Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA IG
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Vaška skupnost - Vaška skupnost Brest

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Srečo Lenarčič, 16.06.1964, Brest, Brest 29, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Robert Skubic, 11.07.1979, Brest, Brest 52c, 1292 IgTadeja Tegelj in skupina volivcev
3Mojca Švigelj, 04.02.1993, Brest, Brest 20, 1292 IgTadeja Tegelj in skupina volivcev
4Artur Javoršek, 24.01.1962, Brest, Brest 52, 1292 IgTadeja Tegelj in skupina volivcev
5Jožica Drobnič, 11.02.1965, Brest, Brest 48a, 1292 IgTadeja Tegelj in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Dobravica

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Rožič, 22.01.1947, Dobravica, Dobravica 38, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
2Sabina Prislan, 20.03.1971, Dobravica, Dobravica 44, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
3Matej Virant, 06.11.1995, Dobravica, Dobravica 4, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci

Vaška skupnost - vaška skupnost Draga

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Brenčič, 15.05.1982, Draga, Draga 24, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
2Stanislava Primc, 14.04.1952, Draga, Draga 29, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
3Tadej Primc, 21.02.1980, Draga, Draga 31, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci

Vaška skupnost - Vaška skupnost Gornji Ig

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjetka Čampa, 03.02.1970, Gornji Ig, Gornji Ig 4, 1292 IgSlavko Brancelj in skupina volivcev
2Branko Kvartuh, 25.09.1969, Gornji Ig, Gornji Ig 6, 1292 IgSlavko Brancelj in skupina volivcev
3Ana Brancelj, 20.03.1971, Gornji Ig, Gornji Ig 3, 1292 IgSlavko Brancelj in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Ig

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Žiga Drnovšek, 08.01.1993, Ig, Rakovniška ulica 12, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Ana Podržaj, 20.01.1951, Ig, Banija 28, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Matjaž Grabrijan, 29.06.1989, Ig, Gasilska ulica 5, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Ana Merzel, 15.06.1993, Ig, Zagorica 10, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Peter Jenko, 27.11.1941, Ig, Zabrv 102, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6dr. Veronika Trdan, 24.10.1953, Ig, Barjanska ulica 22, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Jože Glavan, 27.08.1966, Ig, Čolnarska ulica 4, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
8Nina Uršič, 17.11.1997, Ig, Banija 46, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
9Lenart Ornik, 05.01.1965, Ig, Barjanska ulica 6, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
10Božena Gabrijelčič, 20.04.1957, Ig, Jelenova ulica 1, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
11Tone Strelec, 12.01.1958, Ig, Čolnarska ulica 31, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
12Aleksandra Repar, 14.04.1997, Ig, Hrenova ulica 33, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
13dr. Darko Uršič, 02.10.1981, Ig, Banija 48, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci

Vaška skupnost - Vaška skupnost Iška Loka

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Jere, 11.07.1974, Iška Loka, Iška Loka 13, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
2Helena Žnidaršič, 18.08.1981, Iška Loka, Iška Loka 40, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
3Marko Župec, 27.07.1985, Iška Loka, Iška Loka 48, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
4Vlasta Strle Kolar, 14.06.1978, Iška Loka, Iška Loka 1, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci

Vaška skupnost - vaška skupnost Iška vas

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franci Grimšič, 25.07.1958, Iška vas, Iška vas 86, 1292 IgJanez Štembal in skupina volivcev
2Erika Marija Janželj, 23.03.1969, Iška vas, Iška vas 22, 1292 IgJanez Štembal in skupina volivcev
3Andrej Škulj, 10.05.1974, Iška vas, Iška vas 63a, 1292 IgJanez Štembal in skupina volivcev
4Milena Hvalič Arhar, 02.03.1967, Iška vas, Iška vas 108, 1292 IgJanez Štembal in skupina volivcev
5Janez Rupert, 16.02.1948, Iška vas, Iška vas 26a, 1292 IgSonja Žagar in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Iška

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vid Bratovž, 26.07.1950, Iška, Iška 129a, 1292 IgCveto Kovač in skupina volivcev
2Tina Krevelj, 26.06.1978, Iška, Iška 140, 1292 IgCveto Kovač in skupina volivcev
3Luka Kepec, 07.02.1979, Iška, Iška 131, 1292 IgCveto Kovač in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Kot

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miha Cimperman, 24.07.1974, Kot, Kot 8b, 1292 IgAnton Modic In Skupina Volivcev
2Nina Modic, 16.10.1992, Kot, Kot 8, 1292 IgAnton Modic In Skupina Volivcev
3Žan Možek, 03.11.1994, Kot, Kot 13, 1292 IgAnton Modic In Skupina Volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Kremenica

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Glavnik, 25.03.1974, Kremenica, Kremenica 20, 1292 IgMitja Glavnik in skupina volivcev
2Barbara Kupljenik, 25.10.1973, Kremenica, Kremenica 20, 1292 IgMitja Glavnik in skupina volivcev
3Valentin Garvas, 13.01.1983, Kremenica, Kremenica 9, 1292 IgMitja Glavnik in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Matena

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Petek, 15.11.1986, Matena, Matena 9, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
2Andraž Rupert, 15.09.2000, Matena, Matena 35, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
3Karmen Ciber, 30.06.1996, Matena, Matena 21, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci
4Anton Tegelj, 03.01.1960, Matena, Matena 27, 1292 Ig21. marec - neodvisna lista in volivci

Vaška skupnost - Vaška skupnost Podgozd

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rok Škraba, 12.10.1980, Podgozd, Podgozd 59, 1292 IgMiroslav Planinc Kovačevič in skupina volivcev
2Nina Smole, 20.05.1989, Podgozd, Podgozd 49, 1292 IgMiroslav Planinc Kovačevič in skupina volivcev
3dr. Nejc Košnik, 18.03.1982, Podgozd, Podgozd 25, 1292 IgMiroslav Planinc Kovačevič in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Podkraj

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Ciber, 25.06.1981, Podkraj, Podkraj 34, 1292 IgViljem Modic in skupina volivcev
2Darja Perme, 23.03.1967, Podkraj, Podkraj 30, 1292 IgViljem Modic in skupina volivcev
3Anton Šenk, 02.01.1966, Podkraj, Podkraj 15, 1292 IgViljem Modic in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Sarsko

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miroslav Valjavec, 24.03.1975, Sarsko, Sarsko 5h, 1292 IgTatjana Orhini Valjavec in skupina volivcev
2Marija Rotar, 20.08.1974, Sarsko, Sarsko 5e, 1292 IgTatjana Orhini Valjavec in skupina volivcev
3Marko Malavašič, 05.04.1974, Sarsko, Sarsko 20, 1292 IgTatjana Orhini Valjavec in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Staje

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Franc Lenarčič, 11.04.1974, Staje, Staje 6, 1292 IgFranc Lenarčič In Skupina Volivcev
2Irena Trček, 09.08.1973, Staje, Staje 1e, 1292 IgFranc Lenarčič In Skupina Volivcev
3Martin Janežič, 10.07.1990, Staje, Staje 3a, 1292 IgFranc Lenarčič In Skupina Volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Strahomer

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nikola Javorščak, 29.11.1945, Strahomer, Strahomer 4, 1292 IgNikola Javorščak in skupina volivcev
2Simona Purkat, 16.11.1998, Strahomer, Strahomer 39, 1292 IgNikola Javorščak in skupina volivcev
3Janez Meglič, 04.07.1994, Strahomer, Strahomer 11, 1292 IgNikola Javorščak in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Suša

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Pečar, 11.04.1978, Suša, Suša 1, 1292 IgNika Krnc in skupina volivcev
2Dragica Krnc, 20.09.1951, Suša, Suša 6, 1292 IgNika Krnc in skupina volivcev
3Jože Intihar, 21.01.1966, Suša, Suša 9, 1292 IgNika Krnc in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Škrilje

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marinka Plantan, 21.04.1972, Škrilje, Škrilje 5b, 1292 IgMark Kovačič in skupina volivcev
2Dušan Kovačič, 08.01.1950, Škrilje, Škrilje 64, 1292 IgMark Kovačič in skupina volivcev
3mag. Katja Gorjup, 10.09.1976, Škrilje, Škrilje 34, 1292 IgSandi Možina in skupina volivcev
4Amadej Bergles, 07.10.1971, Škrilje, Škrilje 38a, 1292 IgSandi Možina in skupina volivcev
5Darja Režek, 29.07.1978, Škrilje, Škrilje 4b, 1292 IgSandi Možina in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Tomišelj

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Bezlaj, 15.05.1985, Tomišelj, Tomišelj 7, 1292 IgMaja Bezlaj in skupina volivcev
2Matjaž Jankovič, 28.06.1973, Tomišelj, Tomišelj 32, 1292 IgMaja Bezlaj in skupina volivcev
3Marija Livk, 19.02.1961, Tomišelj, Tomišelj 36B, 1292 IgMaja Bezlaj in skupina volivcev
4Bojan Kraševec, 09.09.1966, Tomišelj, Tomišelj 1, 1292 IgMaja Bezlaj in skupina volivcev
5Simon Krajzel, 20.03.1975, Tomišelj, Tomiše 81, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Marjanca Scheicher, 22.03.1983, Tomišelj, Tomišelj 8, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Matej Remškar, 14.08.1975, Tomišelj, Tomišelj 19, 1292 IgSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Vaška skupnost - Vaška skupnost Visoko - Rogatec

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nika Marn Lenarčič, 08.11.1980, Visoko, Visoko 5, 1292 IgMirjan Čehovin in skupina volivcev
2Igor Holy, 23.08.1957, Visoko, Visoko 15h, 1292 IgMirjan Čehovin in skupina volivcev
3Jožica Golob, 12.02.1967, Visoko, Visoko 196, 1292 IgMirjan Čehovin in skupina volivcev
4Roman Anžič, 30.06.1950, Rogatec nad Želimljami, Rogatec nad Želimljami 11, 1292 IgMirjan Čehovin in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vaška skupnost Zapotok

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Stopar, 20.08.1950, Zapotok, Zapotok 9a, 1292 IgMartin Stopar in skupina volivcev
2Vesna Končan, 24.08.1956, Zapotok, Zapotok 142, 1292 IgMartin Stopar in skupina volivcev
3Boris Pečar, 31.07.1951, Zapotok, Zapotok 29, 1292 IgMartin Stopar in skupina volivcev
4Marko Petric, 28.12.1959, Zapotok, Zapotok 35, 1292 IgZlatko Usenik in skupina volivcev
5Ivanka Časl, 10.07.1954, Zapotok, Zapotok 102, 1292 IgZlatko Usenik in skupina volivcev
6Zlatko Usenik, 07.10.1971, Zapotok, Zapotok 10b, 1292 IgZlatko Usenik in skupina volivcev
7Marija Mali, 01.09.1948, Zapotok, Zapotok 98, 1292 IgZlatko Usenik in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.