Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ILIRSKA BISTRICA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bitnja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Valenčič, 24.03.1962, Dolnja Bitnja, Dolnja Bitnja 17a, 6255 PremBogomira Mikuletič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bitnja - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ FRANK, 25.04.1978, Gornja Bitnja, Gornja Bitnja 8, 6255 PremAndrej Frank in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bitnja - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN ZADNIK, 26.09.1969, Kilovče, Kilovče 2, 6255 PremMarjan Zadnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bitnja - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Kastelic, 29.03.1971, Janeževo Brdo, Janeževo Brdo 16, 6255 PremMarjetka Šircelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Harije - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Valenčič, 27.10.1960, Harije, Harije 81b, 6250 Ilirska BistricaDjana Valenčič in skupina volilvcev
2Erika Hrvatin, 26.02.1993, Harije, Harije 43, 6250 Ilirska BistricaDjana Valenčič in skupina volilvcev
3Bogomil Počkaj, 28.07.1951, Harije, Harije 69, 6250 Ilirska BistricaAlojz Valenčič in skupina volivcev
4Tomaž Boštjančič, 07.01.1985, Ilirska Bistrica, Harije 52A, 6250 Ilirska BistricaTamara Valenčič in skupina volivcev
5Ciril Edvard Jelerčič, 26.05.1971, Harije, Harije 38, 6250 Ilirska BistricaDjana Valenčič in skupina volilvcev

Krajevna skupnost - Harije - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen Urh, 09.11.1990, Tominje, Tominje 18, 6250 Ilirska BistricaRobert Riservato in skupina volivcev
2Robert Riservato, 02.02.1972, Tominje, Tominje 1b, 6250 Ilirska BistricaKlemen Urh in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Harije - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Valter Jursinovič, 20.12.1967, Zajelšje, Zajelšje 11, 6250 Ilirska BistricaPrimož Dekleva in skupina volivcev
2Dušan Gombač, 03.10.1970, Zajelšje, Zajelšje 8, 6250 Ilirska BistricaKarmen Boštjančič Gombač in skupina volivcev
3Mitja Možina, 26.03.1972, Zajelšje, Zajelšje 1, 6250 Ilirska BistricaBubnič Majda in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrušica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zlatko Brožič, 24.03.1947, Hrušica, Hrušica 5, 6244 PodgradRobert Boštjančič in skupina volivcev
2Patrik Križman, 05.12.1973, Hrušica, Hrušica 100, 6244 PodgradIgor Kocjančič in skupina volivcev
3Domen Vodopivec, 28.09.1978, Hrušica, Hrušica 95, 6244 PodgradAleš Miklavec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tanja Počkaj, 14.05.1981, Ilirska Bistrica, Rozmanova ul. 24F, 6250 Ilirska BistricaDejan Trakoštanec in skupina volivcev
2Nejc Udovič, 26.02.1989, Ilirska Bistrica, Rozmanova ulica 4C, 6250 Ilirska BistricaDamijana Hrabar in skupina volivcev
3Dejan Trakoštanec, 06.01.1978, Ilirska Bistrica, Rozmanova ul. 24D, 6250 Ilirska BistricaDejan Trakoštanec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor Štemberger, 05.11.1971, Ilirska Bistrica, Levstikova ul. 14, 6250 Ilirska BistricaIgor Štemberger in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zorko Šabec, 14.09.1964, Ilirska Bistrica, Prešernova ulica 46, 6250 Ilirska BistricaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Tomaž Možina, 18.10.1989, Ilirska Bistrica, Prešernova ul. 22, 6250 Ilirska BistricaTomaž Možina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Luka Butinar, 10.12.1986, Ilirska Bistrica, Kidričeva 1, 6250 Ilirska BistricaLuka Butinar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milena Urh, 02.03.1972, Ilirska Bistrica, Gregorčičeva ul. 16, 6250 Ilirska BistricaMilena Urh in skupina volivcev
2Robert Ličan, 27.03.1981, Ilirska Bistrica, Vojkov drevored 2, 6250 Ilirska BistricaRobert Ličan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Macarol, 21.02.1980, Ilirska Bistrica, Brinškova ulica 19A, 6250 Ilirska BistricaMiha Macarol in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ilirska Bistrica - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mira Dolgan, 11.10.1975, Ilirska Bistrica, Ulica 7. maja 6, 6250 Ilirska BistricaTomaž Gržina in skupina volivcev
2Tomaž Gržina, 02.07.1979, Ilirska Bistrica, Maistrova ul. 15, 6250 Ilirska BistricaTomaž Gržina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jelšane - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomo Saftič, 16.12.1973, Jelšane, Jelšane 73c, 6254 JelšaneZdenko Saftič in skupina volivcev
2Ivan Ceglar, 02.12.1951, Jelšane, Jelšane 54a, 6254 JelšaneSimon Ceglar in skupina volivcev
3Danilo Logar, 23.10.1960, Jelšane, Jelšane 8C, 6254 JelšaneCeglar Irena in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jelšane - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomislav Rutar, 30.11.1979, Veliko Brdo, Veliko Brdo 36, 6254 JelšaneFranc Plejnšek in skupina volivcev
2Bogdan Ujčič, 12.04.1970, Veliko Brdo, Veliko Brdo 41, 6254 JelšaneUjčič Tatjana in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jelšane - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Patrik Saftič, 19.04.1983, Dolenje, Dolenje 59, 6254 JelšaneBranko Čekada in skupina volivcev
2Danjel Saftič, 03.12.1980, Dolenje, Dolenje 19, 6254 JelšaneDragica Saftič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Knežak - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen Pecman, 07.06.1986, Knežak, Knežak 41C, 6253 KnežakMatej Tomšič in skupina volivcev
2Andrej Novak, 22.09.1986, Knežak, Knežak 147 B, 6253 KnežakBoštjan Delost in skupina volivcev
3Anton Urbančič, 31.12.1984, Knežak, Knežak 10, 6253 KnežakRobert Škrlj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Knežak - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton Tomšič, 17.01.1976, Koritnice, Koritnice 2, 6253 KnežakBoris Novak in skupina volivcev
2Marko Šajn, 27.08.1977, Koritnice, Koritnice 20, 6253 KnežakBernard Adam in skupina volivcev
3Anton Delost, 22.08.1977, Koritnice, Koritnice 14, 6253 KnežakIzidor Sedmak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koseze - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko Jagodnik, 05.01.1962, Koseze, Koseze 55a, 6250 Ilirska BistricaKoren Jožko in skupina volivcev
2Stojan Kovačič, 24.11.1968, Koseze, Koseze 69a, 6250 Ilirska BistricaTurković David in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koseze - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Šepić, 23.07.1979, Mala Bukovica, Mala Bukovica 33, 6250 Ilirska BistricaMarjan Mikuletič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koseze - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Boštjančič, 17.11.1955, Velika Bukovica, Velika Bukovica 1c, 6250 Ilirska BistricaIgor Mršnik in skupina volivcev
2Igor Mršnik, 20.07.1961, Velika Bukovica, Velika Bukovica 5c, 6250 Ilirska BistricaMarjan Boštjančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koseze - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rihard Mežnar, 23.08.1985, Soze, Soze 9, 6250 Ilirska BistricaMarjan Fabjančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kuteževo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sandra Jaksetič, 17.03.1976, Kuteževo, Kuteževo 12, 6250 Ilirska BistricaMajda Jaksetič in skupina volivcev
2Davor Šestan, 10.06.1968, Kuteževo, Kuteževo 33, 6250 Ilirska BistricaMajda Jaksetič in skupina volivcev
3Martin Prosen, 29.09.1973, Kuteževo, Kuteževo 3c, 6250 Ilirska BistricaMajda Jaksetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kuteževo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Kristjan Kreft, 04.07.1977, Trpčane, Trpčane 6, 6250 Ilirska BistricaPrimož Križaj in skupina volivcev
2Adrijana Grlj, 29.12.1977, Trpčane, Trpčane 12, 6250 Ilirska BistricaPrimož Križaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Novokračine - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Kalčič, 06.05.1974, Sušak, Sušak 22a, 6254 JelšaneDušan Kalčič in skupina volivcev
2Oliver Štemberger, 15.03.1978, Sušak, Sušak 5, 6254 JelšaneIvan Iskra in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Novokračine - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vid Zuljan, 16.06.1994, Nova vas pri Jelšanah, Nova vas pri Jelšanah 1, 6254 JelšaneSimon Valenčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ostrožno Brdo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Eva Maslo, 04.11.1966, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 58, 6255 PremIvan Počkaj in skupina volivcev
2Miran Volk, 08.07.1991, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 45, 6255 PremTadej Ludvik in skupina volivcev
3Emilija Volk, 17.02.1968, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 45, 6255 PremTadej Ludvik in skupina volivcev
4Ines Krebelj, 09.05.1965, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 1, 6255 PremIvan Počkaj in skupina volivcev
5Nika Ludvik, 22.05.1989, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 20, 6255 PremTadej Ludvik in skupina volivcev
6Dušan Malečkar, 30.11.1972, Ostrožno Brdo, Ostrožno Brdo 16, 6255 PremIvan Počkaj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podgrad - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Roman Jelenič, 11.06.1963, Račice, Račice 14, 6244 PodgradKresevič Edi in skupina volivcev
2Branko Butinar, 16.08.1972, Račice, Račice 47, 6244 PodgradKresevič Simeon in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podgrad - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Gregor Barba, 14.02.1978, Podbeže, Podbeže 37, 6250 Ilirska BistricaIvan Barba in skupina volivcev
2Gregor Križman, 22.05.1983, Podbeže, Podbeže 22, 6250 Ilirska BistricaMirjana Barba in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podgrad - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Mavrič, 22.01.1950, Sabonje, Sabonje 28, 6250 Ilirska BistricaDragan Božič in skupina volivcev
2Simon Petrač, 20.02.1975, Sabonje, Sabonje 1, 6250 Ilirska BistricaJadran Možina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pregarje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Denis Kastelic, 20.05.1972, Pregarje, Pregarje 70, 6243 ObrovAnton Kastelic in skupina volivcev
2Alica Surina, 14.07.1965, Pregarje, Pregarje 5, 6243 ObrovAnton Kastelic in skupina volivcev
3Aljaž Zadnik, 13.07.1991, Pregarje, Pregarje 19, 6243 ObrovAnton Kastelic in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pregarje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branco Frank, 29.01.1961, Huje, Huje 10, 6243 ObrovInes Tomažič in skupina volivcev
2Jožko Mahne, 06.05.1966, Huje, Huje 31, 6243 ObrovMirjan Tomažič in skupina volivcev
3Jadran Matko, 12.08.1960, Huje, Huje 24, 6243 ObrovMatko Marino in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pregarje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Leopold Ludvik, 18.02.1956, Gabrk, Gabrk 4a, 6243 ObrovAleš Ludvik in lista volivcev

Krajevna skupnost - Pregarje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zoran Frank, 26.07.1971, Prelože, Prelože 24, 6255 PremHelena Frank in skupina volivcev
2Borut Samsa, 16.06.1980, Prelože, Prelože 13, 6255 PremAlenka Samsa in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pregarje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dejan Boršić, 30.09.1977, Rjavče, Rjavče 28a, 6243 ObrovVladimir Mihalič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Prem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Filiput, 30.08.1986, Prem, Prem 32, 6255 PremTjaša Pecman Poles in skupina volivcev
2Nataša Olenik, 12.07.1967, Prem, Prem 55, 6255 PremTjaša Pecman Poles in skupina volivcev
3Matjaž Perenič, 20.09.1987, Prem, Prem 37a, 6255 PremTjaša Pecman Poles in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Prem - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesna Boštjančič, 01.02.1983, Čelje, Čelje 6, 6255 PremStegel Dušan in skupina volivcev
2Borut Mihačič, 27.12.1981, Čelje, Čelje 17, 6255 PremStegel Dušan in skupina volivcev
3Boštjan Kirn, 07.12.1983, Čelje, Čelje 26a, 6255 PremStegel Dušan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rečica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vojka Janežič, 02.01.1958, Zarečje, Zarečje 23a, 6250 Ilirska BistricaDenis Rolih in skupina volivcev
2Anton Tonjo Janežič, 21.07.1956, Zarečje, Zarečje 21, 6250 Ilirska BistricaDenis Rolih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rečica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Janežič, 14.03.1970, Dobropolje, Dobropolje 2A, 6250 Ilirska BistricaHELENA BATISTA KIRN IN SKUPINA VOLIVCEV
2Aleksander Janežič, 30.11.1963, Dobropolje, Dobropolje 2B, 6250 Ilirska BistricaHELENA BATISTA KIRN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Rečica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomaž Gombač, 20.05.1974, Rečica, Rečica 3/b, 6250 Ilirska BistricaAvrelij Gombač in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Starod - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dolores Hrvatin, 24.11.1967, Starod, Starod 33, 6244 PodgradSimon Bernetič in skupina volivcev
2Valter Hrvatin, 07.05.1972, Starod, Starod 55, 6244 PodgradSimon Bernetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Starod - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirko Maljevac, 19.02.1965, Studena Gora, Studena Gora 3, 6244 PodgradJanko Hrvatin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Šembije - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jana Logar Ženko, 22.12.1982, Šembije, Šembije 11, 6253 KnežakAnton Šenkinc in skupina volilvcev
2Rok Šenkinc, 12.02.1987, Šembije, Šembije 12A, 6253 KnežakAnton Šenkinc in skupina volilvcev
3Anton Šenkinc, 30.08.1952, Šembije, Šembije 32, 6253 KnežakAnton Šenkinc in skupina volilvcev

Krajevna skupnost - Šembije - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Logar, 12.05.1973, Podtabor, Podtabor 1F, 6253 KnežakKatja Logar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrbovo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Grbec, 14.09.1967, Vrbovo, Vrbovo 74, 6250 Ilirska BistricaJoško Štembergar in skupina volivcev
2Igor Rutar, 19.06.1968, Vrbovo, Vrbovo 77, 6250 Ilirska BistricaDušan Grbec in skupina volivcev
3Joško Štembergar, 08.05.1986, Vrbovo, Vrbovo 73b, 6250 Ilirska BistricaBrne Branko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrbovo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Radivoj Čekada, 18.05.1974, Jablanica, Jablanica 5, 6250 Ilirska BistricaMojca Prosen Batista in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrbovo - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Primož Čekada, 20.12.1986, Vrbica, Vrbica 25, 6250 Ilirska BistricaRobert Jaksetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zabiče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Žele, 25.09.1953, Zabiče, Zabiče 28a, 6250 Ilirska BistricaŽele Majda in skupina volivcev
2Renata Krivograd, 19.01.1974, Zabiče, Zabiče 29a, 6250 Ilirska BistricaŽele Majda in skupina volivcev
3Alojz Rutar, 07.03.1962, Zabiče, Zabiče 27d, 6250 Ilirska BistricaŽele Majda in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zabiče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Primož Ličan, 22.10.1985, Podgraje, Podgraje 30, 6250 Ilirska BistricaPrimož Ličan in skupina volivcev
2Melita Ludvik, 17.08.1996, Podgraje, Podgraje 6, 6250 Ilirska BistricaPrimož Ličan in skupina volivcev
3Marko Baričič, 13.04.1989, Podgraje, Podgraje 71b, 6250 Ilirska BistricaPrimož Ličan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jasen - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jan Logar, 11.08.1989, Jasen, Jasen 12, 6250 Ilirska BistricaLogar Roman in skupina volivcev
2Peter Kresevič, 04.01.1975, Jasen, Jasen 24, 6250 Ilirska BistricaMajda Godina in skupina volivcev
3Sebastijan Ferlež, 23.01.1972, Jasen, Jasen 15 A, 6250 Ilirska BistricaJanko Ferlež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bač - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Štavar, 07.06.1986, Bač, Bač 117, 6253 KnežakDejan Skok in skupina volivcev
2Renato Šircelj, 14.06.1968, Bač, Bač 100, 6253 KnežakPeter Štavar in skupina volivcev
3Dejan Skok, 12.07.1983, Bač, Bač 50A, 6253 KnežakRenato Šircelj in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.