ŽELEZNIK, 01.10.1980, LOPAR, LOPAR 36A, 6273 MarezigeLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ELIZABET BORDON, 30.12.1987, MONTINJAN, MONTINJAN 7A, 6273 MarezigeDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2BOŠTJAN ČOK, 18.03.1982, MONTINJAN, MONTINJAN 1A, 6273 MarezigeMARINO GRADIJANAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO BOČAJ, 11.01.1955, BOČAJI, BOČAJI 8A, 6273 MarezigeSTOJANA BOČAJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Marezige - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FABIJO JERMAN, 05.03.1968, TRSEK, TRSEK 1A, 6273 MarezigeLIDIJA JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pobegi-Čežarji - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VESNA BABIČ, 20.07.1979, ČEŽARJI, OLJARSKA POT 2, 6276 PobegiVIDO PERŠOLJA IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARIO VATOVEC, 06.11.1956, ČEŽARJI, POT ELVIRE VATOVEC 10, 6276 PobegiVIDO PERŠOLJA IN SKUPINA VOLIVCEV
3IVAN MARJON, 24.06.1950, ČEŽARJI, DANIJELOVA ULICA 8, 6276 PobegiVIDO PERŠOLJA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pobegi-Čežarji - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR MIHALIČ, 06.03.1976, POBEGI, NOVO NASELJE 5A, 6276 PobegiNATAŠA TRSTENJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2DORJAN POBEGA, 21.02.1968, POBEGI, FRENKOVA CESTA 7, 6276 PobegiDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3IZTOK NECMESKAL, 18.07.1984, POBEGI, IZVIDNIŠKA CESTA 9A, 6276 PobegiLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
4MIRELA LEBAN, 25.12.1954, POBEGI, FRENKOVA CESTA 5B, 6276 PobegiNATAŠA TRSTENJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pobegi-Čežarji - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRKO MIKLAVČIČ, 30.07.1947, POBEGI, CESTA NA ŽANEJ 9, 6276 PobegiMARJAN GRIŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
2MAJDA SANTIN BAŽEC, 08.10.1947, POBEGI, FRENKOVA CESTA 4, 6276 PobegiMARJAN GRIŽON IN SKUPINA VOLIVCEV
3EVELINA PALČIČ, 25.03.1963, POBEGI, CESTA NA ŽANEJ 3, 6276 PobegiMARJAN GRIŽON IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pobegi-Čežarji - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUKA ŠIK, 16.05.1977, POBEGI, CESTA NA RIŽANO 10, 6276 PobegiDAVID MIRČETIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
2ORJANO MUŽENIČ, 14.04.1980, POTOK, POTOK 5, 6276 PobegiRUDI MUŽENIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAVOR KOCJANČIČ, 10.12.1981, KOCJANČIČI, KOCJANČIČI 5A, 6276 PobegiKRISTJAN ŠKORJA IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJA BENČINA, 07.06.1960, KAVALIČI, KAVALIČI 14, 6276 PobegiECIO JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2ADRIJANA BABIČ, 29.09.1986, KAVALIČI, KAVALIČI 6, 6276 PobegiVESNA BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"
3VALTER KODARIN, 20.11.1959, SVETI ANTON, KAVALIČI 24, 6276 PobegiOLJKA
4ALEKSANDER METLIKA, 21.04.1990, KAVALIČI, KAVALIČI 28, 6276 PobegiKLAVDIJ METLIKA IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"
5ŽIGA GULIČ, 14.03.1979, SVETI ANTON, KLANEC 14, 6276 PobegiŽIGA GULIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6DEAN MARKEŽIČ, 27.01.1968, ŠKOFARJI, ŠKOFARJI 16, 6276 PobegiDEAN MARKEŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7ECIO JERMAN, 19.09.1959, KAVALIČI, KAVALIČI 10, 6276 PobegiECIO JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBIN JERMAN, 29.01.1976, SVETI ANTON, KORTINA 1, 6276 PobegiVOJKO ERZETIČ IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"
2DARKO GRGIČ, 22.11.1961, DVORI, DVORI 1A, 6276 PobegiDARKO GRGIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MITJA CUNJA, 18.08.1978, SVETI ANTON, ŠUŠTETI 13, 6276 PobegiSONJA TERČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4MOJCA ERZETIČ, 15.06.1985, SVETI ANTON, KORTINA 2A, 6276 PobegiVOJKO ERZETIČ IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRUNO MEDICA, 16.12.1940, BOŠKARJI, BOŠKARJI 5, 6276 PobegiBRUNO MEDICA IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEŠ CEPAK, 18.02.1980, VRTINE, VRTINE 9, 6276 PobegiMIRJANA TAVČAR IN SKUPINA VOLIVCEV "ZA SPLOŠNO AMBULANTO V SV. ANTONU"

Krajevna skupnost - Sv. Anton - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANIMIR GASPARINI, 06.11.1955, GREGORIČI, GREGORIČI 25, 6276 PobegiBRANIMIR GASPARINI IN SKUPINA VOLIVCEV
2IVO ŠTOKOVIČ, 30.04.1976, GREGORIČI, GREGORIČI 41, 6276 PobegiLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
3BOGDAN KAVREČIČ, 21.01.1957, TOMAŽIČI, TOMAŽIČI 8, 6276 PobegiBOGDAN KAVREČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4IVAN PAVLIČ, 06.09.1946, POBEGI, TOMAŽIČI 17, 6276 PobegiOLJKA
5ALEŠ CUNJA, 19.11.1980, FIKONI, FIKONI 16, 6276 PobegiZMAGO CUNJA IN SKUPINA VOLIVCEV
6ALJOŠA GORJUP, 08.09.1991, SVETI ANTON, TURKI 20, 6276 PobegiLEVICA

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TEA DŽANANOVIČ, 19.12.1988, KOPER, PARTIZANSKA 17E, 6000 Koper - CapodistriaMATJAŽ BENEDETTI IN SKUPINA VOLIVCEV
2IGOR BENEDETTI, 23.05.1957, KOPER, VANGANELSKA 7, 6000 Koper - CapodistriaMATJAŽ BENEDETTI IN SKUPINA VOLIVCEV
3SIMON ČOTAR, 10.05.1980, KOPER, VANGANELSKA CESTA 15C, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA
4RADOJKA BERŽAN, 16.04.1967, KOPER, CESTA MAREŽGANSKEGA UPORA 11, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5ALEKSANDER PECA, 04.12.1958, KOPER, VANGANELSKA 596, 6000 Koper - CapodistriaMATJAŽ BENEDETTI IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALAN MEDVEŠ, 27.09.1978, KOPER, GRAJSKA POT 5, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA
2BRANKO BUCAJ, 03.09.1954, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 6C, 6000 Koper - CapodistriaANTON RAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
3TEJA GRIŽON, 06.09.1977, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 16, 6000 Koper - CapodistriaANTON RAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
4LUCIANO CERIN, 12.10.1957, TRIBAN, TRIBAN 20A, 6000 Koper - CapodistriaANTON RAKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
5MOJCA HILJ TRIVIĆ, 22.12.1977, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 51, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6TAMARA MLAKAR, 14.01.1979, TRIBAN, TRIBAN 26, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN FALATOV, 03.01.1946, BOŠAMARIN, BOŠAMARIN 21E, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2TATJANA ANTONČIČ, 20.12.1945, KAMPEL, KAMPEL 1M, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3DAVOR BRIŠEVAC, 28.06.1980, KAMPEL, KAMPEL 5N, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
4PETRA GUNJAČ, 18.05.1979, KAMPEL, KAMPEL 5N, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
5BOJAN BREMEC, 19.10.1968, KAMPEL, KAMPEL 2B, 6000 Koper - CapodistriaJERNEJ TORKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
6ANŽE NOVINEC, 22.02.1985, KAMPEL, KAMPEL 5C, 6000 Koper - CapodistriaJERNEJ TORKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
7TJAŠA ŠKERLIČ, 16.04.1972, KAMPEL, KAMPEL 90, 6000 Koper - CapodistriaJERNEJ TORKAR IN SKUPINA VOLIVCEV
8PAVLE PLAHUTNIK, 16.06.1953, BOŠAMARIN, BOŠAMARIN 32, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDRA BONIN, 24.09.1968, MANŽAN, MANŽAN 59, 6000 Koper - CapodistriaNIVES BONIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2DUŠKO MADŽAROVIĆ, 04.09.1967, MANŽAN, MANŽAN 13A, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NARCISO URBANAZ, 05.08.1954, BOŠAMARIN-BOSSAMARIN, BOŠAMARIN-BOSSAMARIN 52, 6000 Koper - CapodistriaMARIO STEFFE IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIO STEFFE E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALAN RADIN, 26.06.1978, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 124D, 6281 ŠkofijeMILAN VERGAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2NASIHA CVAJDIK, 16.05.1960, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 125, 6281 ŠkofijeMILAN VERGAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3BORUT SLAPNIK, 12.05.1970, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 125H, 6281 ŠkofijeMILAN VERGAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4DAVID TROŠT, 10.03.1978, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 39H, 6281 ŠkofijeMAŠA MICULINIČ TROŠT IN SKUPINA VOLIVCEV
5MATJAŽ KOPRIVEC, 27.12.1977, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 39D, 6281 ŠkofijeBRIGITA KOPRIVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
6BOŠTJAN BRATOŽ, 06.06.1983, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 33I, 6281 ŠkofijeBRIGITA KOPRIVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
7PETRA KAČIČ BRATOŽ, 04.04.1983, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 33I, 6281 ŠkofijeBRIGITA KOPRIVEC IN SKUPINA VOLIVCEV
8SABINA HOMJAK, 23.01.1982, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 207, 6281 ŠkofijeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
9VENANCIJ ROŽIČ, 15.05.1930, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 40E, 6281 ŠkofijeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
10MILOŠ MARKOČIČ, 19.10.1953, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 68B, 6281 ŠkofijeUROŠ TOMAŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
11DAMJAN PEČARIČ, 22.04.1972, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 173, 6281 ŠkofijeMILAN MARKOČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
12SARA ROLIČ, 10.07.1985, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 172, 6281 ŠkofijeNADJA ROLIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
13GREGOR ŽIGON, 29.06.1974, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 70 B, 6281 ŠkofijeSTOJAN ŽIGON IN SKUPINA VOLIVCEV
14GORDANA GRGIĆ, 02.01.1962, ŠKOFIJE, SPODNJE ŠKOFIJE 202, 6281 ŠkofijeNIKOLA CVETKOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VELIMIR BRKLJAČA, 16.10.1968, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 57 A, 6281 ŠkofijeDARINKA HRVATIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2RINO HRVATIN, 13.07.1955, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 42, 6281 ŠkofijeDARINKA HRVATIN IN SKUPINA VOLIVCEV
3NATAŠA REŠEK, 14.10.1970, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 95 A, 6281 ŠkofijeDARINKA HRVATIN IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANJA PLEŠINGER, 03.12.1993, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 62 B, 6281 ŠkofijeDARINKA HRVATIN IN SKUPINA VOLIVCEV
5ILONA MODIC, 16.09.1976, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 104, 6281 ŠkofijeLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
6ERIKA MARKEŽIČ KAPELJ, 07.05.1982, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 71E, 6281 ŠkofijeALJOŠA BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7GORAN VASIĆ, 12.06.1981, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 28, 6281 ŠkofijeALJOŠA BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8MELITA VASIĆ, 30.01.1983, ŠKOFIJE, ZGORNJE ŠKOFIJE 28, 6281 ŠkofijeALJOŠA BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEJA BONBEK NATEK, 21.05.1985, TINJAN, TINJAN 33, 6281 ŠkofijeTAJA BONBEK ŠTAHER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEVA TUL, 16.12.1949, PLAVJE, PLAVJE 47, 6281 ŠkofijeVOJKO ČOK IN SKUPINA VOLIVCEV
2MATJAŽ ČOK, 07.09.1981, PLAVJE, PLAVJE 6, 6281 ŠkofijeVOJKO ČOK IN SKUPINA VOLIVCEV
3MAKSIM VERGAN, 24.10.1982, PLAVJE, PLAVJE 90, 6281 ŠkofijeMARIJA VERGAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAMIAN ELER, 16.01.1972, ELERJI, ELERJI 21A, 6281 ŠkofijePAVEL ELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2DAVID DAVIDOVIČ, 01.07.1973, ELERJI, ELERJI 19A, 6281 ŠkofijeNATAŠA DAVIDOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Škofije - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALENTINA PETAROŠ JEROMELA, 27.07.1973, ŠKOFIJE, PLAVJE 109G, 6281 ŠkofijeRENATA RIZZI IN SKUPINA VOLIVCEV - RENATA RIZZI E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PATRICIJA GRIŽON, 12.08.1965, SRGAŠI, SRGAŠI 20, 6274 ŠmarjeDRAGO ŠAJN IN SKUPINA VOLIVCEV
2MONIKA CEROVAC STRANŠČAK, 08.03.1978, SRGAŠI, SRGAŠI 35A, 6274 ŠmarjeDANIEL GRIŽONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3JADRAN MIKAŠINOVIČ, 09.05.1976, GAŽON, GAŽON 4A, 6274 ŠmarjeBORIS MIKAŠINOVČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4MATEJ PEROŠA, 14.05.1983, SRGAŠI, SRGAŠI 39D, 6274 ŠmarjeDANIEL GRIŽONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5UROŠ ROJAC, 29.09.1978, GAŽON, GAŽON 63A, 6274 ŠmarjeDANIEL GRIŽONIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ MEDVED, 01.08.1976, ŠMARJE, ŠMARJE 13B, 6274 ŠmarjeFILIP KARTELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROŽANA VILER, 17.07.1956, ŠMARJE, ŠMARJE 67, 6274 ŠmarjeEDVARD VUK IN SKUPINA VOLIVCEV
3BOGDAN GLAVINA, 07.09.1973, ŠMARJE, ŠMARJE 153A, 6274 ŠmarjeEDVARD VUK IN SKUPINA VOLIVCEV
4SAMANTA UMER KANDIDO, 28.08.1973, ŠMARJE, ŠMARJE 129, 6274 ŠmarjeANDREJ KANDIDO IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUCJAN PEROŠA, 11.05.1952, POMJAN, POMJAN 44, 6274 ŠmarjeNEVEN BENČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KRISTJAN KOTERLE, 27.07.1971, KOŠTABONA, KOŠTABONA 68, 6274 ŠmarjeSANDI RAŽMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2RIHARD CUNJA, 22.01.1954, KOŠTABONA, KOŠTABONA 16, 6274 ŠmarjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUKA PUCER, 04.03.1984, PUČE, PUČE 48, 6274 ŠmarjeKATARINA HRVATIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2PETER VILER, 25.07.1980, PUČE, PUČE 34B, 6274 ŠmarjeLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHAEL GOJA, 14.01.1944, KRKAVČE, KRKAVČE 36A, 6274 ŠmarjeJERNEJ LISJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GORAN MALENIČ, 29.05.1976, GRINJAN, GRINJAN 5, 6274 ŠmarjeDAVID PRODAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2SEBASTJAN MARKEŽIČ, 31.07.1973, GRINTOVEC, GRINTOVEC 3C, 6274 ŠmarjeSTANKO PEČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDER PEROŠA, 21.01.1967, FIJEROGA, FIJEROGA 2, 6274 ŠmarjeIVAN BRAJNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1EDVARD GUNJAČ, 03.01.1951, ŠMARJE, ŽUPANČIČI 10, 6274 ŠmarjeEMANUEL JURIŠEVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Vanganel - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN KOCJANČIČ, 27.05.1950, VANGANEL, VANGANEL 2C, 6000 Koper - CapodistriaMARINO MATEJČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2TULLIO BABIČ, 28.02.1955, VANGANEL, VANGANEL 5A, 6000 Koper - CapodistriaMARINO MATEJČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DAMJAN BABIČ, 24.02.1984, VANGANEL, VANGANEL 22, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
4ANA REDEK FURLANIČ, 27.12.1966, VANGANEL, VANGANEL 28A, 6000 Koper - CapodistriaMARINO MATEJČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Vanganel - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KLAVDIJ FERFOLJA, 13.03.1964, ČENTUR, ČENTUR 28, 6000 Koper - CapodistriaKLAVDIJ FERFOLJA IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALJOŠA KOREN, 03.10.1974, ČENTUR, ČENTUR 1C, 6000 Koper - CapodistriaALJOŠA KOREN IN SKUPINA VOLIVCEV
3BORIS MAHNE, 30.01.1948, ČENTUR, ČENTUR 2D, 6000 Koper - CapodistriaRUDI SAVARIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Vanganel - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATIJA NUSDORFER, 24.02.1953, BONINI, BONINI 38A, 6000 Koper - CapodistriaDANICA GRLJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2KARMEN OLIP ZORKO, 26.05.1977, BONINI, BONINI 92A, 6000 Koper - CapodistriaDANICA GRLJ IN SKUPINA VOLIVCEV
3VILI KRMAC, 14.09.1955, BONINI, BONINI 62, 6000 Koper - CapodistriaDANICA GRLJ IN SKUPINA VOLIVCEV
4JASNA SOFTIĆ, 19.05.1970, VANGANEL, BONINI 48A, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Žusterna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUNJA CEROVAC, 06.08.1956, KOPER, LETOVIŠKA POT 14, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2RADO CEROVAC, 04.06.1959, KOPER, LETOVIŠKA POT 14A, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3ALEKSANDRA OŽBOLT, 12.05.1946, KOPER, STRMA POT 4, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4JANEZ STARMAN, 12.10.1971, KOPER, IZLETNIŠKA POT 28, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
5TINA KOČEVAR, 22.06.1984, KOPER, DOLGA REBER 33, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
6IGOR ČURIN, 06.08.1962, KOPER, KROŽNA CESTA 52, 6000 Koper - CapodistriaRUDOLF PAHOR IN SKUPINA VOLIVCEV
7ŠPELA JERMAN, 18.11.1982, KOPER, STRMA POT 1, 6000 Koper - CapodistriaRUDOLF PAHOR IN SKUPINA VOLIVCEV
8IGOR VUČIČ, 23.04.1959, KOPER, DOLGA REBER 2, 6000 Koper - CapodistriaRUDOLF PAHOR IN SKUPINA VOLIVCEV
9DRAGOSLAVA KRALJ, 19.02.1948, KOPER, STRMA POT 3, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA

Krajevna skupnost - Žusterna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC GORIŠEK, 16.11.1950, KOPER, ŠOLSKA ULICA 32, 6000 Koper - CapodistriaFRANC GORIŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2PATRICIJA KRMAC, 23.09.1973, KOPER, SONČNA ULICA 1, 6000 Koper - CapodistriaFRANC GORIŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOSIP MAJSTOROVIČ, 10.07.1981, KOPER, KOZLOVIČEVA ULICA 1, 6000 Koper - CapodistriaFRANC GORIŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Žusterna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN AGOSTINI PREGELJ, 17.06.1987, KOPER, KVEDROVA CESTA 9, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2PATRIK PEROŠA, 31.05.1976, KOPER, KVEDROVA CESTA 1, 6000 Koper - CapodistriaDAVID KAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MOJCA DREU, 17.05.1960, KOPER, IZLETNIŠKA POT 37, 6000 Koper - CapodistriaDAVID KAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4DAVID KAVČIČ, 14.08.1962, KOPER, BEBLERJEVA ULICA 12, 6000 Koper - CapodistriaDAVID KAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5VESNA ŠTUKLEK, 16.06.1976, KOPER, KROŽNA CESTA 12, 6000 Koper - CapodistriaDAVID KAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Žusterna - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FULVIO RICHTER, 25.01.1950, KOPER-CAPODISTRIA, KROŽNA CESTA-STRADA CIRCOLARE 67, 6000 Koper - CapodistriaNEVENKA RICHTER IN SKUPINA VOLIVCEV / NEVENKA RICHTER E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DJORDJO ŠMITRAN, 23.06.1954, KOPER, DOLINSKA CESTA 3G, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2DEJAN ZRNIČ, 08.04.1978, KOPER, ŠMARSKA CESTA 78, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3LEON FURLANIČ, 23.10.1996, KOPER, DOLINSKA CESTA 3B, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4VIKTORIJA PECELJ, 10.06.1962, KOPER, ULICA GENERALA LEVIČNIKA 8A, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LADA KOS, 29.12.1961, KOPER, SEMEDELA 75, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2BORIS ORAŽEM, 21.07.1963, KOPER, OLJČNA POT 24C, 6000 Koper - CapodistriaALJOŠKA ORAŽEM IN SKUPINA VOLIVCEV
3SLOBODAN POPOVIĆ, 03.05.1944, KOPER, ULICA GENERALA LEVIČNIKA 60G, 6000 Koper - CapodistriaDRAGICA POPOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC MAHNE, 23.09.1948, KOPER, CESTA NA MARKOVEC 17, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1REBEKA GRBIĆ, 30.11.1990, OLMO, OLJČNA POT 6, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERNEJ FILIPČIČ, 15.11.1975, KOPER, CESTA NA MARKOVEC 5, 6000 Koper - CapodistriaLAURA FILIPČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ĐORĐO ĆULIBRK, 06.05.1948, KOPER, CESTA NA MARKOVEC 3, 6000 Koper - CapodistriaĐORĐO ČULIBRK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Olmo-Prisoje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1CORRADO CIMADOR, 20.03.1964, KOPER-CAPODISTRIA, CESTA NA MAROKVEC-STRADA PER MONTE 11, 6000 Koper - CapodistriaCLAUDIO GEISSA IN SKUPINA VOLIVCEC / CLAUDIO GEISSA E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Za gradom - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1EMIN TABAKOVIĆ, 05.05.1959, KOPER, ULICA SERGEJA MAŠERE 5, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2SANDI LAZAR, 25.04.1964, KOPER, ULICA SERGEJA MAŠERE 9, 6000 Koper - CapodistriaMATIJA JAKŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3ELEONORA KRKAČ, 27.07.1956, KOPER, ULICA VENA PILONA 6, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA

Krajevna skupnost - Za gradom - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDENKA ŠUKALO, 07.10.1953, KOPER, ULICA VENA PILONA 14, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2MAJA FURLANIČ, 16.05.1981, KOPER, ULICA ZA GRADOM 13, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
3NATAŠA MILAVEC, 19.11.1966, KOPER, ULICA ZA GRADOM 15A, 6000 Koper - CapodistriaRINO ČERNEKA IN SKUPINA VOLIVCEV
4ELVIR LOVIĆ, 21.04.1963, KOPER, ULICA VENA PILONA 8, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA

Krajevna skupnost - Za gradom - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA BOGATAJ KRIVEC, 04.02.1964, KOPER, BENČIČEVA ULICA 2C, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
2KATJA DIRAKA REHAK, 10.05.1974, KOPER, CESTA NA MARKOVEC 65, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Za gradom - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GIANFRANCO STANCICH, 20.12.1969, KOPER-CAPODISTRIA, CESTA BORCEV-STRADA DEI COMBATTENTI 63, 6000 Koper - CapodistriaMOJCA STANCICH IN SKUPINA VOLIVCEC / MOJCA STANCICH E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Koper - Center - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS STEPANČIČ, 15.03.1948, KOPER, ULICA AGRARNE REFORME 16, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2ZVONKO JENKO, 03.04.1961, KOPER, ULICA PRI VELIKIH VRATIH 30, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3IRENA URBIČ, 17.10.1952, KOPER, TUMOVA ULICA 2, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA
4JADRANKO ČALIJA, 20.08.1953, KOPER, ULICA AGRARNE REFORME 8A, 6000 Koper - CapodistriaLEVICA
5VLASTA LEDI, 12.12.1942, KOPER, KIDRIČEVA ULICA 42, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6IVKA LAZAR, 08.07.1940, KOPER, ŽUPANČIČEVA ULICA 9, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7IZTOK MAVRIČ, 09.03.1958, KOPER, NAZORJEV TRG 3A, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
8SARA KRIŽMAN, 05.10.1984, KOPER, GARIBALDIJEVA ULICA 16, 6000 Koper - CapodistriaSARA KRIŽMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
9SAVO RISTIĆ, 16.07.1940, KOPER, PRISTANIŠKA ULICA 43, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV
10KATARINA PEGAN, 09.10.1965, KOPER, SANTORIJEVA 4, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV
11LUKA JURI, 13.05.1977, KOPER, ČEVLJARSKA ULICA 8, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV
12MARINA PIRJEVEC, 09.05.1969, KOPER, PREŠERNOV TRG 1, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV
13MATEJ PIRJEVEC, 07.08.1993, KOPER, PREŠERNOV TRG 1, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV
14BARBARA POLJŠAK, 04.09.1971, KOPER, SANTORIJEVA 2, 6000 Koper - CapodistriaNINA KRIVEC RUDOLF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Koper - Center - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILAN ĐUKIĆ, 08.09.1970, KOPER, ULICA OB STRELSKEM JARKU 2, 6000 Koper - CapodistriaZDRAVKO SAVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MIRJANA ZIRALDO, 05.10.1954, KOPER, BOŠADRAGA 8, 6000 Koper - CapodistriaZDRAVKO SAVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
3DAVOR MALIĆ, 11.11.1976, KOPER, BAZOVIŠKA ULICA 5A, 6000 Koper - CapodistriaZDRAVKO SAVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
4NADA MALIĆ, 02.07.1980, KOPER, BAZOVIŠKA ULICA 5A, 6000 Koper - CapodistriaZDRAVKO SAVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
5DAVOR TOMLJANOVIĆ, 22.06.1979, KOPER, FERRARSKA ULICA 17, 6000 Koper - CapodistriaZDRAVKO SAVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
6ROMEO PALČIČ, 27.12.1974, KOPER, VOJKOVO NABREŽJE 14, 6000 Koper - CapodistriaROMEO PALČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7MATEJA ŠUKALO, 03.03.1985, KOPER, KMEČKA ULICA 9, 6000 Koper - CapodistriaROMEO PALČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8SLAVOJKA VUKOJEVIĆ, 23.11.1960, KOPER, VOJKOVO NABREŽJE 22, 6000 Koper - CapodistriaROMEO PALČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9BLANČI KLEMENČIČ, 18.11.1949, KOPER, GORIŠKA ULICA 20, 6000 Koper - CapodistriaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
10VIDA GRAČNAR, 06.05.1957, KOPER, BURLINOVA ULICA 1, 6000 Koper - CapodistriaOLJKA
11RAMIZ KAMENČIĆ, 19.03.1959, KOPER, DESTRADIJEV TRG 6, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
12MERISA ZUKIĆ, 28.06.1965, KOPER, LEVJA ULICA 3, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
13ESMINA DEDIĆ, 07.03.1957, KOPER, BAZOVIŠKA ULICA 4, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Koper - Center - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERTO COLUSSI, 22.01.1950, KOPER-CAPODISTRIA, TUMOVA ULICA-VIA TUMA 12, 6000 Koper - CapodistriaSARA COLUSSI IN SKUPINA VOLIVCEV / SARA COLUSSI E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Semedela - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PATRIK KOCJANČIČ, 08.10.1974, KOPER, GRADNIKOVA 7, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2BORIS MAZOVEC, 10.07.1944, KOPER, VELUŠČKOVA ULICA 13, 6000 Koper - CapodistriaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3SONJA PERC, 07.02.1959, KOPER, GRADNIKOVA 4I, 6000 Koper - CapodistriaSONJA PERC IN SKUPINA VOLIVCEV
4ERIK KÖNIG, 21.03.1988, KOPER, ULICA II. PREKOMORSKE BRIGADE 68, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
5TINA ČOK, 21.02.1981, KOPER, ERJAVČEVA ULICA 24, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
6BORUT MALEŠEVIČ, 09.06.1979, KOPER, JENKOVA ULICA 7, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
7ERIKA ČOK, 30.03.1981, KOPER, KOVAČIČEVA ULICA 11, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
8JOŽEF ROMAN RUPNIK, 28.02.1948, KOPER, KLARIČEVA ULICA 8, 6000 Koper - CapodistriaLAB - LISTA ALEŠA BRŽANA
9MARKO ŠTRKALJ, 02.11.1974, KOPER, KOVAČIČEVA ULICA 16, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
10INA BANDELJ, 15.05.1979, KOPER, VEGOVA ULICA 13, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
11MATEJ PEVC, 26.07.1997, KOPER, VELUŠČKOVA 2, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
12BOJANKA ULE, 25.01.1950, KOPER, ERJAVČEVA 20, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV
13LIVIJANA RADOVČIČ, 25.08.1959, KOPER, ROZMANOVA 48, 6000 Koper - CapodistriaMARKO ŠTRKALJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Semedela - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TANJA VELKAVRH, 30.06.1968, KOPER, KLARIČEVA ULICA 11, 6000 Koper - CapodistriaDANIJEL KORADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEN ČRLENEC, 24.02.1983, KOPER, PUNTARJEVA 11, 6000 Koper - CapodistriaDANIJEL KORADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
3SANDRA GRBEC, 28.10.1983, KOPER, PUNTARJEVA 11, 6000 Koper - CapodistriaDANIJEL KORADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
4SIMON KOCJANČIČ, 11.07.1976, KOPER, CESTA NA MARKOVEC 2A, 6000 Koper - CapodistriaDANIJEL KORADIN IN SKUPINA VOLIVCEV
5DANIJEL KORADIN, 07.08.1974, KOPER, PUNTARJEVA 17, 6000 Koper - CapodistriaDANIJEL KORADIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Semedela - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MANUEL JENKO, 13.02.1985, KOPER-CAPODISTRIA, ISTRSKA CESTA-STRADA DELL'ISTRIA 61, 6000 Koper - CapodistriaMILENA UGRIN ČALIJA IN SKUPINA VOLIVCEV - MILENA UGRIN ČALIJA E GRUPPO DI ELETTORI

Krajevna skupnost - Zazid - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANJA KRAMASTETER, 06.12.1990, ZAZID, ZAZID 27A, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
2VLADO ŠVAB, 15.02.1964, ZAZID, ZAZID 3, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
3IRIS ŠVAB, 15.12.1980, ZAZID, ZAZID 22, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
4PETER ŠVAB, 20.07.1987, ZAZID, ZAZID 27, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
5KATJA MARSETIČ, 21.12.1968, ZAZID, ZAZID 31, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
6DEJAN ŠVAB, 28.07.1990, ZAZID, ZAZID 3, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV
7GREGOR ŠVAB, 15.01.1984, ZAZID, ZAZID 31D, 6275 Črni KalSONJA RAJH IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Podgorje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDENKA ANDREJAŠIČ, 13.01.1972, PODGORJE, PODGORJE 8, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOSIP SEKULOSKI, 19.03.1954, PODGORJE, PODGORJE 23, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOŽEF ROJC, 14.10.1958, PODGORJE, PODGORJE 34, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4ANJA ŠKERJANC, 20.07.1976, PODGORJE, PODGORJE 10A, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5GORAN SEKULOSKI, 07.11.1976, PODGORJE, PODGORJE 23, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6EDVIN NAGY, 09.10.1968, PODGORJE, PODGORJE 5, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7ANGELCA BAN, 03.08.1962, PODGORJE, PODGORJE 10B, 6216 PodgorjeJOŽEF ANDREJAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8CVETO FLORIJAN STANONIK, 22.04.1948, PODGORJE, PODGORJE 4b, 6216 PodgorjeOLJKA

Krajevna skupnost - Rakitovec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN ROŽAC, 24.05.1958, RAKITOVEC, RAKITOVEC 4, 6275 Črni KalDUŠAN ROŽAC IN SKUPINA VOLIVCEV
1IGOR MIKLAVČIČ, 23.12.1959, RAKITOVEC, RAKITOVEC 6A, 6275 Črni KalMARJAN MIKLAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
1ANJA ROŽAC, 12.08.1991, RAKITOVEC, RAKITOVEC 27, 6275 Črni KalDUŠAN ROŽAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2ADELA ROŽAC, 12.07.1966, RAKITOVEC, RAKITOVEC 11, 6275 Črni KalDUŠAN ROŽAC IN SKUPINA VOLIVCEV
3MITJA ŽIGANTE, 05.08.1979, RAKITOVEC, RAKITOVEC 58, 6275 Črni KalDUŠAN ROŽAC IN SKUPINA VOLIVCEV
4JAKA ROŽAC, 12.03.1989, RAKITOVEC, RAKITOVEC 11, 6275 Črni KalRADO ŽIGANTE IN SKUPINA VOLIVCEV
5JANI ROŽAC, 11.05.1990, RAKITOVEC, RAKITOVEC 11A, 6275 Črni KalRADO ŽIGANTE IN SKUPINA VOLIVCEV
6NIKA BARUCA, 21.04.1995, RAKITOVEC, RAKITOVEC 11, 6275 Črni KalRADO ŽIGANTE IN SKUPINA VOLIVCEV
8VALTER MIKLAVČIČ, 23.09.1955, RAKITOVEC, RAKITOVEC 37, 6275 Črni KalMIRJAN MIKLAVČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9MARJAN ROŽAC, 31.12.1956, RAKITOVEC, RAKITOVEC 74, 6275 Črni KalDUŠAN ROŽAC IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.