Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA KOBARID
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Borjana - Podbela - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Edi Hrast, 24.03.1978, Borjana, Borjana 26, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev
2Denis Čebokli, 31.03.1976, Borjana, Borjana 45 a, 5223 BreginjBarbara Melinc in skupina volivcev
3Tadej Uršič, 23.06.1986, Borjana, Borjana 99, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev
4Miranda Lesjak, 23.09.1986, Borjana, Borjana 115, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Borjana - Podbela - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Erik Marcola, 30.07.1982, Podbela, Podbela 21, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev
2David Čušin, 02.06.1989, Podbela, Podbela 21, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev
3Danica Hrast, 19.04.1951, Podbela, Podbela 19, 5223 BreginjIrena Breškon in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Vidrih, 07.02.1973, Kred, Kred 2 a, 5222 KobaridDamjan Skočir in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danjela Skočir, 16.01.1971, Robič, Robič 16, 5222 KobaridDamjan Skočir in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesna Štih, 23.07.1954, Staro selo, Staro selo 10, 5222 KobaridFranc Jeriha in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rok Cencič, 17.04.1993, Potoki, Potoki 37 a, 5222 KobaridDamjan Skočir in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Srečko Gašperut, 09.02.1985, Breginj, Breginj 32, 5223 BreginjElizabeta Cencič in skupina volivcev
2Pavel Tonkli, 18.04.1960, Breginj, Breginj 75, 5223 BreginjMirko Bric in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Čebokli, 30.06.1953, Sedlo, Sedlo 1, 5223 BreginjElizabeta Cencič in skupina volivcev
2Roman Čebokli, 15.03.1973, Sedlo, Sedlo 44, 5223 BreginjMirko Bric in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Rozman, 03.12.1985, Stanovišče, Stanovišče 21, 5223 BreginjElizabeta Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Rosič, 24.09.1961, Logje, Logje 37 a, 5223 BreginjElizabeta Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor Cencič, 06.08.1956, Robidišče, Robidišče 3, 5223 BreginjElizabeta Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urban Rejc, 20.03.1991, Ladra, Ladra 20, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev
2Matevž Sovdat, 03.08.1992, Ladra, Ladra 9, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev
3Maja Ivančič, 30.04.1991, Ladra, Ladra 55, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rado Ivančič, 23.06.1963, Smast, Smast 45 d, 5222 KobaridSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2Vanja Valentinčič, 15.06.1973, Smast, Smast 12, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev
3Darko Smrekar, 21.08.1961, Smast, Smast 30, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Šturm, 17.12.1988, Libušnje, Libušnje 9, 5222 KobaridSebastian Cencič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Karmen Koren, 29.05.1989, Drežnica, Drežnica 16 d, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev
2Drago Lišter, 27.04.1988, Drežnica, Drežnica 16 c, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev
3Amadej Kanalec, 19.10.1991, Drežnica, Drežnica 29, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Kanalec, 31.03.1997, Drežniške Ravne, Drežniške Ravne 10 a, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev
2Tatjana Gruber, 23.10.1963, Drežniške Ravne, Drežniške Ravne 43, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Kutin, 19.04.1977, Koseč, Koseč 14 a, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Luka Šavli, 11.09.1993, Magozd, Magozd 5 a, 5222 KobaridMatej Kurinčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Livek - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Medveš, 08.10.1979, Avsa, Avsa 17, 5222 KobaridBranko Medveš in skupina volivcev
2Slavko Matelič, 10.03.1952, Livške Ravne, Livške Ravne 1, 5222 KobaridBranko Medveš in skupina volivcev
3Katarina Roš, 10.09.1946, Livek, Livek 39, 5222 KobaridBranko Medveš in skupina volivcev
4Oton Zabreščak, 30.08.1960, Jevšček, Jevšček 17, 5222 KobaridBranko Medveš in skupina volivcev
5Meta Pajer, 03.08.1982, Livek, Livek 8a, 5222 KobaridBranko Medveš in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Idrsko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojzij Mohorčič, 22.06.1951, Idrsko, Idrsko 97, 5222 KobaridMarko Miklavič in skupina volivcev
2Dušanka Muznik, 28.03.1961, Idrsko, Idrsko 116, 5222 KobaridMarko Miklavič in skupina volivcev
3Miha Stres, 14.11.1989, Idrsko, Idrsko 50 a, 5222 KobaridMarko Miklavič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Idrsko - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Ivančič, 05.02.1968, Mlinsko, Mlinsko 16 b, 5222 KobaridMarko Miklavič in skupina volivcev
2Marica Ivančič, 30.04.1959, Mlinsko, Mlinsko 10, 5222 KobaridMarko Miklavič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Trnovo ob Soči - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Matajurc, 20.02.1967, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 15 a, 5222 KobaridPeter Kutin in skupina volivcev
2Robert Kokošin, 21.01.1982, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 20, 5222 KobaridMatjaž Melinc in skupina volivcev
3Irena Melinc, 11.04.1985, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 24, 5222 KobaridMatjaž Melinc in skupina volivcev
4Milena Matajurc Terlikar, 01.06.1975, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 35, 5222 KobaridPeter Kutin in skupina volivcev
5Peter Kutin, 30.05.1983, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 59, 5222 KobaridPeter Kutin in skupina volivcev
6Teja Kranjc, 18.02.1985, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 51, 5222 KobaridMatjaž Melinc in skupina volivcev
7Marina Kranjc, 04.12.1978, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 16, 5222 KobaridMatjaž Melinc in skupina volivcev
8Andrej Školč, 25.08.1988, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 34, 5222 KobaridMatjaž Melinc in skupina volivcev
9Ingrid Čušin, 07.07.1985, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 60, 5222 KobaridPeter Kutin in skupina volivcev
10Jernej Rot, 02.02.1988, Trnovo ob Soči, Trnovo ob Soči 13, 5222 KobaridPeter Kutin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katarina Mole, 21.11.1978, Kobarid, Šarfova ulica 20, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev
2Vilma Purkart, 15.10.1958, Kobarid, Milanova ulica 1 b, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev
3Boštjan Skok, 13.12.1975, Kobarid, Šarfova ulica 20, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dani Vulikić, 09.10.1992, Kobarid, Stresova ulica 2 b, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev
2Iris Finc, 29.03.1967, Kobarid, Pri malnih 27, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev
3Matej Stres, 12.02.1976, Kobarid, Mučeniška ulica 9, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Ivančič, 21.02.1967, Svino, Svino 2 c, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Luka Volarič, 13.01.1991, Sužid, Sužid 16, 5222 KobaridDanjela Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrsno - Krn - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Braz, 25.01.1984, Vrsno, Vrsno 46 a, 5222 KobaridAljoša Mozetič in skupina volivcev
2Tjaša Gabršček, 12.11.1989, Vrsno, Vrsno 41 a, 5222 KobaridAljoša Mozetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrsno - Krn - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Lužnik, 11.05.1965, Krn, Krn 24, 5222 KobaridAljoša Mozetič in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.