Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA IVANČNA GORICA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Ambrus - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FLORJAN PERKO, 26.02.1980, AMBRUS, KAL 6, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
2MARJANA PERKO, 20.07.1980, AMBRUS, AMBRUS 21, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
3MATJAŽ TRAVNIK, 30.03.1991, AMBRUS, PRIMČA VAS 9, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
4ROBERT HOČEVAR, 22.10.1981, AMBRUS, BAKRC 6, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
5STANKO TEKAVČIČ, 09.08.1968, AMBRUS, AMBRUS 13, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
6ANICA HROVAT, 22.11.1959, AMBRUS, BREZOVI DOL 2A, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ
7METKA TRUNKELJ MIRTIČ, 03.08.1972, AMBRUS, KAMNI VRH PRI AMBRUSU 16, 1303 ZagradecSTANKO TEKAVČIČ

Krajevna skupnost - Dob pri Šentvidu - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ MEŽAN, 12.08.1960, DOB PRI ŠENTVIDU, DOB PRI ŠENTVIDU 40, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ
2JOŽICA VIRANT, 21.04.1966, DOB PRI ŠENTVIDU, DOB PRI ŠENTVIDU 19, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ
3ANDREJ PUŠLJAR, 02.03.1980, DOB PRI ŠENTVIDU, DOBR PRI ŠENTVIDU 26, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ

Krajevna skupnost - Dob pri Šentvidu - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALENTIN FORTUNA, 06.03.1976, DOB PRI ŠENTVIDU, LUČARJEV KAL 17, 1295 Ivančna GoricaJOŽE POLONČIČ
2MITJA SELAN, 05.11.1987, DOB PRI ŠENTVIDU, HRASTOV DOL 28, 1296 Šentvid pri StičniTONE OVEN

Krajevna skupnost - Dob pri Šentvidu - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATJAŽ BREGAR, 19.07.1972, DOB PRI ŠENTVIDU, SELO PRI DOBU 1, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ
2MATIC TRNOVŠEK, 24.01.1988, DOB PRI ŠENTVIDU, PODBORŠT 9A, 1296 Šentvid pri StičniMIRO UHAN

Krajevna skupnost - Dob pri Šentvidu - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SUZANA ŠIPEK, 14.12.1976, DOB PRI ŠENTVIDU, ŠKOFLJE 19, 1296 Šentvid pri StičniIVANKA ČEBULAR
2BOJAN GALE, 23.10.1978, DOB PRI ŠENTVIDU, BREG PRI DOBU 2, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ

Krajevna skupnost - Dob pri Šentvidu - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO GOLF, 02.01.1984, DOB PRI ŠENTVIDU, RDEČI KAL 4, 1296 Šentvid pri StičniJOŽE POLONČIČ

Krajevna skupnost - Ivančna Gorica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO PEČNIK, 02.08.1969, IVANČNA GORICA, JURČIČEVA ULICA 4, 1295 Ivančna GoricaANTON ROJEC
2PETER BREGAR, 31.01.1948, IVANČNA GORICA, ULICA CANKARJEVE BRIGADE 34, 1295 Ivančna GoricaBRANKO PETKOVŠEK
3ALBIN PAJEK, 15.06.1956, IVANČNA GORICA, POT V GOZD 7, 1295 Ivančna GoricaANTON KRALJ

Krajevna skupnost - Ivančna Gorica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON KRALJ, 14.11.1952, IVANČNA GORICA, TRUBARJEVA ULICA 12, 1295 Ivančna GoricaŠTEFAN NOSE
2ANICA NOSE, 16.12.1955, IVANČNA GORICA, ULICA JUŠA KOZAKA 3, 1295 Ivančna GoricaŠTEFAN NOSE
3MARIJA KEK, 06.10.1951, IVANČNA GORICA, STUDENEC 6A, 1295 Ivančna GoricaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - Ivančna Gorica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ MEHLE, 28.06.1975, IVANČNA GORICA, MLEŠČEVO 31, 1295 Ivančna GoricaANTON KRALJ
2MIHA KLOVAR, 24.06.1988, IVANČNA GORICA, MLEŠČEVO 24, 1295 Ivančna GoricaNINA ZUPANČIČ
3DRAGO KASTELIC, 30.10.1962, IVANČNA GORICA, VELIKO ČRNELO 14A, 1295 Ivančna GoricaIZTOK PIŠKUR
4IZTOK PIŠKUR, 04.06.1961, IVANČNA GORICA, VELIKO ČRNELO 5A, 1295 Ivančna GoricaVLADIMIR HOČEVAR

Krajevna skupnost - Ivančna Gorica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR BONČINA, 28.05.1961, IVANČNA GORICA, MALO HUDO 5, 1295 Ivančna GoricaIVAN STRMOLE ML.
2METODA JERAS, 12.03.1963, IVANČNA GORICA, SPODNJA DRAGA 6A, 1295 Ivančna GoricaPETER ŠTAUDOHAR
3TOMISLAV BRČAN, 01.03.1971, IVANČNA GORICA, MALO HUDO 25, 1295 Ivančna GoricaMARJAN TOMŠIČ

Krajevna skupnost - Krka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE MIŠMAŠ, 05.06.1968, KRKA, KRŠKA VAS 12, 1301 KrkaMARTIN OBLAK
2MARIJA JURCA, 01.02.1971, KRKA, KRŠKA VAS 3, 1301 KrkaMARTIN OBLAK
3JOŽE KOZINC, 28.12.1956, KRKA, KRŠKA VAS 9, 1301 KrkaMARTIN OBLAK
4ANICA KANDUS, 16.02.1958, KRKA, KRKA 55A, 1301 KrkaJANEZ PIŠKUR

Krajevna skupnost - Krka - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN FINK, 02.09.1988, KRKA, ZNOJILE PRI KRKI 8, 1301 KrkaROMAN MESTNIK
2KLEMEN OBLAK, 13.11.1986, KRKA, ZNOJILE PRI KRKI 10C, 1301 KrkaROMAN MESTNIK
3JANEZ ZUPANC, 04.03.1959, KRKA, ZNOJILE PRI KRKI 1, 1301 KrkaROMAN MESTNIK
4SREČKO GOLE, 12.08.1963, KRKA, GABROVČEC 2, 1301 KrkaDARKO PERKO
5DARJA CLEMENTE, 19.03.1968, KRKA, GABROVČEC 18D, 1301 KrkaANDREJ TOMAŽIN

Krajevna skupnost - Krka - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NATAŠA ZALETELJ, 28.02.1983, KRKA, PODBUKOVJE 8, 1301 KrkaGREGA SLAK
2MARIJAN FON, 01.11.1957, KRKA, Podbukovje 15, 1301 KrkaGREGA SLAK
3MARKO GRM, 02.10.1983, KRKA, MALE LESE 4, 1301 KrkaJOŽE URŠIČ
4TINA AHLIN, 08.11.1978, KRKA, PODBUKOVJE 5, 1301 KrkaGREGA SLAK

Krajevna skupnost - Krka - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LJUBICA ROMŠAK, 04.10.1964, KRKA, MALI KORINJ 7, 1301 KrkaFRANCI NOVAK
2VINKO MEGLEN, 01.12.1973, KRKA, LAZE NAD KRKO 15, 1301 KrkaSTANISLAV DOVEČER
3FRANCI NOVAK, 19.01.1990, KRKA, LAZE NAD KRKO 5, 1301 KrkaMARJAN ZAJC
4MARIJA KASTELIC, 05.06.1965, KRKA, VELIKI KORINJ 10, 1301 KrkaANJA PAHAR

Krajevna skupnost - Krka - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANKO PODRŽAJ, 04.11.1952, KRKA, GRADIČEK 4, 1301 KrkaSTANKO PODRŽAJ ML.
2RADOSLAV GODEC, 20.01.1956, KRKA, TREBNJA GORICA 3, 1301 KrkaIVAN GODEC
3FRANJO SKARLOVNIK, 05.03.1965, KRKA, RAVNI DOL 23, 1301 KrkaDANICA KOŽELJ

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ MARN, 22.04.1970, MEKINJE, MEKINJE NAD STIČNO 16A, 1295 Ivančna GoricaMIROSLAV TUL
2MARCOS JUAN REZELJ, 17.03.1963, MEKINJE, MEKINJE NAD STIČNO 14, 1295 Ivančna GoricaALEŠ PEČNIK
3ALEŠ PEČNIK, 08.01.1973, MEKINJE, MEKINJE NAD STIČNO 15C, 1295 Ivančna GoricaBARBARA MAVER
4ALEŠ JANEŽIČ, 05.12.1977, MEKINJE, MEKINJE NAD STIČNO 22, 1295 Ivančna GoricaFRANČIŠEK ROJEC

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN ŠTEPIC, 02.07.1981, METNAJ, DOBRAVA PRI STIČNI 1B, 1295 Ivančna GoricaBARBARA MAVER
2BARBARA MAVER, 22.05.1976, METNAJ, DOBRAVA PRI STIČNI 26A, 1295 Ivančna GoricaALEŠ PEČNIK
3ALOJZIJ PODOBNIK, 18.11.1947, METNAJ, DOBRAVA PRI STIČNI 3, 1295 Ivančna GoricaGREGOR PODOBNIK

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO PISTOTNIK, 03.08.1970, METNAJ, METNAJ 18A, 1295 Ivančna GoricaDARINKA MIGLIČ
2MIROSLAV TUL, 07.08.1951, METNAJ, METNAJ 31, 1295 Ivančna GoricaFRANČIŠEK ROJEC
3PRIMOŽ KUTNAR, 20.12.1980, METNAJ, MALA GORIČICA 6, 1295 Ivančna GoricaFRANČIŠEK ROJEC
4ROK IHAN, 25.09.1986, METNAJ, METNAJ 42, 1295 Ivančna GoricaDAVID KASTELIC
5ANDRAŽ ZOREC, 08.12.1986, METANJ, METANJ 22C, 1295 Ivančna GoricaDARINKA MIGLIČ

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON GRČMAN, 09.08.1970, METNAJ, POLJANE PRI STIČNI 14, 1295 Ivančna GoricaMIHA GENORIO

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC BERČON, 04.05.1951, METNAJ, OBOLNO 4, 1295 Ivančna GoricaRUDI HRASTOVEC

Krajevna skupnost - Metnaj - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN MOTOZ, 01.09.1975, METNAJ, DEBEČE 10, 1295 Ivančna GoricaLOJZE ŽURGA

Krajevna skupnost - Muljava - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKO GLAVAN, 04.10.1972, MULJAVA, VELIKE KOMPOLJE 15, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
2BOJANCA TOMAŽIN, 19.03.1972, MULJAVA, LEŠČEVJE 20, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
3MITJA POTISEK, 21.05.1995, MULJAVA, POTOK PRI MULJAVI 15, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
4MAG. SILVA ERJAVEC, 02.11.1976, MULJAVA, VELIKE KOMPOLJE 3, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
5MARJETA ŠKRJANEC, 06.10.1964, MULJAVA, MEVCE 7, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
6JANEZ DROBNIČ, 04.04.1962, MULJAVA, MULJAVA 56, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ
7ANTON ŠINKOVEC, 18.06.1963, MULJAVA, BOJANJI VRH 6, 1295 Ivančna GoricaJANEZ DROBNIČ

Krajevna skupnost - Sobrače - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAG. TINA LOKAR, 06.04.1991, SOBRAČE, VRH PRI SOBRAČAH 2, 1296 Šentvid pri StičniMAJDA LOKAR
2KLEMEN ZUPANČIČ, 10.07.1994, SOBRAČE, VRH PRI SOBRAČAH 5, 1296 Šentvid pri StičniMAJDA LOKAR
3MARKO KONČAR, 23.10.1981, SOBRAČE, SOBRAČE 12, 1296 Šentvid pri StičniALOJZ KONČAR
4ALOJZ KONČAR, 27.05.1970, SOBRAČE, SOBRAČE 12A, 1296 Šentvid pri StičniBARBARA VERBIČ
5BOŠTJAN ADAMLJE, 18.09.1982, SOBRAČE, SOBRAČE 7, 1296 Šentvid pri StičniBARBARA VERBIČ
6DAMJANA FAJDIGA, 01.12.1991, SOBRAČE, SELA PRI SOBRAČAH 2, 1296 Šentvid pri StičniANITA PEVEC
7ROK ADAMLJE, 18.06.1988, ŠENTVID PRI STIČNI, PUSTI JAVOR 4, 1296 Šentvid pri StičniMARJAN ADAMLJE

Krajevna skupnost - Stična - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERNEJ STRNAD, 07.03.1985, STIČNA, STIČNA 53A, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC
2PETER GNIDOVEC, 29.09.1975, STIČNA, STIČNA 38C, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC
3ANJA ŽITNIK, 29.09.1957, STIČNA, STIČNA 97, 1295 Ivančna GoricaAJDA TURK
4DANIJEL MESTNIK, 08.08.1992, STIČNA, STIČNA 69B, 1295 Ivančna GoricaTONE MESTNIK
5MATJAŽ PERKO, 25.05.1987, STIČNA, STIČNA 70B, 1295 Ivančna GoricaTONE MESTNIK

Krajevna skupnost - Stična - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JURIJ TRATAR, 18.03.1994, STIČNA, VIR PRI STIČNI 116, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC
2TOMAŽ LOVRIN, 08.03.1978, STIČNA, VIR PRI STIČNI 140, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC
3MOJCA JUREČIČ, 15.10.1978, STIČNA, VIR PRI STIČNI 137, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC

Krajevna skupnost - Stična - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARICA KOVAČIČ, 08.07.1959, STIČNA, GABRJE PRI STIČNI 3, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC
2KLEMEN CEGLAR, 10.10.1989, STIČNA, GABRJE PRI STIČNI 37, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC

Krajevna skupnost - Stična - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JAN SKUBIC, 17.06.1992, STIČNA, MALA DOBRAVA 14, 1295 Ivančna GoricaBORUT FINEC

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VOJKO URBAS, 11.04.1962, ŠENTVID PRI STIČNI, ŠENTVID PRI STIČNI 174, 1296 Šentvid pri StičniKAROLINA KASTELIC
2ALINA CUNK PERKLIČ, 18.03.1973, ŠENTVID PRI STIČNI, ŠENTVID PRI STIČNI 123/E, 1296 Šentvid pri StičniBOŠTJAN PERKLIČ
3JANEZ PERME, 12.04.1982, ŠENTVID PRI STIČNI, ŠENTVID PRI STIČNI 33, 1296 Šentvid pri StičniVOJKO URBAS

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1UROŠ MERLAK, 14.09.1972, ŠENTVID PRI STIČNI, MALE ČEŠNJICE 2C, 1296 Šentvid pri StičniJOŽICA MERLAK
2MITJA POLJŠAK, 20.01.1980, ŠENTVID PRI STIČNI, MALE ČEŠNJICE 2, 1296 Šentvid pri StičniBARBARA KUŽNIK POLJŠAK

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SILVO PRAZNIK, 18.08.1966, ŠENTVID PRI STIČNI, ŠENTPAVEL NA DOLENJSKEM 25, 1296 Šentvid pri StičniANTON MEDVED
2NADA PRIMC, 09.08.1969, ŠENTVID PRI STIČNI, ZABORŠT PRI ŠENTVIDU 1, 1296 Šentvid pri StičniDARJA STRAH
3JANEZ ŽURGA, 02.07.1978, ŠENTVID PRI STIČNI, ŠENTPAVEL NA DOLENJSKEM 32, 1296 Šentvid pri StičniSILVO PRAZNIK

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORUT PRAZNIK, 30.10.1978, ŠENTVID PRI STIČNI, RADOHOVA VAS 20, 1296 Šentvid pri StičniANDREJ ŽNIDARŠIČ
2MAGDALENA BUTKOVIČ, 16.09.1966, ŠENTVID PRI STIČNI, SELO PRI RADOHOVI VASI 8, 1296 Šentvid pri StičniTONE KASTELIC
3TOMAŽ VIDIC, 01.03.1981, ŠENTVID PRI STIČNI, RADOHOVA VAS 21, 1296 Šentvid pri StičniMATEJ ADAMLJE

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1UROŠ DEŽMAN, 15.03.1969, ŠENTVID PRI STIČNI, GLOGOVICA 23, 1296 Šentvid pri StičniKLEMEN ŽIVKOVIČ
2ALBIN VERBIČ, 12.02.1971, ŠENTVID PRI STIČNI, VELIKE PECE 30, 1296 Šentvid pri StičniPETJA MIHELIČ

Krajevna skupnost - Šentvid pri Stični - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DRAGO KASTELIC, 22.10.1967, ŠENTVID PRI STIČNI, PETRUŠNJA VAS 37, 1296 Šentvid pri StičniNEJC RUS
2NEJC RUS, 16.07.1991, ŠENTVID PRI STIČNI, PRISTAVLJA VAS 5, 1296 Šentvid pri StičniDRAGO KASTELIC

Krajevna skupnost - Temenica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERICA STOPAR, 05.08.1969, TEMENICA, TEMENICA 22C, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
2JOŽE KOTAR, 17.10.1964, TEMENICA, DOLENJA VAS PRI TEMENICI 1, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
3IGNACIJ KASTELIC, 09.01.1952, TEMENICA, PUNGERT 7, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC

Krajevna skupnost - Temenica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZVONKO ZUPANČIČ, 21.08.1970, TEMENICA, ŠENTJURJE 15, 1296 Šentvid pri StičniBARBARA ZUPANČIČ
2TOMAŽ LAVRIH, 27.03.1987, TEMENICA, VELIKE DOLE PRI TEMENICI 14, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
3DEJAN ZAJEC, 06.09.1977, TEMENICA, ŠENTJURJE 7, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
4JANEZ JAKOŠ, 04.02.1962, TEMENICA, BREG PRI TEMENICI 11, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
5NADA HRIBAR, 28.02.1957, TEMENICA, BREG PRI TEMENICI 14, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC

Krajevna skupnost - Temenica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILENA GAŠPERŠIČ, 01.07.1965, TEMENICA, BUKOVICA 15, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
2BOŠTJAN GLIHA, 11.08.1977, TEMENICA, ČAGOŠČE 4, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC
3JOŽEF GOLF, 21.02.1948, TEMENICA, ČAGOŠČE 5, 1296 Šentvid pri StičniIGNACIJ KASTELIC

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUKA ŠEME, 13.04.1954, VIŠNJA GORA, MESTNI TRG 20, 1294 Višnja GoraROK TOMAŽIN
2JOŽE GROS, 22.07.1950, VIŠNJA GORA, GRINTOVEC 21, 1294 Višnja GoraSTANISLAV POTOKAR
3MIHA MARINČIČ, 02.04.1983, VIŠNJA GORA, STARI TRG 7, 1294 Višnja GoraJOŽE MIKLAVIČ
4CECILIJA GROZNIK, 31.10.1938, VIŠNJA GORA, GRINTOVEC 5, 1294 Višnja GoraDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5EMIL PALAMAR, 26.12.1988, VIŠNJA GORA, STARI TRG 41, 1294 Višnja GoraAIDA PALAMAR
6FRANC ERJAVEC, 08.02.1949, VIŠNJA GORA, SODNIJSKA ULICA 16, 1294 Višnja GoraTOMAŽ ERJAVEC

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVKO KASTELIC, 16.04.1960, VIŠNJA GORA, PEŠČENIK 1A, 1294 Višnja GoraGAŠPER KASTELIC
2GORAZD KAHNE, 16.07.1976, VIŠNJA GORA, ŽABJEK 6, 1294 Višnja GoraVESNA KASTELIC KAHNE
3BORUT ŽNIDARŠIČ, 09.10.1977, VIŠNJA GORA, PEŠČENIK 6, 1294 Višnja GoraGREGOR ŠUŠTERŠIČ
4IGOR ŠTAMCAR, 01.10.1981, VIŠNJA GORA, CESTA TALCEV 11, 1294 Višnja GoraTJAŠA ŠTAMCAR
5ANA ZUPANČIČ LAMPRET, 14.07.1947, VIŠNJA GORA, PARTIZANSKA 13, 1294 Višnja GoraDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6JOŽEF GORŠE, 27.01.1953, VIŠNJA GORA, CESTA TALCEV 29, 1294 Višnja GoraTANJA KLARA KOVAČIČ
7VINKO BOGATAJ, 11.10.1951, VIŠNJA GORA, PARTIZANSKA CESTA 20, 1294 Višnja GoraMIRAN ULČAR

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE DREMELJ, 04.01.1959, VIŠNJA GORA, LESKOVEC 1, 1294 Višnja GoraJOŽICA DREMELJ
2RISTO BELIMEZOV, 29.12.1953, VIŠNJA GORA, VRH PRI VIŠNJI GORI 8, 1294 Višnja GoraZLATKA TURNA

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽEFA ZUPANC, 30.11.1952, VIŠNJA GORA, VELIKA DOBRAVA 2A, 1294 Višnja GoraBOJAN ZIDAR
2ALENKA KASTELIC, 25.06.1977, VIŠNJA GORA, PODSMREKA PRI VIŠNJI GORI 14, 1294 Višnja GoraNATAŠA KASTELIC
3DAMJAN MOŽINA, 03.09.1976, VIŠNJA GORA, ZGORNJA DRAGA 26, 1294 Višnja GoraFRANCI ŠUŠTARŠIČ
4JURIJ OMAHEN, 28.12.1987, VIŠNJA GORA, VELIKA DOBRAVA 10, 1294 Višnja GoraPETER ZALETELJ

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ NOVAK, 16.01.1971, VIŠNJA GORA, SPODNJE BREZOVO 8, 1294 Višnja GoraFRANC NOVAK
2MARKO JEVNIKAR, 15.07.1970, VIŠNJA GORA, SPODNJE BREZOVO 7, 1294 Višnja GoraJANEZ KASTELIC
3JANKO ZADEL, 02.01.1966, VIŠNJA GORA, DEDNI DOL 26, 1294 Višnja GoraJANEZ KOŠČAK

Krajevna skupnost - Višnja Gora - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ BERČAN, 06.04.1955, VIŠNJA GORA, NOVA VAS 5, 1294 Višnja GoraIVAN ERJAVEC

Krajevna skupnost - Zagradec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN PLUT, 09.11.1965, ZAGRADEC, FUŽINA 8A, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER
2BRANKO FERLIN, 19.12.1962, ZAGRADEC, ZAGRADEC 5, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER
3JOŽE ŠINKOVEC, 15.02.1998, ZAGRADEC, ZAGRADEC 7, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER

Krajevna skupnost - Zagradec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ KOŠAK, 28.10.1979, ZAGRADEC, TOLČANE 5, 1303 ZagradecSLAVKO GREGORIČ
2ANDREJ SADAR, 23.11.1969, ZAGRADEC, VALIČNA VAS 10A, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER
3ANDREJ PINTAR, 26.08.1968, ZAGRADEC, ČEŠNJICE PRI ZAGRADCU 3, 1303 ZagradecBOŠTJAN MAVER

Krajevna skupnost - Zagradec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT ZAJC, 28.03.1993, ZAGRADEC, GRINTOVEC 11A, 1303 ZagradecROK ZAJC
2MARKO ZUPANČIČ, 26.04.1971, ZAGRADEC, DEČJA VAS PRI ZAGRADCU 4, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER
3JOŽE BERDAJS, 30.12.1958, ZAGRADEC, KUŽELJEVEC 6C, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER

Krajevna skupnost - Zagradec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BILJANA GARTNER, 20.12.1956, ZAGRADEC, MARINČA VAS 34, 1303 ZagradecANA FURLAN
2HENRIK PERKO, 18.08.1975, ZAGRADEC, VELIKO GLOBOKO 4A, 1303 ZagradecMAJA PERKO
3DUŠAN PAJK, 20.03.1964, ZAGRADEC, MALO GLOBOKO 11A, 1303 ZagradecSTANE BIZJAK

Krajevna skupnost - Zagradec - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ ŽGAJNAR, 16.06.1974, ZAGRADEC, GABROVKA PRI ZAGRADCU 6, 1303 ZagradecBILJANA GARTNER
2PRIMOŽ ERJAVEC, 07.09.1989, ZAGRADEC, KITNI VRH 2C, 1303 ZagradecLUKA BLATNIK
3NIKO KOŠAK, 18.12.1971, ZAGRADEC, MALE REBERCE 1A, 1303 ZagradecDARJA GERM
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.