Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA KOČEVJE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAJDA KLEPAC, 28.06.1943, KOČEVJE, LJUBLJANSKA CESTA 41, 1330 KočevjeJOŽE RAČKI IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN COREL, 08.11.1982, KOČEVJE, PRI UNIONU 41, 1330 KočevjeFRANC ŽGAJNAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE CORL, 11.09.1958, KOČEVJE, LJUBLJANSKA CESTA 9, 1330 KočevjeJOŽE COREL ML. IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAMO ROVTAR, 20.10.1986, KOČEVJE, ROŽNA ULICA 12, 1330 KočevjeDOMIJANA ROVTAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAŠA GRIL, 17.09.1964, KOČEVJE, TOMŠIČEVA ULICA 19, 1330 KočevjeZVONKO PERKOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANJA JOSIPOVIČ, 13.02.1960, KOČEVJE, KIDRIČEVA ULICA 6, 1330 KočevjeDARJA OBERĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAVID SLADIČ, 03.12.1986, KOČEVJE, TESARSKA ULICA 2, 1330 KočevjeALOJZIJ SLADIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUKA BUTALA, 22.12.1987, KOČEVJE, TRG ZBORA ODPOSLANCEV 80, 1330 KočevjeANDREJA BUTALA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR MARINČIČ, 08.04.1965, KOČEVJE, ULICA VERONIKE DESENIŠKE 16, 1330 KočevjeMETA MARINČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALOJZIJ JANEŽIČ, 25.06.1952, KOČEVJE, PODGORSKA ULICA 51 C, 1330 KočevjeMARJAN VLAŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ PALMAN, 29.09.1960, KOČEVJE, NABREŽJE 24, 1330 KočevjeMARTINA KUK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 12

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANA JANEŽIČ, 17.10.1977, KOČEVJE, TRATA XIII 10, 1330 KočevjeDIANA PAVLIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevje-mesto - VOLILNA ENOTA 13

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TADEJ TKALEC, 22.08.1979, KOČEVJE, MAHOVNIK 20, 1330 KočevjeRUDI MÜLLER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ MOVRIN, 20.02.1980, KOČEVJE, ROZMANOVA ULICA 16 A, 1330 KočevjeLEON BEHIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RAJMUND KAPŠ, 19.05.1967, KOČEVJE, ŠALKA VAS 160, 1330 KočevjeBRANKO KOCJAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ CAR, 06.05.1971, KOČEVJE, ŽELJNE 13, 1330 KočevjeMAJDA VIDRIH IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDRA SABO, 11.04.1984, KOČEVJE, KLINJA VAS 80, 1330 KočevjeSVEN SABO IN SKUPINA VOLIVCEV
1DEJAN PERŠ, 13.07.1986, KOČEVJE, KLINJA VAS 32, 1330 KočevjeGAŠPER ŠOLAJA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DEJAN GYOREK, 29.05.1986, KOČEVJE, CVIŠLERJI 24, 1330 KočevjeALEŠ TOMŠIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VLADO OBERSTAR, 30.08.1970, KOČEVJE, TURJAŠKO NASELJE 8, 1330 KočevjeBOJAN MARINČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šalka vas - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE KURE, 08.12.1945, KOČEVJE, MAČKOVEC 7, 1330 KočevjeMARIJA HORVAT IN SKUPINA VOLIVCE

Krajevna skupnost - Kočevska Reka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GORDANA NAGLIĆ, 03.10.1971, KOČEVSKA REKA, KOČEVSKA REKA 2, 1338 Kočevska RekaBLAŽENKO ŠTIMAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2CVETKA PAVLOVIČ, 29.01.1972, KOČEVSKA REKA, KOČEVSKA REKA 56, 1330 KočevjeBLAŽENKO ŠTIMAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevska Reka - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN SRDINŠEK, 12.11.1968, KOČEVSKA REKA, GORNJA BRIGA 3, 1338 Kočevska RekaVINKO ŠKOFIC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevska Reka - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS VUKAN, 21.05.1968, KOČEVSKA REKA, MORAVA 13 A, 1338 Kočevska RekaELVIS RAJŠEL IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARJAN PAJNIČ, 07.12.1950, KOČEVSKA REKA, MORAVA 2 A, 1338 Kočevska RekaELVIS RAJŠEL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevska Reka - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TEA CIMPRIČ, 12.08.1989, KOČEVSKA REKA, ŠTALCERJI 7 A, 1338 Kočevska RekaBOŠTJAN CIMPRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2SAŠKA ROGAN, 03.11.1990, KOČEVSKA REKA, ŠTALCERJI 7, 1338 Kočevska RekaBOŠTJAN CIMPRIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kočevska Reka - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN JEŠELNIK, 11.11.1955, KOČEVSKA REKA, NOVI LAZI 22, 1338 Kočevska RekaGOJIMIR POJE IN SKUPINA VOLIVCEV
2SONJA ŠERCER, 17.08.1961, KOČEVJE, NOVI LAZI 16 A, 1338 Kočevska RekaGOJIMIR POJE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATJAŽ ROBIČ, 11.07.1968, STARA CERKEV, GORNJE LOŽINE 9, 1332 Stara CerkevANDREJA BUTALA IN SKUPINA VOLIVCEV
1BOJAN STEVANIĆ, 11.04.1972, STARA CERKEV, DOLNJE LOŽINE 10, 1332 Stara CerkevKLEMEN JANEŽIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽICA ŠERBEC, 15.10.1960, STARA CERKEV, KOBLARJI 78, 1332 Stara CerkevCVETKO KOŠOROG IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BERNARD LAVRIČ, 08.07.1973, STARA CERKEV, SLOVENSKA VAS 41 A, 1332 Stara CerkevANTON FABJAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN JARC, 29.05.1960, STARA CERKEV, BREG PRI KOČEVJU 67, 1332 Stara CerkevFRANC MAROLT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN MAJCEN, 29.03.1972, STARA CERKEV, MLAKA PRI KOČEVJU 52 A, 1332 Stara CerkevMIRJANA ZALETELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE RAČKI, 15.12.1964, STARA CERKEV, STARA CERKEV 15, 1332 Stara CerkevRENATA RAČKI IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRA BENČINA, 25.11.1960, STARA CERKEV, KONCA VAS 18, 1332 Stara CerkevFRANC BENČINA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRAN KRIZMANIĆ, 22.06.1976, STARA CERKEV, GORENJE 51, 1332 Stara CerkevTOMAŽ ARKO IN SKUPINA VOLIVCEV
1SUZANA RAJH, 09.11.1968, STARA CERKEV, GORENJE 43, 1332 Stara CerkevTOMAŽ ARKO ML. IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Stara Cerkev - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDI BLATNIK, 17.11.1977, STARA CERKEV, POLOM 1 A, 1332 Stara CerkevEMIL BOC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Poljanska dolina ob Kolpi - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON PAVLIČ, 04.03.1985, KOČEVJE, ČEPLJE 13 A, 1330 KočevjeANICA ŠTAUDOHAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2PETER TEKAVEC, 06.06.1973, KOČEVJE, KRALJI 10, 1330 KočevjeANICA ŠTAUDOHAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Poljanska dolina ob Kolpi - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAVID KOBE, 03.03.1990, STARI TRG OB KOLPI, JELENJA VAS 7, 8342 Stari trg ob KolpiSIMONA KOBE IN SKUPINA VOLIVCEV
2NIVES RAUH, 02.09.1990, STARI TRG OB KOLPI, PREDGRAD 47, 8342 Stari trg ob KolpiSIMONA KOBE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Poljanska dolina ob Kolpi - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ MAJERLE, 21.11.1981, STARI TRG OB KOLPI, DOL 7, 8342 Stari trg ob KolpiBISERKA MAJERLE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Ivan Omerza Livold - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAVID NOVAK, 22.01.1983, DOLGA VAS, KOČEVSKA CESTA 65, 1330 KočevjeALOJZIJ PERKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOJANA PRETNER, 27.02.1975, DOLGA VAS, KOČEVSKA CESTA 51, 1330 KočevjeALOJZIJ PERKO IN SKUPINA VOLIVCEV
3ANTON REDE, 05.01.1952, DOLGA VAS, KOČEVSKA CESTA 12, 1330 KočevjeALOJZIJ PERKO IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Ivan Omerza Livold - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA VLAŠIČ BIŽAL, 17.11.1983, KOČEVJE, LIVOLD 8 A, 1330 KočevjeSILVICA ŽAGAR IN SKUPINA VOLIVCEV
1RUDOLF KORDIŠ, 25.10.1952, KOČEVJE, LIVOLD 16, 1330 KočevjeDANICA KORDIŠ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARIJA POJE, 06.02.1959, KOČEVJE, LIVOLD 28 A, 1330 KočevjeSILVICA ŽAGAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Ivan Omerza Livold - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA MIHELIČ, 27.04.1991, KOČEVJE, ČRNI POTOK 6 A, 1330 KočevjeCIRIL LOGAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Ivan Omerza Livold - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GOJKO BUNJEVAC, 01.05.1949, KOČEVJE, MOZELJ 7, 1330 KočevjeNEVENKA BUNJEVAC IN SKUPINA VOLIVCEV
1BOJAN GORŠIČ, 31.07.1960, KOČEVJE, KNEŽJA LIPA 1 A, 1330 KočevjeSAVICA KALIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
1FRANC RADI, 11.05.1952, KOČEVJE, MOZELJ 20 A, 1330 KočevjeDRAGICA ČESNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2MAJDA IRT, 28.10.1954, KOČEVJE, MOZELJ 31 A, 1330 KočevjeSAVICA KALIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2IRENA ŠAFAR, 28.08.1959, KOČEVJE, MOZELJ 24, 1330 KočevjeDRAGICA ČESNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.